autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Albania 2016 (2/60)

важничающий писатель *
43 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 2020
С нами с 10.08.2008

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      25 февраля 2016 в 19:19 Гілками

Румыния обещает бесплатные визы, только когда.
http://hubs.ua/authority/rumy-niya-obeshhaet-besplatny-e-vizy-62262.html
только придется ехать через Сербию если отменят.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: adam]
      25 февраля 2016 в 19:49 Гілками

adam 25.02.2016 19:19 пишет:

Румыния обещает бесплатные визы, только когда.
http://hubs.ua/authority/rumy-niya-obeshhaet-besplatny-e-vizy-62262.html
только придется ехать через Сербию если отменят.




Если навскидку, точно не примеряясь, то напр. с Киева разница не существенная. Киев-Одесса-Румыния-Болгария-Македония- Албания. Киев-Черновцы-Румыния-Сербия-Македония-Албания. 2 тыс. км. с лишним. Может и +. Ведь не нужно границ Украина-Молдова и Молдова-Румыния. Маршрут ч\з Черновцы и Румыния по диагонали. Нормальный переезд в Сербию ч\з мосты причем бесплатные.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Сумы
Сообщения: 197
С нами с 17.03.2010

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      25 февраля 2016 в 20:11 Гілками

згоден з parinte/ua ,що його варіант доволі зручний, я отримував болгарську візу тричі 2008, 2009,2012 і з допомогою турфірм і сам, але є один ньюанс в Києві у справах не буваю, вільного часу достатньо не маю, тому самому не дуже зручно їздити до посольства, тим більш нас не дуже багато -2дорослих і дитина.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Сумы
Сообщения: 197
С нами с 17.03.2010

Re: Albania 2016 [Re: andy-2009]
      25 февраля 2016 в 20:21 Гілками

Шановний andy-2009, дякую за відповідь, я балканську шпаргалку вивчив деякі частини вже напам'ять:)) ,що стосується "Мы сделали в прошлом году достаточно много годовых мультивиз " буду вдячним Вам якщо скинете в особисті повідомлення, що необхідно від мене, скільки коштує, коли бажано відправити папери, якщо планую виїзд 3 10,06,2016 по 15,06,2016

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: katala]
      25 февраля 2016 в 21:16 Гілками

katala 25.02.2016 09:08 пишет:

Залишився тиждень до отримання паспортів , тому виникає питання віз, шановні "албанці"(звичайно не стосується у кого шенген:)) кто яку планує робити і в які строки до плануємої подорожі? я чекаю до квітня і якщо безвізового режиму не буде? планую звернутися до комрада Andy2009 за допомогою в отриманні болгарської туристичної. Всім приємного дня!




Якщо у Andy-2009 є можливість по ваших минулих візах зробити мультик. то безумовно це кращий вихід. Їзда в Київ (двічі, здати і забрати) практично забере у вас зекономлену різницю. Мені було простіше, тому що я хоч рідко, але буваю в столиці. Спецом не їздив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: katala]
      25 февраля 2016 в 21:39 Гілками

katala 25.02.2016 20:21 пишет:

Шановний andy-2009, дякую за відповідь, я балканську шпаргалку вивчив деякі частини вже напам'ять:)) ,що стосується "Мы сделали в прошлом году достаточно много годовых мультивиз " буду вдячним Вам якщо скинете в особисті повідомлення, що необхідно від мене, скільки коштує, коли бажано відправити папери, якщо планую виїзд 3 10,06,2016 по 15,06,2016




Хоча якщо ви плануєте поїздку в червні то вас влаштує і проста віза на пів року. Якщо буде мульти., то наступного року ви навряд чи скористаєтеся нею. Адже її вам видадуть нехай початком червня, то ж до цієї дати наступного року по мультику вам вже треба повернутися в . А в травні ще явно не сезон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
43 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 2020
С нами с 10.08.2008

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      25 февраля 2016 в 22:09 Гілками

parinte/ua 25.02.2016 19:49 пишет:

adam 25.02.2016 19:19 пишет:

Румыния обещает бесплатные визы, только когда.
http://hubs.ua/authority/rumy-niya-obeshhaet-besplatny-e-vizy-62262.html
только придется ехать через Сербию если отменят.




Если навскидку, точно не примеряясь, то напр. с Киева разница не существенная. Киев-Одесса-Румыния-Болгария-Македония- Албания. Киев-Черновцы-Румыния-Сербия-Македония-Албания. 2 тыс. км. с лишним. Может и +. Ведь не нужно границ Украина-Молдова и Молдова-Румыния. Маршрут ч\з Черновцы и Румыния по диагонали. Нормальный переезд в Сербию ч\з мосты причем бесплатные.



Ездил я и через Черновцы и через Болград а также через ПМР быстрее всего и легче через ПМР, на втором месте Болград. Через Черновцы если ехать надо много ехать по Румынии, у них много населенных пунктов а там ограничения по скорости.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: adam]
      25 февраля 2016 в 22:59 Гілками

adam 25.02.2016 22:09 пишет:

parinte/ua 25.02.2016 19:49 пишет:

adam 25.02.2016 19:19 пишет:

Румыния обещает бесплатные визы, только когда.
http://hubs.ua/authority/rumy-niya-obeshhaet-besplatny-e-vizy-62262.html
только придется ехать через Сербию если отменят.




Если навскидку, точно не примеряясь, то напр. с Киева разница не существенная. Киев-Одесса-Румыния-Болгария-Македония- Албания. Киев-Черновцы-Румыния-Сербия-Македония-Албания. 2 тыс. км. с лишним. Может и +. Ведь не нужно границ Украина-Молдова и Молдова-Румыния. Маршрут ч\з Черновцы и Румыния по диагонали. Нормальный переезд в Сербию ч\з мосты причем бесплатные.



Ездил я и через Черновцы и через Болград а также через ПМР быстрее всего и легче через ПМР, на втором месте Болград. Через Черновцы если ехать надо много ехать по Румынии, у них много населенных пунктов а там ограничения по скорости.




Речь идет об отмене румынских виз. То бишь рассматриваем маршрут на Сербию. В обеих случаях выезжать надо на мосты "Железные ворота" 1 или 2. От Галаца или Сирета километраж в разнице км. на 50. С Галаца будет быстрее. Всё таки кусок дороги за Слобозией и до Питешти по автобану. Но проезд Бухареста ч\з город или по объездной + две лишние таможни шансы могут уровнять ИМХО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: andy-2009]
      27 февраля 2016 в 12:31 Гілками

andy-2009 25.02.2016 17:53 пишет:

katala 25.02.2016 09:08 пишет:

Залишився тиждень до отримання паспортів , тому виникає питання віз, шановні "албанці"(звичайно не стосується у кого шенген:)) кто яку планує робити і в які строки до плануємої подорожі? я чекаю до квітня і якщо безвізового режиму не буде? планую звернутися до комрада Andy2009 за допомогою в отриманні болгарської туристичної. Всім приємного дня!



Обращайтесь , всегда рад помочь и не только визами/страховками , но и любыми другими консультациями ( по маршрутам /отелям и т/д ) .
По Албании , тоже пытаюсь собрать и систематизировать информацию в "балканской шпаргалке":
http://forum.aboutbalkan.com/categories/91/ информации там не много , но я надеюсь и на вашу коллективную помощь .
Как вариант "первого знакомства" с Албанией , могу порекомендовать короткие самостоятельные ( или с помощью бюджетного гида) экскурсии из Черногории , так сказать "поездка выходного дня" .
Я с Албанией познакомился неожиданно и не запланировано и было это вот так ( у нас это фактически получилась короткая поездка из Македонии ( Охрид):
http://forum.aboutbalkan.com/forums/136/
В целом очень рекомендую - уверен впечатлений у вас будет " выше крыши"
P.S. Еще хочу обратить ваше внимание на нюанс с Болгарскими визами ( для поездки в Албанию подходит) . Мы сделали в прошлом году достаточно много годовых мультивиз . У некоторых они заканчиваются в мае , июне , июле и т.д. , т.е фактически "посредине сезона" . Многие спрашивают "Могу ли я при действующей визе подать документы и получить новую ?" Ответ : "К сожалению по правилам , которые есть на сегодня это не возможно . И тут варианта два : 1) катать ее ( совершить поездку) до ее окончания или 2) дождаться окончания , подавать на новую и ехать уже по новой " Пожалуйста учтите этот нюанс при планировании дат своей поездки на Балканы ( загляните в паспорт и посмотрите что у вас там с датами ) !
Всем удачных автопутешествий в этом году !!!




Запитання виникли:
1) А за яких умов можна отримати Болгарську річну мультивізу? Потрібна наявність кількох попередніх чи інших віз? Оголосіть приблизну формулу успіху, основану на власному досвіді.
Особисто в мене вже є два шенгени, в яких закінчився термін: венгерський і польський. Це якось допоможе?

2) Після отримання візи, по дорозі в Албанію, без заїзду в Болгарію, це поганий тон, можуть завернути на кордоні і наступного разу не видати Болгарську візу. Я правий?

Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      27 февраля 2016 в 20:53 Гілками

Запитання виникли:
1) А за яких умов можна отримати Болгарську річну мультивізу? Потрібна наявність кількох попередніх чи інших віз? Оголосіть приблизну формулу успіху, основану на власному досвіді.
Особисто в мене вже є два шенгени, в яких закінчився термін: венгерський і польський. Це якось допоможе

2) Після отримання візи, по дорозі в Албанію, без заїзду в Болгарію, це поганий тон, можуть завернути на кордоні і наступного разу не видати Болгарську візу. Я правий?

Дякую!




1) Якщо у вас є можливість здати документи в посольство, то минулого року я робив ксерокопії трьох останніх болгарських віз (із 8) на всіх виїзжаючих + інше: Фотографії, ксерокопії паспортів, на дітей свідоцтва про народження, медичні страхівки з покриттям обов'язково не менше на 30000 Є, довідки про зарплати свою і дружини. Виписку з банку брав наступним чином.
У мене дві кредитні карточки із спільним рахунком на яких ліміт 11100грн. я поклав ще 4000 грн. і взяв вииписку на 15100 грн. по одній карточці. на другий день поклав ще 1830 грн. і взяв виписку по другій карточці на 16930 грн. То ж дві виписки у мене в сумі мали 32030 грн. Анкети одні заповнив вдома, але фотографії не клеїв, не був впенвений у кількох відповідях (напр. місце народження у мене пишуть СССР). То ж мав ще один комплект чистих анкет.
Дівчинка, яка приймала документи все спокійно, доступно пояснювала. Терпеливо чекала на виправлення. Ні до чого не придиралась. Поскладала у потрібному порядку на всіх документи і сказала у яке віконце здати. На все пішло до 15 хв. Прийом з червня місяця 2015р. були за попереднім записом по дзвінку в посольство. Один здає за всю сім'ю.
P.S. Якщо не має змоги робити в Києві у посольстві, тоді до Andy 2009. Він пише, що мультивізи вони також роблять.

2) Болгарська мультивіза свого роду балканський шенген. Можна доїхати до Албанії різними країнами Румунія, Сербія, Македонія, Чорногорія без заїзду в Болгарію. Про можливі пост проблеми нігде ніхто не відписувався. Я таку візу спочатку обкатав по румунському Марамурешу. а потім вже поїхали в Болгарію.

Змінено parinte/ua (21:24 27/02/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 февраля 2016 в 03:03 Гілками

parinte/ua 27.02.2016 20:53 пишет:

Запитання виникли:
1) А за яких умов можна отримати Болгарську річну мультивізу? Потрібна наявність кількох попередніх чи інших віз? Оголосіть приблизну формулу успіху, основану на власному досвіді.
Особисто в мене вже є два шенгени, в яких закінчився термін: венгерський і польський. Це якось допоможе

2) Після отримання візи, по дорозі в Албанію, без заїзду в Болгарію, це поганий тон, можуть завернути на кордоні і наступного разу не видати Болгарську візу. Я правий?

Дякую!




1) Якщо у вас є можливість здати документи в посольство, то минулого року я робив ксерокопії трьох останніх болгарських віз (із 8) на всіх виїзжаючих + інше: Фотографії, ксерокопії паспортів, на дітей свідоцтва про народження, медичні страхівки з покриттям обов'язково не менше на 30000 Є, довідки про зарплати свою і дружини. Виписку з банку брав наступним чином.
У мене дві кредитні карточки із спільним рахунком на яких ліміт 11100грн. я поклав ще 4000 грн. і взяв вииписку на 15100 грн. по одній карточці. на другий день поклав ще 1830 грн. і взяв виписку по другій карточці на 16930 грн. То ж дві виписки у мене в сумі мали 32030 грн. Анкети одні заповнив вдома, але фотографії не клеїв, не був впенвений у кількох відповідях (напр. місце народження у мене пишуть СССР). То ж мав ще один комплект чистих анкет.
Дівчинка, яка приймала документи все спокійно, доступно пояснювала. Терпеливо чекала на виправлення. Ні до чого не придиралась. Поскладала у потрібному порядку на всіх документи і сказала у яке віконце здати. На все пішло до 15 хв. Прийом з червня місяця 2015р. були за попереднім записом по дзвінку в посольство. Один здає за всю сім'ю.
P.S. Якщо не має змоги робити в Києві у посольстві, тоді до Andy 2009. Він пише, що мультивізи вони також роблять.

2) Болгарська мультивіза свого роду балканський шенген. Можна доїхати до Албанії різними країнами Румунія, Сербія, Македонія, Чорногорія без заїзду в Болгарію. Про можливі пост проблеми нігде ніхто не відписувався. Я таку візу спочатку обкатав по румунському Марамурешу. а потім вже поїхали в Болгарію.




Дякую за відповідь.

А бронювання житла не потрібно було?
У вас були попередні болгарські, в мене немає. А цікавить саме мульт річний, цікаво чи мені получиться.

Ще є варіант - румунська транзитна. Читав на форумі тут - що робить досить просто. Цікаво яка її вартість, також 35 євро?

Змінено linelect (03:07 28/02/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 февраля 2016 в 07:07 Гілками


А бронювання житла не потрібно було?
У вас були попередні болгарські, в мене немає. А цікавить саме мульт річний, цікаво чи мені получиться.

Ще є варіант - румунська транзитна. Читав на форумі тут - що робить досить просто. Цікаво яка її вартість, також 35 євро?




Вибачаюсь. Так робив бронювання на букінгу одне в Болгарії, одне в Албанії. Просто бронювання без передоплати, чи завіреного підтвердженння. Взяла одне. Особливо і не вчитувалася. Про Румунську напишу вечером.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Сумы
Сообщения: 197
С нами с 17.03.2010

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 февраля 2016 в 09:59 Гілками

Підкажіть будь ласка на болгарську візу за скільки днів доки подавать до плануємого виїзду?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: katala]
      28 февраля 2016 в 17:29 Гілками

katala 28.02.2016 09:59 пишет:

Підкажіть будь ласка на болгарську візу за скільки днів доки подавать до плануємого виїзду?




В посольстві зробили за п'ять днів. Вірніше на п'ятий подзвонили, що готові. Забрав через вісім днів. В нормальних агенствах також говорять, що термін, п'ять робочих днів, але там у деяких агентствах при тісному співробітництві з посольством можуть і за три дні зробити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 февраля 2016 в 17:55 Гілками

linelect 28.02.2016 03:03 пишет:


А бронювання житла не потрібно було?
У вас були попередні болгарські, в мене немає. А цікавить саме мульт річний, цікаво чи мені получиться.

Ще є варіант - румунська транзитна. Читав на форумі тут - що робить досить просто. Цікаво яка її вартість, також 35 євро?




Так. Було 35Є але термін виготовлення здається 10 днів.
Але ви говорите раз про болгарський річний мульт, потім про румунський транзит. Це досить різні речі . Хоч конкретно, чи максимально наближено визначіться з датами та маршрутом. Тоді буде зрозумілішим, яка більше підходить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 февраля 2016 в 18:07 Гілками

parinte/ua 28.02.2016 17:55 пишет:

linelect 28.02.2016 03:03 пишет:


А бронювання житла не потрібно було?
У вас були попередні болгарські, в мене немає. А цікавить саме мульт річний, цікаво чи мені получиться.

Ще є варіант - румунська транзитна. Читав на форумі тут - що робить досить просто. Цікаво яка її вартість, також 35 євро?




Так. Було 35Є але термін виготовлення здається 10 днів.
Але ви говорите раз про болгарський річний мульт, потім про румунський транзит. Це досить різні речі . Хоч конкретно, чи максимально наближено визначіться з датами та маршрутом. Тоді буде зрозумілішим, яка більше підходить.




Я говорю про візу, яка дозволить їхати в Албанію. І цікавить короткий маршрут. Якщо почитати звіти, то підходять ж і болгарська і румунська транзитна, і шенгенська. Їхати через Болгарію якщо не помиляюсь - відстань більша, і потрібно перетнути всю Румунію, з її обмеженнями швидкості в селах, а сама Болгарія не цікавить.

Якщо "важкість" отримання візи (болгарська чи румунська транзитна) можна оцінити як "висока" або така ж за складність як шенгенська - то я краще зразу буду робити шенгенську візу, шоб мати "історію віз", і що в майбутньому дасть багаторічний шенгенський мульт. Тому і цікавлюсь всіма варіантами. Надіюсь ви мене зрозуміли. Дякую за інформацію.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Сумы
Сообщения: 197
С нами с 17.03.2010

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 февраля 2016 в 19:13 Гілками

Болгарія і Румунія завжди давали простіше візи, ІМХО. А історія шенгенських віз не завжди допомогала отримати мульт шенгенський:)). Сподіваюсь отримати річну болгарську, для Албанії і Балкан саме те що треба (алке свою думку нікому не нав'язую)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
36 лет за рулем, Івано-Франківськ
Сообщения: 1774
С нами с 27.07.2013

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 февраля 2016 в 21:00 Гілками

мляааа...
давайте нарешті спростуємо таке поняття як "румунський транзіт"!
інакше прошу відписатися когось, хто за останні три роки отримував цей загадковий стікер!
скільки мож з року в рік обсасувати на умняку незнати що?

учите матчасть!(с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Несебр-Киев
Сообщения: 3961
С нами с 19.08.2009

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 февраля 2016 в 21:19 Гілками

linelect 27.02.2016 12:31 пишет:

andy-2009 25.02.2016 17:53 пишет:

katala 25.02.2016 09:08 пишет:

Залишився тиждень до отримання паспортів , тому виникає питання віз, шановні "албанці"(звичайно не стосується у кого шенген:)) кто яку планує робити і в які строки до плануємої подорожі? я чекаю до квітня і якщо безвізового режиму не буде? планую звернутися до комрада Andy2009 за допомогою в отриманні болгарської туристичної. Всім приємного дня!



Обращайтесь , всегда рад помочь и не только визами/страховками , но и любыми другими консультациями ( по маршрутам /отелям и т/д ) .
По Албании , тоже пытаюсь собрать и систематизировать информацию в "балканской шпаргалке":
http://forum.aboutbalkan.com/categories/91/ информации там не много , но я надеюсь и на вашу коллективную помощь .
Как вариант "первого знакомства" с Албанией , могу порекомендовать короткие самостоятельные ( или с помощью бюджетного гида) экскурсии из Черногории , так сказать "поездка выходного дня" .
Я с Албанией познакомился неожиданно и не запланировано и было это вот так ( у нас это фактически получилась короткая поездка из Македонии ( Охрид):
http://forum.aboutbalkan.com/forums/136/
В целом очень рекомендую - уверен впечатлений у вас будет " выше крыши"
P.S. Еще хочу обратить ваше внимание на нюанс с Болгарскими визами ( для поездки в Албанию подходит) . Мы сделали в прошлом году достаточно много годовых мультивиз . У некоторых они заканчиваются в мае , июне , июле и т.д. , т.е фактически "посредине сезона" . Многие спрашивают "Могу ли я при действующей визе подать документы и получить новую ?" Ответ : "К сожалению по правилам , которые есть на сегодня это не возможно . И тут варианта два : 1) катать ее ( совершить поездку) до ее окончания или 2) дождаться окончания , подавать на новую и ехать уже по новой " Пожалуйста учтите этот нюанс при планировании дат своей поездки на Балканы ( загляните в паспорт и посмотрите что у вас там с датами ) !
Всем удачных автопутешествий в этом году !!!




Запитання виникли:
1) А за яких умов можна отримати Болгарську річну мультивізу? Потрібна наявність кількох попередніх чи інших віз? Оголосіть приблизну формулу успіху, основану на власному досвіді.
Особисто в мене вже є два шенгени, в яких закінчився термін: венгерський і польський. Це якось допоможе?

2) Після отримання візи, по дорозі в Албанію, без заїзду в Болгарію, це поганий тон, можуть завернути на кордоні і наступного разу не видати Болгарську візу. Я правий?

Дякую!




1) В чистый паспорт дадут максимум на 6 мес . Условие получения мультивизы на 12 мес является наличие в паспорте ранее выданных болгарских виз . Если виза была только одна , то тут 50/50 что дадут годовую . Если две и больше 99% что дадут на 12 мес . Наличие каких то других виз ( шенген , румыния и тд ) на получение болгарской мультивизы никак не влияет . Так же , если у вас старые визы остались в аннулированном/просроченном паспорте , перед его уничтожением нужно сделать копии виз -это считается и влияет на процесс . Если визы у вас были но копий нет и вы даете новый паспорт , считайте что виз у вас не было ( никаких баз данных в консульстве нет , а если что то и есть они туда не смотрят). И еще важный момент : давать или не давать визу и на какой срок - определяет консул . Он свои решения не комментирует и они иногда бывают неожиданными для некоторых кандидатов на визу . Но в целом получение болгарской визы достаточно простой процесс с гарантированным результатом , особенно , если сравнивать с шенгеном.
2) Если отвечать кратко : вы можете не заезжать на обратном пути в Болгарию и это 100% никак не повлияет на выдачу болгарских мультивиз в дальнейшем .
Так же Болгарская мультивиза виза с некоторых пор позволяет не только проезжать транзитом через Румынию , но и находится там ( путешествовать /отдыхать ) в течении 90 дней в коридоре указанном в визе . И это считается "правильным использованием".
Болгарская мультивиза позволяет вьехать на Кипр ( если вы летите самолетом) , т.е.она полностью приравнивается к визе Республики Кипр ( Не путать с северным Кипром ).
Остальные страны для граждан Украины безвизовые ( постоянно или в сезон) и болгарская виза является лишь средством пройти транзитом через другие страны ( Румыния и Болгария ) .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: Alex Anders]
      28 февраля 2016 в 22:16 Гілками

Alex Anders 28.02.2016 21:00 пишет:

мляааа...
давайте нарешті спростуємо таке поняття як "румунський транзіт"!
інакше прошу відписатися когось, хто за останні три роки отримував цей загадковий стікер!
скільки мож з року в рік обсасувати на умняку незнати що?

учите матчасть!(с)




Авто топіка Албанія. Незапланований рай на основі броней Чорногорії отримував румунський транзин. І подорожував по Албанії. Пока в планах бачу піти по його стопам, щоб попасти в Албанію, ну і Чорногрію також.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 71 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 94506

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія