autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Глохне при переході на газ (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Глохне при переході на газ
      15 января 2014 в 11:01 Гілками

На туксоні редуктор Lovato RGJ. Ще в цій темі хвастався як у мене з газом все супер. А тисяч 8 км назад почались проблеми при переключенні на газ після довгої стоянки. Спочатку при переключенні троїв двигун але всетаки переключався. Зараз вже просто глохне. Сьогодні з 4 заводу перейшов на газ та й то з прогазовкою. Кілька разів навіть на ходу в повороті глох - добре що в дворах а не на розвороті на Одеській трасі. Якщо вже на газу то проблем немає - і тяга і витрата на бензі і газу не змінились - все супер.
Що може бути? Може термодатчик забарахлив і раніше ніж потрібно намагається переключитись на газ? Ще стрілка показчика температури охолоджуючої рідини не зрушилась з місця а ловато вже намагається на газ переключитись.
Фільтри регулярно міняю. На минулому тижні зробив ревізію - зняв фільтри і продув/прочистив.
HELP


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26184
С нами с 14.07.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 11:07 Гілками

Какие форсунки? ИМХО похолодало, [*****] в форсунках замерзла и не дает нормально включиться форсункам. На горячую переходит нормально?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: Amateur]
      15 января 2014 в 11:35 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Форсунки дуже схожі на Ловатовський комплект "Easy fast smart kit". У всякому випадку обладнання під капотом на вигяд точно співпадає з тим що на картинках.
Справді, проблеми виникли безпосередньо після чергової заправки газом. Помучившись, через деякий час заглянув до фільтрів і фільтр газової фази був в маслі а на дні корпуса фільтра теж було присутнє масло. До цього як я писав у вказаній вище темі цей фільтр був як новий після 11,5 ткм пробігу на ньому. Я поміняв його на новий але проблема не зникла. На минулому тижні заглядав до фільтра - масла практично немає, фільтр як новий.
Невеликі проблеми з переходом на газ дійсно спостерігав в минулі холодні сезони. Але до такого не доходило.
А форсунки чистяться чи тільки під заміну? Якщо чистяться то реально самому зробити?
Просто хочеться економ-варіант вирішення проблеми оскільки зараз авто виставлене на продаж. Але ж і свиню новому хазяїну не хочеться підсунути.

Форсунки дуже схожі на Ловатовський комплект "Easy fast smart kit". У всякому випадку обладнання під капотом на вигяд точно співпадає з тим що на картинках


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 5260
С нами с 29.05.2009

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 11:38 Гілками

Разговором эту проблему не решить, место того что б тратить время на флуд, поедь лучше к Газовика и будет твоей машине щастье.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ПАПАрация ***
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13706
С нами с 09.02.2004

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 11:41 Гілками

Газомозг какой?
подключался, смотрел что там?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B.O.S.]
      15 января 2014 в 11:42 Гілками

Там все Lovato. Нажаль підключитись немає чим.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: Varlov]
      15 января 2014 в 11:44 Гілками

Перед тим як їхати до газовиків я хочу розібратись хоч трошки щоб мене не розвели на заміну всього обладнання.
Забув написати що встановлений ВОЗ. Пробував сьогодні без нього - результат такий же. Ну це і не дивно. Але задля чистоти експерименту спробував без ВОЗ.

Змінено ChAO (12:53 15/01/2014)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 11:57 Гілками

Тоже такая установка и точно такая проблема вылезла.
На холодную я переключаю машину на бензин, пока не упадут обороты меньше 1000, потом переключаю на газ и во-время перехода на газ даю немного газку(педалью), чтобы машина не заглохла.
На горячую все отлично работает.
Вы где обслуживаетесь?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      15 января 2014 в 12:03 Гілками

Ніде не обслуговуюсь - фільтри міняю сам.
Почекати поки прогріється я то можу. І сам так роблю. Але як це пояснити покупцю автомобіля який на наступний же день нагне мені матюків по мобілці...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 12:07 Гілками

ChAO 15.01.2014 12:03 пишет:

Ніде не обслуговуюсь - фільтри міняю сам.
Почекати поки прогріється я то можу. І сам так роблю. Але як це пояснити покупцю автомобіля який на наступний же день нагне мені матюків по мобілці...



А где ставили ГБО?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 5260
С нами с 29.05.2009

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 12:19 Гілками

нужно ехать к провереным газовикам, могу дать контакты если нужно. на форуме их все знают

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: Varlov]
      15 января 2014 в 12:31 Гілками

Varlov 15.01.2014 12:19 пишет:

нужно ехать к провереным газовикам, могу дать контакты если нужно. на форуме их все знают



Мне нужно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3054
С нами с 31.10.2008

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      15 января 2014 в 12:41 Гілками

Такая же проблема при минусовой температуре на малых оборотах. Редуктор и форсунки другие. Не парюсь, так как езжу редко, и если выезжаю, то далеко. Но сначала сильно доставало. Потом привык вручную переключать после прогрева.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: Varlov]
      15 января 2014 в 12:50 Гілками

Давай. Якщо по дорозі додому/на роботу то заскочу.
Якщо про Сергія, то він Ловатами не займається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      15 января 2014 в 12:52 Гілками

B_Nature 15.01.2014 12:07 пишет:

ChAO 15.01.2014 12:03 пишет:

Ніде не обслуговуюсь - фільтри міняю сам.
Почекати поки прогріється я то можу. І сам так роблю. Але як це пояснити покупцю автомобіля який на наступний же день нагне мені матюків по мобілці...



А где ставили ГБО?



gaznaavto.ком.уа
Вранці на дзвінки не відповідали. Але великого бажання до них їхати немає. Вони за ТО (заміну фільтрів і підключення до ноутбука) хотять 300 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26184
С нами с 14.07.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 13:26 Гілками

В первую очередь нужно промыть именно клапан (седло), в принципе можно и самому, но если собьется калибровка - придется ехать к газировщикам.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 13:37 Гілками

В Киеве шарящих людей в Ловато наверное не найти.
Думал поехать на СТО Газовика для решения проблемы, типо они официалы Ловато. Стоит к ним обращаться?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      15 января 2014 в 14:08 Гілками

B_Nature 15.01.2014 13:37 пишет:

В Киеве шарящих людей в Ловато наверное не найти.
Думал поехать на СТО Газовика для решения проблемы, типо они официалы Ловато. Стоит к ним обращаться?



Розмовляв щойно з ними. Сказали що чистка форсунок 150 грн. Але при демонтажу форсунок можуть порватись ущільнюючі гумові прокладочки. Їх в ремкомплектах немає. Якщо порветься то форсунка під заміну - 20 євро/шт. Працюють до 17:00 а в суботу до 14:00 .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 1709
С нами с 17.03.2005

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 14:25 Гілками

аналогичная проблема с Lovato в холода иногда возникает, но пока не глохнет машина - только троит сильно, потом после прогрева все ок! Еще начала долго заводиться, после поездок на газу, а если ездить только на бензе - то все ок. Может кто подскажет в чем проблема?
По поводу газовика - ну лично у меня к ним не было вопросов, устанавливал у них и обслуживал тоже, вроде бы нормальные специалисты, да и не первый день они уже этим занимаются, так что к ним можно обращаться. Я обычно обслуживался у них в Боярке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 14:25 Гілками

То есть они диагностировали по-телефону, что дело в форсунках?
Ничего другого не предполагали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1381
С нами с 10.10.2007

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 15:02 Гілками

Ещё как вариант может быть проблема в электромагнитном клапане который стоит в редукторе если есть такой, может не до конца открываться в момент перехода на газ, а на горячую может нормально работать. Сам несколько раз парился с таким глюком, после чистки его всё нормализовалось.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
47 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 46170
С нами с 08.03.2005

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 15:07 Гілками

Программа минимум - подать на форсунку напругу и побрызгать в нее карбклинером, пару раз поклацать форсункой при этом. В случае рампы, брызгать в выход, т.е. в обратном направлении. Если попустит, то это масло в сочетании с низкой температурой, стоит подумать, над более цивильным фильтром, если нет, ехать к газовщикам и курить электронику.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      15 января 2014 в 22:24 Гілками

B_Nature 15.01.2014 14:25 пишет:

То есть они диагностировали по-телефону, что дело в форсунках?
Ничего другого не предполагали?



Ні, я зразу про форсунки питав. Таки встиг до них сьогодні. Підключили комп. Зразу виліз глюк датчика тиску. Сказали не смертельно. Обновили прошивку, підкорегували параметри переходу на газ і ще якісь параметри та й відпустили. Суб'єктивно трошки по іншому двигун став працювати. Холодний перехід на газ перевірю завтра вранці. Рекомендували щоб перехід не відбувався на холостих.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 22:33 Гілками

ChAO 15.01.2014 22:24 пишет:

B_Nature 15.01.2014 14:25 пишет:

То есть они диагностировали по-телефону, что дело в форсунках?
Ничего другого не предполагали?



Ні, я зразу про форсунки питав. Таки встиг до них сьогодні. Підключили комп. Зразу виліз глюк датчика тиску. Сказали не смертельно. Обновили прошивку, підкорегували параметри переходу на газ і ще якісь параметри та й відпустили. Суб'єктивно трошки по іншому двигун став працювати. Холодний перехід на газ перевірю завтра вранці. Рекомендували щоб перехід не відбувався на холостих.



Это вы у них в Боярке были? Сколько отдали за диагностику?
У меня была проблема с этим мап сенсором, в движении очень часто машина переходила на бензин, нужно было все время клацать, чтобы вернуть на газ. Поменяли его и все прошло, хорошо хоть типо "по-гарантии", а то не дешевый он.
Про переход на холостых имеется ввиду на холодный двигатель только, или на горячий тоже?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
17 лет за рулем, Украинка
Сообщения: 10090
С нами с 25.09.2009

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      15 января 2014 в 22:45 Гілками

Мне недавно меняли форсунки (Валтек, вроде как лили вразнобой, ремкомплект не ставили, поменяли на другие), так тоже была такая хрень при переключении- на холостом глохла, троила, только с прогазовкой. На СТО объяснили(если я всё правильно понял, что не факт), что форсунки одновременно включались в работу, а нужно сделать, чтобы поочерёдно. В общем, после настройки компом, проблема ушла.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      16 января 2014 в 10:42 Гілками

Отже проблему усунули. Звичайно буду спостерігати і далі.
Вранці завів двигун, оберти піднялись десь до 1800, почали потрошку знижуватись і коли досягли 1100 (учора в прошивці виставили саме цю цифру) під капотом спрацювала релюшка і через секунду двигун ледь помітно перейшов на газ. Все це зайняло не більше 1,5 хвилини. Учора ж при таких же умовах (+3) тільки до першої спроби перейти на газ пройшло хвилини 3-4.
Ще казали що вони трошки акуратніше ставлять газову. У мене декоративна кришка двигуна після установки кріпиться тільки на 2 з 4 болтів бо заважають форсунки і ще кілька нюансів. Також не одобрили установку ВОЗ. Сказали що вони такі машинки добре налаштовують і без ВОЗ. Ну то таке.

Ну і ще хочу сказати що газова у мене на авто їздить вже 88 тисяч км майже 3 роки. Це перший заїзд до газовиків після установки. Пробіг авто 165 ткм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      16 января 2014 в 10:46 Гілками

В ответ на:

Это вы у них в Боярке были?



Так.
В ответ на:

Сколько отдали за диагностику?



90 грн.
В ответ на:

У меня была проблема с этим мап сенсором, в движении очень часто машина переходила на бензин, нужно было все время клацать, чтобы вернуть на газ. Поменяли его и все прошло, хорошо хоть типо "по-гарантии", а то не дешевый он.



У мене таких проблем не було. Тільки в сильні морози (нижче мінус 10) він переключався на газ при прогріві а потім при русі знову переходив на бензин і довго не міг знову на газ перейти. При цьому він звичайно не сигналив і це відбувалось для мене практично не помітно, якщо не подивишся на панельку ловато. І кілька разів за літній сезон в спеку вище плюс 32 була така ж ситуація. Допомагало просто зупинитись і заглушити на кілька хвилин двигун. Оскільки це все періодично відбувається то цей датчик і не трогали.
В ответ на:

Про переход на холостых имеется ввиду на холодный двигатель только, или на горячий тоже?



Тільки на холодний. Мабуть тому підвищили значення обертів при яких має переключатись на газ до 1100.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      16 января 2014 в 19:01 Гілками

ChAO 16.01.2014 10:42 пишет:

Отже проблему усунули. Звичайно буду спостерігати і далі.
Вранці завів двигун, оберти піднялись десь до 1800, почали потрошку знижуватись і коли досягли 1100 (учора в прошивці виставили саме цю цифру) під капотом спрацювала релюшка і через секунду двигун ледь помітно перейшов на газ. Все це зайняло не більше 1,5 хвилини. Учора ж при таких же умовах (+3) тільки до першої спроби перейти на газ пройшло хвилини 3-4.
Ще казали що вони трошки акуратніше ставлять газову. У мене декоративна кришка двигуна після установки кріпиться тільки на 2 з 4 болтів бо заважають форсунки і ще кілька нюансів. Також не одобрили установку ВОЗ. Сказали що вони такі машинки добре налаштовують і без ВОЗ. Ну то таке.

Ну і ще хочу сказати що газова у мене на авто їздить вже 88 тисяч км майже 3 роки. Це перший заїзд до газовиків після установки. Пробіг авто 165 ткм.



И я сегодня побывал у них. Сделал диагностику - завтра утром буду наблюдать. Поставили переход на газ при 1300 оборотов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
58 лет (29 лет за рулем), Кременчуг
Сообщения: 38398
С нами с 26.10.2001

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      16 января 2014 в 20:45 Гілками

снимаем форсунки , подключаем прибор для чистки форсунок через резиновую пробочку из балончика карбклинера подаем жидкость и моем форсунку

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      16 января 2014 в 23:49 Гілками

Ввечері при -4 все відбувалось довше але теж успішно. Про пульсар пам'ятаю і навіть колись хотів придбати. Але на даний момент проблемі сподіваюсь вирішена.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 17067
С нами с 08.01.2008

Re: Глохне при переході на газ [Re: ChAO]
      18 января 2014 в 16:25 Гілками

а как это у вас при непрогретом редукторе осуществляется переход? Вроде ж температура охлаждайки должна быть от 30 градусов и выше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
48 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6580
С нами с 18.02.2004

Re: Глохне при переході на газ [Re: Xakep]
      18 января 2014 в 20:54 Гілками

Xakep 18.01.2014 16:25 пишет:

а как это у вас при непрогретом редукторе осуществляется переход? Вроде ж температура охлаждайки должна быть от 30 градусов и выше



Та да, вроде бы от температуры происходит переход на газ, а не от оборотов...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4443
С нами с 27.06.2009

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      19 января 2014 в 14:28 Гілками

B_Nature 16.01.2014 19:01 пишет:


И я сегодня побывал у них. Сделал диагностику - завтра утром буду наблюдать. Поставили переход на газ при 1300 оборотов.



в лачетти второе поколение гбо?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
Киев
Сообщения: 604
С нами с 12.03.2004

Re: Глохне при переході на газ [Re: maxim.gonchar]
      20 января 2014 в 11:15 Гілками

maxim.gonchar 19.01.2014 14:28 пишет:

B_Nature 16.01.2014 19:01 пишет:


И я сегодня побывал у них. Сделал диагностику - завтра утром буду наблюдать. Поставили переход на газ при 1300 оборотов.



в лачетти второе поколение гбо?



в 4 теж можна поставити залежність від обертів, а не тільки від температури.
плюс поставити затримку в залежності від температури на дворі (газу) - типу +40 редуктора і 1300 обертів, але якщо там 0 або -5 то прогрівати +1 хвилину. в КМЕ точно є.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4443
С нами с 27.06.2009

Re: Глохне при переході на газ [Re: darkelf]
      20 января 2014 в 15:52 Гілками

darkelf 20.01.2014 11:15 пишет:

maxim.gonchar 19.01.2014 14:28 пишет:

B_Nature 16.01.2014 19:01 пишет:


И я сегодня побывал у них. Сделал диагностику - завтра утром буду наблюдать. Поставили переход на газ при 1300 оборотов.



в лачетти второе поколение гбо?



в 4 теж можна поставити залежність від обертів, а не тільки від температури.
плюс поставити затримку в залежності від температури на дворі (газу) - типу +40 редуктора і 1300 обертів, але якщо там 0 або -5 то прогрівати +1 хвилину. в КМЕ точно є.



Это описание поневоле напоминает мне Линукс)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: maxim.gonchar]
      20 января 2014 в 16:45 Гілками

maxim.gonchar 20.01.2014 15:52 пишет:

darkelf 20.01.2014 11:15 пишет:

maxim.gonchar 19.01.2014 14:28 пишет:


В ответ на:

...




в лачетти второе поколение гбо?



в 4 теж можна поставити залежність від обертів, а не тільки від температури.
плюс поставити затримку в залежності від температури на дворі (газу) - типу +40 редуктора і 1300 обертів, але якщо там 0 або -5 то прогрівати +1 хвилину. в КМЕ точно є.



Это описание поневоле напоминает мне Линукс)))



4 поколение стоит. Поставили переход от 1300 оборотов, раньше стоял от 600.
Какая температура стоит не спрашивал.
Получается что придет быстрее: или обороты или температура и тогда машина перейдет на газ? У меня пока только при оборотах переходила, просто стоя на месте на теплом движке вроде не переходила.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
58 лет (29 лет за рулем), Кременчуг
Сообщения: 38398
С нами с 26.10.2001

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      20 января 2014 в 17:16 Гілками

обычно настраивал так, что переход по температуре 40-45.Если система позволяла, то поочередно по цилиндрам , или задержку на включение чтобы магистраль заполнилась .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 471
С нами с 23.11.2010

Re: Глохне при переході на газ [Re: MadMax]
      20 января 2014 в 19:33 Гілками

FORDMAX 20.01.2014 17:16 пишет:

обычно настраивал так, что переход по температуре 40-45.Если система позволяла, то поочередно по цилиндрам , или задержку на включение чтобы магистраль заполнилась .



а сколько обычно задержку ставят?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26184
С нами с 14.07.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: B_Nature]
      20 января 2014 в 20:42 Гілками

B_Nature 20.01.2014 19:33 пишет:

FORDMAX 20.01.2014 17:16 пишет:

обычно настраивал так, что переход по температуре 40-45.Если система позволяла, то поочередно по цилиндрам , или задержку на включение чтобы магистраль заполнилась .



а сколько обычно задержку ставят?



Имеется ввиду задержка между временем включения газового клапана и началом работы ГФ (фактически перезод на газ), много времени там ненужно, если редуктор уже нагрелся - рампа заполнится достаточно быстро, 1-2сек вполне достаточно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
45 лет за рулем, Киев
Сообщения: 25562
С нами с 17.04.2003

Re: Глохне при переході на газ [Re: MadMax]
      21 января 2014 в 16:00 Гілками

FORDMAX 20.01.2014 17:16 пишет:

обычно настраивал так, что переход по температуре 40-45.Если система позволяла, то поочередно по цилиндрам , или задержку на включение чтобы магистраль заполнилась .



Во, у меня по температуре плюс поцилиндрово. Обороты пофиг, главное прогрев. На ХХ переходит нормально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6188

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія