autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

тур виза шенген для семьи (2/4)

подсевший на форум **
45 лет, Аликанте, Испания
Сообщения: 21368
С нами с 08.01.2006

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      28 декабря 2016 в 22:38 Гілками

Рост 28.12.2016 21:14 пишет:


До речі, у мене є улюблений готель у Варшаві, реально класний, де бронювання в будь-якому випадку без передоплати, з можливістю безкоштовного скасування до 16 години дня заїзду. Тобто, якщо я навіть захочу оплатити його наперед, букінг не дасть мені такої можливості.



вот тут ты заблуждаешься.
букингу пофигу ваши с отелем денежные отношения.
если нужно от этого отеля подтверждение оплаты - можно позвонить им и попросить списать деньги с карты.
а потом, если отменяешь, отель вернет деньги на карту в течении 2 недель (от банка зависит - от 1 до 14 рабочих дней возврат по картам).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1979
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: ivlike]
      28 декабря 2016 в 23:07 Гілками

ivlike 28.12.2016 22:38 пишет:

Рост 28.12.2016 21:14 пишет:


До речі, у мене є улюблений готель у Варшаві, реально класний, де бронювання в будь-якому випадку без передоплати, з можливістю безкоштовного скасування до 16 години дня заїзду. Тобто, якщо я навіть захочу оплатити його наперед, букінг не дасть мені такої можливості.



вот тут ты заблуждаешься.
букингу пофигу ваши с отелем денежные отношения.
если нужно от этого отеля подтверждение оплаты - можно позвонить им и попросить списать деньги с карты.
а потом, если отменяешь, отель вернет деньги на карту в течении 2 недель (от банка зависит - от 1 до 14 рабочих дней возврат по картам).



До 30 днів можуть повертати. З власного досвіду.
Але тут питання в іншому - навіщо мені ці всі зайві рухи? Особливо, якщо букінг часто дає мені знижки більші, ніж можуть запропонувати безпосередньо в готелі.
Тобто, питання в наступному - що, дійсно були випадки, коли людей завертали на кордоні через те, що нема проплаченої броні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
45 лет, Аликанте, Испания
Сообщения: 21368
С нами с 08.01.2006

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      28 декабря 2016 в 23:11 Гілками

из-за того, что бронь отменена, либо фиктивное подтверждение бронирования - да, были. вернее - есть, постоянно.
насчет оплачено/нет - не подскажу. важно то, чтобы если позвонят с паспортного контроля в отель - там подтвердили, что таки да, ждут этого клиента, вот уже даже шампанское положили в лед
просто есть страны, которые не дадут визу, если отель забронирован, но не оплачен.

Змінено ivlike (23:12 28/12/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1979
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: ivlike]
      28 декабря 2016 в 23:43 Гілками

ivlike 28.12.2016 23:11 пишет:

из-за того, что бронь отменена, либо фиктивное подтверждение бронирования - да, были. вернее - есть, постоянно.
насчет оплачено/нет - не подскажу. важно то, чтобы если позвонят с паспортного контроля в отель - там подтвердили, что таки да, ждут этого клиента, вот уже даже шампанское положили в лед
просто есть страны, которые не дадут визу, если отель забронирован, но не оплачен.



Ура, розрулили.
Отже, залишок наступний.
Щоб гарантовано не було проблем при отриманні візи, краще подавати в консульство оплачену бронь, з домовленістю з готелем, чи через інші способи, про повернення грошей в разі скасування цієї броні. (Заради справедливості, я подавав цього року 4 рази на візу для себе і дружини в польске консульство у Львові неоплачену бронь, проблем не виникало. Тип візи - бізнес. 4 рази в смислі 2 рази для себе, два для неї. В неї був один туристичний шенген, у мене взагалі не було за 3 останні роки, тому перші візи були короткі.)
Щоб не було проблем на кордоні, треба мати реальну бронь, хоч і неоплачену, яку підтвердять в готелі.

Тут ще проблемою є черги на кордоні.
Буває, маєш бронь за 500 км від кордону, а стояти 10 годин. Логічним є забронювати готель ближче, щоб не пертися потім пів ночі до готелю. А одразу бронювати ближче нащо, якщо черга може бути терпима і доїхати встигнеш спокійно. Було пару раз, коли бронював готель прямо з митниці, найближчий з нормальних доступних, і доїжджав туди дванадцята-перша ночі. А було, приїжджав на кордон в обід, а о дев'ятій вечора уже у Варшаві. Якось так з тими бронюваннями.


Змінено Рост (23:48 28/12/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      29 декабря 2016 в 08:17 Гілками

Рост 28.12.2016 23:43 пишет:


Тут ще проблемою є черги на кордоні.





Новий поїзд Київ-Львів- Пшемишль рулить.

Треба до Кракова? Через годину є поїзд Пшемишль-Краків


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6070
С нами с 12.03.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      29 декабря 2016 в 08:30 Гілками

DRB 29.12.2016 08:17 пишет:

Рост 28.12.2016 23:43 пишет:


Тут ще проблемою є черги на кордоні.





Новий поїзд Київ-Львів- Пшемишль рулить.

Треба до Кракова? Через годину є поїзд Пшемишль-Краків



Поезд есть, билетов нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1979
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      29 декабря 2016 в 11:27 Гілками

DRB 29.12.2016 08:17 пишет:

Рост 28.12.2016 23:43 пишет:


Тут ще проблемою є черги на кордоні.





Новий поїзд Київ-Львів- Пшемишль рулить.

Треба до Кракова? Через годину є поїзд Пшемишль-Краків



Самі корстувались?
Досі їздили Львів-Варшава. В 23 сідаєш, о 9 ранку там. Тільки серед ночі кордон, розбудять. Вартість - 1588 грн. в один бік. Якщо вдвох туди й назад 6400 майже. Плюс переміщення по Варшаві. Автобусом не дорого, але довго, година в один бік. А якщо ще в декілька точок потрапити треба, то таксі, 300-400 грн. одна поїздка. Тобто, уже поза 7000.
Автомобілем навіть з двама ночівлями поміщаєшся в 4000.
Думав над варіантом Львів-Перемишль на тому інтерсіті, там від обіду до вечора десь перебути, і нічним до Варшави. По вартості мало б бути співмірно з автомобілем. Хоча такий студентський варіант виходить, замість однієї ночі в поїзді добу їдеш, і ще пів дня десь товктися в Перемишлі. Винайняти номер в готелі? Тоді взагалі який смисл в цьому?
А ще, польська система продажу квитків не дає можливості замовити конкретне місце. Ні, опція така присутня на сайті, але якщо ставиш там галочки, програма каже "зніміть ці виділення", інакще до наступного кроку не переходить. І в касі в Польщі, коли я просив нижнє місце, касири, йдучи назустріч, роздруковували декілька квитків підряд, поки не випадало нижнє.
І взагалі польською залізницею я не задоволений.
І з квитками, до речі, як уже писав камрад, постійні проблеми. Купуєш мало не останні за словами касира, а потім їдеш в напівпорожньому вагоні. Що це за мулька така?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
25 лет за рулем, Черновцы
Сообщения: 1419
С нами с 23.03.2009

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      29 декабря 2016 в 16:17 Гілками

Рост 28.12.2016 23:43 пишет:

я подавав цього року 4 рази на візу для себе і дружини в польске консульство у Львові неоплачену бронь, проблем не виникало. Тип візи - бізнес.



поляки на турвізу приймають тільки оплачені броні (можна на 50%).
на інші типи можна і неоплачені.
але якщо робити бізнес візи під липові папери, то якось теж ризиковано. та і дешевше по туризму самому все оформити.

Змінено Buxx (16:18 29/12/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1979
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Buxx]
      29 декабря 2016 в 17:35 Гілками

Buxx 29.12.2016 16:17 пишет:

Рост 28.12.2016 23:43 пишет:

я подавав цього року 4 рази на візу для себе і дружини в польске консульство у Львові неоплачену бронь, проблем не виникало. Тип візи - бізнес.



поляки на турвізу приймають тільки оплачені броні (можна на 50%).
на інші типи можна і неоплачені.
але якщо робити бізнес візи під липові папери, то якось теж ризиковано. та і дешевше по туризму самому все оформити.



Зрозуміло про оплату, дякую.
А під "липові" - це як, запрошення від неіснуючої фірми, чи невідомо яким чином отримане, а там про тебе ніхто і не знає?
Напевно ризиковано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
25 лет за рулем, Черновцы
Сообщения: 1419
С нами с 23.03.2009

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      29 декабря 2016 в 17:44 Гілками

Ну так, коли платиш "помогалам", а вони якісь запрошення на тебе виписують і ти не можеш мати гарантію достовірності і того, що надалі по дзвінкам все як треба будуть підтверджувати при перетині кордону.
Якщо поїдки по бізнесу реальні, то, звичайно, нема чого особливо переживати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
54 года, Николаев
Сообщения: 224
С нами с 03.08.2008

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      29 декабря 2016 в 18:57 Гілками

Рост 29.12.2016 11:27 пишет:


Досі їздили Львів-Варшава. В 23 сідаєш, о 9 ранку там. Тільки серед ночі кордон, розбудять. Вартість - 1588 грн. в один бік. Якщо вдвох туди й назад 6400 майже. Плюс переміщення по Варшаві. Автобусом не дорого, але довго, година в один бік. А якщо ще в декілька точок потрапити треба, то таксі, 300-400 грн. одна поїздка. Тобто, уже поза 7000.
Автомобілем навіть з двама ночівлями поміщаєшся в 4000.
Думав над варіантом Львів-Перемишль на тому інтерсіті, там від обіду до вечора десь перебути, і нічним до Варшави. По вартості мало б бути співмірно з автомобілем. Хоча такий студентський варіант виходить, замість однієї ночі в поїзді добу їдеш, і ще пів дня десь товктися в Перемишлі. Винайняти номер в готелі? Тоді взагалі який смисл в цьому?
А ще, польська система продажу квитків не дає можливості замовити конкретне місце. Ні, опція така присутня на сайті, але якщо ставиш там галочки, програма каже "зніміть ці виділення", інакще до наступного кроку не переходить. І в касі в Польщі, коли я просив нижнє місце, касири, йдучи назустріч, роздруковували декілька квитків підряд, поки не випадало нижнє.
І взагалі польською залізницею я не задоволений.
І з квитками, до речі, як уже писав камрад, постійні проблеми. Купуєш мало не останні за словами касира, а потім їдеш в напівпорожньому вагоні. Що це за мулька така?



Сегодня считал авто Николаев-Варшава-Николаев. Ночевка при въезде в Польшу и обратно в Хмельницком. 2500 км - газ - 3000грн, зеленка - 700грн, отель в Польше рядом с Грушев - 20евро(600грн), отель в Украине - 300грн. Итого - 4600грн минимум.
Поезд Николаев-Львов - Николаев - 700грн, автобус Львов-Варшава-Львов -800грн. Итого 1500грн. На двоих 3000грн. Сел и тебя везут.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1979
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: snezha]
      29 декабря 2016 в 19:27 Гілками

snezha 29.12.2016 18:57 пишет:

Рост 29.12.2016 11:27 пишет:


Досі їздили Львів-Варшава. В 23 сідаєш, о 9 ранку там. Тільки серед ночі кордон, розбудять. Вартість - 1588 грн. в один бік. Якщо вдвох туди й назад 6400 майже. Плюс переміщення по Варшаві. Автобусом не дорого, але довго, година в один бік. А якщо ще в декілька точок потрапити треба, то таксі, 300-400 грн. одна поїздка. Тобто, уже поза 7000.
Автомобілем навіть з двама ночівлями поміщаєшся в 4000.
Думав над варіантом Львів-Перемишль на тому інтерсіті, там від обіду до вечора десь перебути, і нічним до Варшави. По вартості мало б бути співмірно з автомобілем. Хоча такий студентський варіант виходить, замість однієї ночі в поїзді добу їдеш, і ще пів дня десь товктися в Перемишлі. Винайняти номер в готелі? Тоді взагалі який смисл в цьому?
А ще, польська система продажу квитків не дає можливості замовити конкретне місце. Ні, опція така присутня на сайті, але якщо ставиш там галочки, програма каже "зніміть ці виділення", інакще до наступного кроку не переходить. І в касі в Польщі, коли я просив нижнє місце, касири, йдучи назустріч, роздруковували декілька квитків підряд, поки не випадало нижнє.
І взагалі польською залізницею я не задоволений.
І з квитками, до речі, як уже писав камрад, постійні проблеми. Купуєш мало не останні за словами касира, а потім їдеш в напівпорожньому вагоні. Що це за мулька така?



Сегодня считал авто Николаев-Варшава-Николаев. Ночевка при въезде в Польшу и обратно в Хмельницком. 2500 км - газ - 3000грн, зеленка - 700грн, отель в Польше рядом с Грушев - 20евро(600грн), отель в Украине - 300грн. Итого - 4600грн минимум.
Поезд Николаев-Львов - Николаев - 700грн, автобус Львов-Варшава-Львов -800грн. Итого 1500грн. На двоих 3000грн. Сел и тебя везут.



Автобусом у нас вартість співмірна з машиною.
Зі Львова до Варшави 400 км. 1500 на бензин, страхівка - 2200. Автобус в околі 2000. Різні геть дешеві не розглядаю, бо для них графік руху - умовність, є уже досвід.
Але автобус у нас відпадає і з інших причин. Якщо хтось може спати ніч в автобусі, я його вітаю. А 2 ночі - за що себе так не любити? Автобуси теж можуть пів ночі простояти на кордоні, це не рідкісне явище. Ну і ще дкілька особистих причин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      30 декабря 2016 в 10:00 Гілками

Рост 29.12.2016 11:27 пишет:


Самі корстувались?





Я ні. Але
1. Знаю того хто катався - реально 2 години з копійками і перевірка документів по дорозі без затримки на кордоні.
2. Колія до пшемишля під наші поїзди тому проблем нема
3. Краків-Пшемишль їздив син - сказав 2-й клас - шикарно і зручно
4. на 3.01.2017 взяв квиток сестрі на Львів-Пшемишль, проблем з квитками нема. Тільки треба йти в касу
5. Пшемишль-Краків - квитки можна купити онлайн, сестрі так і купили.

Загальна вартість вийшла Львів - Краків (покурити 1 годину десь) 170+280=450 грн з копійками

от квиток перша сума


Друга сума



І по часу виходить поїздка годину 20 хв , насправді 2:20 (в Польщі мінус одна година час від нашого)


Змінено DRB (10:09 30/12/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1979
С нами с 31.12.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      30 декабря 2016 в 14:29 Гілками

DRB 30.12.2016 10:00 пишет:

Рост 29.12.2016 11:27 пишет:


Самі корстувались?





Я ні. Але
1. Знаю того хто катався - реально 2 години з копійками і перевірка документів по дорозі без затримки на кордоні.
2. Колія до пшемишля під наші поїзди тому проблем нема
3. Краків-Пшемишль їздив син - сказав 2-й клас - шикарно і зручно
4. на 3.01.2017 взяв квиток сестрі на Львів-Пшемишль, проблем з квитками нема. Тільки треба йти в касу
5. Пшемишль-Краків - квитки можна купити онлайн, сестрі так і купили.

Загальна вартість вийшла Львів - Краків (покурити 1 годину десь) 170+280=450 грн з копійками

от квиток перша сума


Друга сума



І по часу виходить поїздка годину 20 хв , насправді 2:20 (в Польщі мінус одна година час від нашого)




Я вже зрозумів про Краків, дякую. Але мені туди не треба. Мені б до Варшави. І бажано там бути на якомусь з вокзалів, на Заходній, наприклад, в околі 9 ранку. Плюс-мінус. Щоб усе встигнути за день.
І друге питання - навчіть, як купити онлайн на польський потяг квиток на нижнє місце спального вагону. Буду вдячний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14676
С нами с 06.04.2009

Re: тур виза шенген для семьи [Re: sashakiev]
      30 декабря 2016 в 19:49 Гілками

в общем пока нужно малому паспорт делать, он не был вписан в паспорт мамы. скажите, тут вопрос возник, если старшая уже вписана в паспорт мамы, нужно и ей делать отдельный паспорт или для посольства достаточно будет что она вписана в паспорт? в мамином паспорте уже есть одна виза на малую. правда ли что теперь полюбэ нужно для детей отдельные паспорта и без этого наши не выпустят с страны?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3585
С нами с 27.06.2011

Re: тур виза шенген для семьи [Re: sashakiev]
      30 декабря 2016 в 23:58 Гілками

sashakiev 30.12.2016 19:49 пишет:

в общем пока нужно малому паспорт делать, он не был вписан в паспорт мамы. скажите, тут вопрос возник, если старшая уже вписана в паспорт мамы, нужно и ей делать отдельный паспорт или для посольства достаточно будет что она вписана в паспорт? в мамином паспорте уже есть одна виза на малую. правда ли что теперь полюбэ нужно для детей отдельные паспорта и без этого наши не выпустят с страны?



Новый. Обязательно. И без вопросов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
52 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3989
С нами с 20.04.2004

Re: тур виза шенген для семьи [Re: parinte/ua]
      4 января 2017 в 12:10 Гілками

parinte/ua 30.12.2016 23:58 пишет:

sashakiev 30.12.2016 19:49 пишет:

в общем пока нужно малому паспорт делать, он не был вписан в паспорт мамы. скажите, тут вопрос возник, если старшая уже вписана в паспорт мамы, нужно и ей делать отдельный паспорт или для посольства достаточно будет что она вписана в паспорт? в мамином паспорте уже есть одна виза на малую. правда ли что теперь полюбэ нужно для детей отдельные паспорта и без этого наши не выпустят с страны?



Новый. Обязательно. И без вопросов.




Неправда. Наши выпустят без вопросов, если вписан ребенок и вклеена фотка после 5 лет. А вот консульства многие не хотят уже визу в паспорт родителей, только в отдельный. Особенно шенген. Болгары например клеят без проблем.

П.С. Сыну среднему 11 лет, виза словацкая 4х летняя у меня в паспорте до 20го года действует.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: Рост]
      11 января 2017 в 09:50 Гілками

Рост 30.12.2016 14:29 пишет:


Я вже зрозумів про Краків, дякую. Але мені туди не треба. Мені б до Варшави. І бажано там бути на якомусь з вокзалів, на Заходній, наприклад, в околі 9 ранку. Плюс-мінус. Щоб усе встигнути за день.




До Варшави якщо потягом з Пшемишля то я знаходив лише ранкові потяги, прийдеться ночувати в Пшемишлі. Але є і автобуси до Варшави від Пшемишля.

Чому я так вперся в той поїзд? бо зараз розберусь з деякими речами і буду теж всі варіанти маршрутів вивчати, в тому числі і до Варшави.

Ці черги на кордонах з Польщею дістали. 2 січня в 2 години ночі черга була нуль, і то 40 хвилин проходили, зате назад ми простояли 4 години в Угринові.

А потягом - реально можна нічого не робити і не втрачати час на кордонах. Подивіться автобуси Пшемишль-Варшава, я бачив варіанти, їх теж можна купувати онлайн.

Потяг Київ-Варшава мені взагалі не подобається - ціна занадто дика


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: тур виза шенген для семьи [Re: DRB]
      11 января 2017 в 11:02 Гілками

А греки не дадут на пол года или лучше год если поехать один раз к ним зимой (начало февраля), а второй раз летом (июнь)?
Из шенгенов до этого была только Испания прошлым летом.

Змінено m0ps (11:06 11/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: тур виза шенген для семьи [Re: m0ps]
      11 января 2017 в 11:58 Гілками

m0ps 11.01.2017 11:02 пишет:

А греки не дадут на пол года или лучше год если поехать один раз к ним зимой (начало февраля), а второй раз летом (июнь)?
Из шенгенов до этого была только Испания прошлым летом.




Взагалі була рекомендація - якщо Ви зробите бронювання відразу на дві дати в одну країну - можуть дати.

Правда це стосувалось Венгерського консульства. Вони більш лояльні вродь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 45 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9464

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія