autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Гріється авто (6/7)

СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: maksym]
      24 июня 2023 в 15:21 Гілками

maksym 22.06.2023 23:32 пишет:

hugo-smk 22.06.2023 23:14 пишет:

VovkZ 22.06.2023 21:31 пишет:

Він може бути нерівномірно гарячий, але так, щоб одна частина була прямо вуличної температури - не має бути.



Проексперементував при їзді на немалій швидкості - стрілка приближається до максимуму. Радіатор в одній точці хоч прикурюй, в протилежній - ледь теплий. І при цьому вся підкапотка така,що піт виступає коли відкриваєш капот)



слаба циркуляція через радіатор. Термостат, помпа.
Можна пічку увімкнути + вентилятор на макс. Якщо повітря гаряче - циркуляція через пічку норм - помпа норм.
Незабаром вже місяць як обговорюємо.



На СТО одразу приговорили радіатор. На моє зауваження,що може помпа не качає як треба,сказали що нема сенсу лізти туди,бо першопричиною є радіатор


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      24 июня 2023 в 19:54 Гілками

І ще питання до досвідчених - зараз залито G12 рожевий. По заводу треба G11 зелений. На думку мастра оця заміна(ще до мене) могла теж повпливати на поточну ситуацію. Але сказав вже не міняти назад на G11, бо повныстю вимити G11 буде нереально. Чи дійсно воно так?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      24 июня 2023 в 20:47 Гілками

Міняти типи рідин туди-сюди (11 та 12) - дійсно немає сенсу, бо вони реагують одне з одним. Треба вже зупинитися на якійсь одній. Якщо вже G12 - то G12.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11862
С нами с 20.09.2001

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      24 июня 2023 в 22:06 Гілками

hugo-smk 24.06.2023 15:21 пишет:

maksym 22.06.2023 23:32 пишет:

hugo-smk 22.06.2023 23:14 пишет:


В ответ на:

...




Проексперементував при їзді на немалій швидкості - стрілка приближається до максимуму. Радіатор в одній точці хоч прикурюй, в протилежній - ледь теплий. І при цьому вся підкапотка така,що піт виступає коли відкриваєш капот)



слаба циркуляція через радіатор. Термостат, помпа.
Можна пічку увімкнути + вентилятор на макс. Якщо повітря гаряче - циркуляція через пічку норм - помпа норм.
Незабаром вже місяць як обговорюємо.



На СТО одразу приговорили радіатор. На моє зауваження,що може помпа не качає як треба,сказали що нема сенсу лізти туди,бо першопричиною є радіатор



А як вони термостат виключили з переліку проблем?
Чи у них є тільки радіатор на заміну?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: maksym]
      24 июня 2023 в 23:13 Гілками

maksym 24.06.2023 22:06 пишет:

hugo-smk 24.06.2023 15:21 пишет:

maksym 22.06.2023 23:32 пишет:


В ответ на:

...




слаба циркуляція через радіатор. Термостат, помпа.
Можна пічку увімкнути + вентилятор на макс. Якщо повітря гаряче - циркуляція через пічку норм - помпа норм.
Незабаром вже місяць як обговорюємо.



На СТО одразу приговорили радіатор. На моє зауваження,що може помпа не качає як треба,сказали що нема сенсу лізти туди,бо першопричиною є радіатор



А як вони термостат виключили з переліку проблем?
Чи у них є тільки радіатор на заміну?



Ніхто не нав'язував радіатор, бо розуміють, що я його у них не куплятиму)
В дальному куті радіатор дійсно "холодний". На думку майстрів-забитий зсередини. Враховуючи, що зараз G12 замість G11, була думка, що вони там "звернулися" і позабивали все.
Але альтернативні СТО і думки теж шукатиму, бо небюджетно виходить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11862
С нами с 20.09.2001

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      24 июня 2023 в 23:58 Гілками

hugo-smk 24.06.2023 23:13 пишет:

maksym 24.06.2023 22:06 пишет:

hugo-smk 24.06.2023 15:21 пишет:


В ответ на:

...




На СТО одразу приговорили радіатор. На моє зауваження,що може помпа не качає як треба,сказали що нема сенсу лізти туди,бо першопричиною є радіатор



А як вони термостат виключили з переліку проблем?
Чи у них є тільки радіатор на заміну?



Ніхто не нав'язував радіатор, бо розуміють, що я його у них не куплятиму)
В дальному куті радіатор дійсно "холодний". На думку майстрів-забитий зсередини. Враховуючи, що зараз G12 замість G11, була думка, що вони там "звернулися" і позабивали все.
Але альтернативні СТО і думки теж шукатиму, бо небюджетно виходить



І термостат, і помпа і забитий радіатор будуть мати однакову картину - мала витрата теплоносія через радіатор. Це проявляється у вигляді теплого радіатора у місті входу антифрізу. Далі він вже холодний.
Якщо в антифрізи плаває якась гидота та забила радіатор - можливо першим заб'ється радіатор пічки. Особливо якщо витрата теплоносія до нього не регулюється.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: maksym]
      25 июня 2023 в 00:13 Гілками

maksym 24.06.2023 23:58 пишет:

hugo-smk 24.06.2023 23:13 пишет:

maksym 24.06.2023 22:06 пишет:


В ответ на:

...




А як вони термостат виключили з переліку проблем?
Чи у них є тільки радіатор на заміну?



Ніхто не нав'язував радіатор, бо розуміють, що я його у них не куплятиму)
В дальному куті радіатор дійсно "холодний". На думку майстрів-забитий зсередини. Враховуючи, що зараз G12 замість G11, була думка, що вони там "звернулися" і позабивали все.
Але альтернативні СТО і думки теж шукатиму, бо небюджетно виходить



І термостат, і помпа і забитий радіатор будуть мати однакову картину - мала витрата теплоносія через радіатор. Це проявляється у вигляді теплого радіатора у місті входу антифрізу. Далі він вже холодний.
Якщо в антифрізи плаває якась гидота та забила радіатор - можливо першим заб'ється радіатор пічки. Особливо якщо витрата теплоносія до нього не регулюється.



Хм, ну дуууже цікаво. То що, по черзі все міняти поки не піде проблема?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      25 июня 2023 в 00:40 Гілками

hugo-smk 25.06.2023 00:13 пишет:

Хм, ну дуууже цікаво. То що, по черзі все міняти поки не піде проблема?



1. How To Test A Water Pump
2. How To Test A Water Pump
3. How To Solve An Engine Overheat Condition - EricTheCarGuy


Змінено VovkZ (00:57 25/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1197
С нами с 22.08.2007

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      25 июня 2023 в 09:57 Гілками

В ответ на:

Але альтернативні СТО і думки теж шукатиму, бо небюджетно виходить



Можна не купувати новий радіатор, а віддати рідний на чистку, якщо він цілий, буде на багато дешевше. Але хімією його вже не промити, треба знімати "бачки" і чистити тосолні канали. Будуть вони виглядати приблизно так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6664
С нами с 18.12.2008

Re: Гріється авто [Re: w.w.w]
      25 июня 2023 в 10:15 Гілками

В ответ на:

Можна не купувати новий радіатор, а віддати рідний на чистку, якщо він цілий, буде на багато дешевше




Новий радіатор такий дорогий ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1197
С нами с 22.08.2007

Re: Гріється авто [Re: Gavik]
      25 июня 2023 в 11:38 Гілками

Gavik 25.06.2023 10:15 пишет:

В ответ на:

Можна не купувати новий радіатор, а віддати рідний на чистку, якщо він цілий, буде на багато дешевше




Новий радіатор такий дорогий ?



На тіану від 4600, наче не мало, оригінал 13000 грн

Змінено w.w.w (11:46 25/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11862
С нами с 20.09.2001

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      25 июня 2023 в 11:41 Гілками

hugo-smk 25.06.2023 00:13 пишет:

maksym 24.06.2023 23:58 пишет:

hugo-smk 24.06.2023 23:13 пишет:


В ответ на:

...




Ніхто не нав'язував радіатор, бо розуміють, що я його у них не куплятиму)
В дальному куті радіатор дійсно "холодний". На думку майстрів-забитий зсередини. Враховуючи, що зараз G12 замість G11, була думка, що вони там "звернулися" і позабивали все.
Але альтернативні СТО і думки теж шукатиму, бо небюджетно виходить



І термостат, і помпа і забитий радіатор будуть мати однакову картину - мала витрата теплоносія через радіатор. Це проявляється у вигляді теплого радіатора у місті входу антифрізу. Далі він вже холодний.
Якщо в антифрізи плаває якась гидота та забила радіатор - можливо першим заб'ється радіатор пічки. Особливо якщо витрата теплоносія до нього не регулюється.



Хм, ну дуууже цікаво. То що, по черзі все міняти поки не піде проблема?



Ну можна ще пару обговорень почати на форумі.
А там якось воно буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: w.w.w]
      25 июня 2023 в 13:57 Гілками

Nissens 3700 Koyorad 4700
Заміну озвучили 6000
Ну і антифриз десь на 1200, бо куплений G11 рекомендують не лити якшо вже був G12


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1197
С нами с 22.08.2007

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      25 июня 2023 в 15:53 Гілками

hugo-smk 25.06.2023 13:57 пишет:

Nissens 3700 Koyorad 4700
Заміну озвучили 6000
Ну і антифриз десь на 1200, бо куплений G11 рекомендують не лити якшо вже був G12



За 6000 грн, можна замінити 6 радіаторів... (дорого)
Якщо ви кажете за g12, що ви маєте на увазі, бо зараз на ринку є три види g12 і найсучасніший це g12++, але лити все-таки краще те що рекомендує виробник(радіатор забивається саме із-за тосолу, якщо він не правильно підібраний, або фальсифікат), але перед тим як лити туди що небуть, буде правильним промити (знову всю систему) особливо пічку і замінити термостат з помпою, щоб туди не лізти знову восени.
І я б обов'язково розібрав старий радіатор, щоб побачити чим всеж таки він забитий і на скільки, це треба для того щоб знати наскільки забитий радіатор пічки і канали в блоку двигуна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: w.w.w]
      25 июня 2023 в 16:01 Гілками

w.w.w 25.06.2023 15:53 пишет:

hugo-smk 25.06.2023 13:57 пишет:

Nissens 3700 Koyorad 4700
Заміну озвучили 6000
Ну і антифриз десь на 1200, бо куплений G11 рекомендують не лити якшо вже був G12



За 6000 грн, можна замінити 6 радіаторів... (дорого)
Якщо ви кажете за g12, що ви маєте на увазі, бо зараз на ринку є три види g12 і найсучасніший це g12++, але лити все-таки краще те що рекомендує виробник(радіатор забивається саме із-за тосолу, якщо він не правильно підібраний, або фальсифікат), але перед тим як лити туди що небуть, буде правильним промити (знову всю систему) особливо пічку і замінити термостат з помпою, щоб туди не лізти знову восени.
І я б обов'язково розібрав старий радіатор, щоб побачити чим всеж таки він забитий і на скільки, це треба для того щоб знати наскільки забитий радіатор пічки і канали в блоку двигуна.



Рідний для авто - G11 зелений. Оригінальний Ніссан коштує недешево.
Мені авто дісталося з рожевим/червоним в бачку. Я , по своїй наївності, не перепитував екс-власника, а використовував на долив G12 рожевий. При заміні антифриза в грудні 2022 теж залили G12 рожевий, але на сто мене попередили, що це не ок ідея. Вчора мені сказали, що якщо вже G12 тут влитий, то вертатись на G11 не треба, бо той G12 вимити повністю не вийде.
З яких радощів минулий власник влив рожевий/червоний-хз. Може то був G11 - хз. Вже пізно "пити Боржомі"

Промити пічку ідея дуже доречна, але дезінтегрувати радіатор пічки коштуватиме ну дуууже багато. Весною був у форумного кондиціонерщика Сергія, то він пропонував помити пічку без зняття на його апараті, запрошував до себе на осінь.

Змінено hugo-smk (16:03 25/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1197
С нами с 22.08.2007

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      25 июня 2023 в 17:11 Гілками

В ответ на:


Рідний для авто - G11 зелений. Оригінальний Ніссан коштує недешево.
Мені авто дісталося з рожевим/червоним в бачку. Я , по своїй наївності, не перепитував екс-власника, а використовував на долив G12 рожевий. При заміні антифриза в грудні 2022 теж залили G12 рожевий, але на сто мене попередили, що це не ок ідея. Вчора мені сказали, що якщо вже G12 тут влитий, то вертатись на G11 не треба, бо той G12 вимити повністю не вийде.
З яких радощів минулий власник влив рожевий/червоний-хз. Може то був G11 - хз. Вже пізно "пити Боржомі"

Промити пічку ідея дуже доречна, але дезінтегрувати радіатор пічки коштуватиме ну дуууже багато. Весною був у форумного кондиціонерщика Сергія, то він пропонував помити пічку без зняття на його апараті, запрошував до себе на осінь



Колір ОЖ ніяк не говорить про його характеристики і приналежність до якогось класу .
Вимити можна будь що, якись дивні майстри вам попались. Я на дачі брав шланг для поливу,знімав термостат і вуаля, все вилітає, аж бігом (бруд звісно і накип воно не відмиє) тому перед заміною радіатора можна б було залити якоїсь хімії для промивки системи, але я не заливав (бо можна забити радіатор пічки)
Я і мав на увазі промивку радіатора пічки без її демонтажу (але також треба розуміти, що після такої процедури вана може потікти)
Якщо написано g11 треба лити g11, не обов'язково дорогий, головне щоб не підробка і не забувати його міняти вчасно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
40 лет, Чернигов
Сообщения: 1852
С нами с 04.08.2016

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      26 июня 2023 в 11:02 Гілками

я не спец, но может у вас воздушная пробка в радиаторе? или её бы выдавило в расширительный бачок?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: Lisiy83]
      26 июня 2023 в 12:24 Гілками

Lisiy83 26.06.2023 11:02 пишет:

я не спец, но может у вас воздушная пробка в радиаторе? или её бы выдавило в расширительный бачок?



При заміні ОР казали, що пробка тут сама піде


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      28 июня 2023 в 14:36 Гілками

Був на сто спеціалізованому по радіаторам. Майстер чесно сказав, що помпу треба у знаючих людей перевірити, але погодився із попередньою думкою, що радіатор вартує поміняти.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4303
С нами с 12.01.2014

Re: Гріється авто [Re: hugo-smk]
      30 августа 2023 в 00:34 Гілками

Щоб закінчити історію і дати привід формучанам мене полошити
Катався я собі , поглядував на температуру, прицінювався і чекав осені, щоб і пічку почистити, і заодно поміняти радіатор.
Але нинішня спека прискорила процес мого "чухання", припіднісши мені ситуейшн "Ярік,бачок потік" (лошити тут)
Залив в радіатор жижу "герметик системи охолодження", доїхав 2 км до сто, де і поміняли радіатор+термостат (помпу не чіпали).
Поки не протестував як слід,але на перший погляд - радіатор гарячий і стрілка не підіймається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
2 користувачів і 46 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9206

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія