autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

тур виза шенген для семьи (3/4)

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      11 января 2017 в 14:00 Гілками

DRB 11.01.2017 09:50 пишет:

Рост 30.12.2016 14:29 пишет:


Я вже зрозумів про Краків, дякую. Але мені туди не треба. Мені б до Варшави. І бажано там бути на якомусь з вокзалів, на Заходній, наприклад, в околі 9 ранку. Плюс-мінус. Щоб усе встигнути за день.




До Варшави якщо потягом з Пшемишля то я знаходив лише ранкові потяги, прийдеться ночувати в Пшемишлі. Але є і автобуси до Варшави від Пшемишля.

Чому я так вперся в той поїзд? бо зараз розберусь з деякими речами і буду теж всі варіанти маршрутів вивчати, в тому числі і до Варшави.

Ці черги на кордонах з Польщею дістали. 2 січня в 2 години ночі черга була нуль, і то 40 хвилин проходили, зате назад ми простояли 4 години в Угринові.

А потягом - реально можна нічого не робити і не втрачати час на кордонах. Подивіться автобуси Пшемишль-Варшава, я бачив варіанти, їх теж можна купувати онлайн.

Потяг Київ-Варшава мені взагалі не подобається - ціна занадто дика



Чому тільки ранкові? Є нічний, 21:56, за 20 сьома у Варшаві. Доїхав інтерсіті в обід до Перемишля, десь перебути там, і ніч до Варшави. Дешевший за прямий Львів-Варшава гривень на 400, приблизно, якщо в купе (спальне місце Перемишль-Варшава показує від 144 зл). Якщо ж їхати ніч сидячи в кріслі інтерсіті (від 77 зл. другий клас), то економія більша, практично вдвічі.
Тільки їдеш добу, а не 9 годин. Тобто ще обід і вечеря, а по польських цінах це ще декілька сотень гривень.
Виходить як завжди, чим більше незручностей для себе допускаєш, (їхати довше, сидячи, з перекусом канапками і кава з термоса), тим дешевше.
Тільки у віці 45+ такі студентські варіанти уже ніяк не радують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26694
С нами с 09.08.2002

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      11 января 2017 в 16:12 Гілками

Рост 11.01.2017 14:00 пишет:

DRB 11.01.2017 09:50 пишет:

Рост 30.12.2016 14:29 пишет:


Я вже зрозумів про Краків, дякую. Але мені туди не треба. Мені б до Варшави. І бажано там бути на якомусь з вокзалів, на Заходній, наприклад, в околі 9 ранку. Плюс-мінус. Щоб усе встигнути за день.




До Варшави якщо потягом з Пшемишля то я знаходив лише ранкові потяги, прийдеться ночувати в Пшемишлі. Але є і автобуси до Варшави від Пшемишля.

Чому я так вперся в той поїзд? бо зараз розберусь з деякими речами і буду теж всі варіанти маршрутів вивчати, в тому числі і до Варшави.

Ці черги на кордонах з Польщею дістали. 2 січня в 2 години ночі черга була нуль, і то 40 хвилин проходили, зате назад ми простояли 4 години в Угринові.

А потягом - реально можна нічого не робити і не втрачати час на кордонах. Подивіться автобуси Пшемишль-Варшава, я бачив варіанти, їх теж можна купувати онлайн.

Потяг Київ-Варшава мені взагалі не подобається - ціна занадто дика



Чому тільки ранкові? Є нічний, 21:56, за 20 сьома у Варшаві. Доїхав інтерсіті в обід до Перемишля, десь перебути там, і ніч до Варшави. Дешевший за прямий Львів-Варшава гривень на 400, приблизно, якщо в купе (спальне місце Перемишль-Варшава показує від 144 зл). Якщо ж їхати ніч сидячи в кріслі інтерсіті (від 77 зл. другий клас), то економія більша, практично вдвічі.
Тільки їдеш добу, а не 9 годин. Тобто ще обід і вечеря, а по польських цінах це ще декілька сотень гривень.
Виходить як завжди, чим більше незручностей для себе допускаєш, (їхати довше, сидячи, з перекусом канапками і кава з термоса), тим дешевше.
Тільки у віці 45+ такі студентські варіанти уже ніяк не радують.




Якось дуже складно їхати добу.
за 265 зл (60+ євро) пропонують за 10 годин з 2 пересадками. Наприклад:

Вторник, 7 февраля 2017
Поезд #D706
Отправление: Lvov 12:17
Прибытие: Przemyśl Główny 13:25

Поезд #IC3602
Отправление: Przemyśl Główny 14:29
Прибытие: Kraków Główny 17:54

Поезд #EIC3152
Отправление: Kraków Główny 18:43
Прибытие: Warszawa Centralna 21:06

Время в дороге: 08:49
Количество пересадок: 2


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: nope]
      11 января 2017 в 17:46 Гілками

nope 11.01.2017 16:12 пишет:

Рост 11.01.2017 14:00 пишет:

DRB 11.01.2017 09:50 пишет:


В ответ на:

...





До Варшави якщо потягом з Пшемишля то я знаходив лише ранкові потяги, прийдеться ночувати в Пшемишлі. Але є і автобуси до Варшави від Пшемишля.

Чому я так вперся в той поїзд? бо зараз розберусь з деякими речами і буду теж всі варіанти маршрутів вивчати, в тому числі і до Варшави.

Ці черги на кордонах з Польщею дістали. 2 січня в 2 години ночі черга була нуль, і то 40 хвилин проходили, зате назад ми простояли 4 години в Угринові.

А потягом - реально можна нічого не робити і не втрачати час на кордонах. Подивіться автобуси Пшемишль-Варшава, я бачив варіанти, їх теж можна купувати онлайн.

Потяг Київ-Варшава мені взагалі не подобається - ціна занадто дика



Чому тільки ранкові? Є нічний, 21:56, за 20 сьома у Варшаві. Доїхав інтерсіті в обід до Перемишля, десь перебути там, і ніч до Варшави. Дешевший за прямий Львів-Варшава гривень на 400, приблизно, якщо в купе (спальне місце Перемишль-Варшава показує від 144 зл). Якщо ж їхати ніч сидячи в кріслі інтерсіті (від 77 зл. другий клас), то економія більша, практично вдвічі.
Тільки їдеш добу, а не 9 годин. Тобто ще обід і вечеря, а по польських цінах це ще декілька сотень гривень.
Виходить як завжди, чим більше незручностей для себе допускаєш, (їхати довше, сидячи, з перекусом канапками і кава з термоса), тим дешевше.
Тільки у віці 45+ такі студентські варіанти уже ніяк не радують.




Якось дуже складно їхати добу.
за 265 зл (60+ євро) пропонують за 10 годин з 2 пересадками. Наприклад:

Вторник, 7 февраля 2017
Поезд #D706
Отправление: Lvov 12:17
Прибытие: Przemyśl Główny 13:25

Поезд #IC3602
Отправление: Przemyśl Główny 14:29
Прибытие: Kraków Główny 17:54

Поезд #EIC3152
Отправление: Kraków Główny 18:43
Прибытие: Warszawa Centralna 21:06

Время в дороге: 08:49
Количество пересадок: 2



Ми вели мову, як здешевити поїздку.
265 злотих - 1770 грн. 9 годин, з пересадками, і прибуття до Варшави увечері, тобто ще від 1000 грн. ночівля.
Нема смислу. Прямий Львів-Варшава, 23:15 - 9:05, вартість 1578 грн, позавчора купував як раз. Ніч в дорозі, зранку на місці, вирішив справи, і о 19 Варшава-Львів.
А той варіант, що описував вище через перемишль, це 200+ грн. до Перемишля, і від 520 грн. Перемишль-Варшава. Але добу і ніч сидячи. Мені не підходить. Тоді вже краще автомобілем, навіть при 5 годинах на кордоні годин за 12 доїдеш Львів-Варшава. А якщо повезе, то і за 7 можна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      12 января 2017 в 14:48 Гілками

Рост 11.01.2017 14:00 пишет:

Чому тільки ранкові? Є нічний, 21:56, за 20 сьома у Варшаві. Доїхав інтерсіті в обід до Перемишля, десь перебути там, і ніч до Варшави. Дешевший за прямий Львів-Варшава гривень на 400, приблизно, якщо в купе (спальне місце Перемишль-Варшава показує від 144 зл). Якщо ж їхати ніч сидячи в кріслі інтерсіті (від 77 зл. другий клас), то економія більша, практично вдвічі.
Тільки їдеш добу, а не 9 годин. Тобто ще обід і вечеря, а по польських цінах це ще декілька сотень гривень.
Виходить як завжди, чим більше незручностей для себе допускаєш, (їхати довше, сидячи, з перекусом канапками і кава з термоса), тим дешевше.
Тільки у віці 45+ такі студентські варіанти уже ніяк не радують.




Дякую, напевне місць не було - не показувало цього потягу мені. Хоча на Варшаву мені персонально поки не треба.

Ну а так то варіанти різні є.. Наприклад якщо малий в мене вчиться в Кракові то при потребі їхати у Варшаву - можна пів дня з ним зустрітись в Пшемишлі кави попити і тоді чухнути вже у Варшаву.

І знову ж таки, якщо їде не одна людина а декілька людей, а то й сімейство - то знаєте... мати треба всі варіанти.

Бо економія на одну особу мала а на 5-6 людей, можна й добу поїхати деколи.

Поки черги на кордонах якось не розрулять - потяг на Пшемишль точно порожнім ходити не буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      12 января 2017 в 22:41 Гілками

DRB 12.01.2017 14:48 пишет:

Рост 11.01.2017 14:00 пишет:

Чому тільки ранкові? Є нічний, 21:56, за 20 сьома у Варшаві. Доїхав інтерсіті в обід до Перемишля, десь перебути там, і ніч до Варшави. Дешевший за прямий Львів-Варшава гривень на 400, приблизно, якщо в купе (спальне місце Перемишль-Варшава показує від 144 зл). Якщо ж їхати ніч сидячи в кріслі інтерсіті (від 77 зл. другий клас), то економія більша, практично вдвічі.
Тільки їдеш добу, а не 9 годин. Тобто ще обід і вечеря, а по польських цінах це ще декілька сотень гривень.
Виходить як завжди, чим більше незручностей для себе допускаєш, (їхати довше, сидячи, з перекусом канапками і кава з термоса), тим дешевше.
Тільки у віці 45+ такі студентські варіанти уже ніяк не радують.




Дякую, напевне місць не було - не показувало цього потягу мені. Хоча на Варшаву мені персонально поки не треба.

Ну а так то варіанти різні є.. Наприклад якщо малий в мене вчиться в Кракові то при потребі їхати у Варшаву - можна пів дня з ним зустрітись в Пшемишлі кави попити і тоді чухнути вже у Варшаву.

І знову ж таки, якщо їде не одна людина а декілька людей, а то й сімейство - то знаєте... мати треба всі варіанти.

Бо економія на одну особу мала а на 5-6 людей, можна й добу поїхати деколи.

Поки черги на кордонах якось не розрулять - потяг на Пшемишль точно порожнім ходити не буде.



На 5 людей машиною ну суууттєво дешевше.
Зі Львова до Варшави і назад десь півтори в мене виходить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      13 января 2017 в 09:45 Гілками

Рост 12.01.2017 22:41 пишет:


На 5 людей машиною ну суууттєво дешевше.
Зі Львова до Варшави і назад десь півтори в мене виходить.




черги... ці довбані черги на кордонах ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1997
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      13 января 2017 в 11:02 Гілками

DRB 13.01.2017 09:45 пишет:

Рост 12.01.2017 22:41 пишет:


На 5 людей машиною ну суууттєво дешевше.
Зі Львова до Варшави і назад десь півтори в мене виходить.




черги... ці довбані черги на кордонах ))



Доба... ця довбана доба в дорозі, якщо їхати дешево Все рівно суттєво довше, ніж машиною з чергами


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
42 года, Warszawa
Сообщения: 4244
С нами с 06.10.2005

Re: тур виза шенген для семьи [Re: sashakiev]
      13 января 2017 в 14:17 Гілками

автобус киев-варщава 13 часов, эколайном 790грн

До варшавы с пшемышля очень не удобно((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12561
С нами с 23.05.2006

Re: тур виза шенген для семьи [Re: vovka 03]
      13 января 2017 в 14:58 Гілками

Брат в последнее время ездит этим автобусом, говорит суперски...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
42 года, Warszawa
Сообщения: 4244
С нами с 06.10.2005

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Makovsky]
      13 января 2017 в 15:45 Гілками

в целом да, но попадаются иногда старые автобусы, юез мониторов в передних спинках(((

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14682
С нами с 06.04.2009

Re: тур виза шенген для семьи [Re: sashakiev]
      16 января 2017 в 20:42 Гілками

В общем таки сдали сегодня доки малым на отдельные пашпорта биометрия, а вдруг безвиз
2400 грн за 2 шт (до 7 дней)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7226
С нами с 29.06.2005

Re: тур виза шенген для семьи [Re: sashakiev]
      26 января 2017 в 13:32 Гілками

Дабы не плодить темы, спрошу здесь.
Задача - выезд в Польшу для перегона авто через границу.
Поскольку дату определить не реально, то визу охота получить хотя б на месяца два.
Ходит слух, что шенген проще получить, если оформлять в Литву.
Алгоритм действий:
- бронь отеля в Литве с разницей по времени 2 месяца;
- покупка билетов (обязательно кстати?)
- подача на визу в литовское посольство;
- если с визой все ОК, на денек метнуться в Литву, дабы история въездов-выездов была правильной;
- отмена второй брони.

Шенген получаю первый раз. Да и национальных европейских виз тоже не было.

Правильный ли алгоритм?
Я так понимаю, что получить шенген в Литву, а поехать в Польшу - вариант не очень гуд? Или ошибаюсь?

Принимаю советы от бывалых.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: sashakiev]
      26 января 2017 в 14:58 Гілками

Ніяких проблем з Литовською візою в Польщу - в нас немає спільного кордону з Литвою.

На рахунок двох готелів - шанси виростуть якщо будуть оплачені - але гарантій ніхто не дасть - можуть і під поїздку.

Але мені Литовці відразу дали річний шенген


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      26 января 2017 в 21:47 Гілками

Если взять Литву и туда не съездить - обидятся как и любая другая страна.
ИМХО - алгоритм верный.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: m0ps]
      27 января 2017 в 08:29 Гілками

m0ps 26.01.2017 21:47 пишет:

Если взять Литву и туда не съездить - обидятся как и любая другая страна.
ИМХО - алгоритм верный.




Так то воно так, але доказів були Ви там чи ні - не можна отримати.
Бо не буде все-одно ніде відміток в паспорті


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      27 января 2017 в 09:41 Гілками

DRB 27.01.2017 08:29 пишет:

Так то воно так, але доказів були Ви там чи ні - не можна отримати.
Бо не буде все-одно ніде відміток в паспорті



Почему-же? Если лететь на самолете - будет Ехать одному на авто что бы "отметиться" - по деньгам выйдет чуть ли не дороже чем слетать МАУ.
Если сказать я буду ехать на авто 2 раза... Ну хз. Я бы на месте консульства задумался о правдивости слов человека если бы он ни разу не был у них и не сможет доказать что там побывает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: m0ps]
      27 января 2017 в 12:22 Гілками

m0ps 27.01.2017 09:41 пишет:

Почему-же? Если лететь на самолете - будет Ехать одному на авто что бы "отметиться" - по деньгам выйдет чуть ли не дороже чем слетать МАУ.



Я кажу саме про поїздку на авто.
Якщо людина побувала в Польщі то ніяк не доведе ніхто що він не був у Литві.
Але тут питання з готелем. Якщо готель подавав дані при резервуванні для візи і оплати не було, і поселення теж - чи не подасть він кляузу - десь пів року тому була тут тема що купі народу візи анулювали.

Я завжди першу поїздку яку планую і по якій подавався на візу - завжди виконував.

А взагалі між консульствами в яких був - то так, Литва здалась найбільш дружньою. І дівчата у віконці привітні - сказали - ну то Вам пів року вистачить. Я сказав - чого пів року? дайте більше - ми часто подорожуємо - подивіться паспорт... надоїдає візи отримувати.
Подивилась і зробили рік.

Кажуть що зараз так само гарно відноситься до нас і Угорщина, якщо справді забукані оплачені готелі. Але не перевірено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7226
С нами с 29.06.2005

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      27 января 2017 в 13:26 Гілками

спасибо з советы.
тут просто такой момент:
где-то читал, что при шенгене, оформленом в Литву, Литва должна быть первой на въезд только если въезжаешь на авто либо если выпадает одинаковое колличество дней прибывания в Литве и другой стране шенгена.
здесь же въезд выезд через польскую границу может быть в пределах суток.
могут спросить потом как успел


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Дикий Запад
Сообщения: 603
С нами с 15.02.2010

Re: тур виза шенген для семьи [Re: MakcPassat]
      28 января 2017 в 18:14 Гілками

MakcPassat 27.01.2017 13:26 пишет:

спасибо з советы.
тут просто такой момент:
где-то читал, что при шенгене, оформленом в Литву, Литва должна быть первой на въезд только если въезжаешь на авто либо если выпадает одинаковое колличество дней прибывания в Литве и другой стране шенгена.
здесь же въезд выезд через польскую границу может быть в пределах суток.
могут спросить потом как успел



Я рекомендую подавати на польський шенген, бронювати люблінський хостел з безкоштовною відміною. Мені дали на 5 років, друзям-знайомим бронював також хостел на1-2 дні і відміняв бронювання безкоштовно, ніяких проблем, всім дали річну візу. Навіщо щось видумувати, і з оформленням авто буде легше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
52 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3994
С нами с 20.04.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: MakcPassat]
      31 января 2017 в 10:38 Гілками

MakcPassat 27.01.2017 13:26 пишет:

спасибо з советы.
тут просто такой момент:
где-то читал, что при шенгене, оформленом в Литву, Литва должна быть первой на въезд только если въезжаешь на авто либо если выпадает одинаковое колличество дней прибывания в Литве и другой стране шенгена.
здесь же въезд выезд через польскую границу может быть в пределах суток.
могут спросить потом как успел




Не будет выезда в пределах суток, на границе Польша/Литва КП нет!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 33 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9478

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія