autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Я знову хочу в Париж (3/3)

member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      9 июля 2015 в 22:49 Гілками

Рішення прийнято - їдемо машиною і в Париж . В Парижі живемо у брата, по Парижу пересуваємось громадським транспортом. Починаємо більш детальну підготовку і перші моменти, які хочеться прояснити:
- де можна подивитись карту LPG заправок;
- якими дорогами їхати. Бачу, переважно (якщо не всі) їздять через Польщу і Німеччину, обминаючи Чехію. Хоча по азимуту через Чехію ближче .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39992
С нами с 05.11.2001

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      9 июля 2015 в 23:31 Гілками

В ответ на:

- якими дорогами їхати. Бачу, переважно (якщо не всі) їздять через Польщу і Німеччину, обминаючи Чехію. Хоча по азимуту через Чехію ближче .



Есть такая штуковина, как Виамишлен
Залезай в него и играйся
Навскидку Мишлен выдает

1876км 19ч 22мин 251 евро кратчайший, он же рекомендованный вариант 1
1990км 22ч 18мин 256 евро рекомендованный вариант 2
1905км 20ч 34мин 264 евро если через Чехию
(Сумма в евро, это бензин+платные дороги+виньетки)

Такi справи. Есть такая штука, как искажения картографических проекций.

Да, и еще. На всякий случай. Не едь на автобан Брно-Прага, это похлеще украинских дорог. Весь этот кусок представляет собой бетонный автобан с волнистым ребристым, вышибающим мозги, покрытием. Дремавшая справа жена аж подскочила, когда мы въехали на этот "автобан" от внезапного звука и вибрации авто. Хотя может за эти два года чехи его переложили...сильно сомневаюсь.

Змінено alex_b (23:33 09/07/2015)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Я знову хочу в Париж [Re: alex_b]
      10 июля 2015 в 00:12 Гілками

alex_b 09.07.2015 23:31 пишет:


Да, и еще. На всякий случай. Не едь на автобан Брно-Прага, это похлеще украинских дорог. Весь этот кусок представляет собой бетонный автобан с волнистым ребристым, вышибающим мозги, покрытием. Дремавшая справа жена аж подскочила, когда мы въехали на этот "автобан" от внезапного звука и вибрации авто. Хотя может за эти два года чехи его переложили...сильно сомневаюсь.




ага, и я 2 года назад по нему проехался


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 736
С нами с 22.08.2006

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      10 июля 2015 в 14:15 Гілками

LAnd 09.07.2015 22:49 пишет:

Рішення прийнято - їдемо машиною і в Париж . В Парижі живемо у брата, по Парижу пересуваємось громадським транспортом. Починаємо більш детальну підготовку і перші моменти, які хочеться прояснити:
- де можна подивитись карту LPG заправок;




http://www.mylpg.eu/stations/

Посмотрите, хороший ресурс. Строит маршрут, показывает заправки по нему, можно все слить в POI. Мне очень помог в зимней поездке в Альпы. 4000 км - все на газу. Но будьте готовы, что на автобанах газовых нет, в основном в сторонке. Каждая заправка - потеря времени. Ну и заправляться, в основном, нужно самому.

Змінено Николаевич (14:16 10/07/2015)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Львов
Сообщения: 1531
С нами с 08.01.2009

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      10 июля 2015 в 14:57 Гілками

Полезно. Спасибо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *****
Черновцы
Сообщения: 440
С нами с 18.06.2013

Re: Я знову хочу в Париж [Re: Nickoss]
      11 июля 2015 в 22:11 Гілками

Ехал в прошлом году в Париж через Польшу (во Вроцлаве ночевал). Далее Германия - через Кёльн и Аахен въехал в Бельгию и мимо Льежа и Шарлеруа с севера въехал в Париж (вернее мне в пригород надо было). Плюс - экономия, ехал по бесплатным автострадам Бельгии и Германии.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: chcounc]
      11 июля 2015 в 22:29 Гілками

chcounc 11.07.2015 22:11 пишет:

Ехал в прошлом году в Париж через Польшу (во Вроцлаве ночевал). Далее Германия - через Кёльн и Аахен въехал в Бельгию и мимо Льежа и Шарлеруа с севера въехал в Париж (вернее мне в пригород надо было). Плюс - экономия, ехал по бесплатным автострадам Бельгии и Германии.



А можна трошки детальніший трек?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
55 лет, Вишневое
Сообщения: 4323
С нами с 20.07.2007

Re: Я знову хочу в Париж [Re: Sergu44o]
      12 июля 2015 в 01:09 Гілками

Sergu44o 10.07.2015 00:12 пишет:

alex_b 09.07.2015 23:31 пишет:


Да, и еще. На всякий случай. Не едь на автобан Брно-Прага, это похлеще украинских дорог. Весь этот кусок представляет собой бетонный автобан с волнистым ребристым, вышибающим мозги, покрытием. Дремавшая справа жена аж подскочила, когда мы въехали на этот "автобан" от внезапного звука и вибрации авто. Хотя может за эти два года чехи его переложили...сильно сомневаюсь.




ага, и я 2 года назад по нему проехался



Нормальная везде дорога. Плиты выковыривают и перекладывают дорогу по новой...
Выбирай где живописнее и не парься.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Warszawa
Сообщения: 3657
С нами с 19.05.2008

Re: Я знову хочу в Париж [Re: Цуг]
      13 июля 2015 в 00:39 Гілками

LAnd 19.06.2015 17:11 пишет:


З парковкою дійсно напряги. Якщо тобі дорогі твої бампери - краще про це подбати наперед.






А бампер і задні двері по іроніїї влупили вже вдома під парадним в ніч після приїзду...

Змінено kityn (00:40 13/07/2015)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      6 августа 2015 в 13:19 Гілками

Випадково натрапив на інформацію по газу: в Україні роз'єм Dish, в Німеччині - Acme. Що це означає і чи зможу я заправитись на їхніх заправках. Дякую.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      6 августа 2015 в 13:26 Гілками

LAnd 06.08.2015 13:19 пишет:

Випадково натрапив на інформацію по газу: в Україні роз'єм Dish, в Німеччині - Acme. Що це означає і чи зможу я заправитись на їхніх заправках. Дякую.



Уже розібрався . Треба на всяк випадок перехідник (на заправці може не бути)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      25 августа 2015 в 13:39 Гілками

Бонжур. Перший ранок в Парижі. Приїхали вчора ввечері. По свіжому закину важливу, на мою думку, інфу.
На Краковець приїхали в 6.20 (субота 22-го серпня), в Польщу в'їхали ривно через 10 годин. Казали, що так останніх кілька днів. Дуже шкодував, що не поїхав через Грушів.
Зробив висновок на майбутнє, що польські платни автобани об'їжджати немає змісту: економія якщо і є - невелика (ще не рахував), а часу втратив багато.
На німецьких автобанах зрозумів, що не можна втикати. Кілька разів доводилось застосовувати майже екстренне гальмування, коли хтось перед тобою різко змінює смугу, або весь потік пригальмовує. Коли гальмує увесь потік, зкрайні задні вмикають аварійку. Це працює. По німецьких автобанах було 4 аварії (незначних) і одна машина з палаючим капотом. Доволі часто зустрічаються зручні з'їзди для відпочинку з туалетами (є вода), на деяких є столики з лавками. На LPG заправках перехідники на наш штуцер були, правда на одній з них газ сифонив на штуцері (мабуть через прокладку). Добре, що поруч заправлявся поляк, то позичив свою особисту. В наступну поїздку візьму свою особисту.
Двічі з'їжджали з автобану, щоб трохи відпочити і розім'яти ноги. З'їжджали в випадкових місцях, заїжджали в випадкові містечка. Відкрили для себе трошки Німеччини. Там дуже гарно. Туди варто приїжджати, подорожувати.
В Францію в'їхали по звичайній дорозі (не по автобану) і першу частину дороги до Парижу їхали через містечка, поля і села. Це було не дуже швидко, але цікаво. В цих містах зустрічаються невеличкі електронні табло. Спочатку я думав, що це якісь світлофори з відліком часу до зміни сигналу. Потім я помітив, що інфо на табло змінюється: тоцифри, то смайлик. Потім я помітив, що смайлик то посміхається, то кривиться. А потім я зрозумів, що на табло відображується моя швидкість і смайлик відповідно реагує на неї . Вкрай рідко бачив, щоб німці чи французи не дотримувались швидкісного режиму. Поки що - за винятком Парижу.

Змінено LAnd (13:44 25/08/2015)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      26 августа 2015 в 17:01 Гілками

Скільки часу зайняла вся дорога? Де ночували? Скільки потратили на оплату доріг, парковки?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: linelect]
      26 августа 2015 в 23:53 Гілками

linelect 26.08.2015 17:01 пишет:

Скільки часу зайняла вся дорога? Де ночували? Скільки потратили на оплату доріг, парковки?



З польсько-українського кордону виїхали після обіду першого дня, на місце приїхали ввечері 3-го, тобто вся дорога зайняла 2 з половиною дні. При бажанні можна без проблем проїхати за 2 дні, з 1-ю ночівлею. Ми планували ночівлі на безкоштовних кемпінгах/паркінгах. Але вийшло так, що першу нічночувалив Ibis Buget у Вроцлаві, куди нас запросив попутчик з Bia-blacar, у якого був зарезервований номер на 2-х, а він був сам72-гу нічспали в машині на паркінгу біля виноградника в Німеччині. Бюджет порахую пізніше, напишу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      27 августа 2015 в 10:56 Гілками

LAnd 26.08.2015 23:53 пишет:

linelect 26.08.2015 17:01 пишет:

Скільки часу зайняла вся дорога? Де ночували? Скільки потратили на оплату доріг, парковки?



З польсько-українського кордону виїхали після обіду першого дня, на місце приїхали ввечері 3-го, тобто вся дорога зайняла 2 з половиною дні. При бажанні можна без проблем проїхати за 2 дні, з 1-ю ночівлею. Ми планували ночівлі на безкоштовних кемпінгах/паркінгах. Але вийшло так, що першу нічночувалив Ibis Buget у Вроцлаві, куди нас запросив попутчик з Bia-blacar, у якого був зарезервований номер на 2-х, а він був сам72-гу нічспали в машині на паркінгу біля виноградника в Німеччині. Бюджет порахую пізніше, напишу.




Тобто ви ще знайшли пасажира на БлаБлаКар?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: linelect]
      27 августа 2015 в 12:28 Гілками

linelect 27.08.2015 10:56 пишет:


Тобто ви ще знайшли пасажира на БлаБлаКар?



Вивісили оголошення до Вроцлава, далі не хотів нікого брати, бо їхав перший раз, та й хотілось їхати в свому довільнному режимі. Зголосилось 2 попутчика до Жешува. Але через довге стояння на кордоні один з них не встиг на свій автобус з Жешува до Вроцлава, то ми його завезли, а він запросив нас переночувати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      5 сентября 2015 в 16:05 Гілками

Трошки приблизної калькуляції:
на виїзді на кордоні були з повними баками газу і бензину
- 1100 грн.
заправки по Польщі туди і назад
- 1550 грн. (250 злотих по курсу 6,2)
заправки по Німеччині і Франції
- 3770 грн. (145 Є по курсу 26, з врахуванням поїздки в Нормандію - приблизно 900 км, в Парижі машиною не їздив, купили проїзні на 4 зони Парижу на тиждень по 33 Є; з 1 вересня буде єдиний проїзний на всі 5 зон і здається трохи дешевше)
Разом пальне - 6400 грн. приблизно.
За автобан платили по Польщі:
- 150 грн. - в ту сторону на 2-х ділянках: 8 злотих + 16 злотих
- 220 грн. - назад на 3-х ділянках: 16 злотих + 10 злотих + 10 злотих (вертались уже в вересні, мабуть ціна змінилась з 8 на 10)
Польські автобани разом - 370 грн.
560 грн. - страховка на машину на 15 днів.
7300 - витрати по машині в гривнях разом.

P.S. Назад з Парижу до Львова заїхали за 2 дні, з заїздом в ІКЕА в Вроцлаві десь на 2,5 год.
P.P.S. Будомеж/Грушів пройшли за 45 хв (четвер між 22.00 і 23.00)
P.P.P.S Ціна на газ в Польщі біля кордону з Німеччиною і на польському автобані значно вища, ніж за межами автобану (приблизно 3 грн. на 1 л)
P.P.P.P.S Загальний кілометраж поїздки ще рахував, буду біля машин - подивлюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Львов
Сообщения: 155
С нами с 30.01.2012

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      6 сентября 2015 в 12:20 Гілками

4950 км - вся поїздка від під'їзду до під'їзду.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 370
С нами с 25.07.2007

Re: Я знову хочу в Париж [Re: LAnd]
      8 февраля 2016 в 21:52 Гілками

А можно более точный маршрут от Краковца до Парижа?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *****
Черновцы
Сообщения: 440
С нами с 18.06.2013

Re: Я знову хочу в Париж [Re: Mikkoli]
      8 февраля 2016 в 23:41 Гілками

Mikkoli 08.02.2016 21:52 пишет:

А можно более точный маршрут от Краковца до Парижа?




В апреле 2014 ехал по А4 польской от Краковца до Вроцлава (ночлег). Далее по ней же въехал в Германию мимо Дрездена и Эрфурта. Затем взял чуть севернее на Кёльн, Аахен и через Бельгию выехал на французскую автостраду А2, и съехал с неё на А1.
Примерно это выглядело так ссылка
Почему выбрал вариант через Бельгию? Получилось что меньше ехал по дорогим французским автострадам - экономии порядка 15 евро на оплатах. Кроме того, нужно было в северный пригород Парижа и с А1 идеально туда попадалось.

Змінено chcounc (23:42 08/02/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
1 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11902

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія