autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Акумуляторна міні пилка (2/6)

Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6522
С нами с 18.12.2008

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      23 февраля 2024 в 15:33 Гілками

В ответ на:

Це да. На крайняк у рукопашній можна голову відпиляти окупанту




Тоді , ще маска Джейсона із "П'ятниця 13" буде потрібна


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      23 февраля 2024 в 15:34 Гілками

alexa11 22.02.2024 19:48 пишет:

собі купив Procraft pka 22.
1600 грн. з плюсів комплектна АКБ реальних 4 а/год. хоча написано що 2а. але по факту розбирав, дивився які стоять акумулятори. така АКБ тільки коштує від 1000 грн. емка АКБ це важливо по перше час роботи по друге витримує більше навантаження.
безщітковий потужний двигун. в комплекті дві шини, два ланцюга.

з мінусів, від комплектної зарядки заряджаеться довго, 4 години. комплектні ланцюги низької якості. хоча це стосується усіх недорогих не брендових аналогічних пилок. на олх замовив ланцюг від Stihl за 200 грн.
протестував поки недовго, порізав пару гіляк штатним ланцюгом. пиляє шустро. двигун дійсно потужний, не гріється, не клинить, не блокуеться. але ланцюг постійно міняє свою довжину і натяг в залежності від нагріву. дуже незручно. кажуть це проблема дешевих ланцюгів. на вихідних може буде
погода то протестую вже з нормальним ланцюгом від Stihl.

https://www.tiktok.com/@chak_tech/video/7295016309643906309




Підтвержую, мабуть, це єдиний товстий мінус, що виявлений за період доволі активного тестування. Дуже цікаво, чи виправить цю проблему штилівський ланцюг, відпиши, будь ласка, коли протестуєш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
26 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      23 февраля 2024 в 15:57 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

А ще краще, якщо кортить щось купити, купіть акумуляторний секатор. От єто "ВЕЩЬ"! Я користуюся ним тільки цей перший сезон (бо отримав травму локтя, хожу у корсеті), так ця річ реально ріже такі гілки, що раніше тільки секатором з храповиком міг порізати і прицьому і вспотіти і обмочитися. Наприклад гілки горіха 25 мм. в діаметрі - просто і на раз.
У мене було бажання взяти Мілуокі М12 прунер, але він важкий (це саме головне, близько 1.8 кг. з акумулятором), досить дорогий. Тому обрав RIOBY M18, довелось завести ще одну акумуляторну систему, але Ріобі легший на 0.5 кг (хоча рука теж досить сильно втомлюється, але це зважаючи на локтевий корсет). Раніше у карман брав звичайного секатора - порізав півсада - звичайний вже навіть не достаю.

На подарунок родичам купив ПроКрафт секатор 18вольт (тіпа українська марка (зроблено звісно в китаї), якась гарантія і акумулятор 2 АГ який реально 353 гр. важить) - ріже зашибісь і горіх (він же твердий!!!) Ф25 мм. запросто. Як воно буде через -2-3-4 сезони поки невідомо, але навіть подумав- нафіга я за Ріобі х3 переплатив???

А ще краще, якщо кортить щось купити, купіть акумуляторний секатор. От єто "ВЕЩЬ"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6943
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      23 февраля 2024 в 16:35 Гілками

An73 23.02.2024 15:20 пишет:

Для обрізки дерев у саду я собі взяв шабельну пилку. Поясню чому: вузьке полотно (до 20 мм. шириною) просто встромити в дуже обмежений простір між гіляками яки розрослися на трійник або Y-образно. Ріже діаметер до 100 мм. Для цепної пилки - ну не можу я знайти і навіть придумати ніякого застосування в саду при обрізці дерев. Якщо професійний кровельник і багато працюєш з брусом на покрівлі - так, ця річ буде корисною.

п.с. зараз по телеку багато реклами цих ланцюгових пилок - але ІМХО - це розвод для пенсіонерів, на кшталт: "Купи щоб було і нехай валяється!"



покажіть компакту легку акумуляторну шабельну котра ріже діаметр до 150 мм...
ланцюгова більш універсальна і при компактному розмірі дозволяе різати більший діаметр.

Змінено alexa11 (16:37 23/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6943
С нами с 05.05.2009

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      23 февраля 2024 в 16:36 Гілками

для обрізки на висоті, щоб не лазити по дереву чи драбиною, користую гілкоріз ручний на довгій штанзі, з пилкою і секатором. безпечно і зручно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9012
С нами с 14.12.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexa11]
      23 февраля 2024 в 17:19 Гілками

alexa11 23.02.2024 16:36 пишет:

для обрізки на висоті, щоб не лазити по дереву чи драбиною, користую гілкоріз ручний на довгій штанзі, з пилкою і секатором. безпечно і зручно.



Там берези по 10-12 метрів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець овочів **
Киев
Сообщения: 44596
С нами с 11.04.2006

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      23 февраля 2024 в 17:37 Гілками

An73 23.02.2024 15:57 пишет:



На подарунок родичам купив ПроКрафт секатор 18вольт (тіпа українська марка (зроблено звісно в китаї)




він же теж не дуже дешевий хоча я теж хочу.
у мене в якості ланцюгової пилки електричний висоторіз з леруа. На розсувній штанзі. Шина десь 20 см. Цього року я начебто призвичаївся його втримувати в руках і абрикос обрізав саме їм. але на висоті з драбини ним не попрацюєш, або треба добре триматися.

"Берези" висотою 12 м мені обрізали найняті люди з ременями безпеки, з канатами, кішками, я манав на такій висоті з пилкою балансувати. Різали вони повнорозмірним штілем, а не іграшкою з шиною 15 см.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5738
С нами с 09.10.2012

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      23 февраля 2024 в 18:13 Гілками

А туи подрезать, какую взять бюджетно?)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9012
С нами с 14.12.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: alexkit]
      23 февраля 2024 в 21:06 Гілками

alexkit 23.02.2024 18:13 пишет:

А туи подрезать, какую взять бюджетно?)



Поки що для себе я створив таку класифікацію: Самий бюджетний варіант який можна брати то Procraft. Далі йде Workraft/Al-Ko. Потім Bosch.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9012
С нами с 14.12.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: nickka]
      23 февраля 2024 в 21:08 Гілками

nickka 23.02.2024 17:37 пишет:


"Берези" висотою 12 м мені обрізали найняті люди з ременями безпеки, з канатами, кішками, я манав на такій висоті з пилкою балансувати. Різали вони повнорозмірним штілем, а не іграшкою з шиною 15 см.



У моїй глушині виклик таких спеціалістів обійдеться в таку сумму, що пилка відпочиває.
Тому 3м драбина, страховочний трос і мініпилка виглядають значно оптимальнішим варіантом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець овочів **
Киев
Сообщения: 44596
С нами с 11.04.2006

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      23 февраля 2024 в 22:21 Гілками

Зараз в кожному селі де є інтернет є групи у фейсбуках типу моє рідне село, мій райцентр і таке інше. Після розміщення там оголошення мені треба обрізати дерева і їх фото відгукнулися декілька чоловік.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9012
С нами с 14.12.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: nickka]
      23 февраля 2024 в 22:24 Гілками

nickka 23.02.2024 22:21 пишет:

Зараз в кожному селі де є інтернет є групи у фейсбуках типу моє рідне село, мій райцентр і таке інше. Після розміщення там оголошення мені треба обрізати дерева і їх фото відгукнулися декілька чоловік.



Ті люди що приїзжають з таких груп не роблять чогось такого особливого щоб не міг зробити я. Вилізти на дерево і пообрізати гиляки мініпилкою, то ще не надскладна для мене задача.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (40 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10761
С нами с 30.01.2006

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      24 февраля 2024 в 09:37 Гілками

Mutant 23.02.2024 15:31 пишет:

An73 23.02.2024 15:20 пишет:

Для обрізки дерев у саду я собі взяв шабельну пилку. Поясню чому: вузьке полотно (до 20 мм. шириною) просто встромити в дуже обмежений простір між гіляками яки розрослися на трійник або Y-образно. Ріже діаметер до 100 мм. Для цепної пилки - ну не можу я знайти і навіть придумати ніякого застосування в саду при обрізці дерев. Якщо професійний кровельник і багато працюєш з брусом на покрівлі - так, ця річ буде корисною.

п.с. зараз по телеку багато реклами цих ланцюгових пилок - але ІМХО - це розвод для пенсіонерів, на кшталт: "Купи щоб було і нехай валяється!"



Мені наприклад зараз треба почистити три великих берези на ділянці від омели.
Я думаю на висоті, де ти можеш оперувати тільки одною рукою ланцюговою буде зручніше відпилювати гілки ніж шабельною.



в стартовом посте не было подробностей.
в этих пилках указан диаметр распиливаемого дерева. и таки оно как-то соответсвует реалиям. так что сначала прикинь, сможешь ли удержаться на дереве, чтобы попилять ветки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27944
С нами с 24.10.2008

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: Mutant]
      24 февраля 2024 в 11:40 Гілками

Mutant 22.02.2024 19:29 пишет:

Хочу купити собі акумуляторну мініпилку, такого формату як на фото.
Для нечастого використання, типу інколи дерева підрізати, якісь гиляки тонкі і т.п.
Девайс від Бош стартує з 5-6 тисяч. Чи є сенс дивитись щось дешевше, типу якийсь добротний китай. Тобто щось бюджетніше в районі 2-3 тисячі для нечастого використання. Може у кого є якась конкретна модель протестована.



В нас таке на дачі, таке гівно, що просто капець. Краще звичайну електро/бензопилу.
Можливо вам гілки товщиною в олівець пиляти, то норм.
Або якщо є акумуляторна болгарка, то туди купити насадку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: nickka]
      24 февраля 2024 в 11:41 Гілками

nickka 23.02.2024 17:37 пишет:

An73 23.02.2024 15:57 пишет:



На подарунок родичам купив ПроКрафт секатор 18вольт (тіпа українська марка (зроблено звісно в китаї)




він же теж не дуже дешевий хоча я теж хочу.





Теж такий хочу...бувають акції на прокрафт, восени продавали комплект ак.секатор+пилка за дуже привабливою ціною...треба спостерігати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
41 год (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27944
С нами с 24.10.2008

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: igg]
      24 февраля 2024 в 11:44 Гілками

igg 23.02.2024 12:26 пишет:


Другий - схоже навернулася шестерня(кажуть, то їх типичний випадок, коли дуже товсту гілку пиляєш) - теж, напрочуд швидко(за декілька днів), за гарантією зробили.




Яка ціна, така і якість. Чуда за 1200 не сталось, при собівартості баксів 10 максимум, якщо не менше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: juiT]
      24 февраля 2024 в 11:53 Гілками

juiT 24.02.2024 11:40 пишет:

Mutant 22.02.2024 19:29 пишет:

Хочу купити собі акумуляторну мініпилку, такого формату як на фото.
Для нечастого використання, типу інколи дерева підрізати, якісь гиляки тонкі і т.п.
Девайс від Бош стартує з 5-6 тисяч. Чи є сенс дивитись щось дешевше, типу якийсь добротний китай. Тобто щось бюджетніше в районі 2-3 тисячі для нечастого використання. Може у кого є якась конкретна модель протестована.



В нас таке на дачі, таке гівно, що просто капець. Краще звичайну електро/бензопилу.
Можливо вам гілки товщиною в олівець пиляти, то норм.
Або якщо є акумуляторна болгарка, то туди купити насадку.



а яка саме - гівно? й що саме, так не подобається?
Питаю, бо в мене таке ж "гівно", але для моїх задач - норм Ріже, трохи товщі за олівці гілякі, диаметром (в середньому) 20-30 досить впевнено.
Звичайну електропилу теж маю, але то зовсім інша історія...вже це тута перетирали...

Змінено igg (11:54 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13136
С нами с 29.03.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: juiT]
      24 февраля 2024 в 12:00 Гілками

juiT 24.02.2024 11:44 пишет:

igg 23.02.2024 12:26 пишет:


Другий - схоже навернулася шестерня(кажуть, то їх типичний випадок, коли дуже товсту гілку пиляєш) - теж, напрочуд швидко(за декілька днів), за гарантією зробили.




Яка ціна, така і якість. Чуда за 1200 не сталось, при собівартості баксів 10 максимум, якщо не менше.



За таку ціну, мене цілком влаштовує...бо гарантія 3 роки й вона таки працює, дуже швидко полагодили за гарантією й далі соби пиляє)...Та от, не факт, що суттєво дорожчі "брендові" аналогічні пилки є надійнішими/не ломучими...особливо, якщо тими мініками валити дерева в саду/лісі

Змінено igg (12:01 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9012
С нами с 14.12.2005

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: juiT]
      24 февраля 2024 в 12:38 Гілками

juiT 24.02.2024 11:40 пишет:


В нас таке на дачі, таке гівно, що просто капець. Краще звичайну електро/бензопилу.
Можливо вам гілки товщиною в олівець пиляти, то норм.
Або якщо є акумуляторна болгарка, то туди купити насадку.



У мене є звичайні і електро і бензопила. І минулого року я мав "приємність" зрізати ними пару сливок на ділянці. Власне після цього і з"явилась думка купити щоь більш легке і мобільне.
Є і болгарка і насадка, але хват болгарки не дозволяє оперувати нею безпечно. Кількість відосів у Тік-току із відрізаними пальцями тією болгаркою з насадкою дуже значна. Тож краще використовувати інструмент за призначенням.

Поки схиляюсь купити щось із Al-ko/Workraft, обійдеться десь до 7 тисяч, але сумісність аккумуляторів дозволяє потім докуповувати інші аккумуляторні інструменти, без докуповування самих аккумуляторів.

Змінено Mutant (12:43 24/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
16 лет за рулем, Львов
Сообщения: 1108
С нами с 30.08.2018

Re: Акумуляторна міні пилка [Re: An73]
      24 февраля 2024 в 13:30 Гілками

An73 23.02.2024 15:57 пишет:

А ще краще, якщо кортить щось купити, купіть акумуляторний секатор. От єто "ВЕЩЬ"! Я користуюся ним тільки цей перший сезон (бо отримав травму локтя, хожу у корсеті), так ця річ реально ріже такі гілки, що раніше тільки секатором з храповиком міг порізати і прицьому і вспотіти і обмочитися. Наприклад гілки горіха 25 мм. в діаметрі - просто і на раз.
У мене було бажання взяти Мілуокі М12 прунер, але він важкий (це саме головне, близько 1.8 кг. з акумулятором), досить дорогий. Тому обрав RIOBY M18, довелось завести ще одну акумуляторну систему, але Ріобі легший на 0.5 кг (хоча рука теж досить сильно втомлюється, але це зважаючи на локтевий корсет). Раніше у карман брав звичайного секатора - порізав півсада - звичайний вже навіть не достаю.

На подарунок родичам купив ПроКрафт секатор 18вольт (тіпа українська марка (зроблено звісно в китаї), якась гарантія і акумулятор 2 АГ який реально 353 гр. важить) - ріже зашибісь і горіх (він же твердий!!!) Ф25 мм. запросто. Як воно буде через -2-3-4 сезони поки невідомо, але навіть подумав- нафіга я за Ріобі х3 переплатив???



Гілка горіха Ф25мм виростає за два роки. По консистенції майже трава. Спробуйте таку гілку на абрикосі- ото тверда деревина.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
4 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4631

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія