autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Гріється авто (2/7)

СуперСтар **
Сообщения: 4115
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: Pash_OK]
      27 мая 2023 в 22:59 Гілками

Pash_OK 27.05.2023 19:58 пишет:

У мене колись у Сценік2 таке було. Радіатор візуально начебто чистий. Але між радіаторами було забито, як войлок. Під час руху вистачало, в пробках починав грітись



В мене йде сітка в решітці, далі радіатор на варіатор (колхоз), радіатор кондіка, а потім вже основний. Чисто технічно пух туди долетіти має не дуже високі шанси. І радіатори продували (без знаття) і при заміні антифризу (грудень), і при заправці кондиціонеру (березень).
Але завтра для самозаспокоєння спробую подути на мийці, якщо вистачить напору долізти без зняття захисту


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 6419
С нами с 26.11.2005

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      28 мая 2023 в 00:03 Гілками

hugo-smk 27.05.2023 22:59 пишет:

Pash_OK 27.05.2023 19:58 пишет:

У мене колись у Сценік2 таке було. Радіатор візуально начебто чистий. Але між радіаторами було забито, як войлок. Під час руху вистачало, в пробках починав грітись



В мене йде сітка в решітці, далі радіатор на варіатор (колхоз), радіатор кондіка, а потім вже основний. Чисто технічно пух туди долетіти має не дуже високі шанси. І радіатори продували (без знаття) і при заміні антифризу (грудень), і при заправці кондиціонеру (березень).
Але завтра для самозаспокоєння спробую подути на мийці, якщо вистачить напору долізти без зняття захисту



как раз между радиаторами кондея и системы охлаждения и образуется т.н. войлок. В идеале снимать радиаторы и вымывать. Если есть возможность раздвинуть их и опять таки вымыть. На мойке керхером почти ничего не даст- нужно вычищать и промывать изнутри. кроме того, если перестараться, можно струей под давлением погнуть соты, или вообще порезать трубки радиатора. Какой пробег на машине, и мылся ли раньше (или менялся) радиатор?
По симптомам очень похоже на забитый снаружи радиатор- не хватает площади теплообмена, вот температура и не снижается, несмотря на работающий вентилятор.

Змінено Жэка (00:05 28/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11821
С нами с 08.06.2015

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      28 мая 2023 в 00:03 Гілками

hugo-smk 27.05.2023 19:25 пишет:

Радіатор не ідеально,але чистий. Пух до нього не долітає.
Пвдня чекав,поки охолоне, зняв кришку - рідини ледь не під горло, колір ось такий



Чиста рідина.

Соти радіатора гнуться напором води дуже легко. Більш надійно - зняти радіатор кондиціонеру (наприклад).
Або спробувати просвітити фонариком (наприклад, фонарик з боку двигуна).

Змінено VovkZ (00:07 28/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4115
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: VovkZ]
      28 мая 2023 в 00:11 Гілками

Ну знімати радіатори то геморой ще той(
Завтра сфоткаю як воно виглядає. Радіатор основний ,думаю, оригінальний, 15 років і 210к пробігу, я його не чіпав, на СТО лише повітрям продували, без Керхеру.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
59 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 6419
С нами с 26.11.2005

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      28 мая 2023 в 00:19 Гілками

hugo-smk 28.05.2023 00:11 пишет:

Ну знімати радіатори то геморой ще той(
Завтра сфоткаю як воно виглядає. Радіатор основний ,думаю, оригінальний, 15 років і 210к пробігу, я його не чіпав, на СТО лише повітрям продували, без Керхеру.



я думаю, придется-таки мыть. У меня сей час одна из машин под Рено, так та же история. Там оба радиатора скручены между собой. Заметил, что слишком часто включается вентилятор. Сделал из толстой проволоки крюк, полез им между радиаторами, и с ходу вытащил пук войлока- он скапливается в нижней части. Большего сделать не получается, т.к. боюсь повредить радиатор, а снимать оба радиатора тот еще гемор. Как смог вымыл керхером и продул, но сильного улучшения это не дало. Пробег 220000, ни разу не менялся. Год назад на лендкрузере случайно повредил радиатор охлаждения-пришлось менять, так там между радиаторами срани было ого-го. Пробег был тоже слегка за 200


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4115
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: Жэка]
      28 мая 2023 в 16:47 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Більш вдале фото зробити не вийшло, але в цілому видно, що стан більш-менш. Знизу, звісно, видно більше бруду, але не так, щоб суцільним слоєм.
Повітрям трохи продув куди зміг дістатися

Більш вдале фото зробити не вийшло, але в цілому видно, що стан більш-менш. Знизу, звісно, видно більше бруду, але не так, щоб суцільним слоєм


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11821
С нами с 08.06.2015

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      28 мая 2023 в 16:54 Гілками

Ніби, нічого страшного - не видно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 4505
С нами с 19.03.2009

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      29 мая 2023 в 09:46 Гілками

hugo-smk 27.05.2023 19:25 пишет:

Радіатор не ідеально,але чистий. Пух до нього не долітає.
Пвдня чекав,поки охолоне, зняв кришку - рідини ледь не під горло, колір ось такий



Написали б яке авто. Для початку на холодну зробіть рівень охолоджуваючої рідини не більше МАХ, перевірте рівень масла у двигуні та чи працюють вентилятор(и) охолодження.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4115
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: pandry2007]
      29 мая 2023 в 15:54 Гілками

pandry2007 29.05.2023 09:46 пишет:

hugo-smk 27.05.2023 19:25 пишет:

Радіатор не ідеально,але чистий. Пух до нього не долітає.
Пвдня чекав,поки охолоне, зняв кришку - рідини ледь не під горло, колір ось такий



Написали б яке авто. Для початку на холодну зробіть рівень охолоджуваючої рідини не більше МАХ, перевірте рівень масла у двигуні та чи працюють вентилятор(и) охолодження.



Teana ,двигун VQ25DE
Вентилятори працюють. Чи правильно -хз, тут я не в силах перевірити.
Про рівень- в бачку він ледь вище риски max,і то дивлячись під яким кутом оцінювати. Не думав,що це критично.
Масло гляну.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
Киев
Сообщения: 631
С нами с 13.01.2006

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      29 мая 2023 в 16:09 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

залізяка - захист картеру є ?
я теж в великій тянучці ще й під гору (червонозоряний до севастопольскої) якось годину простояв в спеку, надивився на покази ELM і наступного дня зняв захист.
В мене навіть картинка з дослідженнями є

залізяка - захист картеру є .я теж в великій тянучці ще й під гору (червонозоряний до севастопольскої) якось годину простояв в спеку, надивився на покази ELM і наступного дня зняв захист

Змінено sanjk (16:13 29/05/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4115
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      29 мая 2023 в 16:34 Гілками

Звісно захист є. Що це впливає на циркуляцію повітря я розумію. Однак це вже третє літо на цьому авто, і раніше не було таких цифр і близько. З минулої спеки Змінилося те,що в систему охолодження потрапило масло,яке там не має бути. І пару днів я так їздив поки не поміняв антифриз. Боюсь що саме цей момент міг повпливати негативно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
BS.
опытный писатель ***
46 лет (28 лет за рулем), Киев – Белая Церковь
Сообщения: 1500
С нами с 03.09.2006

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      29 мая 2023 в 16:54 Гілками

Сама частіша проблема в таких випадках - це термостат. Його перевіряли?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11639
С нами с 20.09.2001

Re: Гріється авто [Re: sanjk]
      29 мая 2023 в 16:57 Гілками

sanjk 29.05.2023 16:09 пишет:

залізяка - захист картеру є ?
я теж в великій тянучці ще й під гору (червонозоряний до севастопольскої) якось годину простояв в спеку, надивився на покази ELM і наступного дня зняв захист.
В мене навіть картинка з дослідженнями є



а робив теж саме, але без захисту?
Особисто я в це не вірю. Красиві картинки, але явні "дірки" в оцінках фізики процесу.
І оф.ділери такі тупі, що ставлять захист, наражаючи себе на попадос на гарантію?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11639
С нами с 20.09.2001

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      29 мая 2023 в 16:59 Гілками

hugo-smk 29.05.2023 16:34 пишет:

Звісно захист є. Що це впливає на циркуляцію повітря я розумію. Однак це вже третє літо на цьому авто, і раніше не було таких цифр і близько. З минулої спеки Змінилося те,що в систему охолодження потрапило масло,яке там не має бути. І пару днів я так їздив поки не поміняв антифриз. Боюсь що саме цей момент міг повпливати негативно.



масло - потенціний розчинник резини (+ ще температура). Може десь щось позабивалось?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
Киев
Сообщения: 631
С нами с 13.01.2006

Re: Гріється авто [Re: maksym]
      29 мая 2023 в 17:14 Гілками

maksym 29.05.2023 16:57 пишет:


Особисто я в це не вірю. Красиві картинки, але явні "дірки" в оцінках фізики процесу.
І оф.ділери такі тупі, що ставлять захист, наражаючи себе на попадос на гарантію?



офіційні дилери хочуть заробити , тому ставлять захист місцевого виробництва і отримують прибуток. Ні в якій з країн Європи немає такого захисту двигуна як ставлять наші - залізяка яка повністю перекриває моторний щит знизу.
А з точки фізики все дуже логічно - повітряний потік проходить через радіатор, огибає двигун і виходить вниз та з'єднується з швидкісним поток що проходить під машиною. Принцип роботи краскопульта знаєте ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 4505
С нами с 19.03.2009

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      29 мая 2023 в 17:31 Гілками

Міг і термостат заклинити і соти в радіаторі забити, а скілько хоч масла влили в систему?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4115
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: pandry2007]
      29 мая 2023 в 17:57 Гілками

pandry2007 29.05.2023 17:31 пишет:

Міг і термостат заклинити і соти в радіаторі забити, а скілько хоч масла влили в систему?



Ну десь як рюмка-дві.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11639
С нами с 20.09.2001

Re: Гріється авто [Re: sanjk]
      29 мая 2023 в 21:56 Гілками

sanjk 29.05.2023 17:14 пишет:

maksym 29.05.2023 16:57 пишет:


Особисто я в це не вірю. Красиві картинки, але явні "дірки" в оцінках фізики процесу.
І оф.ділери такі тупі, що ставлять захист, наражаючи себе на попадос на гарантію?



офіційні дилери хочуть заробити , тому ставлять захист місцевого виробництва і отримують прибуток. Ні в якій з країн Європи немає такого захисту двигуна як ставлять наші - залізяка яка повністю перекриває моторний щит знизу.
А з точки фізики все дуже логічно - повітряний потік проходить через радіатор, огибає двигун і виходить вниз та з'єднується з швидкісним поток що проходить під машиною. Принцип роботи краскопульта знаєте ?



Офіційні дилери хочуть отримувати гроші від виробника за гарантійний ремонт. Виробник теж не дурень платити за "гарні очі". Ділер підписує бамаги всякі, регламенти.
Машини, на яких я їздив, були половина з захистом, половинки без. Ніяких особливостей з терморежимом не було ніколи.
І захист в моїх авто не перекриває все. Він сам дірявий, є зазори з боків, є великі отвори біля колеса.
Обдув двигуна це взагалі маячня якась. З точки зору охолодження критичні режими - це авто в пробках. Швидкість 0. Обдув такий ж. Для цього Карлсон і втулили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 1455
С нами с 23.05.2013

Re: Гріється авто [Re: maksym]
      30 мая 2023 в 06:14 Гілками

Було таке, все працювало, але авто грілося. Вам на СТО, до спеціаліста. У мене вилікувалося радикально - заміна радіатора.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6525
С нами с 18.12.2008

Re: Гріється авто [Re: lopa]
      30 мая 2023 в 06:45 Гілками

В ответ на:

Вам на СТО, до спеціаліста




Я б добавив - Як що знайдете такого


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8932

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія