autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Стиральная машина: ремонт или замена??? (4/6)

V.I.P **
Киев
Сообщения: 11639
С нами с 20.09.2001

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: harald67]
      13 февраля 2024 в 00:15 Гілками

harald67 12.02.2024 20:31 пишет:

HDC1 12.02.2024 17:59 пишет:

harald67 12.02.2024 16:16 пишет:


У мене однотарифний лічильник і я ледь відкараскався від безкоштовного встановлення двотарифного (бо довелося б переробляти увесь щиток).



А що там в щитку переробляти для 2-зонного лічильника?
Економія не велика, але вона постійна і нема жодного дискомфорту. Якщо електрика подорожчає, то навіть 250 грн в місяць це вже за рік під 4000 грн, а за 10 років штука баксів




У мене лічильник удвічі менший за той, що напарює киівенерго і мій висить на планці. Він займає увесь простір, призначений для лічильника. Якщо впихувати в щиток оте одоробло: то треба прибрати кілька автоматів і відрізати планку, бо інакше щиток не зачинятиметься його дверцятами. Я цього робити не збираюся. Нехай замовляють лічильники в іншого виробника - компактніші за сучасні.



Думаю, це єдиний випадок у Києві з маленьким лічильником. Всі інші квартири та будинки мають звичайний розмір лічильника і двозонний туди влазить без питань.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2915
С нами с 26.07.2008

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: netm@n]
      13 февраля 2024 в 00:29 Гілками

netm@n 12.02.2024 09:48 пишет:


Увесь Electrolux завжи був вимогливий до напруги.

Мікрохвильовка напевно теж не гріє при такій напрузі.



Свою шведку ввiмкнув через пiдвищуючий трансфоматор та й лиха не знаю. А двозонний лiчильник бiльш корисний дистанцiйним надсиланням показникiв, але й вночi ним чимало економлю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24504
С нами с 31.10.2014

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: SARS]
      13 февраля 2024 в 06:20 Гілками

SARS 13.02.2024 00:29 пишет:

netm@n 12.02.2024 09:48 пишет:


Увесь Electrolux завжи був вимогливий до напруги.

Мікрохвильовка напевно теж не гріє при такій напрузі.



Свою шведку ввiмкнув через пiдвищуючий трансфоматор та й лиха не знаю. А двозонний лiчильник бiльш корисний дистанцiйним надсиланням показникiв, але й вночi ним чимало економлю.




Дистанційна передача показів це звісно зручно. Але в будинку де я раніше мешкав усім безкоштовно у 2020 році поміняли лічильники на двозонні, тариф встановили двозонний, а систему дистанційної передачі показів так і не підключили. Тепер замість одного показу треба передавати 2. Отак теж буває.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24504
С нами с 31.10.2014

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Rucha]
      13 февраля 2024 в 06:35 Гілками

Rucha 12.02.2024 21:09 пишет:

harald67 12.02.2024 16:16 пишет:


У мене однотарифний лічильник і я ледь відкараскався від безкоштовного встановлення двотарифного (бо довелося б переробляти увесь щиток). За місяць за електрику сплачую 250-350 грн. Якби був двозонний лічильник то зекономив би гривень 50, ну 100 максимум. Якщо піднімуть тариф удвічі економія може сягне 200 гривень на місяць. Заради такої шаленої суми якось навіть ліньки свої звички міняти. Не кажучи вже про те, що після пралки я речі перекидаю до сушарки і робити це посеред ночі якось некошерно.


А я свого часу добровільно заплатив 3200 грн. за заміну однозонного на двозонний. Порахував, що час окупності ~1.5 роки. Наразі в мене 60% споживання по нічному тарифу. Що вони там в шитку робили, то мене не стосується - все встановили, нічого викидати не довелось.
Через півроку буду економити ~2000 грн на рік.
Тобі дарма давали - а ти відмовився...




Це що ж у тебе за споживачі такі, що ти економив приблизно 200 грн на місяць ще за старих тарифів на електрику за рахунок нічного тарифу?
Я усього 200 грн на місяць тоді сплачував за електрику.
А щодо суперекономііїто навіть не розумію де можна реально зекономити за нічним тарифом за стандартного графіку життя. От у мене родина: двоє дорослих та підліток (якому треба вставати о 5 ранку тому спати лягає о 20-21 годині) . Відповідно і уся родина вночі спить удень не спить. Отже за денним тарифом у нас енергоспоживають: микрохвильовка, праска. пилосос, електродуховка, чайник, кавомашина, лампи освітлення, телевізор, аудіоапаратура, компьютер, кондиціонери, парошвабра, .... Також за денним тарифом працюють пралка і сушарка, бо вночі сушарка шумить, а білизну бажано мати на ранок вже суху тому з 18 до 21 години увесь цикл закінчується. Тобто вночі у нас за нічним тарифом споживає лише холодильник та зарядки від гаджетів та інколи мультиварка. Бойлером користуємося три тижні на рік ( за нинішніх тарифів на гарячу воду бойлер невигідний порівняно із централізованим постачанням гарячої води за нормами, а не за лічильником) коли планово вимикають гарячу воду. Економія від нічного тарифу буде копійчана. Перебудовувати графік життя немає ні сенсу, ні бажання, ні можливості.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8363
С нами с 08.06.2013

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: harald67]
      13 февраля 2024 в 08:34 Гілками

harald67 13.02.2024 06:35 пишет:


Це що ж у тебе за споживачі такі, що ти економив приблизно 200 грн на місяць ще за старих тарифів на електрику за рахунок нічного тарифу?


Бойлер, пмм, пралка працюють лише вночі. Розрахунок звісно по нових тарифах. Саме підвищення тарифу стало тригером задля зміни лічильника. В місяць сплачую 700-800 грн.

Змінено Rucha (08:39 13/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10761
С нами с 30.01.2006

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Rucha]
      13 февраля 2024 в 08:40 Гілками

у меня замена "старого" счетчика на 2-х тарифный привела к "росту" потребления на 50квт
пока вижу только ежемесячный влет по деньгам. переходить на ночную жизнь желания нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 825
С нами с 10.10.2005

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Alex2064]
      13 февраля 2024 в 08:57 Гілками

Alex2064 13.02.2024 08:40 пишет:

у меня замена "старого" счетчика на 2-х тарифный привела к "росту" потребления на 50квт
пока вижу только ежемесячный влет по деньгам. переходить на ночную жизнь желания нет




Значить старий лічільник не дораховував, саме для цього і міняють...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1473
С нами с 28.08.2006

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: harald67]
      13 февраля 2024 в 08:57 Гілками

harald67 13.02.2024 06:35 пишет:

За місяць за електрику сплачую 250-350 грн.

Отже за денним тарифом у нас енергоспоживають: микрохвильовка, праска. пилосос, електродуховка, чайник, кавомашина, лампи освітлення, телевізор, аудіоапаратура, компьютер, кондиціонери, парошвабра, .... Також за денним тарифом працюють пралка і сушарка
..
споживає лише холодильник та зарядки від гаджетів та інколи мультиварка




І це все 100 кВт на місяць. В жодному разі не погоджуйся міняти лічильник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 825
С нами с 10.10.2005

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: netm@n]
      13 февраля 2024 в 09:02 Гілками

netm@n 13.02.2024 08:57 пишет:

harald67 13.02.2024 06:35 пишет:

За місяць за електрику сплачую 250-350 грн.

Отже за денним тарифом у нас енергоспоживають: микрохвильовка, праска. пилосос, електродуховка, чайник, кавомашина, лампи освітлення, телевізор, аудіоапаратура, компьютер, кондиціонери, парошвабра, .... Також за денним тарифом працюють пралка і сушарка
..
споживає лише холодильник та зарядки від гаджетів та інколи мультиварка




І це все 100 кВт на місяць. В жодному разі не погоджуйся міняти лічильник.




Згоден, бо інакше врешті прийде розуміння про справжнє споживання електроенергії, вже не зможеш розповідати про смішне споживання електрики за місяць. (а може ще в господарстві є доладній магніт, що випадково розташувався на лічильнику, при новому лічильнику вже не примагнітиться )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець овочів **
Киев
Сообщения: 44598
С нами с 11.04.2006

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Nick_Vishn]
      13 февраля 2024 в 09:19 Гілками

Nick_Vishn 13.02.2024 09:02 пишет:

(а може ще в господарстві є доладній магніт, що випадково розташувався на лічильнику, при новому лічильнику вже не примагнітиться )




до мене прийшов електрик з РЕС і наліпив якусь наліпку з 4ма точками квадратом. Попередив, що якщо я тільки покладу магніт, то точки відразу вишикуються в лінію і мене буде викрито.

По темі: в мене пралка Ардо пропрацювала майже 20 років, але минулого року почала сипатися. І майстри так само мене вмовляли що зараз таких не роблять і треба тільки оце замінити. І я отак за декілька місяців вкинув у ремонти майже половину інверторної машини, доки мені не урвався терпець, я віддав збиральникам хламу цю ардо за 50 грн. звільнив місце і купив пралку. Дуже жалкую, що не зробив це відразу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8363
С нами с 08.06.2013

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: nickka]
      13 февраля 2024 в 11:16 Гілками

nickka 13.02.2024 09:19 пишет:


По темі: в мене пралка Ардо пропрацювала майже 20 років....
Дуже жалкую, що не зробив це відразу.


Такі висновки будуть валідними лише через 20 років.

Змінено Rucha (11:16 13/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2506
С нами с 18.10.2007

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: harald67]
      13 февраля 2024 в 11:16 Гілками

harald67 13.02.2024 06:20 пишет:

SARS 13.02.2024 00:29 пишет:

netm@n 12.02.2024 09:48 пишет:


Увесь Electrolux завжи був вимогливий до напруги.

Мікрохвильовка напевно теж не гріє при такій напрузі.



Свою шведку ввiмкнув через пiдвищуючий трансфоматор та й лиха не знаю. А двозонний лiчильник бiльш корисний дистанцiйним надсиланням показникiв, але й вночi ним чимало економлю.




Дистанційна передача показів це звісно зручно. Але в будинку де я раніше мешкав усім безкоштовно у 2020 році поміняли лічильники на двозонні, тариф встановили двозонний, а систему дистанційної передачі показів так і не підключили. Тепер замість одного показу треба передавати 2. Отак теж буває.



Це так складно замість однієї цифри в особистому кабінеті внести дві?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3150
С нами с 01.07.2018

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: nickka]
      13 февраля 2024 в 13:39 Гілками

nickka 13.02.2024 09:19 пишет:


до мене прийшов електрик з РЕС і наліпив якусь наліпку з 4ма точками квадратом. Попередив, що якщо я тільки покладу магніт, то точки відразу вишикуються в лінію і мене буде викрито.




Згадав прикол, 2 роки назад влітку 2+ місяці жили в мами у Карпатах. Лічильник в неї був щойно замінений працівниками РЕСу. Відповідно за час поки ми там були споживання електрики збільшилось, бо 2 компютери, більше освітлення і т.д. Перед вереснем ми звідти поїхали, і споживання у мами знизилось назад до мінімуму. Пройшло 2 місяці, РЕС побачили нові показники споживання і приходили кілька разів маму тероризувати і погрожувати штрафом за використання магніта(вони якимось чином це "виявили"), але по-факту ніхто ніякого магніту не встановлював, орієнтувались тільки на місячне споживання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5622
С нами с 26.02.2016

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: nickka]
      13 февраля 2024 в 13:47 Гілками

nickka 13.02.2024 09:19 пишет:


до мене прийшов електрик з РЕС і наліпив якусь наліпку з 4ма точками квадратом. Попередив, що якщо я тільки покладу магніт, то точки відразу вишикуються в лінію і мене буде викрито.




Нагадало історію як у якомусь райцентрі власник декількох автобусів що їздили по селах встановив в салоні камери і змушував водіїв кожного дня перед рейсом в дисковод вставляти 3 дюймову дискету а після рейсу - здавати охороні.
Поки до одного водія в гості не приїхав родич який проржався і показав, що ні камера ні дисковод нікуди не підключені, а дискети вони здають постійно порожні, щоб думали що камера пише і не крали гроші за проїзд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2915
С нами с 26.07.2008

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Михей]
      13 февраля 2024 в 13:47 Гілками

Михей 13.02.2024 11:16 пишет:


Це так складно замість однієї цифри в особистому кабінеті внести дві?




Якщо їх належить попередньо видивлятись з ліхтариком крізь щитову амбразуру в загальному коридорі, то гадаю що трохи складніше. В принципі ці лічильники мають можливість і локально комунікувати, але самостійно законектитись під пломбу ніхто не дозволить.

Змінено SARS (13:48 13/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1735
С нами с 04.12.2006

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: SARS]
      13 февраля 2024 в 13:56 Гілками

На жаль, аское періодично відвалюється і починає передавати якусь фігню або не передає взагалі. Ясно тоді починає слати повідомлення, щоб передавали самі.

Тому я передаю навіть за наявності підключення, щоб контролювати, що там. Як на мене найбільша незручність - це саме 3 набори показників, особливо якщо 2 з них дуже схожі, як у мене. Легко переплутати.

Я щоб батьки нормально сфоткали всі цифри - це взагалі квест, бо лічильник показує також дату і час:))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10761
С нами с 30.01.2006

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Nick_Vishn]
      13 февраля 2024 в 14:11 Гілками

Nick_Vishn 13.02.2024 08:57 пишет:

Alex2064 13.02.2024 08:40 пишет:

у меня замена "старого" счетчика на 2-х тарифный привела к "росту" потребления на 50квт
пока вижу только ежемесячный влет по деньгам. переходить на ночную жизнь желания нет




Значить старий лічільник не дораховував, саме для цього і міняють...



так и есть
у нового класс точности выше, 1 вместо 2.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40879
С нами с 14.01.2008

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Alex2064]
      13 февраля 2024 в 14:58 Гілками

а может новый запрограммирован так, что бы было выгодно поставщику, а не потребителю:))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець овочів **
Киев
Сообщения: 44598
С нами с 11.04.2006

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: Абрвалг]
      13 февраля 2024 в 16:47 Гілками

Абрвалг 13.02.2024 14:58 пишет:

а может новый запрограммирован так, что бы было выгодно поставщику, а не потребителю:))




такого просто не може бути, у нас же найчесніші постачальники комунальних послуг.вони скоріше в сторону споживача помиляться, ніж хоч один зайвий кіловатт нарахують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2926
С нами с 16.08.2005

Re: Стиральная машина: ремонт или замена??? [Re: netm@n]
      13 февраля 2024 в 17:32 Гілками

netm@n 13.02.2024 08:57 пишет:

В жодному разі не погоджуйся міняти лічильник.


Зазвичай не дуже й запитують, бо це їх власність. Навіть повірку не вимагають від користувачів. Не даси замінити, відріжуть світло. Здається "по середньому" в них нема опції, як у інших постачальників.

g1a 08.09.2023 23:01 пишет:

Менять бак в сборе мне кажется нецелесообразным. Резать, менять подшипник и спаивать бак - не знаю, насколько эта процедура будет гарантировать герметичность и дальнейшую безпроблемную работу машины???



Бак в сборе может уже и не поставляться.
Сама процедура ремонта по резке и склейке уже давно накатана и проблем с таким ремонтом обычно не возникает. Только стоит это удовольствие 2-3 тыс грн и это при условии, что не сожрало вал и крестовина в порядке. Но я бы ее отправил на пенсию и купил современную.

Змінено Сапожник (17:37 13/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
4 користувачів і 102 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5983

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія