autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Вибір та встановлення бойлера (Всі сторінки)

1
2
3
4
5
Усі сторінки
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Вибір та встановлення бойлера
      14 сентября 2023 в 11:30 Гілками

Родина 3 людини.
Потреби: душ і на кухню.
Як його взагалі обрати? Які там є фішки/плюшки.
Який об'єм? Не хочеться займати багато місця. 30 літрів вистачить чи треба 50?

По монтажу, чисто теоретично просто, але на практиці може буде проблемно. Що потрібно, завезти холодну воду і відвезти в горячу, перехідники треба? По електро частині, я так розумію, просто в розетку не варіант, треба тягнути в щиток кабель?
Може хтось ставив недавно, який прайс від сантехніків?
Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 773
С нами с 01.11.2005

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 11:53 Гілками

У мене на 3-х (душ і кухня) 15 літровий. с головой хватає. включається через розетку. Смонтировать сам сможеш.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый гоблин **
48 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7128
С нами с 01.06.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 12:25 Гілками

на правах імхо. 80 літрів. Брав Тесі (Tesy). 50, імхо, замало, якщо для родини. От нас якраз три людини. Далі. Електрика. Просто в розетку, якщо вона є. Як немає - то треба тянути. 2.5 квадратів дріт а автомат на 16. Це не котел - більше там просто не треба. Підключення. Якщо квартира в багатоповерхівці - обов"язково редуктор тиску. Я підключав просто. Вхід холодної води на крані для пральної -редуктор - триходовий кран - до входу на бойлер. Вихід гарячої з бойлера - до входу гарячої води (в себе дома - під умивальником. Але. Ставив тройнік перехідник. Для того, щоб, якщо бойлер чистити/міняти то перекрити подачу бойлера і відкрити звичайну гарячу воду. тому, коли міняв бойлер, який пропрацював 7 років - то все зайняло мінімум часу. Ось і все. Ну і перекрити стаціонарну гарячу воду, звісно ж.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 12:34 Гілками

junior 14.09.2023 11:30 пишет:

Родина 3 людини.
Потреби: душ і на кухню.
Як його взагалі обрати? Які там є фішки/плюшки.
Який об'єм? Не хочеться займати багато місця. 30 літрів вистачить чи треба 50?

По монтажу, чисто теоретично просто, але на практиці може буде проблемно. Що потрібно, завезти холодну воду і відвезти в горячу, перехідники треба? По електро частині, я так розумію, просто в розетку не варіант, треба тягнути в щиток кабель?
Може хтось ставив недавно, який прайс від сантехніків?
Дякую





Один на душ и кухню?

30 литров маловато. Чтобы не получилось "Я хотела голову помыть, кто передо мной в ванну залазил! Очередь жеж!". У меня 80 литров. Место - ну так висит он себе вверху. Чье место занимает? Ничье.
Брать с сухим ТЭНом. Дольше прослужит. Мой висит 22 года. Электролюкс EWH SL. Поначалу как резерв, последние 5-7 лет на постоянке. Ничего не делал. Вода хреновая, много солей.
Подключать? Воткнул в розетку и все. Трубы то сантехник подведет.
Говорят, бывают скачки давления воды, ставят клапаны. В основном, в высотках. Не сталкивался. Клапана нет. Точнее, есть, но не ставил ))
Учти, что к примеру 80 литров - это 80 литров воды на случай если воды не будет. Запас как-никак. Слить можно.

Мой на 1.8 кВт. Зачем к щитку тянуть? Тем более, что у моего два ТЭНа по 0.9. Два включаю очень редко.

Змінено AlexAudiCoupe (12:35 14/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 12:59 Гілками

Голову і посуд на кухні,як правило, робить одна людина, я в душ рано і ввечері, не перетинаюсь з кухнею.
Запас води, то однозначно плюс. Але на 80 літрів то ще бюджет на два треба.
Місця займає, бо буде звисати на головою, коли на білому сидиш у знайомих на 80, то там така тумба, що страшно
У сусідів якісь кабель виходить з ванний в загальний коридор, думав, то бойлер, якщо розетка, то плюс. Виходить треба розібратись в підключенні гідравліки.
Так, крім сухого тена, ще які рекомендації по вибору? Бо я дивлюсь є, і по 5к, і по 20к


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 13:38 Гілками

junior 14.09.2023 12:59 пишет:

Голову і посуд на кухні,як правило, робить одна людина, я в душ рано і ввечері, не перетинаюсь з кухнею.
Запас води, то однозначно плюс. Але на 80 літрів то ще бюджет на два треба.
Місця займає, бо буде звисати на головою, коли на білому сидиш у знайомих на 80, то там така тумба, що страшно
У сусідів якісь кабель виходить з ванний в загальний коридор, думав, то бойлер, якщо розетка, то плюс. Виходить треба розібратись в підключенні гідравліки.
Так, крім сухого тена, ще які рекомендації по вибору? Бо я дивлюсь є, і по 5к, і по 20к




3 людини зранку в душ - і все. Останній - морж.

Місце не проблема. Мій можна і горизонтально повісити. Не будеш боятись підстрибувати з горшка :-)

Бюджет... То таке. Ти ж не піцу купуєш, а штуку яка буде працювати не рік і не два. Гірше коли купиш, а потів з'ясуєш шо мало. І що далі.?

30 явно замало. Подивись на бутиль 10 литрів. Вистачить на душ одному? А з милом? :-) А ще посуд. А гріє воно не з шаленою швидкістю. 50 ще якось може.

А ще можна на 50 і посудомийку. От це було б ідеал. Я без посудомийки вже не уявляю життя. Причом, найпростішу. Окремостоячу. Вистачить. Місця небагато. Хоч на робочу поверхню став. Жінка буде дякувати. Десь 9-10 тисяч. Але воно того вартує. Біс з ним, можна частинами сплтити. Але проблема вирішена раз і назавжди.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4464
С нами с 07.02.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Энгри]
      14 сентября 2023 в 13:47 Гілками

доречі, як вам тесі? Сьогодні придбав якраз на 50 літрів
Був горєньє, але потік. Думав придбати такий же, але відгуки про них дуже погані, у всіх тече досить швидко після початку експлуатації (читав саме про слімівські)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1592
С нами с 24.12.2013

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 13:49 Гілками

покупать побольше, какой влезет.
И смотреть мощность / время нагрева. А то можно неприятно удивиться.

Почему побольше? Потому что к хорошему быстро привыкаешь, потом становится мало. А это девайс на годы.

Маме поставил бойлер 21 год назад - до сих пор в строю. 50 литров. Маме много (прикручивает в режим эко), мне душ принять (когда в гости приезжал) - мало.

При Вашем запросе 80л - это минимум.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
52 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2110
С нами с 10.07.2010

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 13:53 Гілками

Брати 50л. Вистачить, а якщо ні - трошки підлаштуєтесь, щоб нагріватися встигав. Особливо, якщо температура холодної не 7 градусів. На Шулявці влітку, градусів 20 ).У нас 80 л на чотирьох - вистачало завжди. Родичам поставив 50 на двох, також вистачає. Я не заморочувався, брав дешеві, Україна. 80-ка працює з часів, коли в Києві перший раз проблема настала з гарячою водою. 50-тий на рік-два молодший, вже вмер, купив такий же. Якби обслуговував, можливо, ще б протягнув якийсь час. вішати на міцну стіну, купити потужніші дюбелі. Обовязково встановлювати клапан(в комплекті йде) і від нього відводити скид води в каналізацію, бажано прозорою трубкою. Якщо тиск в будинку 4-5 і більше - поставити редуктор, бо буде постійно скидати в каналізацію(там запобіжний, здається на 6 бар). Періодично, раз на рік, бажано його обслуговувать. Злити воду, відкрутити фланець з теном, вимити весь бруд, накип, перевірити стан аноду, замінити при необхідності.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26507
С нами с 17.12.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 13:54 Гілками

В мене Атлантік з сухим теном. Їсть енергії мало. 80 літрів. На твоїх самий раз. В паринерах є хто встановлює , то можно з ним поспілкуватися і я думаю він Вам все розкаже та зробить ось він http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11388366&an=0&page=0#Post11388366

Змінено egorka (14:00 14/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Днепро...довск
Сообщения: 4018
С нами с 11.11.2005

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 14:04 Гілками

В ответ на:

По електро частині, я так розумію, просто в розетку не варіант, треба тягнути в щиток кабель?



Зачем? Если верить вифи розетке, через которую включен 100 литровый бойлер (аристон VLS EVO 100), то максимальную мощьность я видел чуть ниже 1,4 кВт. А так в основном она показывает до 1 кВт. По ТТХ у него 1500 Ват.
Фен 2,5 кВт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый гоблин **
48 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7128
С нами с 01.06.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Aziz]
      14 сентября 2023 в 14:17 Гілками

Aziz 14.09.2023 13:47 пишет:

доречі, як вам тесі? Сьогодні придбав якраз на 50 літрів
Був горєньє, але потік. Думав придбати такий же, але відгуки про них дуже погані, у всіх тече досить швидко після початку експлуатації (читав саме про слімівські)



Горєньє це, наскільки мені відомо вже чайна-ма. Не Словенія. Цей тесі - ну ось поки рік - норм. Звісно, не показник. Але, порівнюючи з електролюксом, який висів 7 років - суто візуально/тактильно - різниці немає, крім дешевшої ціни тесі. Радив один зі спеців по встановленню бойлерів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: sly_fox]
      14 сентября 2023 в 14:20 Гілками

sly_fox 14.09.2023 13:49 пишет:

покупать побольше, какой влезет.
И смотреть мощность / время нагрева. А то можно неприятно удивиться.

Почему побольше? Потому что к хорошему быстро привыкаешь, потом становится мало. А это девайс на годы.

Маме поставил бойлер 21 год назад - до сих пор в строю. 50 литров. Маме много (прикручивает в режим эко), мне душ принять (когда в гости приезжал) - мало.

При Вашем запросе 80л - это минимум.




І ще якось організувати скидання води в каналізацію з аварійного клапану (можна в унітаз або сифон умивальника"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: egorka]
      14 сентября 2023 в 14:39 Гілками

egorka 14.09.2023 13:54 пишет:

В мене Атлантік з сухим теном. Їсть енергії мало. 80 літрів. На твоїх самий раз. В паринерах є хто встановлює , то можно з ним поспілкуватися і я думаю він Вам все розкаже та зробить ось він http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11388366&an=0&page=0#Post11388366



це як їсть енергії мало? Вода міняє властивості?
По темі ТС
Бажано забезпечити злив води для обслуговування.
Ще дам по ціні.
Зараз електрика вже 2.50. За таких умов ціна на підігрів вже доганяє ціну від КТЕ. Особливо взимку, коли Тхол +5. При дельті в 40 град ціна на підігрів вже 120 грн/м3.
Ще бажано нічний тариф на електрику та реле часу. Максимально видавити підігрів бойлера в нічний період.
По об'єму бойлера мій досвід каже, що або 15 л, або 80.
15 цікаво тим, що між душами чан на підігрів невеликий (15-20 хв). 80 вже так не працює. Якщо злили - чекати треба пару годин мінімум. Зато великий легше "запихати" в "ніч" на підігрів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
45 лет, Киев
Сообщения: 1776
С нами с 04.12.2006

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 15:03 Гілками

junior 14.09.2023 11:30 пишет:

Не хочеться займати багато місця. 30 літрів вистачить чи треба 50?




30 мені самій впритик, щоб помитися і помити голову. Це більш-менш ок, щоб пережити літні відключення, але якщо це постійне користування (як в деяких новобудовах), імхо 80л на трьох - це мінімум, 100л - можна жити. Враховуйте, що взимку вода, що домішується під час використання, значно холодніша. Також, в ідеалі бойлер не експлуатувати на максимумі температури, а це теж аргумент за більший об'єм. Якщо це ремонт, а не вибір бойлера у вже зроблений санвузол, я б гралася з плануванням так, щоб вмістити більший бойлер.

junior 14.09.2023 11:30 пишет:

По монтажу, чисто теоретично просто, але на практиці може буде проблемно.




Треба, щоб робив нормальний сантехнік, який оцінить все в комплексі. Окрім того, що ви написали, ще редуктор на вході і злив в канашку через клапан скидання тиску. Підключення клемне або через розетку, треба дивитися, що по гарантії, якщо на клемне наколхозити розетку, наприклад. В щитку окремий автомат і узв.

У мене дражице, там гарна теплоізоляція.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: zyoma]
      14 сентября 2023 в 15:16 Гілками

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води, тут, я так розумію, буде споживання тільки з бойлеру? Бо якщо пропорція збережеться, то 30 літрів овердофіга буде.
У знайомих на 80 літрів і мале дитя, ніколи не було такого, що вода закінчилась.
Ок, з об'ємом більш-менш зрозуміло, 50, але краще 80 (як його кріпити, щоб витримало 100 кг )
Тепер по підключенню і вибору
Підключати через редуктор, то нащо?
І по вибору, бюджетний за 5-7 тис можна розглядати чи працювати буде щось дорожче?

До речі, ПММ на кухню теж мається в планах, але при виборі бойлера то хай буде в плюс


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Еще та! **
45 лет (18 лет за рулем), Київ
Сообщения: 24029
С нами с 16.06.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 15:22 Гілками

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води, тут, я так розумію, буде споживання тільки з бойлеру? Бо якщо пропорція збережеться, то 30 літрів овердофіга буде.
У знайомих на 80 літрів і мале дитя, ніколи не було такого, що вода закінчилась.
Ок, з об'ємом більш-менш зрозуміло, 50, але краще 80 (як його кріпити, щоб витримало 100 кг )
Тепер по підключенню і вибору
Підключати через редуктор, то нащо?
І по вибору, бюджетний за 5-7 тис можна розглядати чи працювати буде щось дорожче?

До речі, ПММ на кухню теж мається в планах, але при виборі бойлера то хай буде в плюс



Та як може братися тільки вода з бойлеру? Ти ж температуру регулюєш, а бойлер не проточний.
Редуктор треба для коригування тиску води щоб не нашкодити саме бойлеру.
Я зайшла на перевірений сайт, обрала по потрібним параметрам і замовила разом з підключенням. Вже два бойлера там замовила. Питань нема. Гемору нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 15:22 Гілками

В розетці, якийсь талантів на 50л за 3800

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Roksimama]
      14 сентября 2023 в 15:24 Гілками

Roksimama 14.09.2023 15:22 пишет:

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води, тут, я так розумію, буде споживання тільки з бойлеру? Бо якщо пропорція збережеться, то 30 літрів овердофіга буде.
У знайомих на 80 літрів і мале дитя, ніколи не було такого, що вода закінчилась.
Ок, з об'ємом більш-менш зрозуміло, 50, але краще 80 (як його кріпити, щоб витримало 100 кг )
Тепер по підключенню і вибору
Підключати через редуктор, то нащо?
І по вибору, бюджетний за 5-7 тис можна розглядати чи працювати буде щось дорожче?

До речі, ПММ на кухню теж мається в планах, але при виборі бойлера то хай буде в плюс



Та як може братися тільки вода з бойлеру? Ти ж температуру регулюєш, а бойлер не проточний.
Редуктор треба для коригування тиску води щоб не нашкодити саме бойлеру.
Я зайшла на перевірений сайт, обрала по потрібним параметрам і замовила разом з підключенням. Вже два бойлера там замовила. Питань нема. Гемору нема.



Можна кинути в ПП перевірений сайт?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: maksym]
      14 сентября 2023 в 16:17 Гілками

maksym 14.09.2023 14:39 пишет:

egorka 14.09.2023 13:54 пишет:

В мене Атлантік з сухим теном. Їсть енергії мало. 80 літрів. На твоїх самий раз. В паринерах є хто встановлює , то можно з ним поспілкуватися і я думаю він Вам все розкаже та зробить ось він http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11388366&an=0&page=0#Post11388366



це як їсть енергії мало? Вода міняє властивості?
По темі ТС
Бажано забезпечити злив води для обслуговування.
Ще дам по ціні.
Зараз електрика вже 2.50. За таких умов ціна на підігрів вже доганяє ціну від КТЕ. Особливо взимку, коли Тхол +5. При дельті в 40 град ціна на підігрів вже 120 грн/м3.
Ще бажано нічний тариф на електрику та реле часу. Максимально видавити підігрів бойлера в нічний період.
По об'єму бойлера мій досвід каже, що або 15 л, або 80.
15 цікаво тим, що між душами чан на підігрів невеликий (15-20 хв). 80 вже так не працює. Якщо злили - чекати треба пару годин мінімум. Зато великий легше "запихати" в "ніч" на підігрів.




Зараз, ПОКИ військовий стан, електрика в ціні може рости. Гаряча вода - ні. Що буде далі - невідомо. Поки що в цьому році батареї на опалення шарашили що дурні. Зрозуміло - газ був, електрика на грані. Якщо не будеш гріти водою, нарід почне вмикати електрокаміни і т.п. Електриці наступить триндець. Тому і було вдома +25.
Але то опалення. А от на гарячій воді можна і економити. Тому варіанти вимкнення дуже можливі. Вимкнуть на пару місяців - і що? Іноді влітку вимикали на профилактику, і нічого, нарід не був заскорузлий. Відкриють якийсь "Пункти помивки" )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
46 лет, Киев
Сообщения: 4886
С нами с 13.08.2013

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 16:21 Гілками

junior 14.09.2023 15:16 пишет:


Підключати через редуктор, то нащо?



Щоб не було як у мене. Багатоповерхівка, тиск води не стабільний. Через декілька років почав бойлер потроху текти з під прокладки. При чому не постійно, а частіше ввечері. Тричі майстер міняв прокладку, затягували гайки гарно але... Редуктор стояв, та як виявилося вийшов з ладу. Замінив редуктор і все стало норм.

То темі, мінімум 50л. Якщо не подобається клуглий, то і слімів більш компактних вистачає. Бюджет то таке, можна і в оплату частинами придбати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2964
С нами с 26.07.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 16:56 Гілками

Сам себе когда-то вешал таким образом. До сих пор висит, работает хоть ни разу не чистился, на двоих в экономном режиме хватает с головой а летом даже постирать что-то мелкое остается, хотя грею максимум до 45 ночью по таймеру.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 17:12 Гілками

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води, тут, я так розумію, буде споживання тільки з бойлеру? Бо якщо пропорція збережеться, то 30 літрів овердофіга буде.
У знайомих на 80 літрів і мале дитя, ніколи не було такого, що вода закінчилась.
Ок, з об'ємом більш-менш зрозуміло, 50, але краще 80 (як його кріпити, щоб витримало 100 кг )
Тепер по підключенню і вибору
Підключати через редуктор, то нащо?
І по вибору, бюджетний за 5-7 тис можна розглядати чи працювати буде щось дорожче?

До речі, ПММ на кухню теж мається в планах, але при виборі бойлера то хай буде в плюс




До речі врахуй що якісний редуктор на холодну воду це від 2 тис. грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
46 лет, Киев
Сообщения: 4886
С нами с 13.08.2013

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 17:23 Гілками

Цілком достатньо для квартири і до 1000 грн за редуктор.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
48 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1474
С нами с 04.11.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 17:27 Гілками

junior 14.09.2023 15:22 пишет:

В розетці, якийсь талантів на 50л за 3800



Звичайно функція бойлера - нагрівати воду, і тут однаково скільки він грошей коштує. Однак якщо ти сам не підключаєшь, а це робить майстер. То вартість підключення більше бойлера може коштувати.
Бойлер виходить з ладу, або коли нагрів ламається (це дешево і можна замінити) , або коли тече (це в мусорку).
Тече він, тому що. Коли вона нагрівається, то збільшується хімічна активність, з'являються вільний кіслоров, або азот, який розїдає нержавійку з якої стінка зроблена. Щоб цього не було в бойлері роблять анод, чи катод, з хімічно активною речовиною. який бере на себе удар, і перше його розїдає. Через деякий час цей анод треба міняти (періодичність тех. обслуговування). Буває він викручувається , і не треба розбирати бойлер повністю, і ти сам зможешь міняти його. Довше протримаєтьтся якщо воду сильно не нагрівати. Результат розїдання цього аноду - білі хлоп'я, які можуть займати якійсь об'єм в бойлері і бойлер треба все одно чистити від того бруду.
У дорогшого бойлера запас міцності стінок більший, але якщо анод не міняти, то потече рано чи пізно.
Можна купити самий дешевий бойлер - але розуміти що коли він потече, щоб потім поміняти зміг самостійно на новий. Але кріплення до стіни можуть в новому не співпасти.
Є взагалі бойлери з сімкартою, щоб керувати ним коли ти нароботі, або через вайфай.
Вибирай сам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26507
С нами с 17.12.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 18:39 Гілками

junior 14.09.2023 15:22 пишет:

В розетці, якийсь талантів на 50л за 3800


подивись Атлантік. В мене вже років 7. Поки що проблем не було. Тьфу, тьфу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Еще та! **
45 лет (18 лет за рулем), Київ
Сообщения: 24029
С нами с 16.06.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 22:13 Гілками

junior 14.09.2023 15:24 пишет:

Roksimama 14.09.2023 15:22 пишет:

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води, тут, я так розумію, буде споживання тільки з бойлеру? Бо якщо пропорція збережеться, то 30 літрів овердофіга буде.
У знайомих на 80 літрів і мале дитя, ніколи не було такого, що вода закінчилась.
Ок, з об'ємом більш-менш зрозуміло, 50, але краще 80 (як його кріпити, щоб витримало 100 кг )
Тепер по підключенню і вибору
Підключати через редуктор, то нащо?
І по вибору, бюджетний за 5-7 тис можна розглядати чи працювати буде щось дорожче?

До речі, ПММ на кухню теж мається в планах, але при виборі бойлера то хай буде в плюс



Та як може братися тільки вода з бойлеру? Ти ж температуру регулюєш, а бойлер не проточний.
Редуктор треба для коригування тиску води щоб не нашкодити саме бойлеру.
Я зайшла на перевірений сайт, обрала по потрібним параметрам і замовила разом з підключенням. Вже два бойлера там замовила. Питань нема. Гемору нема.



Можна кинути в ПП перевірений сайт?




Щось я намагалася. Але воно кудись пропало.
Пишу тут. Ніби за спамера мене не повинні прийняти )
https://vencon.ua/ua


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      14 сентября 2023 в 22:37 Гілками

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води



Це схоже на літо
Зимою так не буде
Для Києва Тхол влітку +25, взимку +5.
Тому взимку і часу (енергії) на підігрів більше, і гор. води виходить менше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: zyoma]
      15 сентября 2023 в 00:21 Гілками

zyoma 14.09.2023 15:03 пишет:


30 мені самій впритик, щоб помитися і помити голову



15 літрів вистачає, щоб помитися одній людині, чи помити посуд. Нагрівається знову - за 20+-5 хвилин.
Тобто, номінальний об'єм дуже сильно визначається бажанням економити чи звичним рівнем комфорту.
15-літррвий бойлер додає >= (40-60) кВт-год електрики у місяць, для сім'ї з двох людей.
Ще одна перевага маленьких бойлерів (15-30 л) в тому, що їх необов'язково вішати, а можна просто поставити десь під мийкою (часто, під кухонною мийкою буває досить багато вільного місця).

Змінено VovkZ (00:30 15/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: R.Karp]
      15 сентября 2023 в 06:05 Гілками

R.Karp 14.09.2023 17:23 пишет:

Цілком достатньо для квартири і до 1000 грн за редуктор.




Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: harald67]
      15 сентября 2023 в 08:14 Гілками

harald67 15.09.2023 06:05 пишет:

R.Karp 14.09.2023 17:23 пишет:

Цілком достатньо для квартири і до 1000 грн за редуктор.




Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.



Для контролю за тиском є місце для манометра. Це недорого.
А бойлер від тиску захищає клапан.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: maksym]
      15 сентября 2023 в 09:03 Гілками

maksym 15.09.2023 08:14 пишет:

harald67 15.09.2023 06:05 пишет:

R.Karp 14.09.2023 17:23 пишет:

Цілком достатньо для квартири і до 1000 грн за редуктор.




Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.



Для контролю за тиском є місце для манометра. Це недорого.
А бойлер від тиску захищає клапан.




Манометр на редукторі показує вхідний тиск, а не вихідний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
46 лет, Киев
Сообщения: 4886
С нами с 13.08.2013

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: harald67]
      15 сентября 2023 в 09:05 Гілками

harald67 15.09.2023 06:05 пишет:

R.Karp 14.09.2023 17:23 пишет:

Цілком достатньо для квартири і до 1000 грн за редуктор.




Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.


Це означає, що між Цептором і "китаєм" є багато різних виробників посуду. Чим гірші італійські виробники? Наприклад
сторінка
сторінка
сторінка

або той же Honeywell, але вдвічі дешевше
сторінка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: harald67]
      15 сентября 2023 в 09:35 Гілками

harald67 15.09.2023 09:03 пишет:

maksym 15.09.2023 08:14 пишет:

harald67 15.09.2023 06:05 пишет:


В ответ на:

...





Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.



Для контролю за тиском є місце для манометра. Це недорого.
А бойлер від тиску захищає клапан.




Манометр на редукторі показує вхідний тиск, а не вихідний.



В мене - вихідний тиск.
На деяких посиланнях у повідомленні вище видно, що манометр на вихідній частині.
Також можна погуглити картинки з конструкцією
типу такого


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: R.Karp]
      15 сентября 2023 в 10:26 Гілками

R.Karp 15.09.2023 09:05 пишет:

harald67 15.09.2023 06:05 пишет:

R.Karp 14.09.2023 17:23 пишет:

Цілком достатньо для квартири і до 1000 грн за редуктор.




Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.


Це означає, що між Цептором і "китаєм" є багато різних виробників посуду. Чим гірші італійські виробники? Наприклад
сторінка
сторінка
сторінка

або той же Honeywell, але вдвічі дешевше
сторінка




З трьох наведених "італійців" лише один вироблений у цій країні - то що другий. Два інших - китай. У мене стояли в квартирі матері саме ті що начебто справжні італійські (номер 2). Років через 7-8 вже не обмежували тиск води. Щодо дешевшого Honeywell, то відмінність дуже проста - він без фільтра. Тобто швидше забьється і припи6ить виконувати свою функцію. Чи вийде у підсумку дешевше - хз.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
46 лет, Киев
Сообщения: 4886
С нами с 13.08.2013

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: harald67]
      15 сентября 2023 в 10:39 Гілками

harald67 15.09.2023 10:26 пишет:

R.Karp 15.09.2023 09:05 пишет:

harald67 15.09.2023 06:05 пишет:


В ответ на:

...





Що означає "цілком достатньо для квартири". У редуктора аж одна функція - обмежувати тиск води в системі (як правило до 3 бар). Якісний редуктор (щось типу такого сторінка ) робить це стабільно тривалий час. Якийсь китайський швидко псується перестає обмежувати тиск, хоча ззовні виглядає що усе нормально. Власник вважає, що у нього є редуктор, а насправді вода під тиском або під час гідроудару розриває бойлер. А в квартирі це відбувається чи ще де - немає значення.


Це означає, що між Цептором і "китаєм" є багато різних виробників посуду. Чим гірші італійські виробники? Наприклад
сторінка
сторінка
сторінка

або той же Honeywell, але вдвічі дешевше
сторінка




З трьох наведених "італійців" лише один вироблений у цій країні - то що другий. Два інших - китай. У мене стояли в квартирі матері саме ті що начебто справжні італійські (номер 2). Років через 7-8 вже не обмежували тиск води. Щодо дешевшого Honeywell, то відмінність дуже проста - він без фільтра. Тобто швидше забьється і припи6ить виконувати свою функцію. Чи вийде у підсумку дешевше - хз.



В мене фільтри стоять перел лічильниками. То навіщо додаткові на редукторі? І фільтр окремо це не така вартісна річ.

Змінено R.Karp (10:40 15/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: R.Karp]
      15 сентября 2023 в 11:27 Гілками

R.Karp 15.09.2023 10:39 пишет:

harald67 15.09.2023 10:26 пишет:

R.Karp 15.09.2023 09:05 пишет:


В ответ на:

...



Це означає, що між Цептором і "китаєм" є багато різних виробників посуду. Чим гірші італійські виробники? Наприклад
сторінка
сторінка
сторінка

або той же Honeywell, але вдвічі дешевше
сторінка




З трьох наведених "італійців" лише один вироблений у цій країні - то що другий. Два інших - китай. У мене стояли в квартирі матері саме ті що начебто справжні італійські (номер 2). Років через 7-8 вже не обмежували тиск води. Щодо дешевшого Honeywell, то відмінність дуже проста - він без фільтра. Тобто швидше забьється і припи6ить виконувати свою функцію. Чи вийде у підсумку дешевше - хз.



В мене фільтри стоять перел лічильниками. То навіщо додаткові на редукторі? І фільтр окремо це не така вартісна річ.



по фільтрам особисто в мене був негативний досвід. Фільтр маленький, механічний, з металевою сіточкою.
Влітку на холодній воді фільтр забивався в 0 за місяць. Якась органіка, слиз, хз що ще.
Зняв та викинув.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: maksym]
      15 сентября 2023 в 18:02 Гілками

maksym 14.09.2023 22:37 пишет:

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води



Це схоже на літо
Зимою так не буде
Для Києва Тхол влітку +25, взимку +5.
Тому взимку і часу (енергії) на підігрів більше, і гор. води виходить менше.



зимой виклчно в холодній воді душ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      15 сентября 2023 в 20:43 Гілками

junior 15.09.2023 18:02 пишет:


зимой виклчно в холодній воді душ




Це до першого нападу радікуліту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
43 года, Станіславів
Сообщения: 1559
С нами с 04.05.2016

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      15 сентября 2023 в 21:17 Гілками

В ответ на:

зимой виклчно в холодній воді душ



ну то і влітку не має бути проблема холодний душ. Тоді бойлер обирайте на 2 людей)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
9 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64915
С нами с 10.10.2005

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: VovkZ]
      15 сентября 2023 в 21:26 Гілками

VovkZ 15.09.2023 00:21 пишет:


Ще одна перевага маленьких бойлерів (15-30 л) в тому, що їх необов'язково вішати, а можна просто поставити десь під мийкою (часто, під кухонною мийкою буває досить багато вільного місця).



До речі, а є технічні рішення на втулити бойлер під мийкою, але щоб він давав воду і у ванну кімнату?
На сім`ю з 3х осіб - 80 літрів й не вигадуйте якісь оборудки)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Mangust]
      15 сентября 2023 в 21:44 Гілками

Mangust 15.09.2023 21:26 пишет:


До речі, а є технічні рішення на втулити бойлер під мийкою, але щоб він давав воду і у ванну кімнату?



Це технічне рішення - те саме, що і для підключення його до холодної води - називається трійник. Звісно, на вводі гарячої води (і холодної) має стояти зворотний клапан, і кран вводу гарячої - перекривається. Все.
Якщо зворотні клапани досить свіжі і обидва працюють - то, для експерименту, можна тримати і гарячий відкритий, і буде суміш гарячої води з бойлеру і із стояка (тобто, зменшене споживання гарячої від мережі).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Mangust]
      15 сентября 2023 в 21:44 Гілками

Mangust 15.09.2023 21:26 пишет:

VovkZ 15.09.2023 00:21 пишет:


Ще одна перевага маленьких бойлерів (15-30 л) в тому, що їх необов'язково вішати, а можна просто поставити десь під мийкою (часто, під кухонною мийкою буває досить багато вільного місця).



До речі, а є технічні рішення на втулити бойлер під мийкою, але щоб він давав воду і у ванну кімнату?
На сім`ю з 3х осіб - 80 літрів й не вигадуйте якісь оборудки)))



Не треба ніяких рішень. Бойлер підключається до труби гарячої води. І всі споживачі на цій трубі в квартирі мають її з бойлера. Якщо не перекрити вхідний кран в квартиру - то і усі споживачі в будинку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: maksym]
      15 сентября 2023 в 22:05 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Я про це ж.
От моє підключення: на передньому плані - холодна вода (ввод знизу, кран, трійник-точніше-чотирник, бойлер зліва, пралка справа, угору - підводи умивальника).
На задньому плані - встановлений латунний трійник на гарячу воду (фактично, він стояв на холодні воді, і міг бути знятий з холодної води, і переставлений тепер на гарячу, виводить гарячу воду з бойлера в гарячу трубу до всіх споживачів - і вгору до мийки, і вниз до ванної кімнати).

(Нові трубки прикрито утепленням, яке ховає гофровані патрубки підключення бойлеру з нержавійки: в них переріз значно вищий, ніж в звичайних металево-гумових патрубків, і вони майже не створюють опору, порівняно із звичайними дешевими патрубками. Недолік патрубків з нержавйки - мені вдалося нормально затиснути їх, без прокапування, лище з прокладками з фторопласту (він досить твердий, точніше - самий твердий з усіх відомих мені ущільнюючих матеріалів).

Я про це ж.От моє підключення: на передньому плані - холодна вода (ввод знизу, кран, трійник-точніше-чотирник, бойлер зліва, пралка справа, угору - підводи умивальника)

Змінено VovkZ (23:36 15/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Mangust]
      15 сентября 2023 в 22:19 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

При-чому, бойлер зручно встановлюється на свій же заводський транспортувальний пінопласт з коробки (бо більшість виробників бойлерів роблять їх форму закругленою з боків, і без підставки він трохи хитатиметься).

На фото не видно, але в каналізаційний злив - також встановлено трійник (45 градусів у бік бойлеру), за допомогою якого підключено аварійний злив води з захисного мультиклапану бойлера. Цей мультиклапан встановлюється прямо на бойлері.

Ну і, заодно, до-речі, про підключення електрики: бойлер підключено у ту ж розетку, що і пралка. До покупки бойлеру там стояла одинарна розетка (чисто під пралку). Відповідно, після встановлення бойлеру - прийшлося замінити розетку на подвійну.

При-чому, бойлер зручно встановлюється на свій же заводський транспортувальний пінопласт з коробки (бо більшість виробників бойлерів роблять їх форму закругленою з боків, і без підставки він трохи хитатиметься).На фото не видно, але в каналізаційний злив - також встановлено трійник (45 градусів у бік бойлеру), за допомогою якого підключено аварійний злив води з захисного мультиклапану бойлера

Змінено VovkZ (23:00 15/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 13185
С нами с 26.07.2005

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      16 сентября 2023 в 00:53 Гілками

Атлантик 80 литров с сухим тэном.

Питание напрямую от 2-х тарифного счетчика. Реле-таймер + УЗО. Редуктор давления итальянский.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26507
С нами с 17.12.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: izon]
      16 сентября 2023 в 12:09 Гілками

izon 16.09.2023 00:53 пишет:

Атлантик 80 литров с сухим тэном.

Питание напрямую от 2-х тарифного счетчика. Реле-таймер + УЗО. Редуктор давления итальянский.


Реле-таймер + УЗО а що це таке? І для чого воно? Бо в мене теж такий Атлантік , а такого нема. Може мені теж таке треба

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець овочів **
Киев
Сообщения: 44821
С нами с 11.04.2006

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: egorka]
      16 сентября 2023 в 15:15 Гілками

egorka 16.09.2023 12:09 пишет:

Реле-таймер + УЗО а що це таке? І для чого воно? Бо в мене теж такий Атлантік , а такого нема. Може мені теж таке треба


[list]

таймер щоб типу економити і гріти тільки в певний час. А ось УЗО для бойлера річ потрібна. Якщо його немає в щитку, то продаються шнури з узо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2964
С нами с 26.07.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: egorka]
      16 сентября 2023 в 15:46 Гілками

Таймер, щоб економити електрику, вмикаючи нагрів за розкладом по нічному тарифу, якщо такий є. В себе подібне використовую, але можна і простіше механічне. А УЗО(чи в моєму випадку дифавтомат) - щоб випадково струмом не вбило якщо 220 на корпус бойлера потрапить. Не тільки для бойлера корисне, але для будь-якої електроніки загалом. Я його одразу після лічильника змонтував щоб на всі прилади в квартирі діяло.

Змінено SARS (15:51 16/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      16 сентября 2023 в 15:57 Гілками

junior 15.09.2023 18:02 пишет:

maksym 14.09.2023 22:37 пишет:

junior 14.09.2023 15:16 пишет:

Якось заміряв росзід води при прийому душа, виходило 4-5 літрів гарячої та 5-7 холодної води



Це схоже на літо
Зимою так не буде
Для Києва Тхол влітку +25, взимку +5.
Тому взимку і часу (енергії) на підігрів більше, і гор. води виходить менше.



зимой виклчно в холодній воді душ



Думаю про літо, пишу про зиму


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      26 ноября 2023 в 16:57 Гілками

Поставили бойлер
Вибрали Термекс, сухий, на 50л, але проблема в іншому
Кран, який на виході з бойлеру не можу провернути, на подачі крутиться без проблем

Перші дні, обидва крани справно і легко крутились, минуло пару дні, щось смикнуло покрутити, а воно колом
То я не такий чи є якась хитрість?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      26 ноября 2023 в 21:40 Гілками

Теоретично, грамотний сантехнік зможе розшевелити кран (якщо це дозволяє його конструкція). А для чого цей другий кран взагалі?
У вас крани прямо на бойлері, не десь далі?

Змінено VovkZ (21:42 26/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Mangust]
      26 ноября 2023 в 22:29 Гілками

Mangust 15.09.2023 21:26 пишет:

VovkZ 15.09.2023 00:21 пишет:


Ще одна перевага маленьких бойлерів (15-30 л) в тому, що їх необов'язково вішати, а можна просто поставити десь під мийкою (часто, під кухонною мийкою буває досить багато вільного місця).



До речі, а є технічні рішення на втулити бойлер під мийкою, але щоб він давав воду і у ванну кімнату?
На сім`ю з 3х осіб - 80 літрів й не вигадуйте якісь оборудки)))




Цікаво було б подивитися що то за мийка така і що то за кухня така, що під мийку влізе 80-и літровий бойлер з усіма причандалами і сифон мийки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: VovkZ]
      27 ноября 2023 в 01:55 Гілками

VovkZ 26.11.2023 21:40 пишет:

Теоретично, грамотний сантехнік зможе розшевелити кран (якщо це дозволяє його конструкція). А для чого цей другий кран взагалі?
У вас крани прямо на бойлері, не десь далі?



Прям на бойлері
Кранам пару тижнів, нові


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10811
С нами с 30.01.2006

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      27 ноября 2023 в 08:57 Гілками

имхо, кран бракованный

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28384
С нами с 24.10.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Alex2064]
      27 ноября 2023 в 10:34 Гілками

Alex2064 27.11.2023 08:57 пишет:

имхо, кран бракованный



Або потрібно сильніше провернути, вони перший раз дуже туго провертаються, потім нормально.
Можливо сантехнік один провернув коли встановлював, а інший ні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2964
С нами с 26.07.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: juiT]
      27 ноября 2023 в 13:03 Гілками

Еще давление влияет, например колбу осмоса невозможно раскрутить пока воду не перекроешь, но в данном случае это не критично.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10911
С нами с 14.05.2007

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: egorka]
      27 ноября 2023 в 16:03 Гілками

egorka 14.09.2023 13:54 пишет:

В мене Атлантік з сухим теном. Їсть енергії мало. 80 літрів. На твоїх самий раз. В паринерах є хто встановлює , то можно з ним поспілкуватися і я думаю він Вам все розкаже та зробить ось він http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11388366&an=0&page=0#Post11388366



Був Атлантік з мокрим теном, потік, але не було редуктора. Був з сухим теном, з редуктором, теж потік, при чому прогнив флянець де стоїть тен, прогнила трубочка в якій датчик температури. Флянець на сухий тен років 4 тому обійшовся щось в районі 1,5К грн, замінив, а через деякий час потік уже й сам бак, якість сцк. Після цього вважаю сухий тен не більше ніж маркетинговим ходом. Дорожче при покупці, значно дорожче в ремонті. Ну і марку Атлантік після двох спроб рекомендувати точно не можу. У батьків найпростіший бойлер, харківський, вже років 15, один раз була заміна тена, гривень 300(давненько було) в купі з флянцем і прокладкою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Херсон
Сообщения: 1387
С нами с 24.01.2009

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: YSK]
      27 ноября 2023 в 16:58 Гілками

У меня две 80л бочки от Атлантика, но самые простые: с мокрым ТЭНом и без какой-либо электроники. Одной уже 13 лет, второй 6. Работают и кушать не просят. Чистка раз в год и все

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10811
С нами с 30.01.2006

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: SeMeNUA]
      28 ноября 2023 в 08:56 Гілками

это по богатому так чистить)))
я один за 12 лет еще ни разу не чистил, правда он на даче, а там вода супер.
второй дома висит 1.5 года, пока норм.
имхо, атлантик и есть самый бюджетный вариант, если без наворотов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Alex2064]
      28 ноября 2023 в 09:38 Гілками

Alex2064 28.11.2023 08:56 пишет:

это по богатому так чистить)))
я один за 12 лет еще ни разу не чистил, правда он на даче, а там вода супер.
второй дома висит 1.5 года, пока норм.
имхо, атлантик и есть самый бюджетный вариант, если без наворотов



вода супер для чого? Чай заварювати чи з точки зору корозії баку бойлера?
"Чистити" бойлер треба не "побагатому" чи "побідному", а по регламенту.
Ну і "чистка" - це перш за все заміна аноду.
Всі ці "5 років без чистки - пальот нормальний" часто закінчуються протіканням баку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 2964
С нами с 26.07.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: maksym]
      28 ноября 2023 в 11:04 Гілками

Для долгой и счастливой жизни бойлера масса факторов должна сойтись. Я для себя такую формулу вывел:
1 Хорошее заземление, чтобы избежать "блуждающих токов" ускоряющих электрокоррозию
2 Умеренный нагрев, не до максимума, для ограничения катализации
3 График работы, отключаю если есть горячее водоснабжение и нет необходимости держать "под парами"
4 Давление в системе, у меня и так нормальное, но лучше редуктор поставить
5 Удачный экземпляр, я свой Новатек брал из первых партий, в дальнейшем бойлеры обычно в качестве теряют сильно.
6 Состав воды, с этим тоже все в порядке, пью её же из осмоса
7 Работает - не трожь! За весь срок внутрь не лазил. Только на анодах наверное уже на новый наэкономил.
Пока, тьфу-тьфу, теория с практикой не расходятся

Змінено SARS (11:30 28/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: SARS]
      28 ноября 2023 в 11:19 Гілками

SARS 28.11.2023 11:04 пишет:

Для долгой и счастливой жизни бойлера масса факторов должна сойтись. Я для себя такую формулу вывел:
1 Хорошее заземление, чтобы избежать "блуждающих токов" ускоряющих электрокоррозию
2 Умеренный нагрев, не до максимума, для ограничения канализации
3 График работы, отключаю если есть горячее водоснабжение и нет необходимости держать "под парами"
4 Давление в системе, у меня и так нормальное, но лучше редуктор поставить
5 Удачный экземпляр, я свой Новатек брал из первых партий, в дальнейшем бойлеры обычно в качестве теряют сильно.
5 Состав воды, с этим тоже все в порядке, пью её же из осмоса
6 Работает - не трожь! За весь срок внутрь не лазил. Только на анодах наверное уже на новый наэкономил.
Пока, тьфу-тьфу, теория с практикой не расходятся



ну тоді в кого не виконується хоча б один з семи пунктів - треба робити сервіс по регламенту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Херсон
Сообщения: 1387
С нами с 24.01.2009

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Alex2064]
      28 ноября 2023 в 11:22 Гілками

Alex2064 28.11.2023 08:56 пишет:

это по богатому так чистить)))



Стесняюсь спросить, а в чем богатость? В покупке ключа торцевого на... не помню уже сколько, вроде на 12?
Чищу сам, накипи за год собирается не шибко много, но все же есть. ТЭН раза 3 или 4 отшкребал от этой самой накипи, а то бы он уже перегнал по толщине сухой ТЭН
Анод по сей день стоит родной, правда уже заканчивается. Кому говорю - никто не верит . Правда, бойлер заземлен (не знаю, влияет ли это, наверное да). Итого за 13 лет всех затрат - ключ торцевой гривен за 50 и час времени раз в год.

P.S. вода у нас в городе жесткая, горячей воды нет лет 25. Нагрев бойлера установлен где-то на 2/3 от максимума. На мелком кухонном больше нагрев - там с 10л бойлера каждый год накипи вынимаю в несколько раз больше

Змінено SeMeNUA (11:25 28/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6923
С нами с 25.01.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: SeMeNUA]
      28 ноября 2023 в 12:38 Гілками

SeMeNUA 28.11.2023 11:22 пишет:

Итого за 13 лет всех затрат - ключ торцевой гривен за 50 и час времени раз в год.


Година часу - це якщо місця вільного вистачає

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15353
С нами с 24.11.2011

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: juiT]
      28 ноября 2023 в 13:33 Гілками

juiT 27.11.2023 10:34 пишет:

Alex2064 27.11.2023 08:57 пишет:

имхо, кран бракованный



Або потрібно сильніше провернути, вони перший раз дуже туго провертаються, потім нормально.
Можливо сантехнік один провернув коли встановлював, а інший ні.



Я разів 5 його крутив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26507
С нами с 17.12.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: YSK]
      28 ноября 2023 в 14:12 Гілками

YSK 27.11.2023 16:03 пишет:

egorka 14.09.2023 13:54 пишет:

В мене Атлантік з сухим теном. Їсть енергії мало. 80 літрів. На твоїх самий раз. В паринерах є хто встановлює , то можно з ним поспілкуватися і я думаю він Вам все розкаже та зробить ось він http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11388366&an=0&page=0#Post11388366



Був Атлантік з мокрим теном, потік, але не було редуктора. Був з сухим теном, з редуктором, теж потік, при чому прогнив флянець де стоїть тен, прогнила трубочка в якій датчик температури. Флянець на сухий тен років 4 тому обійшовся щось в районі 1,5К грн, замінив, а через деякий час потік уже й сам бак, якість сцк. Після цього вважаю сухий тен не більше ніж маркетинговим ходом. Дорожче при покупці, значно дорожче в ремонті. Ну і марку Атлантік після двох спроб рекомендувати точно не можу. У батьків найпростіший бойлер, харківський, вже років 15, один раз була заміна тена, гривень 300(давненько було) в купі з флянцем і прокладкою.


у мене Атлантік на 80 літрів з сухим теном років 7 вже працюе. Проблем немає. Ні разу його не розбирали і нічого не міняли

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
55 лет, Киев
Сообщения: 473
С нами с 12.02.2007

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      28 ноября 2023 в 23:04 Гілками

Електролюкс 80л з мокрим теном, працює вже 9,5 років. Ввімкнений завжди, крім поїздок у відпустку. Обслуговую сам раз на 2 роки, це дійсно нескладно і швидко. Анод досі не сточився. Накип на тені не треба шкрябати. Знайдіть високу посудину, колбу чи вазу, зробіть розчин лимонної кислоти і засуньте в нього. Весь накип сам відпаде. Тільки уважно, бо розчин і анод також може підточити.
Торік заглючила плата електроніки, пропаяв контакти і далі працює.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: skydiver]
      28 ноября 2023 в 23:42 Гілками

skydiver 28.11.2023 23:04 пишет:

Електролюкс 80л з мокрим теном, працює вже 9,5 років. Ввімкнений завжди, крім поїздок у відпустку. Обслуговую сам раз на 2 роки, це дійсно нескладно і швидко. Анод досі не сточився. Накип на тені не треба шкрябати. Знайдіть високу посудину, колбу чи вазу, зробіть розчин лимонної кислоти і засуньте в нього. Весь накип сам відпаде. Тільки уважно, бо розчин і анод також може підточити.
Торік заглючила плата електроніки, пропаяв контакти і далі працює.




+1 Електролюкс EWH SL 80 литрів. Стоїть 20 років. Жодного разу не робив профилактику чи ще щось. "Працює - не заважай".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4671
С нами с 29.05.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: AlexAudiCoupe]
      29 ноября 2023 в 16:13 Гілками

AlexAudiCoupe 28.11.2023 23:42 пишет:

skydiver 28.11.2023 23:04 пишет:

Електролюкс 80л з мокрим теном, працює вже 9,5 років. Ввімкнений завжди, крім поїздок у відпустку. Обслуговую сам раз на 2 роки, це дійсно нескладно і швидко. Анод досі не сточився. Накип на тені не треба шкрябати. Знайдіть високу посудину, колбу чи вазу, зробіть розчин лимонної кислоти і засуньте в нього. Весь накип сам відпаде. Тільки уважно, бо розчин і анод також може підточити.
Торік заглючила плата електроніки, пропаяв контакти і далі працює.




+1 Електролюкс EWH SL 80 литрів. Стоїть 20 років. Жодного разу не робив профилактику чи ще щось. "Працює - не заважай".



эта же модель, 10 лет стоит, года 3 назад вскрыл, мусора немного, анод немного сьелся, закрыл и больше лазить не буду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Киев
Сообщения: 531
С нами с 07.12.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Alex2064]
      7 декабря 2023 в 01:53 Гілками

Alex2064 27.11.2023 08:57 пишет:

имхо, кран бракованный



Бракований конструктор бойлера і трохи сантехнік, який кран ставив)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8462
С нами с 19.04.2006

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Александр Николаев 5]
      15 марта 2024 в 16:37 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Привіт усім! Підніму темку (якщо ТС не проти..;))

За останні 5-6 років вже ВДРУГЕ потік ДРУГИЙ Бойлер Thermex IU 50 V

https://f.ua/ua/thermex/iu-50-v.html?noseoredirect

Перший проробив роки 3, потік, купили новий такий же, 2.5 роки і теж потік!!!
Місце під нього спеціально облаштовано...
От думаю знову третій такий же брати, чи може спробувати ремонтувати останній..
Якась дичина з цією моделлю
Може хтось щось порадить....

Привіт усім. Підніму темку (якщо ТС не проти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1503
С нами с 28.08.2006

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: THOR]
      15 марта 2024 в 17:28 Гілками

THOR 15.03.2024 16:37 пишет:


Перший проробив роки 3, потік, купили новий такий же, 2.5 роки і теж потік!!!
Місце під нього спеціально облаштовано...
От думаю знову третій такий же брати, чи може спробувати ремонтувати останній..
Якась дичина з цією моделлю
Може хтось щось порадить....




"12 місяців гарантії
офіційної від виробника
+ 5 лет на бак (при условии обязательного ежегодного сервисного обслуживания)"

А чого раз на рік не обслуговували? Було б дешевше.

Там поруч майже за ті самі гроші Атлантік:
"24 місяці гарантії
офіційної від виробника
на бак дополнительно 84 месяца (при условии обязательного ежегодного сервисного обслуживания)"

Змінено netm@n (17:30 15/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: THOR]
      15 марта 2024 в 17:34 Гілками

Thermex=рф.
Переконливо?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      15 марта 2024 в 19:27 Гілками

ТруКиевлянин 15.03.2024 17:34 пишет:

Thermex=рф.
Переконливо?



Термекс - це Китай, який виробляється і в РФ, і в Китаї, і хз де ще. І продається теж - і в РФ, і в Україні.
От що вони пишуть, якщо не обманюють: сторінка
В ответ на:

ІСТОРІЯ
1949 р. початок літопису Thermex в Італії
2003 р. відкриття представництва Thermex в Україні
2007 р. запуск першої незалежної виробничої лінії повного циклу в Європі




Змінено VovkZ (19:30 15/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26507
С нами с 17.12.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: netm@n]
      15 марта 2024 в 20:23 Гілками

netm@n 15.03.2024 17:28 пишет:

THOR 15.03.2024 16:37 пишет:


Перший проробив роки 3, потік, купили новий такий же, 2.5 роки і теж потік!!!
Місце під нього спеціально облаштовано...
От думаю знову третій такий же брати, чи може спробувати ремонтувати останній..
Якась дичина з цією моделлю
Може хтось щось порадить....




"12 місяців гарантії
офіційної від виробника
+ 5 лет на бак (при условии обязательного ежегодного сервисного обслуживания)"

А чого раз на рік не обслуговували? Було б дешевше.

Там поруч майже за ті самі гроші Атлантік:
"24 місяці гарантії
офіційної від виробника
на бак дополнительно 84 месяца (при условии обязательного ежегодного сервисного обслуживания)"


а скільки коштує оте обслуговування раз на рік? В мене недавно теж потік Атлантік , проробив десь 6/7 років точно не пам'ятаю вже то купив такий же новий за 7500 та повісив, що б нічого не переробляти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26507
С нами с 17.12.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: THOR]
      15 марта 2024 в 20:29 Гілками

THOR 15.03.2024 16:37 пишет:

Привіт усім! Підніму темку (якщо ТС не проти..;))

За останні 5-6 років вже ВДРУГЕ потік ДРУГИЙ Бойлер Thermex IU 50 V

https://f.ua/ua/thermex/iu-50-v.html?noseoredirect

Перший проробив роки 3, потік, купили новий такий же, 2.5 роки і теж потік!!!
Місце під нього спеціально облаштовано...
От думаю знову третій такий же брати, чи може спробувати ремонтувати останній..
Якась дичина з цією моделлю
Може хтось щось порадить....


запитай у нього https://profile.autoua.net/131763/

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: VovkZ]
      15 марта 2024 в 22:05 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:

Термекс - це Китай, який виробляється і в РФ, і в Китаї, і хз де ще. І продається теж - і в РФ, і в Україні.
От що вони пишуть, якщо не обманюють:



Вы не понимаете, это другое...

Вы не понимаете, это другое.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      16 марта 2024 в 09:42 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

ТруКиевлянин 15.03.2024 22:05:


Вы не понимаете, это другое...



Відчепіть парашут, який за вами увесь час тягнеться - і, можливо, життя стане трохи легшим.

Відчепіть парашут, який за вами увесь час тягнеться - і, можливо, життя стане трохи легшим.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: THOR]
      16 марта 2024 в 10:14 Гілками

Це той термекс, у якого "бак з неіржавійки"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: VovkZ]
      16 марта 2024 в 20:17 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:

Відчепіть парашут, який за вами увесь час тягнеться - і, можливо, життя стане трохи легшим.






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Киев
Сообщения: 531
С нами с 07.12.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: junior]
      25 марта 2024 в 08:05 Гілками

Термекс - це вже Чернівці)(made in China)
По факту, доволі непогана марка бойлерів і популярна в Україні.Вони є і емальовані, і з нержавійки.
Ті, хто пишуть про бойлери- поки працює, не зачіпати, ви так і з автомобілями поводитесь?)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: Александр Николаев 5]
      25 марта 2024 в 09:38 Гілками

В ответ на:

Термекс - це вже Чернівці)(made in China)




Везуть з Китаю,але сама структура - рфія. Так само,як Електролюкс та Зануссі - бренд европеський, зроблено в Китаї, але належить русклімату.

Змінено ТруКиевлянин (09:38 25/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Київ
Сообщения: 16336
С нами с 05.05.2008

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: THOR]
      25 марта 2024 в 12:01 Гілками

якщо місце дозволяє трохи розширитись (до 34-х см), то є тонкий atlantic такої ж висоти, але на 75 л. у мене два таких, працюють.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11861
С нами с 20.09.2001

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      25 марта 2024 в 13:05 Гілками

ТруКиевлянин 25.03.2024 09:38 пишет:

В ответ на:

Термекс - це вже Чернівці)(made in China)




Везуть з Китаю,але сама структура - рфія. Так само,як Електролюкс та Зануссі - бренд европеський, зроблено в Китаї, але належить русклімату.



А звітки інформація про Електролюкс та Зануссі?
Бо москальська вікі пише, що Електролюкс поганці, вони проти війни. А Зануссі належить Електролюксу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: maksym]
      25 марта 2024 в 14:57 Гілками

В ответ на:

Бо москальська вікі пише, що Електролюкс поганці, вони проти війни. А Зануссі належить Електролюксу.




Можна відкрити аппку для клімат-техніки Електролюкс тощо, Home Comfort на маркеті, та побачити розробника - Русклімат.
А можна подивитися свіже кіно
http://youtu.be/nicm-AaF13I?si=vkOCqTuamovNzmeB

А можна подивитися в інструкцію,а можна зайти в Фокстрот та почитати наліпки на бойлерах уважно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      25 марта 2024 в 19:46 Гілками

ТруКиевлянин 25.03.2024 14:57 пишет:


Можна відкрити аппку для клімат-техніки Електролюкс тощо, Home Comfort на маркеті, та побачити розробника - Русклімат.




До чого тут розробник апки?
А якби цю апку - я написав, то по вашій логіці - я став би власником Зануссі, та Електролюкс??

Змінено VovkZ (19:47 25/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      25 марта 2024 в 19:53 Гілками

ТруКиевлянин 25.03.2024 14:57 пишет:


А можна подивитися свіже кіно




Ппц, у вас аргументи. Якщо, наприклад, Русклімат - завозить Зануссі сірими схемами, то він стає власником марки? Чи, якщо в Зануссі є завод на території РФ - то РФ стає власником усього Зануссі?
(якщо чесно - навіть тошно дивитися відео, з посиланнями на .ru. Не знаю, чому я це коментую. Давайте ще трохи аргументів, з посиланням на .ru, щоб спокійно вже вас забанити).

Змінено VovkZ (19:54 25/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: VovkZ]
      25 марта 2024 в 23:22 Гілками

В ответ на:

До чого тут розробник апки?



Наприклад, до того, що ви ігноруєте все інше написане.
Мені, чесно кажучи, глибоко байдуже,чи станете ви "власником Зануссі, та Електролюкс", бо ні в моїх дописах, ні у логіці не було нічого про власність. Це ви щось таке вигадали.
Будь-яка людина, яка працює на цьому ринку досить тривалий час, знає, як давно русклімат викупив собі право робити під цими марками водогрійки. Знає, що Термекс - це Пітєр, який косить під Італію і возить з конкретної китайської фабрики, бо не може з рфії.
Це видно по документах, видно по сервісних центрах тощо. А вашу дивну ідею типу " РФ стає власником усього Зануссі" навіть коментувати неможливо, бо нема сенсу у цій фразі.

Простої перевірки того факту, що купити бойлер Електролюкс в жодному з магазинів Європи,який торгує побутовою технікою Електролюкс, неможливо, було б досить. Так само,як знайти цю техніку на сайті Електролюкс в Україні також неможливо.

В ответ на:

навіть тошно дивитися відео, з посиланнями на .ru.



Посилання на Ютуб, аж ніяк не .ru Нащо так брехати?

Змінено ТруКиевлянин (23:25 25/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      26 марта 2024 в 13:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

ТруКиевлянин 25.03.2024 23:22 пишет:


В ответ на:

навіть тошно дивитися відео, з посиланнями на .ru.



Посилання на Ютуб, аж ніяк не .ru Нащо так брехати?



Російське відео, про російську виставку, під описом відео - посилання на *.ru

Російське відео, про російську виставку, під описом відео - посилання на *.ru

Змінено VovkZ (13:02 26/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 599
С нами с 19.12.2019

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: VovkZ]
      26 марта 2024 в 16:38 Гілками

В ответ на:

Російське відео, про російську виставку, під описом відео



Я от під відео нічого не перевіряв, а ви - молодець.
Але той факт,що росфірма показує новинки Електролюкс, який типу кудись там пішов з рф, вас не зацікавив.Очікувано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Вибір та встановлення бойлера [Re: ТруКиевлянин]
      26 марта 2024 в 22:21 Гілками

Існують сотні фірм чи брендів, які тим чи іншим способом - досі продаються в рф. Це їхня проблема, а не моя.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
5 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6414

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія