autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? (6/6)

igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      10 октября 2023 в 20:45 Гілками

alexa11 10.10.2023 18:57 пишет:

igg 10.10.2023 14:15 пишет:

alexa11 10.10.2023 11:23 пишет:


В ответ на:

...




у прокрафт нема термозахисту двигуна. і ремонтник каже що часто горять двигуни. у револт стоіть термозахист. разниця не така вже і велика в ціні. враховуючи запасний цепок і акб. цепок розхідний матеріал, все одно прийдеться купувати.



за таку ціну, хай собі горять на 2-річній гарантії...й горять вони, скоріше за все у тих відеоблогерів, що пиляють дерева(півметри диаметром) цим гілкорізом

Про який це "револт", лінк або назву моделі давай, щоби зрозуміти про що мова



горять не у блогерів. майстер по ремонту сказав, що такі прокрафт до нього часто поступають зі спаленим двигуном.
і як я зрозумів безщітковий двигун має суттеві переваги, більш ефективний, батарею економніше витрачає, менше гріється, більш надійний.
рекламні огляди чи не рекламні, я дивлюся огляди щоб побачити, як вони працюють в живу і внутрянку оглянути, що там стоїть і як зроблено.



та я ж й кажу, горять вони у всіх тих, хто, цими тендітними гілкорізами, валять дерева в саду й лісі))...
ти собі дивись, що завгодно, але навіщо сюди оті дурнуваті смітникові відоси системно вивантажуєш? ...вже всі мають гугл, ютуб й т.і.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6946
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      10 октября 2023 в 22:03 Гілками

igg 10.10.2023 20:45 пишет:

alexa11 10.10.2023 18:57 пишет:

igg 10.10.2023 14:15 пишет:


В ответ на:

...




за таку ціну, хай собі горять на 2-річній гарантії...й горять вони, скоріше за все у тих відеоблогерів, що пиляють дерева(півметри диаметром) цим гілкорізом

Про який це "револт", лінк або назву моделі давай, щоби зрозуміти про що мова



горять не у блогерів. майстер по ремонту сказав, що такі прокрафт до нього часто поступають зі спаленим двигуном.
і як я зрозумів безщітковий двигун має суттеві переваги, більш ефективний, батарею економніше витрачає, менше гріється, більш надійний.
рекламні огляди чи не рекламні, я дивлюся огляди щоб побачити, як вони працюють в живу і внутрянку оглянути, що там стоїть і як зроблено.



та я ж й кажу, горять вони у всіх тих, хто, цими тендітними гілкорізами, валять дерева в саду й лісі))...
ти собі дивись, що завгодно, але навіщо сюди оті дурнуваті смітникові відоси системно вивантажуєш? ...вже всі мають гугл, ютуб й т.і.



це не мої дурнуваті відоси.
шукай собі сам що хочеш. чесно кажучи твоя поведінка відверто хамська.
я не впарюю свій товар і свої відоси.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      11 октября 2023 в 10:31 Гілками

alexa11 10.10.2023 22:03 пишет:

igg 10.10.2023 20:45 пишет:

alexa11 10.10.2023 18:57 пишет:


В ответ на:

...




горять не у блогерів. майстер по ремонту сказав, що такі прокрафт до нього часто поступають зі спаленим двигуном.
і як я зрозумів безщітковий двигун має суттеві переваги, більш ефективний, батарею економніше витрачає, менше гріється, більш надійний.
рекламні огляди чи не рекламні, я дивлюся огляди щоб побачити, як вони працюють в живу і внутрянку оглянути, що там стоїть і як зроблено.



та я ж й кажу, горять вони у всіх тих, хто, цими тендітними гілкорізами, валять дерева в саду й лісі))...
ти собі дивись, що завгодно, але навіщо сюди оті дурнуваті смітникові відоси системно вивантажуєш? ...вже всі мають гугл, ютуб й т.і.



це не мої дурнуваті відоси.
шукай собі сам що хочеш. чесно кажучи твоя поведінка відверто хамська.
я не впарюю свій товар і свої відоси.



я вважаю, що то ти поводишся у моїй темі неадекватно, вивалюючи сюди пачки відосиків, навіть без жодних власних коментів
за слушні поради, досвід всім дякую ...й тобі буду вдячний, якщо даш поради (а не лінки на сумнівні відео) з свого досвіду...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12786
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      11 октября 2023 в 10:37 Гілками

igg 09.10.2023 20:31 пишет:

GreenMile 09.10.2023 15:39 пишет:

igg 09.10.2023 13:15 пишет:


...От тепер лишилося вирішити, що буде оптимальним(ціна/функціонал/якість) для моїх задач. У фінал вийшли два "крафти"

1. PROCRAFT PKA18B NEW (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 1380 грн!
VS
2. WORCRAFT CHS-S20LiB (з АКБ 2 Аг+зарядне) за 4650 грн!

До речі, обидва мають 2 роки гарантії (1 рік на акуми та ЗП) та мережу СЦ.


Если не планируется расширять линейку инструмента под этот акк, то бери дешевую, с обрезкой веток оно справится и не жалко за такие деньги. Но в таком случае я бы все же рассмтаривал покупку с алика.
Если планируешь потом под это акк еще кой-чего докупить для работы в саду, то тогда второе предпочтительнее. Там ассортимент большой, тащемта. Но тогда мб надо сразу акк брать мощный высокотоковый, чтоб от него работали там условные болгарки тоже.



А чому вважаєш, що краще з аліка замовляти?
Я навпаки, думаю, що купити оцей прокрафт за 1380 грн., буде значно, в рази:
-швидше(вже умовно завтра його отримаю, з аліка - через декілька тижнів й не факт, що буде те, що замовив й взагалі, що отримаю)
-меньше ризиків, що пов'язані з гарантією/ремонтом/недоставкою
-вигідніше(на аліку таку ціну треба добре пошукати).
До речі, у цього дешевого прокрафта також є пристойний асортимент інструментів для саду й дому, хоча я наче особливо й не планую розширювати свій парк інструментів, бо свого наявного вдосталь)




Потому что там можно выбрать более вменяемый инструмент, например, с бесщеточным двигателем, с наличием запчастей которые можно купить. Если он тут стоит 1380, то там он боюсь представить сколько стоит Ну в целом если не жалко и хочется быстрее - то вариант.

igg 09.10.2023 20:31 пишет:

зі. Сьогодні помацав живцем воркрафт з "малою" та "великою" батарейкою для порівняння...нуу, воно таки за вагою/зручностю(для одної руки) ближче до повнорозмірної пилки, на відміну він більш компактного прокрафта, що я вчора помацав у сусіда...


Так отож, это уже и не скучкорез по весу и удобству использования, но еще и не пила, потому и вопрос - какие задачи для него?
Ну если там в лесу втихаря быстро завалить сухостой, пока лесник не приехал - то ок, а на даче я даже не знаю.

Змінено GreenMile (10:40 11/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12786
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      11 октября 2023 в 11:13 Гілками

alexa11 10.10.2023 11:45 пишет:

https://www.youtube.com/watch?v=M2ndl2b7TYU&ab_channel=IvanLIS
безщітковий двигун, система змащення. лешка натяжка цепу

https://www.youtube.com/watch?v=4g3w4wie...%B2%D0%B8%D1%87



Имхо, все это уже пошло куда-то не туда, но китайцев уже не остановить Да, они делают мощнее, они делают с ручной масляной помпой, что увеличивает размер и вес, один вопрос - для чего оно в таком формате?
Регулярность подачи масла подразумевает много непрерывных резов, что и кто собирается им подряд резать в таком количестве? Нарезать брус на квадратики джаст фор лулз?
Как для сучкореза для обрезки деревьев - это оверкил по возможностям, при чем ценой размера и веса, что крайне неудобно.
Как для распиливания дров - так любая сетевая электропила за те же 1,5к грн его просто уничтожит по скорости, удобству и длительности резов, и маслонасос там полноценный, а не это недоразумение ручное.
Как для строительства - оно дает неровный рез, т.е. условную циркулярку не заменит.

В итоге китайцы родили чудо-юдо, которое no vagina, no reda cohorta Зато все восхищаются, как оно класно нарезает брус на квадратики

Змінено GreenMile (11:20 11/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6946
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      11 октября 2023 в 11:32 Гілками

ніхто і не казав що такий інструмент потрібен для заготовки дров або для будінвицтва. не усі в господарстві пиляють багато дров або потребують рівного пиляння для будівництва. у більшості людей є необхідність просто в обрізці дерев, різної товщини. це звичайно не такий вже великий обем, бо не усі мають великий сад. наприклад у мене як раз така ситуація. і такий акумуляторний недорогий китайський гаджет пригодиться. навіть не самий легкий. для обрізки, порізки гілок знизу.
а лазити по деревам або драбині для обрізки верхній гілок нема сенсу і незручно і небезпечно. з цим прекрасно справляється на видвижній штанзі ручна пилка плюс секатор. поки будеш лізти на дерево або таскати драбину, то ручним на штанзі спиляеш.
я пару років тому назад купив мережеву. так, вона пиляє швидко. але з досвіду дивлюся що зробив помилку, треба було узяти малу акумуляторну з тих що тут обговорюють. бо мені по факту мало що є пиляти більшою мережевою. і частіше навіть товсте невеликих обемів пиляю ручною, бо ліньки доставати мережеву да плюс розмотувати подовжувач.

Змінено alexa11 (11:39 11/10/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12786
С нами с 17.02.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      11 октября 2023 в 12:16 Гілками

alexa11 11.10.2023 11:32 пишет:

ніхто і не казав що такий інструмент потрібен для заготовки дров або для будінвицтва. не усі в господарстві пиляють багато дров або потребують рівного пиляння для будівництва. у більшості людей є необхідність просто в обрізці дерев, різної товщини. це звичайно не такий вже великий обем, бо не усі мають великий сад. наприклад у мене як раз така ситуація. і такий акумуляторний недорогий китайський гаджет пригодиться. навіть не самий легкий. для обрізки, порізки гілок знизу.
а лазити по деревам або драбині для обрізки верхній гілок нема сенсу і незручно і небезпечно. з цим прекрасно справляється на видвижній штанзі ручна пилка плюс секатор. поки будеш лізти на дерево або таскати драбину, то ручним на штанзі спиляеш.
я пару років тому назад купив мережеву. так, вона пиляє швидко. але з досвіду дивлюся що зробив помилку, треба було узяти малу акумуляторну з тих що тут обговорюють. бо мені по факту мало що є пиляти більшою мережевою. і частіше навіть товсте невеликих обемів пиляю ручною, бо ліньки доставати мережеву да плюс розмотувати подовжувач.


Я к тому, что в моем понимании есть задача для аккумуляторного сучкореза для разовых распилов, который должен быть легким и удобным (т.е все эти бачки с маслом там просто лишние) чтобы можно было и ветки порезать и там дровеняку в печку перепилить иногда, а с этим и штиль 10-вольтовый справляется норм и любой китаец, в общем-то, и есть задача для полноценный пилы электро/бензо/аккумуляторной пилы. А вот эти непонятые вещи которые уже больше, чем сучкорез и меньше, чем пила, я на вижу для чего нужны.

З.Ы. Я пока жду каих-то акций на метабу со штангой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: GreenMile]
      11 октября 2023 в 18:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

GreenMile 11.10.2023 10:37 пишет:

igg 09.10.2023 20:31 пишет:

GreenMile 09.10.2023 15:39 пишет:


В ответ на:

...




А чому вважаєш, що краще з аліка замовляти?
Я навпаки, думаю, що купити оцей прокрафт за 1380 грн., буде значно, в рази:
-швидше(вже умовно завтра його отримаю, з аліка - через декілька тижнів й не факт, що буде те, що замовив й взагалі, що отримаю)
-меньше ризиків, що пов'язані з гарантією/ремонтом/недоставкою
-вигідніше(на аліку таку ціну треба добре пошукати).
До речі, у цього дешевого прокрафта також є пристойний асортимент інструментів для саду й дому, хоча я наче особливо й не планую розширювати свій парк інструментів, бо свого наявного вдосталь)




Потому что там можно выбрать более вменяемый инструмент, например, с бесщеточным двигателем, с наличием запчастей которые можно купить. Если он тут стоит 1380, то там он боюсь представить сколько стоит Ну в целом если не жалко и хочется быстрее - то вариант.





За результатами мого моніторингу, дійсно вибір вариантів на аліку значно ширший й аналогічні девайси стартують від 600+- грн...але ж, тут ціна 1380 за такий комплект - майже унікальна, враховуючи 2-річну гарантію й сервісні центри, на відміну від лотереї алішної)...ну й так, хочеться тут й зараз)...
Тим часом, поки я думав-гадав, ті акційні комплекти за 1380 вщент розгребли за півдня, ще у понеділок(коли я тут їх прорекламував )...дивом я встиг заскочити у останній вагон й вже сьогодні отримав сабж, поклацав - працює)

ЗІ. А на аліку канєшна, очі розбігаються й попадаються дуже привабливі пропозиції))

За результатами мого моніторингу, дійсно вибір вариантів на аліку значно ширший й аналогічні девайси стартують від 600+- грн.але ж, тут ціна 1380 за такий комплект - майже унікальна,  враховуючи 2-річну гарантію й сервісні центри, на відміну від лотереї алішної)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      2 ноября 2023 в 11:53 Гілками

igg 11.10.2023 18:56 пишет:

...
Тим часом, поки я думав-гадав, ті акційні комплекти за 1380 вщент розгребли за півдня, ще у понеділок(коли я тут їх прорекламував )...дивом я встиг заскочити у останній вагон й вже сьогодні отримав сабж, поклацав - працює)




тим часом, вже мав змогу затестити придбаний гілкоріз...що сказати, за свою вартість - дуже таки пристойний, пиляє собі гілки, досить впевнено!
до речі, знову з'явилися за акційнійною ціною та ще й по 2 ланцюга та 2 шини у комплекті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6946
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      2 ноября 2023 в 12:16 Гілками

дякую за наводку. батьку куплю в подарунок. 1600 грн PKA22, безщітковий двигун, шина 15 см. в комплекті акб 2а, зарядний, дві шини, два цепка.

Змінено alexa11 (13:41 02/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      2 ноября 2023 в 16:21 Гілками

alexa11 02.11.2023 12:16 пишет:

дякую за наводку. батьку куплю в подарунок. 1600 грн PKA22, безщітковий двигун, шина 15 см. в комплекті акб 2а, зарядний, дві шини, два цепка.



сподіваюся, ти встиг таки купити...бо наразі вже не бачу такої пропозиції на їх сайті, як й тої, що я наводив за 1380...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6946
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      2 ноября 2023 в 16:27 Гілками

igg 02.11.2023 16:21 пишет:

alexa11 02.11.2023 12:16 пишет:

дякую за наводку. батьку куплю в подарунок. 1600 грн PKA22, безщітковий двигун, шина 15 см. в комплекті акб 2а, зарядний, дві шини, два цепка.



сподіваюся, ти встиг таки купити...бо наразі вже не бачу такої пропозиції на їх сайті, як й тої, що я наводив за 1380...



є такі пропозиції на інших сайтах. я на розетці замовив. вже по новій пошті відправили. на олх взагалі від 1500.
що цікаво на акб написано 2 а/год, по факту кажуть 4а год. всередині 8 банок а не 4.
є фото розібраної батареї.
ціна шикарна. на алі дороже буде і без гарантії.

Змінено alexa11 (16:43 02/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6946
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      2 ноября 2023 в 16:29 Гілками
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6946
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: alexa11]
      3 ноября 2023 в 18:48 Гілками

отримав пилку pka22. на АКБ написано 2а. але на вигляд 4 і важка. розібрав. там 10 елементів по 2200. виходить навіть 4.4а.
https://a.aliexpress.com/_mLUm8LE
підеднав таке до батареї і вийшов повербанк на 80 вт.

Змінено alexa11 (20:00 03/11/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      17 марта 2024 в 11:53 Гілками

igg 02.11.2023 11:53 пишет:

igg 11.10.2023 18:56 пишет:

...
Тим часом, поки я думав-гадав, ті акційні комплекти за 1380 вщент розгребли за півдня, ще у понеділок(коли я тут їх прорекламував )...дивом я встиг заскочити у останній вагон й вже сьогодні отримав сабж, поклацав - працює)




тим часом, вже мав змогу затестити придбаний гілкоріз...що сказати, за свою вартість - дуже таки пристойний, пиляє собі гілки, досить впевнено!



на тижні, що минув, мав змогу декілька днів дуже активно продовжити тестування сабжу що був придбаний восени та вже побував у гарантійному (зробили швидко, за декілька днів) ремонті...
Пилка чудово себе показала, причому, як на підрізанні/пилянні тонких відносно гілок, так й величезних гіляк , що в диаметрі 10-15 см...відмітив для себе, що після ремонту (міняли злизану шестерню, а попутно поставили нову шину+ланцюг) вже не так, як відразу було, провисає ланцюг...я би сказав, майже зовсім не провисає...
Загалом, пилка себе вже окупила) бо зекономила купу часу та трудозатрат/здоров'я


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
36 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1041
С нами с 23.05.2018

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      17 марта 2024 в 12:50 Гілками

igg 17.03.2024 11:53 пишет:

igg 02.11.2023 11:53 пишет:

igg 11.10.2023 18:56 пишет:

...
Тим часом, поки я думав-гадав, ті акційні комплекти за 1380 вщент розгребли за півдня, ще у понеділок(коли я тут їх прорекламував )...дивом я встиг заскочити у останній вагон й вже сьогодні отримав сабж, поклацав - працює)




тим часом, вже мав змогу затестити придбаний гілкоріз...що сказати, за свою вартість - дуже таки пристойний, пиляє собі гілки, досить впевнено!



на тижні, що минув, мав змогу декілька днів дуже активно продовжити тестування сабжу що був придбаний восени та вже побував у гарантійному (зробили швидко, за декілька днів) ремонті...
Пилка чудово себе показала, причому, як на підрізанні/пилянні тонких відносно гілок, так й величезних гіляк , що в диаметрі 10-15 см...відмітив для себе, що після ремонту (міняли злизану шестерню, а попутно поставили нову шину+ланцюг) вже не так, як відразу було, провисає ланцюг...я би сказав, майже зовсім не провисає...
Загалом, пилка себе вже окупила) бо зекономила купу часу та трудозатрат/здоров'я




а ремонт по гарантії був через інтенсивне використання? чи просто брак заводский?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: Sergio225]
      17 марта 2024 в 16:23 Гілками

інтенсивного використання до ремонту не було в мене(на відміну від сусіда з такою ж, але в нього так само вийшла з ладу за в рази інтенсівнішого режиму), скоріше брак... але головне - результат: швидко зробили й працює собі далі...а от після ремонту, навантажую ії вже дуже інтенсивно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 419
С нами с 03.03.2010

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      14 апреля 2024 в 15:13 Гілками

igg 17.03.2024 11:53 пишет:

igg 02.11.2023 11:53 пишет:

igg 11.10.2023 18:56 пишет:

...
Тим часом, поки я думав-гадав, ті акційні комплекти за 1380 вщент розгребли за півдня, ще у понеділок(коли я тут їх прорекламував )...дивом я встиг заскочити у останній вагон й вже сьогодні отримав сабж, поклацав - працює)




тим часом, вже мав змогу затестити придбаний гілкоріз...що сказати, за свою вартість - дуже таки пристойний, пиляє собі гілки, досить впевнено!



на тижні, що минув, мав змогу декілька днів дуже активно продовжити тестування сабжу що був придбаний восени та вже побував у гарантійному (зробили швидко, за декілька днів) ремонті...
Пилка чудово себе показала, причому, як на підрізанні/пилянні тонких відносно гілок, так й величезних гіляк , що в диаметрі 10-15 см...відмітив для себе, що після ремонту (міняли злизану шестерню, а попутно поставили нову шину+ланцюг) вже не так, як відразу було, провисає ланцюг...я би сказав, майже зовсім не провисає...
Загалом, пилка себе вже окупила) бо зекономила купу часу та трудозатрат/здоров'я



Купив собі PKA22 за Вашою рекомендацією. Хватило на два дні не дуже інтесивної роботи (навіть не розрядив аккумулятор). Таке відчуття, що злизало шестерню приводу ланцюга (враження що вона там пластикова ) Підскажіть будь ласка адресу майстерні куди ви здавали на ремонт свою пилку

Змінено slim3 (15:16 14/04/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: slim3]
      14 апреля 2024 в 15:34 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

slim3 14.04.2024 15:13 пишет:

igg 17.03.2024 11:53 пишет:

igg 02.11.2023 11:53 пишет:


В ответ на:

...




тим часом, вже мав змогу затестити придбаний гілкоріз...що сказати, за свою вартість - дуже таки пристойний, пиляє собі гілки, досить впевнено!



на тижні, що минув, мав змогу декілька днів дуже активно продовжити тестування сабжу що був придбаний восени та вже побував у гарантійному (зробили швидко, за декілька днів) ремонті...
Пилка чудово себе показала, причому, як на підрізанні/пилянні тонких відносно гілок, так й величезних гіляк , що в диаметрі 10-15 см...відмітив для себе, що після ремонту (міняли злизану шестерню, а попутно поставили нову шину+ланцюг) вже не так, як відразу було, провисає ланцюг...я би сказав, майже зовсім не провисає...
Загалом, пилка себе вже окупила) бо зекономила купу часу та трудозатрат/здоров'я



Купив собі PKA22 за Вашою рекомендацією. Хватило на два дні не дуже інтесивної роботи (навіть не розрядив аккумулятор). Таке відчуття, що злизало шестерню приводу ланцюга (враження що вона там пластикова ) Підскажіть будь ласка адресу майстерні куди ви здавали на ремонт свою пилку



щось ви наплутали із "за моєю рекомендацію", бо у мене РКА18, а не 22
Я здавав на ремонт на Зодчих 72А(шпалерний ринок)

щось ви наплутали із "за моєю рекомендацію", бо у мене РКА18, а не 22 Я здавав на ремонт на Зодчих 72А(шпалерний ринок)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 419
С нами с 03.03.2010

Re: Акумуляторна ланцюгова міні пила_яка саме? [Re: igg]
      14 апреля 2024 в 16:02 Гілками

Дякую

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
3 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7434

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія