autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Повірка лічильника тепла (2/2)

V.I.P **
Сообщения: 13588
С нами с 07.02.2012

Re: Повірка лічильника тепла [Re: Николаc]
      14 мая 2019 в 14:33 Гілками

Николаc 14.05.2019 14:01 пишет:

Я не розумію як це проштовхнули на рівні законодавства, тим паче що газівники та обленерго роблять то все за свій рахунок.



По хорошему этот вопрос надо с ЖЭКом/ОСББ решать, т.к. одной булкой это не коммерческие узлы учета, а с другой стороны - прямые договора с поставщиком тепла, а не тем, кто занимается собственно распределением и обслуживанием теплосети дома.

У нас ОСББ, оплата за тепло и воду тоже идет ОСББ - на предмет поверки счетчиков принято отслеживание отклонений от предыдущих показателей при отсутствии внешних утеплительных работ. Т.е. ОСББ предполагает, что счетчик начал врать и предлагает сделать его поверку (и то не сразу, а по окончанию отопительного сезона). Есть конечно жильцы, что встают в позу - но большая часть относится к вопросу нормально


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сжигатель газа ***
48 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 6392
С нами с 21.02.2005

Re: Повірка лічильника тепла [Re: Николаc]
      15 мая 2019 в 10:16 Гілками

Николаc 14.05.2019 14:01 пишет:

Yashka 14.05.2019 11:23 пишет:

Eugen3d 14.05.2019 00:08 пишет:


Мой вывод: периодическая поверка теплосчетчиков, как и сама его установка, по большому счету съедают практически всю приносимую им экономию



Я об этом написал еще с год назад. Лошили тут всем форумом




Взагалі покладання обов"язку держповірки лічильників води та тепла на побутового споживача це якийсь . Я не розумію як це проштовхнули на рівні законодавства, тим паче що газівники та обленерго роблять то все за свій рахунок.




А вы не догадываетесь как монополисты протягивают нужные им законы в раде??
и как появляются те или иные законы которые идут сугубо на стороне монополиста, а не потребителя


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
43 года, Киев
Сообщения: 35
С нами с 23.04.2008

Re: Повірка лічильника тепла [Re: луи]
      22 октября 2021 в 22:46 Гілками

Доброго дня. Підкажіть мені, будь ласка, технічний процес повірки лічильника тепла?
Тобто, чи можуть показники на ньому до демонтажу та після повірки бути різними. Зараз виникло непорозуміння з Київтеплоенерго. На момент зняття лічильника на повірку, в кабінеті показники були 44.3 (вони його беруть самі, я нічого не передаю). Повіряли лічильник літом, опалення ще не включали. Після повірки та опломбування показники стали 54.6. І природньо, що в кабінеті з'явився борг майже в 4 тис грн. Я за весь опалювальний сезон минулого року заплатила менше.
Так як, я там зараз не проживаю, то заплатила приватному підприємству за цю послугу, а також за послугу постановки лічильника на облік. Зняти фото цих показань у мене можливості не було. Виконавець повірки надсилає мені акти встановлення лічильника на місце. Але, на мою думку, мав би бути акт його демонтажу, в якому б були зафіксовані показники на момент зняття. Але цей акт вони мені не надсилають. Зараз навіть трубку кидають, коли я телефоную.
Компанія Мастергаз, не замовляйте у них послуги по постановці лічильників на облік. В водоканалі я досі своїх нових лічильників не бачу. Вже пройшло майже три місяці після заміни, вони обіцяли 2 тижні, місяць максимум.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11882
С нами с 20.09.2001

Re: Повірка лічильника тепла [Re: Artvika]
      23 октября 2021 в 00:11 Гілками

Як я розумію, вони прокачують (чи моделюють) еталонну кількість тепла та дивляться показники. Тому логічно, що показники змінилися.
Що робити?
Якщо після відключення опалення (останні показники лічильника) та встановленням лічильника після перевірки тепло в будинок не поставлялося - на цьому зіграти.
Писати офіційні листи до КТЕ та тих, хто робив перевірку. Квитанції від КТЕ допоможуть.
В акті перевірки може бути методика чи ще яке посилання на порядок перевірки. Там знайти вимогу якусь по фіксації даних лічильника до перевірки. І вимагати ці дані у перевіряючих.
По відповідям діяти далі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
43 года, Киев
Сообщения: 35
С нами с 23.04.2008

Re: Повірка лічильника тепла [Re: maksym]
      23 октября 2021 в 00:15 Гілками

Дякую )

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1418
С нами с 15.01.2018

Re: Повірка лічильника тепла [Re: Artvika]
      23 октября 2021 в 00:54 Гілками

Я поверку счетчика тепла летом 2019 года в Мастергазе делал
Не все гладко пришло, потеряли какую-то детальку для крепления пломб, которую мастер при демонтаже зачем-то с собой забрал, типа чтобы не потерялась, а ставить после поверки счетчик приехал другой мастер, которому ее никто не дал
Пришлось ездить разбираться к ним в офис, потому что по телефону бесполезно, но в итоге в результате поездки решилось, нашли
Насколько я помню, там при демонтаже мастер составляет и дает экземпляр акта демонтажа, в котором указываются показания счетчика
А потом при опломбировке составляют акт опломбировки, в котором тоже указываются показания, которые немного больше уже
И потом эти акты являются основанием для взятия на учет в Киевэнерго и корректировки показаний у них в базе
Заказывал услугу регистрации в Киевэнерго в Мастергазе, но потом быстро понял, что максимум что они сделают - это отправят по почте документы в Киевэнерго (и то если не забудут) и ищи их потом там, поэтому после получения документов дополнительно сам поехал в Киевэнерго и отдал все документы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
44 года, Киев
Сообщения: 626
С нами с 26.04.2012

Re: Повірка лічильника тепла [Re: Artvika]
      23 октября 2021 в 03:56 Гілками

Artvika 22.10.2021 22:46 пишет:


Тобто, чи можуть показники на ньому до демонтажу та після повірки бути різними.



Недавно делал поверку. Показания "до" и "после" в бумажках (снятия пломбы и пломбирования), а также фактические на счетчике одинаковые. Уж не знаю как они ту поверку делали, а делали ли её вообще.
Но мне пофиг. Есть бумажка, что я прошел поверку, и меня это устраивает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11882
С нами с 20.09.2001

Re: Повірка лічильника тепла [Re: d000]
      23 октября 2021 в 09:35 Гілками

d000 23.10.2021 03:56 пишет:

Artvika 22.10.2021 22:46 пишет:


Тобто, чи можуть показники на ньому до демонтажу та після повірки бути різними.



Недавно делал поверку. Показания "до" и "после" в бумажках (снятия пломбы и пломбирования), а также фактические на счетчике одинаковые. Уж не знаю как они ту поверку делали, а делали ли её вообще.
Но мне пофиг. Есть бумажка, что я прошел поверку, и меня это устраивает.



Или не делают, или имеют возможность вернуть показания взад, или проверяют только косвенные измерения - температуры + расход воды. В принципе, последнее тоже имеет право на жизнь. Это те факторы, которые могут дать погрешностть. А арифметика в процессоре - что ей будет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок ***
43 года, Киев
Сообщения: 35
С нами с 23.04.2008

Re: Повірка лічильника тепла [Re: Artvika]
      23 октября 2021 в 22:42 Гілками

Всім дякую.) Майже розібралися. Акт демонтажу лічильника знайшли в конс'єржа. Згідно цього акту, дійсно, показники до демонтажу такі ж самі як і після. Зараз я на етапі "розборок" з Київтеплоенерго. Я через майже чотири роки володіння цією квартирою дізнаюся, що ці показники мені потрібно передавати самостійно. Яким чином вони весь цей час з'являлися в кабінеті - для мене загадка. Окрім мене їх подати ніхто не міг. І в ті місяці, коли опалення було перекрито, рахунки були меншими, тобто по середньому вони їх не рахували.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 86 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8520

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія