autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? (2/6)

V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: sigma]
      30 сентября 2023 в 18:54 Гілками

sigma 30.09.2023 17:07 пишет:

AlexAudiCoupe 30.09.2023 11:03 пишет:


Між бензиновою та акумуляторною є ще електропила, але з дротами.




Є. Набагато зручніше бензинової (якщо є електрика). Але ці дроти дуже заважають. Акумуляторна дорожча, але воно того коштує.




Хто б заперечував. Але як часто треба щось зпиляти? І вже на дроти можна заплющити очи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7463
С нами с 12.11.2013

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: sigma]
      30 сентября 2023 в 19:10 Гілками

sigma 30.09.2023 17:07 пишет:

AlexAudiCoupe 30.09.2023 11:03 пишет:


Між бензиновою та акумуляторною є ще електропила, але з дротами.




Є. Набагато зручніше бензинової (якщо є електрика). Але ці дроти дуже заважають. Акумуляторна дорожча, але воно того коштує.



Ну не знаю.
Использую бензиновую на 1,5кВт весит 4кг.
Обрезаю ветки, да и деревья валил до полуметра в диаметре.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7425
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      30 сентября 2023 в 22:27 Гілками

у електроінструмента багато плюсів. не треба бензин, мастило, свічки, чистка фільтра, обслуговування простіше дешевше. тихо працює. ради цього можна простити єдину незручність з проводом.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Сообщения: 17288
С нами с 10.11.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      1 октября 2023 в 00:31 Гілками

alexa11 30.09.2023 22:27 пишет:

у електроінструмента багато плюсів. не треба бензин, мастило, свічки, чистка фільтра, обслуговування простіше дешевше. тихо працює. ради цього можна простити єдину незручність з проводом.


Невже не треба мастило?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13326
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      1 октября 2023 в 10:42 Гілками

alexa11 30.09.2023 07:59 пишет:

https://youtu.be/6Ubj_WgZK7U?si=Q0AkpGxxlpbGMQeq



у сусіда така сама...розпитав, каже десь за місяць (дуже активного) використання, зломалася пластикова шестерня, поміняли по гарантії, але дууже довго чекав...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7425
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: ale_xey]
      1 октября 2023 в 15:15 Гілками

ale_xey 01.10.2023 00:31 пишет:

alexa11 30.09.2023 22:27 пишет:

у електроінструмента багато плюсів. не треба бензин, мастило, свічки, чистка фільтра, обслуговування простіше дешевше. тихо працює. ради цього можна простити єдину незручність з проводом.


Невже не треба мастило?



в двигун не треба.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexkit]
      1 октября 2023 в 19:11 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

alexkit 30.09.2023 18:13 пишет:

Тоже хотел макита 122 за 5тгрн купить)) но узнал, что реплика, не взял, теперь думал эйнхель взять



Якщо енхель акумуляторний, то мій досвід проти. Так, по гарантії поміняють, якщо це станеться в гарантійний період. У мене чесно здохли, як тільки він закінчився.

Стоять в них отакі елементи:

Якщо енхель акумуляторний, то мій досвід проти. Так, по гарантії поміняють, якщо це станеться в гарантійний період


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: sigma]
      1 октября 2023 в 19:17 Гілками

sigma 30.09.2023 09:56 пишет:

Рост 29.09.2023 23:09 пишет:


А які бренди бензинового інструменту і акумуляторного?
В мене бензопила Штіль. Не можу сказати, що від неї якось сильно вібрують руки, чи смердить вихлоп. І дуже важливо, щоб ланцюг був штілівський оригінальний, воно в дерево йде, як у масло. Бо я якось купив ланцюг на базарі, "дуже хороший", так офігів, наскільки це "хороше" взагалі не ріже, і робить криві розпили, що з ним не роби.




Бензинові були різні від "Світязь" до Shtil. Так, на штілі трохи менш вібрація, але не принципово. Мережеві пробував Електронмаш. Акумуляторна - Sturm. Я розумію, що Sturm по класу нижче за Stil, але штілем я пиляв дрова на 2 дні туристичної стоянки на 6 людин и був гарним прикладом Паркінсона, а Sturm попиляв 2м3 дубових дошок за 3 години (плюс 2 перерви на заряджання) і ніякого гула в руках.



Я вже казав - дуже-дуже сильно залежить від ланцюга. Я поки не поставив новий гострий оригінальний штілівський, доти теж мучився. А тоді виявляється вага пили тільки в плюс, тому що не треба тиснути, як пиляєш, а просто кладеш її, легко притримуючи, а вона під своєю вагою сама гризе, і йде, як в масло. Ну і потужність не зрівняти. І в такому режимі ніякого паркінсона
Тому якщо треба пиляти стовбур, чи товстіші гілки - для мене тільки бензин.
А от дрібні гілки відпилювати, які ще закрупні для секатора, чи щось пиляти прямо на дереві - так, краще легкої акумуляторної не придумаєш.

А як давно Sturm? Бо розказували мені за нього, що пристойний китай ніби як. Але тепер після поганого досвіду з енхелем насторожено до акумуляторів недорогих відношусь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11882
С нами с 20.09.2001

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      1 октября 2023 в 20:11 Гілками

alexa11 30.09.2023 22:27 пишет:

у електроінструмента багато плюсів. не треба бензин, мастило, свічки, чистка фільтра, обслуговування простіше дешевше. тихо працює. ради цього можна простити єдину незручність з проводом.



Ще треба звертати увагу на потребу в пилянні.
Я на дачі беру електропилку (220) макс пару разів на рік. І пиляю пару годин за раз.
Тримати для такого використання акумуляторну?
Не думаю.
Бензинову? Теж ні. Скажемо так, у них коефіцієнт готовності не зрівняється з електро 220.
Тому відштовхуємося від потреби.
Весь акумуляторний інструмент, який в мене був, тихенько помер та був замінений на 220.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 6454
С нами с 26.11.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      1 октября 2023 в 20:27 Гілками

Всю жизнь на даче пользовался электропилами (не скажу, что часто). Прошлым летом, на всякий случай, купил бензиновую штиль кажется. Так еще ни разу не заводил. Электрикой на даче пользоваться удобней.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: maksym]
      1 октября 2023 в 21:22 Гілками

maksym 01.10.2023 20:11 пишет:

alexa11 30.09.2023 22:27 пишет:

у електроінструмента багато плюсів. не треба бензин, мастило, свічки, чистка фільтра, обслуговування простіше дешевше. тихо працює. ради цього можна простити єдину незручність з проводом.



Ще треба звертати увагу на потребу в пилянні.
Я на дачі беру електропилку (220) макс пару разів на рік. І пиляю пару годин за раз.
Тримати для такого використання акумуляторну?
Не думаю.
Бензинову? Теж ні. Скажемо так, у них коефіцієнт готовності не зрівняється з електро 220.
Тому відштовхуємося від потреби.
Весь акумуляторний інструмент, який в мене був, тихенько помер та був замінений на 220.



І ще на особисту специфіку дачі. В мене з отих дурнуватих сільських ділянок, коли вона 16 метрів завширшки і 230 м завдовжки. Старий сад, після будинку, 50 метрів, далі новий, ще з 30-40 - дроту не напасешся для 220. А кінець ділянки, там, поза 200 м - то вже ліс, і якщо треба звідти щось для технічних нужд впиляти - або акб, або бенз. В акб з готовністю до використання теж такоє, плюс несподівана і незапланована смерть акумулятора, як показала практика, цілком можлива реальність, а бензинова безвідмовна - аби був бензин, що їй ще треба? Олива завжди в запасі є. Ну а за бензом на крайняк за 5 км на заправку скочити, якщо нема як з бака машини добути.

Змінено Рост (21:24 01/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 39066
С нами с 25.02.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Рост]
      1 октября 2023 в 21:35 Гілками

Рост 01.10.2023 21:22 пишет:

maksym 01.10.2023 20:11 пишет:

alexa11 30.09.2023 22:27 пишет:

у електроінструмента багато плюсів. не треба бензин, мастило, свічки, чистка фільтра, обслуговування простіше дешевше. тихо працює. ради цього можна простити єдину незручність з проводом.



Ще треба звертати увагу на потребу в пилянні.
Я на дачі беру електропилку (220) макс пару разів на рік. І пиляю пару годин за раз.
Тримати для такого використання акумуляторну?
Не думаю.
Бензинову? Теж ні. Скажемо так, у них коефіцієнт готовності не зрівняється з електро 220.
Тому відштовхуємося від потреби.
Весь акумуляторний інструмент, який в мене був, тихенько помер та був замінений на 220.



І ще на особисту специфіку дачі. В мене з отих дурнуватих сільських ділянок, коли вона 16 метрів завширшки і 230 м завдовжки. Старий сад, після будинку, 50 метрів, далі новий, ще з 30-40 - дроту не напасешся для 220. А кінець ділянки, там, поза 200 м - то вже ліс, і якщо треба звідти щось для технічних нужд впиляти - або акб, або бенз. В акб з готовністю до використання теж такоє, плюс несподівана і незапланована смерть акумулятора, як показала практика, цілком можлива реальність, а бензинова безвідмовна - аби був бензин, що їй ще треба? Олива завжди в запасі є. Ну а за бензом на крайняк за 5 км на заправку скочити, якщо нема як з бака машини добути.




У мене така сама ділянка по формі. Довга і вузька.
Я розкинув розетки по паркану. Дуже допомагає.

АКБ при нечастому використанні таки мруть. У мене того тепер домашній шуруповерт від 220


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Sashok_Accent]
      1 октября 2023 в 22:44 Гілками

Sashok_Accent 01.10.2023 21:35 пишет:

Рост 01.10.2023 21:22 пишет:

maksym 01.10.2023 20:11 пишет:


В ответ на:

...




Ще треба звертати увагу на потребу в пилянні.
Я на дачі беру електропилку (220) макс пару разів на рік. І пиляю пару годин за раз.
Тримати для такого використання акумуляторну?
Не думаю.
Бензинову? Теж ні. Скажемо так, у них коефіцієнт готовності не зрівняється з електро 220.
Тому відштовхуємося від потреби.
Весь акумуляторний інструмент, який в мене був, тихенько помер та був замінений на 220.



І ще на особисту специфіку дачі. В мене з отих дурнуватих сільських ділянок, коли вона 16 метрів завширшки і 230 м завдовжки. Старий сад, після будинку, 50 метрів, далі новий, ще з 30-40 - дроту не напасешся для 220. А кінець ділянки, там, поза 200 м - то вже ліс, і якщо треба звідти щось для технічних нужд впиляти - або акб, або бенз. В акб з готовністю до використання теж такоє, плюс несподівана і незапланована смерть акумулятора, як показала практика, цілком можлива реальність, а бензинова безвідмовна - аби був бензин, що їй ще треба? Олива завжди в запасі є. Ну а за бензом на крайняк за 5 км на заправку скочити, якщо нема як з бака машини добути.




У мене така сама ділянка по формі. Довга і вузька.
Я розкинув розетки по паркану. Дуже допомагає.

АКБ при нечастому використанні таки мруть. У мене того тепер домашній шуруповерт від 220



Та я от теж тепер, або електрика 220, або повітря для гаража, там просто є пристрої, які при високій ефективності дуже невеликих розмірів, що несказанно рулить.
А на дачі таки бензин найоптимальніше.

Змінено Рост (22:45 01/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
17 лет за рулем, Львов
Сообщения: 1155
С нами с 30.08.2018

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      1 октября 2023 в 23:04 Гілками

Дача у всіх по-різному. Хтось на ній періодично живе, а хтось двічі на рік відвідує.
Якщо живеш -то 220. В мене електро і пила і тример.
Читав, навіть культиватори електричні є.
В майбутньому, для саду, маю потребу в сінокосарці, то тільки електричну би брав, але поки таких не знайшов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
55 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4408
С нами с 28.08.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Рост]
      2 октября 2023 в 08:56 Гілками

Рост 01.10.2023 19:17 пишет:


А як давно Sturm? Бо розказували мені за нього, що пристойний китай ніби як. Але тепер після поганого досвіду з енхелем насторожено до акумуляторів недорогих відношусь.




В мене знайомий - володар немаленького магазина інструменту. І це він порадив Sturm. Тобто порада була така "Якщо гроші є - бері макіту/метабо/DeWalt. Якщо грошей немає - Sturm, або Einhel. Але по Einhel трохи більш повернень. Штурм - чесний 'брендовий' Китай. Einhel - колись був німецький, але зараз це Китай, якій намагається". В мене болгарка, шурік, тример, ланцюгова пила від штурму. Вже 2 рокі. 3 акуми (2 великих + 1 маленький) на все. Поки що акуми живі і втрату ємності непомітно. Але це "на око" - я не міряв. Хотів ще косарку купити від штурму, але був дуже здивований, що там акум на 36в.
Але хочу казати: акуми несумісні з макітою! Дуже схожі, але адаптер треба.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13326
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Alex2064]
      2 октября 2023 в 09:39 Гілками

Alex2064 30.09.2023 08:40 пишет:

Купил варкрафт, прикольная цяця. Пока никаких отрицательных впечатлений



можна лінк, будь ласка?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10815
С нами с 30.01.2006

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      2 октября 2023 в 10:42 Гілками

igg 02.10.2023 09:39 пишет:

Alex2064 30.09.2023 08:40 пишет:

Купил варкрафт, прикольная цяця. Пока никаких отрицательных впечатлений



можна лінк, будь ласка?



https://worcraft.com.ua/ua/products/akkumulyatornaya-besschetochnaya-mini-pila-tsepnaya-chs-s20libm
только без кейса. покупал на юности, немного дешевле вышло.
аккум взял маленький. с бОльшим згачительно тяжелее оказывается, не так удобно работать на весу на вытянутой руке. но это лично мое ощущение.
супруге понравилось, уже пиляла ветки))
еще купил триммер разборной, и к нему насадку с пилой. Для оппиливания веток на высоте.
позже займусь пилянием сада, тогда смогу дать статистику по длительности работы от аккумов. пока эксперентальная обпилка полностью устроила

Змінено Alex2064 (10:50 02/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
57 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 3267
С нами с 29.03.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: sigma]
      2 октября 2023 в 12:05 Гілками

sigma 02.10.2023 08:56 пишет:

Рост 01.10.2023 19:17 пишет:


А як давно Sturm? Бо розказували мені за нього, що пристойний китай ніби як. Але тепер після поганого досвіду з енхелем насторожено до акумуляторів недорогих відношусь.




В мене знайомий - володар немаленького магазина інструменту. І це він порадив Sturm. Тобто порада була така "Якщо гроші є - бері макіту/метабо/DeWalt. Якщо грошей немає - Sturm, або Einhel. Але по Einhel трохи більш повернень. Штурм - чесний 'брендовий' Китай. Einhel - колись був німецький, але зараз це Китай, якій намагається". В мене болгарка, шурік, тример, ланцюгова пила від штурму. Вже 2 рокі. 3 акуми (2 великих + 1 маленький) на все. Поки що акуми живі і втрату ємності непомітно. Але це "на око" - я не міряв. Хотів ще косарку купити від штурму, але був дуже здивований, що там акум на 36в.
Але хочу казати: акуми несумісні з макітою! Дуже схожі, але адаптер треба.




Колись мав досвід акумуляторного Einhell.
Зокрема 2 шабельних пилки (звичайна та сучкоріз) та паркетка. Штатні полотна повне г... Та й взагалі шось мені жоден інструмент не прийшовся до вподоби. В паркетці диск гуляє, у шабельних в сучкорізі не нажми, бо зупиняється, інша більш потужна але гріється. Краще ніж нічого, але то й же Дніпро-М, на який присів мій товариш зовсім не гірший. Єдине чим сподобалось що після мінімальної обробки натфілем виступів на посадочному місці підходять акуми від Dewalt.
Досвід закінчився, бо з машини вкрали усі пилки разом з акумуляторами. Один аккум тільки залишився, і то тільки тому що дома був, бо раніше гавкнувся. Більше на Einhell гроші витрачати не хочу.

Сучкоріз то такий мав на увазі. Годиться тільки для тонких гілочок. Задумка з тією насадкой й непагана, бо пилку не ковбасить, але потужності пилки щось замало



Змінено Yurii (12:26 02/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 5330
С нами с 24.05.2007

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Yurii]
      2 октября 2023 в 12:22 Гілками

А бувають такі міні, але не акумуляторні, а на 220? Бо сам формат зручний, проте немає необхідності у бездротовому пристрої.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Yurii]
      2 октября 2023 в 13:56 Гілками

Yurii 02.10.2023 12:05 пишет:

sigma 02.10.2023 08:56 пишет:

Рост 01.10.2023 19:17 пишет:


А як давно Sturm? Бо розказували мені за нього, що пристойний китай ніби як. Але тепер після поганого досвіду з енхелем насторожено до акумуляторів недорогих відношусь.




В мене знайомий - володар немаленького магазина інструменту. І це він порадив Sturm. Тобто порада була така "Якщо гроші є - бері макіту/метабо/DeWalt. Якщо грошей немає - Sturm, або Einhel. Але по Einhel трохи більш повернень. Штурм - чесний 'брендовий' Китай. Einhel - колись був німецький, але зараз це Китай, якій намагається". В мене болгарка, шурік, тример, ланцюгова пила від штурму. Вже 2 рокі. 3 акуми (2 великих + 1 маленький) на все. Поки що акуми живі і втрату ємності непомітно. Але це "на око" - я не міряв. Хотів ще косарку купити від штурму, але був дуже здивований, що там акум на 36в.
Але хочу казати: акуми несумісні з макітою! Дуже схожі, але адаптер треба.




Колись мав досвід акумуляторного Einhell.
Зокрема 2 шабельних пилки (звичайна та сучкоріз) та паркетка. Штатні полотна повне г... Та й взагалі шось мені жоден інструмент не прийшовся до вподоби. В паркетці диск гуляє, у шабельних в сучкорізі не нажми, бо зупиняється, інша більш потужна але гріється. Краще ніж нічого, але то й же Дніпро-М, на який присів мій товариш зовсім не гірший. Єдине чим сподобалось що після мінімальної обробки натфілем виступів на посадочному місці підходять акуми від Dewalt.
Досвід закінчився, бо з машини вкрали усі пилки разом з акумуляторами. Один аккум тільки залишився, і то тільки тому що дома був, бо раніше гавкнувся. Більше на Einhell гроші витрачати не хочу.

Сучкоріз то такий мав на увазі. Годиться тільки для тонких гілочок. Задумка з тією насадкой й непагана, бо пилку не ковбасить, але потужності пилки щось замало





До речі, забув зовсім.
З Енхеля, крім косарки і шуріка акумуляторних маю ще реноватор 220В. І от реноватором я пиляв гілки з горіха, досить такі грубі, ну, до 10 см в діаметрі. І це було дуже зручно, нічого не ковбасило, ефективно, пам'ятаю, залишився вельми задоволений.
І сам реноватор у них дуже непоганий, і навіть не сильно шумний, в порівнянні зі Штурмівським, який позичав у товариша, щоб зацінити, чи мені потрібен такий девайс.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 73 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8070

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія