autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! (2/2)

подмастерье ****
47 лет, Latvia, Riga
Сообщения: 98
С нами с 09.04.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      6 июня 2008 в 21:44 Гілками

мне стыдно за наше посольство.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: solnyshok]
      7 июня 2008 в 00:46 Гілками

Ну, что поделать - не все удается ведь наладить с первого раза, к сожалению... Со многим можно согласиться. Но сложно понять, почему бы не наладить предварительную запись для подачи документов - было бы намного удобнее и спокойнее.

Все-таки повторю вопрос (он повис на предыдущей странице) - кто знает, когда нужно записываться в очередь, накануне или за пару дней наперед? Я планирую приехать в Киев в понедельник утром. Когда нужно занимать очередь - в воскресенье или в пятницу? Если кто-нибудь в курсе - подскажите, пожалуйста... Очень боюсь "застрять" в Киеве надолго...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      7 июня 2008 в 09:29 Гілками

В понеділок черга зазвичай максимальна. Чи буде передача черги з п'ятниці на понеділок в конкретну п'ятницю сказати важко.
Враховуючі, що черга будується на громадських засадах я не виключаю наявність в понеділок ранком черги "від п'ятниці", "від понеділка" та "від балди" і переможе та, в якій людей буде більше. Але це я малюю найгірший можливий сценарій, якого не було і сподіваюся не буде .
Оптимум - комусь підійти в п'ятницю на 12:00 і записатися (про всяк випадок можна і в четвер, але тоді в п'ятницю прийдеться підійти двічі). Якщо раптом черги не буде у вас буде можливість прийти в понеділок дуже рано і бути першою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Daugava]
      7 июня 2008 в 15:02 Гілками

Дуже дякую за таке детальне пояснення! Напевне, так і зроблю - якщо когось зможу знайти і упросити, щоб зайняв мені чергу... Сама розумію, що понеділок реально найскладніший день, але інакше не виходить - не встигаю просто. Часу обмаль залишилось... Хоч консульство і відповіло оптимістично, що візи видають за 5 днів, але якось мені все ж таки тривожно на душі...

Реально дійсно треба про всяк випадок займати чергу в п"ятницю, щоб вже напевне не прогавити момент.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
51 год (25 лет за рулем), Симферополь
Сообщения: 1120
С нами с 13.05.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: solnyshok]
      9 июня 2008 в 21:15 Гілками

В ответ на:

мне стыдно за наше посольство.



А мне нет, там работают отличные люди, просто они реально затюканые, вы даже не представляете, что ощущают работники консульства общаясь с таким сумашедшим количеством людей.

Змінено svlad (21:31 09/06/2008)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
51 год (25 лет за рулем), Симферополь
Сообщения: 1120
С нами с 13.05.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      9 июня 2008 в 21:30 Гілками

Когда я получал визу в пятницу, очередь утром на подачу доков была около 30 человек, но со слов представителей посольства, эта очередь еще маленькая, скоро будет больше.

Совет - попробуйте написать им на мейл с изложением ваших проблем и просьбой проверить ваши документы по их электронным копиям и записью на подачу в определенный день, может войдут в Ваше положение, я в прошлом году с ними переписывался многократно, всегда отвечали и подсказывали.

P.S. Моя супруга из Добелей, мы туда и едем к ее маме, моей теще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: svlad]
      11 июня 2008 в 23:17 Гілками

В ответ на:

Совет - попробуйте написать им на мейл с изложением ваших проблем и просьбой проверить ваши документы по их электронным копиям и записью на подачу в определенный день, может войдут в Ваше положение, я в прошлом году с ними переписывался многократно, всегда отвечали и подсказывали.

P.S. Моя супруга из Добелей, мы туда и едем к ее маме, моей теще.




Я с ними тоже переписывалась неоднократно, правда, отвечают в основном односложно - да, нет. Правда, по телефону проинформировали очень обстоятельно. По электронке документы не принимают однозначно. Есть возможность подать через доверенного человека, по нотариально заверенной доверенности - но вот где найти такого человека?... Начинаю потихоньку сдаваться...

П.С. А у меня друзья, которые вызов сделали - из Добеле. Вот мир тесен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
51 год (25 лет за рулем), Симферополь
Сообщения: 1120
С нами с 13.05.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      12 июня 2008 в 19:55 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Совет - попробуйте написать им на мейл с изложением ваших проблем и просьбой проверить ваши документы по их электронным копиям и записью на подачу в определенный день, может войдут в Ваше положение, я в прошлом году с ними переписывался многократно, всегда отвечали и подсказывали.

P.S. Моя супруга из Добелей, мы туда и едем к ее маме, моей теще.




Я с ними тоже переписывалась неоднократно, правда, отвечают в основном односложно - да, нет. Правда, по телефону проинформировали очень обстоятельно. По электронке документы не принимают однозначно. Есть возможность подать через доверенного человека, по нотариально заверенной доверенности - но вот где найти такого человека?... Начинаю потихоньку сдаваться...

П.С. А у меня друзья, которые вызов сделали - из Добеле. Вот мир тесен.



Ну а хоть записасть Вас на определенное число, что-бы без очереди, они могут, может давануть слезу на расстояние и трудность дороги?
При подаче докуентов через доверенное лицо, могут возникнуть проблемы, ведь если в анкете ошибка, то кто ее перепишет и главное подпишет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: svlad]
      13 июня 2008 в 12:01 Гілками

Поверьте - давила я слезу, объясняла... Ответ - "В порядке живой очереди". Записывать они никого никуда не хотят. Видимо, у них там наплыв туристов огромный, вот они и начинают потихоньку злиться...

По доверенности я тоже не хочу отправлять документы, ненадежно это, фактически отдаешь все документы в руки чужого человека..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
51 год (25 лет за рулем), Симферополь
Сообщения: 1120
С нами с 13.05.2005

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      14 июня 2008 в 07:59 Гілками

В ответ на:

Поверьте - давила я слезу, объясняла... Ответ - "В порядке живой очереди". Записывать они никого никуда не хотят. Видимо, у них там наплыв туристов огромный, вот они и начинают потихоньку злиться...

По доверенности я тоже не хочу отправлять документы, ненадежно это, фактически отдаешь все документы в руки чужого человека..





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 1
С нами с 18.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: IceWoman]
      18 июня 2008 в 11:06 Гілками

Запрошення - це добре, коли є кому його дати - не турбуйтесь, зазвичай все проходить ОК. Запрошення, це ж офиційна бумажка - перед тим, як його видати органи дежрави перевіряють статки особи, до якої Ви їдете, легальність перебування її в державі і т.д.! Я, живучи у Франції, багато разів робила запрошення своїм друзям - проблем не було. З чергами так само (але це ж французьке посольство...)

У мене інша проблема. Якщо ти сам бронюєш готель і квитки через інтернет (це значно дешевше)- чи будеце для Латвійського посольства підтвердженнм туристичної мети і того, що є де жити? На іх сайті написано:або завірене запрошення, або резервація готелю. Отримати від консульства якусь зрозумілу відповідь нереально - тільки дають посилання на сайт і все! Зазвичай, у інших посольствах роздруковане з і-нету підтвердження броні готелю приймають, а ось у Гцецькому заявили, що це не документ (тільки ваучер туркомпанії їм підходить) і відмовили у візі.
Отже, може хтось щось знає з цього приводу? Що чекати від Латвійського посольства?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель *****
Ужгород
Сообщения: 21
С нами с 03.06.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Bartolini]
      23 июня 2008 в 19:05 Гілками

В ответ на:

Запрошення - це добре, коли є кому його дати - не турбуйтесь, зазвичай все проходить ОК. Запрошення, це ж офиційна бумажка - перед тим, як його видати органи дежрави перевіряють статки особи, до якої Ви їдете, легальність перебування її в державі і т.д.! Я, живучи у Франції, багато разів робила запрошення своїм друзям - проблем не було. З чергами так само (але це ж французьке посольство...)

У мене інша проблема. Якщо ти сам бронюєш готель і квитки через інтернет (це значно дешевше)- чи будеце для Латвійського посольства підтвердженнм туристичної мети і того, що є де жити? На іх сайті написано:або завірене запрошення, або резервація готелю. Отримати від консульства якусь зрозумілу відповідь нереально - тільки дають посилання на сайт і все! Зазвичай, у інших посольствах роздруковане з і-нету підтвердження броні готелю приймають, а ось у Гцецькому заявили, що це не документ (тільки ваучер туркомпанії їм підходить) і відмовили у візі.
Отже, може хтось щось знає з цього приводу? Що чекати від Латвійського посольства?




Стосовно броні - сказали мені, що приймають, але ж ніхто їх за слово не впіймає...

Чесно кажучи, я просто боюся щоб не вдарили мені відмову через якусь банальну механічну помилку, адже придратися можна до будь-чого, а часу на виправлення немає... Адже ніби і всі документи в порядку, і все... Але зовсім немає часу, щоб подавати документи в посольство і стояти у черзі!!!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 841
С нами с 27.02.2008

Re: Віза в Латвію, допоможіть будь ласка! [Re: Bartolini]
      25 июня 2008 в 09:55 Гілками

В ответ на:

Запрошення - це добре, коли є кому його дати - не турбуйтесь, зазвичай все проходить ОК. Запрошення, це ж офиційна бумажка - перед тим, як його видати органи дежрави перевіряють статки особи, до якої Ви їдете, легальність перебування її в державі і т.д.! Я, живучи у Франції, багато разів робила запрошення своїм друзям - проблем не було. З чергами так само (але це ж французьке посольство...)

У мене інша проблема. Якщо ти сам бронюєш готель і квитки через інтернет (це значно дешевше)- чи будеце для Латвійського посольства підтвердженнм туристичної мети і того, що є де жити? На іх сайті написано:або завірене запрошення, або резервація готелю. Отримати від консульства якусь зрозумілу відповідь нереально - тільки дають посилання на сайт і все! Зазвичай, у інших посольствах роздруковане з і-нету підтвердження броні готелю приймають, а ось у Гцецькому заявили, що це не документ (тільки ваучер туркомпанії їм підходить) і відмовили у візі.
Отже, може хтось щось знає з цього приводу? Що чекати від Латвійського посольства?



О нас требовали номер приглашения как не крути, поэтому и делал через Латвийского туроператора который смог сделать приглашение+ бронь отеля ессно. в Эстонии проще, там если срок до 5 дней не надо приглашение, просто бронь отеля.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 66 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7111

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія