autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? (5/6)

V.I.P ***
41 год (24 года за рулем),
Сообщения: 13011
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      6 октября 2023 в 14:00 Гілками

igg 05.10.2023 22:41 пишет:

Бо наприклад, більш імениті та дорожчі, Штіль та Метабо не мають автозмащування ланцюга, треба, після кожного зрізу, піпеткою змащувати ланцюг


Оно им и не нужно, это ж сучкорез, вжик-вжик и все, а не часами пилить в полный газ. Смазывать надо один раз перед циклом использования, я не помню точно сколько там резов, но условно обпилить деревья на даче хватит одной смазки.
Маленькие сучкорезы с автосмазкой почти не делают, максимум там бачок сверху и оно капает под собственным весом, масляный насос есть только уже в полноценных пилах, который подает масло при любом положении пилы.

З.Ы. Смазка на 20-30 резов, подозреваю что объем того бачка у воркрафта примерно на столько и рассчитан. Ну и что касается метабы - для нее еще и штанга есть для обрезки снизу.


http://youtu.be/CniR-vmwYWI

Змінено GreenMile (14:13 06/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      6 октября 2023 в 16:07 Гілками

GreenMile 06.10.2023 13:49 пишет:

Если смотрите китайцев, то такое лучше на алике брать. Там есть довольно раскрученный бренд WOSAI (сейчас VVOSAI), там целая линейка инструмента, в ютюбе полно обзоров, там тысячные продажи. Сцылка



Дякую за лінк Схоже на прототип сабжа із старттопіка, на який навішують різні назви та навіть бренди(макіта, деволт... й т.і.) й пропонують тут дешевше, ніж на алі
З приводу, що я дивлюся на китайців ...я би залюбки подивився й на когось іншого, навіть на вітчизняного виробника, але хіба таке буває?
До речі, Worcraft, який я майже вже купив, це ж не китаєць, а чистокровний британець)...ну й , що важливо, з аліка воно таки дешевше вийде, але можуть бути різні приколи, а у воркрафта -гарантія, сервіс, всі діла)

Змінено igg (16:21 06/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      6 октября 2023 в 16:16 Гілками

GreenMile 06.10.2023 14:00 пишет:

igg 05.10.2023 22:41 пишет:

Бо наприклад, більш імениті та дорожчі, Штіль та Метабо не мають автозмащування ланцюга, треба, після кожного зрізу, піпеткою змащувати ланцюг


Оно им и не нужно, это ж сучкорез, вжик-вжик и все, а не часами пилить в полный газ. Смазывать надо один раз перед циклом использования, я не помню точно сколько там резов, но условно обпилить деревья на даче хватит одной смазки.
Маленькие сучкорезы с автосмазкой почти не делают, максимум там бачок сверху и оно капает под собственным весом, масляный насос есть только уже в полноценных пилах, который подает масло при любом положении пилы.

З.Ы. Смазка на 20-30 резов, подозреваю что объем того бачка у воркрафта примерно на столько и рассчитан. Ну и что касается метабы - для нее еще и штанга есть для обрезки снизу.






можливо й так, але ж апетит - під час їжи))...я от подивився огляди цього воркрафта, вона дійсно не є гілкорізом, а таки пилою...чувак на відео не тільки вжик-вжик, але й доволі легко на одному(неповному) заряді акума(4Аг) та парі бачків мастила розпиляв суху сливу.
Про штангу у метабо, знаю, дякую. з 13-ї хв. про сливу

http://youtu.be/EQMfQUNjxg0?si=wWY5YWH6Jslz7G7j


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
41 год (24 года за рулем),
Сообщения: 13011
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      6 октября 2023 в 18:07 Гілками

igg 06.10.2023 16:16 пишет:

можливо й так, але ж апетит - під час їжи))...я от подивився огляди цього воркрафта, вона дійсно не є гілкорізом, а таки пилою...чувак на відео не тільки вжик-вжик, але й доволі легко на одному(неповному) заряді акума(4Аг) та парі бачків мастила розпиляв суху сливу.


Не надо такой аппетит Да они все так могут, просто после условных двух таких слив шине и цепи капец будет. Это не для такого инструмента задача и эта шняга пилой не есть даже с бачком, потому что самзка там все равно г..но. Пилить дрова толщиной больше половины длины шины - крайне не рекомендуется даже полноценной бензо/электро-пилой. Хочешь пилить сливы - надо брать нормальную пилу с нормальной шиной цепью и масляным насосом, а это сучкорез - легкий, удобный, не надо им такое делать кроме как в ютюбчик обзор снять, что мол могет.

Змінено GreenMile (18:16 06/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      9 октября 2023 в 13:15 Гілками

GreenMile 06.10.2023 18:07 пишет:

igg 06.10.2023 16:16 пишет:

можливо й так, але ж апетит - під час їжи))...я от подивився огляди цього воркрафта, вона дійсно не є гілкорізом, а таки пилою...чувак на відео не тільки вжик-вжик, але й доволі легко на одному(неповному) заряді акума(4Аг) та парі бачків мастила розпиляв суху сливу.


Не надо такой аппетит Да они все так могут, просто после условных двух таких слив шине и цепи капец будет. Это не для такого инструмента задача и эта шняга пилой не есть даже с бачком, потому что самзка там все равно г..но. Пилить дрова толщиной больше половины длины шины - крайне не рекомендуется даже полноценной бензо/электро-пилой. Хочешь пилить сливы - надо брать нормальную пилу с нормальной шиной цепью и масляным насосом, а это сучкорез - легкий, удобный, не надо им такое делать кроме как в ютюбчик обзор снять, что мол могет.



Вцілому, погоджуся, все вірно, бо таки мені саме такий й потрібен - легкий, компактний мобільний, щоби саме гілки підрізати, а для пилити дрова - з цим в мене, вже 10+ років, успішно справляється повнорозмірна електро Макита...

...От тепер лишилося вирішити, що буде оптимальним(ціна/функціонал/якість) для моїх задач. У фінал вийшли два "крафти"

1. PROCRAFT PKA18B NEW (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 1380 грн!
VS
2. WORCRAFT CHS-S20LiB (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 4650 грн!

До речі, обидва мають 2 роки гарантії (1 рік на акуми та ЗП) та мережу СЦ.

Змінено igg (15:01 09/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 20054
С нами с 06.07.2001

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      9 октября 2023 в 13:20 Гілками

igg 09.10.2023 13:15 пишет:


...От тепер лишилося вирішити, що буде оптимальним(ціна/функціонал/якість) для моїх задач. У фінал вийшли два "крафти"

1. PROCRAFT PKA18B NEW (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 1380 грн!
VS
2. WORCRAFT CHS-S20LiB (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 4650 грн!

До речі, обидва мають 2 роки гарантії (1 рік на акуми та ЗП) та мережу СЦ.



А чому посилання однакові?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: kkk_GAZ240]
      9 октября 2023 в 15:02 Гілками

kkk_GAZ240 09.10.2023 13:20 пишет:


А чому посилання однакові?



Сорі, виправив. Дякую за увагу й уважність)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 20054
С нами с 06.07.2001

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      9 октября 2023 в 15:28 Гілками

igg 09.10.2023 15:02 пишет:

kkk_GAZ240 09.10.2023 13:20 пишет:


А чому посилання однакові?



Сорі, виправив. Дякую за увагу й уважність)



Та нема за шо.
Порада така.
Якщо будеш докупляти ще інструмент під цю батарею - то подивись на відгуки про всю лінійку.
Якщо береш як обособлену пилку для рідкого використання то бери ту що дешевша. Пару раз в рік позрізати гілки - витримає будь яка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
41 год (24 года за рулем),
Сообщения: 13011
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      9 октября 2023 в 15:39 Гілками

igg 09.10.2023 13:15 пишет:


...От тепер лишилося вирішити, що буде оптимальним(ціна/функціонал/якість) для моїх задач. У фінал вийшли два "крафти"

1. PROCRAFT PKA18B NEW (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 1380 грн!
VS
2. WORCRAFT CHS-S20LiB (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 4650 грн!

До речі, обидва мають 2 роки гарантії (1 рік на акуми та ЗП) та мережу СЦ.


Если не планируется расширять линейку инструмента под этот акк, то бери дешевую, с обрезкой веток оно справится и не жалко за такие деньги. Но в таком случае я бы все же рассмтаривал покупку с алика.
Если планируешь потом под это акк еще кой-чего докупить для работы в саду, то тогда второе предпочтительнее. Там ассортимент большой, тащемта. Но тогда мб надо сразу акк брать мощный высокотоковый, чтоб от него работали там условные болгарки тоже.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7389
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      9 октября 2023 в 17:50 Гілками
V.I.P ***
41 год (24 года за рулем),
Сообщения: 13011
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      9 октября 2023 в 20:11 Гілками

alexa11 09.10.2023 17:50 пишет:

https://youtu.be/3DPn9YfMe-w?si=7siC4ih8dVyE457-


Автор ролика либо просто дебил, либо проплаченный. На моменте, что у штиля нет натяжителя дальше можно не смотреть было, уровень понимания вопроса понятен.
Штиль офигенный сучкорез - удобный сбалансированный, легкий(!). Залезаешь с ним на дерево - и он как продолжение руки, как влитой лежит. Про качество китайских и штилевских цепей я просто промолчу.
Ну и сравнивать 10В и 18В инструмент по мощности - это ну такое себе.
Вообще, никогда не понимал подобных обзоров - инструмент тестируется в условиях, в которых никогда не будет применяться, пусть на дерево залезет и пообрезает ветки одним и другим на вытянутой руке, потом расскажет как оно

Змінено GreenMile (20:12 09/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      9 октября 2023 в 20:31 Гілками

GreenMile 09.10.2023 15:39 пишет:

igg 09.10.2023 13:15 пишет:


...От тепер лишилося вирішити, що буде оптимальним(ціна/функціонал/якість) для моїх задач. У фінал вийшли два "крафти"

1. PROCRAFT PKA18B NEW (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 1380 грн!
VS
2. WORCRAFT CHS-S20LiB (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 4650 грн!

До речі, обидва мають 2 роки гарантії (1 рік на акуми та ЗП) та мережу СЦ.


Если не планируется расширять линейку инструмента под этот акк, то бери дешевую, с обрезкой веток оно справится и не жалко за такие деньги. Но в таком случае я бы все же рассмтаривал покупку с алика.
Если планируешь потом под это акк еще кой-чего докупить для работы в саду, то тогда второе предпочтительнее. Там ассортимент большой, тащемта. Но тогда мб надо сразу акк брать мощный высокотоковый, чтоб от него работали там условные болгарки тоже.



А чому вважаєш, що краще з аліка замовляти?
Я навпаки, думаю, що купити оцей прокрафт за 1380 грн., буде значно, в рази:
-швидше(вже умовно завтра його отримаю, з аліка - через декілька тижнів й не факт, що буде те, що замовив й взагалі, що отримаю)
-меньше ризиків, що пов'язані з гарантією/ремонтом/недоставкою
-вигідніше(на аліку таку ціну треба добре пошукати).
До речі, у цього дешевого прокрафта також є пристойний асортимент інструментів для саду й дому, хоча я наче особливо й не планую розширювати свій парк інструментів, бо свого наявного вдосталь)

зі. Сьогодні помацав живцем воркрафт з "малою" та "великою" батарейкою для порівняння...нуу, воно таки за вагою/зручностю(для одної руки) ближче до повнорозмірної пилки, на відміну він більш компактного прокрафта, що я вчора помацав у сусіда...

Змінено igg (21:55 09/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      9 октября 2023 в 20:35 Гілками

GreenMile 09.10.2023 20:11 пишет:

alexa11 09.10.2023 17:50 пишет:

https://youtu.be/3DPn9YfMe-w?si=7siC4ih8dVyE457-


Автор ролика либо просто дебил, либо проплаченный. На моменте, что у штиля нет натяжителя дальше можно не смотреть было, уровень понимания вопроса понятен.




аналогічно, більше хвилини не зміг це дивитися, а особливо слухати ...він, схоже, таки дебіл та ще й проплачений))...в нього усі інші відоси такі ж недолугі та жалюгідні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7389
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      10 октября 2023 в 11:08 Гілками

по прокрафт пишуть що двигун щітковий. що не добре, усі вже аналогічні навіть з аліекспрес ставлять безщітковий. хоча може в описах інформація невірна.
інструент прокрафт непоганий. купляв тестю бензопилку, зроблена якісно.
https://www.youtube.com/watch?v=1GthcBZH...%B5%D0%BF%D1%80


Revolt BCS 20/4 трошки дорожчий, але в комплекті дві акб 2,5А, запасний цепок і валіза.

Змінено alexa11 (11:19 10/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      10 октября 2023 в 11:12 Гілками

alexa11 10.10.2023 11:08 пишет:

по прокрафт пишуть що двигун щітковий. що не добре, усі вже аналогічні навіть з аліекспрес ставлять безщітковий. хоча може в описах інформація невірна.
інструент прокрафт непоганий. купляв тестю бензопилку, зроблена якісно.



так у цій моделі - щітковий, але ж за таку ціну та з дворічною гарантією, думаю можна спробувати)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7389
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      10 октября 2023 в 11:23 Гілками

igg 10.10.2023 11:12 пишет:

alexa11 10.10.2023 11:08 пишет:

по прокрафт пишуть що двигун щітковий. що не добре, усі вже аналогічні навіть з аліекспрес ставлять безщітковий. хоча може в описах інформація невірна.
інструент прокрафт непоганий. купляв тестю бензопилку, зроблена якісно.



так у цій моделі - щітковий, але ж за таку ціну та з дворічною гарантією, думаю можна спробувати)



у прокрафт нема термозахисту двигуна. і ремонтник каже що часто горять двигуни. у револт стоіть термозахист. разниця не така вже і велика в ціні. враховуючи запасний цепок і акб. цепок розхідний матеріал, все одно прийдеться купувати.

Змінено alexa11 (11:24 10/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7389
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      10 октября 2023 в 11:45 Гілками

https://www.youtube.com/watch?v=M2ndl2b7TYU&ab_channel=IvanLIS
безщітковий двигун, система змащення. лешка натяжка цепу

https://www.youtube.com/watch?v=4g3w4wie...%B2%D0%B8%D1%87


Змінено alexa11 (11:51 10/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      10 октября 2023 в 14:11 Гілками

alexa11 10.10.2023 11:45 пишет:

https://www.youtube.com/watch?v=M2ndl2b7TYU&ab_channel=IvanLIS
безщітковий двигун, система змащення. лешка натяжка цепу

https://www.youtube.com/watch?v=4g3w4wie...%B2%D0%B8%D1%87




тупо рекламні недолугі огляди, імхо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
1 год (38 лет за рулем), Kyiv
Сообщения: 13319
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      10 октября 2023 в 14:15 Гілками

alexa11 10.10.2023 11:23 пишет:

igg 10.10.2023 11:12 пишет:

alexa11 10.10.2023 11:08 пишет:

по прокрафт пишуть що двигун щітковий. що не добре, усі вже аналогічні навіть з аліекспрес ставлять безщітковий. хоча може в описах інформація невірна.
інструент прокрафт непоганий. купляв тестю бензопилку, зроблена якісно.



так у цій моделі - щітковий, але ж за таку ціну та з дворічною гарантією, думаю можна спробувати)



у прокрафт нема термозахисту двигуна. і ремонтник каже що часто горять двигуни. у револт стоіть термозахист. разниця не така вже і велика в ціні. враховуючи запасний цепок і акб. цепок розхідний матеріал, все одно прийдеться купувати.



за таку ціну, хай собі горять на 2-річній гарантії...й горять вони, скоріше за все у тих відеоблогерів, що пиляють дерева(півметри диаметром) цим гілкорізом

Про який це "револт", лінк або назву моделі давай, щоби зрозуміти про що мова


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 7389
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      10 октября 2023 в 18:57 Гілками

igg 10.10.2023 14:15 пишет:

alexa11 10.10.2023 11:23 пишет:

igg 10.10.2023 11:12 пишет:


В ответ на:

...




так у цій моделі - щітковий, але ж за таку ціну та з дворічною гарантією, думаю можна спробувати)



у прокрафт нема термозахисту двигуна. і ремонтник каже що часто горять двигуни. у револт стоіть термозахист. разниця не така вже і велика в ціні. враховуючи запасний цепок і акб. цепок розхідний матеріал, все одно прийдеться купувати.



за таку ціну, хай собі горять на 2-річній гарантії...й горять вони, скоріше за все у тих відеоблогерів, що пиляють дерева(півметри диаметром) цим гілкорізом

Про який це "револт", лінк або назву моделі давай, щоби зрозуміти про що мова



горять не у блогерів. майстер по ремонту сказав, що такі прокрафт до нього часто поступають зі спаленим двигуном.
і як я зрозумів безщітковий двигун має суттеві переваги, більш ефективний, батарею економніше витрачає, менше гріється, більш надійний.
рекламні огляди чи не рекламні, я дивлюся огляди щоб побачити, як вони працюють в живу і внутрянку оглянути, що там стоїть і як зроблено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 29 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8019

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія