autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

На какую машину можно расчитывать имея зарплату $700-$800 ? (12/12)

Адвокат дьявола **
50 лет, Киев
Сообщения: 99604
С нами с 05.12.2002

Re: 700-800 [Re: es2]
      21 июня 2007 в 21:37 Гілками

В ответ на:

Тут правильніше поставити запитання "а навіщо потрібні ручні режими". На моє переконання у нормальній коробці він не потрібен.





Ось із цим я згоден. Адже автомат якраз для того й призначений, щоб вручну нічого не перемикати

В ответ на:

Гадаю Ви сильно перебільшуєте "іншість" цих стереотипів. Що, через них кермо не туди крутять, чи на газ не тією ногою натискають?




Кермо-то туди, але відсутність необхідності свідомого вибору передачі, синхронної роботи педалями тощо... І я сьогодні ще раз у цьому переконався. Поїхав до гаража, де у мене "Кадиллак" стоїть, тут подзвонили потенційні покупці, мабуть, будуть дивится днями, то його на мийку погнав. Після того загнав до гаражу знову, сів на джип ... і відчуваю, що передачі перемикати ліньки І це після поїздки на автоматі буквально кілометри з три!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: 700-800 [Re: vvlaw]
      21 июня 2007 в 21:46 Гілками

В ответ на:

Кермо-то туди, але відсутність необхідності свідомого вибору передачі, синхронної роботи педалями тощо...




Відсутність навичок не заважає додати їх. Так само як наявність навичок досить просто "вимикається" (про що може розповісти кожен, хто з ручки пересів на автомат). Проблема з'являється лише коли треба робити одне, а наявний досвід вимагає робити протилежне. Як, наприклад, закручувати гвинт з лівою різьбою

В ответ на:

І я сьогодні ще раз у цьому переконався. Поїхав до гаража, де у мене "Кадиллак" стоїть, тут подзвонили потенційні покупці, мабуть, будуть дивится днями, то його на мийку погнав. Після того загнав до гаражу знову, сів на джип ... і відчуваю, що передачі перемикати ліньки І це після поїздки на автоматі буквально кілометри з три!




Ну так то звичайні лінощі та й все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 118 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12003

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія