autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день?
      10 июня 2013 в 23:46 Гілками

Люди! Развейте тоску мою! Начал вот стряпать на Винском маршрут на Норвегию, а люди, пробовавшие маршрут Таллин-Люблин, говорят, что за день - никак!
Это ж всего 1066км и 13:32 гуглочасов ! Да - знаю, что по Польше половина пути будет ограничение 50. Но если стартонуть из Люблина в 4 утра да на перекусы-перетряхи потратить до 3 часов - разве до 22-23 часов нереально до Таллина дорулить?(не превышая, через Ригу конечно-же, путь в Ригу здесь вроде как популярная тема?)

Змінено ubr (23:48 10/06/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 00:37 Гілками

Як на мене буде важко, але цілком реально. В Таллінні зараз в 23:00 ще світло.
Мої родичі за цей час долали Київ-Рига через Польщу з втратою кількох годин на кордоні, щоправда по Польщі їхали другорядними дорогами ближче до Білорусі.
Білосток-Люблін їхав 4 роки тому, не сподобалося, через трафік та ремонти було дуже-дуже повільно.
Люблін-Рига їхав 6 років тому через Варшаву. Ранковий старт був десь о 5-й ранку в 200 км за Варшавою, фініш вже в Ризі о 18:00 (години 3 витратили в Каунасі), + хвилин 40 на кордонах (вони тоді ще були).
Гугловські 4 години на Рига-Таллінн цілком достатні. Єдине в робочий день ви потрапите на "визволення Риги", що може вас дещо пригальмувати. З другого боку через кризу та виїзд латвійців за довгим євро, машин в Ризі стало значно менше.

P.S. В який день плануєте їхати, спитаю у своїх як там зараз з трафіком Рига-Саулкрасти у вечірній час.

Змінено Daugava (00:38 11/06/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      11 июня 2013 в 01:08 Гілками

Daugava 11.06.2013 00:37 пишет:

Єдине в робочий день ви потрапите на "визволення Риги", що може вас дещо пригальмувати.


Саме на Вашу консультацію і розраховував у першу чергу. Я надіюсь, ми про один варіант шляху говоримо? - Через польський Білосток та Литовський Каунас і далі Рига по обїздній та в Естонії по 4-й дорозі? Чи краще у Польщі через Варшаву?(Тим паче я, можливо, їхатиму з Ужгорода, і Люблін прийняв тільки як крайній пункт, який я зможу дістати, якщо з Ужгорода стартону в 15:00 напередодні ч-з Словаччину. А якщо Ужгород-Таллін однозначно краще понад Варшаву?, то тоді і стартувати на таллін можна десь з Ostrowiec Swiуtokrzyski чи навіть Radom)
Їхати, якщо прийдеться, то в суботу 6 липня (аж тепер зрозумів, чому в букінг.ком голяк по усіх готельчиках на Литовському і Естонському берегах Ризької затоки - це ж уікенд на Івана).
В Талліні потрібно бути десь на 6-6:30 ранку у неділю. З огляду на тяжкість і слабопередбачуваність шляху - може переночувати десь у Пярну, а звідти о 4 ранку стартувати на Таллін (з кемпінгом http://www.konse.ee/ru/prices/ не стикались? Правда, сумніваюсь, чи будуть номера - прийдеться за любої погоди в палатці зупинятись). ... Просто безпечної і зручної полянки чи пляжику десь недоїзджаючи Пярну ніхто не підкаже, щоби "вдику" кинути палатку після 22:00 (якщо до кемпінгу уже буде пізно заселятись) та скрутитись в 3:00 і їхати далі! Про перевірені та недорогі мотельчики теж запитаю, але чомусь думаю що усі вже можуть бути зайняті?

Змінено ubr (01:32 11/06/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 09:37 Гілками

Дійсно вночі трохи плутано відповів.
Я особисто в цьому напрямку їхав двічі, повз Варшаву виключно тому, що хотів туди заїхати, наступного разу навпаки, щоб її об'їхати. Зірки просто так встали, що через Варшаву вийшло швидше. Бо в'їхали в неї у неділю до "взяття Варшави", виїхали під час "взяття" далі стартували рано вранці при мінімальному трафіку. Коли їхав через Білосток вийшло гірше, бо була купа реверсів, дуже втомилися і виїхали після ночивлі пізніше, коли трафік на дорогах вже був.

Згідно з польським автодором, зараз є один реверс на Люблін-Варшава, через Білосток взагалі нема.
http://www.gddkia.gov.pl/pl/21/mapa-warunkow-drogowych

Знайшов згадку за маршрут козиними тропами моїх латишів. Рига-український кордон 11 годин.
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=4021137&an=&page=0&vc=1

P.S.
Буду 23-24 можливо повертатися з Риги через Польщу, але не певний цього.

P.P.S. Уікенд на Івана (Яна), тільки православні святкують поганське свято "Сонцестояння" за православним календарем. В усіх країнах Балтії його святкують так як треба з 23 на 24 червня. В Латвії це взагалі головне свято року з обов'язковим вихідним днем.

P.P.S. Непередбачувано воно по Польщі, далі простіше. Автобанів на шляху на жаль майже не буде, але Е67 по Литві та Латвії в багатьох місцях має по півтори смуги в одному напрямку. В Естонії взагалі в багатьох місцях обмеження "100". Щодо Пярну почекаємо на пана Seil-a, я думаю він зможе дати тобі слушну пораду, де саме можна зупинитися.

Змінено Daugava (09:53 11/06/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3962
С нами с 21.03.2006

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 11:36 Гілками

ubr 11.06.2013 01:08 пишет:

Просто безпечної і зручної полянки чи пляжику десь недоїзджаючи Пярну ніхто не підкаже, щоби "вдику" кинути палатку після 22:00 (якщо до кемпінгу уже буде пізно заселятись) та скрутитись в 3:00 і їхати далі!




был тут doberan прошлым летом в номерах, на территории здоровая поляна для кемперов и всего такого.
хорошее место, только приехать надо до заката ибо там это надо видеть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
47 лет (25 лет за рулем), Никополь
Сообщения: 3498
С нами с 22.10.2004

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 11:51 Гілками

ubr 10.06.2013 23:46 пишет:

Люди! Развейте тоску мою! Начал вот стряпать на Винском маршрут на Норвегию, а люди, пробовавшие маршрут Таллин-Люблин, говорят, что за день - никак!
Это ж всего 1066км и 13:32 гуглочасов ! Да - знаю, что по Польше половина пути будет ограничение 50. Но если стартонуть из Люблина в 4 утра да на перекусы-перетряхи потратить до 3 часов - разве до 22-23 часов нереально до Таллина дорулить?(не превышая, через Ригу конечно-же, путь в Ригу здесь вроде как популярная тема?)



Очень даже реально. Мы как-то из Таллина через Люблин перегоняли автобус, так мы тошнили и нас легковушки и фуры обгоняли, а селах и там где обгон запрещен, собирали за собой целые колонны транспорта . На легковой ещё быстрее получится.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: AlexAE]
      11 июня 2013 в 13:28 Гілками

AlexAE 11.06.2013 11:51 пишет:

ubr 10.06.2013 23:46 пишет:

Люди! Развейте тоску мою! Начал вот стряпать на Винском маршрут на Норвегию, а люди, пробовавшие маршрут Таллин-Люблин, говорят, что за день - никак!
Это ж всего 1066км и 13:32 гуглочасов ! Да - знаю, что по Польше половина пути будет ограничение 50. Но если стартонуть из Люблина в 4 утра да на перекусы-перетряхи потратить до 3 часов - разве до 22-23 часов нереально до Таллина дорулить?(не превышая, через Ригу конечно-же, путь в Ригу здесь вроде как популярная тема?)



Очень даже реально.




+1 Еще и без границ.

С такими параметрами пути (1000 км, 3-4 утра старт) Киев-Рига у учетом двух границ (5-6 часов)
в 10-11 вечера уже в Риге.
Если бы не границы и до 6 вечера спокойно можно добраться.

ЗЫ И это без нарушения скоростного режима


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 14:09 Гілками

В ответ на:

з кемпінгом http://www.konse.ee/ru/prices/ не стикались?



В даний момент находжусь в цьому кемпінгу. Йде дощ, тому жду, щоб він закінчився для вилазки в місто.
Варіант номеру "Двомістний з санвузлом в номері" хоча букав "з загальним санвузлом". 30 євро за ніч з сніданком. В номері ще додатково холодильник і телевізор (правда канали всі естонські, тому смисла його вмикати нема)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      11 июня 2013 в 14:13 Гілками

В ответ на:

В Естонії взагалі в багатьох місцях обмеження "100"



На дорогах Таллін - Нарва та Таллін - Пярну були замічені обмеження "110" для легкових і мотоциклів.
Таллін - Нарва активно ремонтується, але заторів не наблюдається
В самому Талліні на околицях активно будують розв"язки, тому наблюдаються локальні затики.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ветер Города ***
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 6439
С нами с 03.02.2004

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 14:19 Гілками

Если не изменяет память, в августе 2011 стартовали из Риги около 10-11 утра, в Люблине были около полуночи, но ремонтов тогда было ппц. Это в неспешном режиме, с соблюдением всех скоростных ограничений и с проверками документов на границе Литва-Латвия, а также с небольшой прогулкой по Августово.
Рига-Таллин, закладывай минимум часа 4 имхо, на проезд Риги без форсмажоров около получаса.
В Польше кумарит большое колличество населенных пунктов переходящих из одного в другой, но если уцепится за местным спонсором, будет повеселее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: serg198]
      11 июня 2013 в 14:26 Гілками

1000 км Київ-Рига це через Білорусь, за гарного розкладу на кордонах я добираюся за 13-14 годин. Але до суті питання ТС це не стосується, основна його проблема - це Польща.
Ті хто каже на форумі Вінського "неможливо", думаю потрапляли в Польщі в суцільні ремонти, Литва теж кілька років тому робила Е67 і там можна було згаяти годинку, зараз на шляху ТС таких проблем нема.


P.S. Інформація від інсайдерів з Риги.
До 16:30 в робочий день пробок в бік Саулкраст(Таллінну) нема. Після цього, як пощастить.

P.P.S. З 16 до 20 в робочий день краще в цьому напрямку не їхати. В п'ятницю практично завжди повна

Змінено Daugava (15:07 11/06/2013)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 975
С нами с 23.12.2003

Мне кажется, что реально. [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 17:13 Гілками

Я в 2011 году ездил за один прием Киев- Минск-Рига -Таллин.
При этом потратил порядка 1,5 часа на границе Украина-Беларусь и еще 2 часа Беларусь-Литва. Плюс после Риги делали остановку-передышку на полчасика в том месте, где трасса выходит на побережье Балтийского моря.

Выезд из Киева был в 4 утра, а в Таллин прибыли в 23-30.
Вся дорога заняла 19 часов 30 мин.

Удачи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 17:26 Гілками

Подтвержу, вполне реально, там зимой дорги были нормальные, сейчас лето еще лучше. Сегдня в Ригу из Вильнюса и назад мотался. Что по Литве, что по Латвии, хоть по ней и зуже чуток дороги, но все равно все отлично.
На Белосток ездил зимой, правда я не через Каунас, а напрямую на Вильнюс, но дороги равные по качеству.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Мне кажется, что реально. [Re: Creditor]
      11 июня 2013 в 19:00 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Creditor 11.06.2013 17:13 пишет:

Я в 2011 году ездил за один прием Киев- Минск-Рига -Таллин.
При этом потратил порядка 1,5 часа на границе Украина-Беларусь и еще 2 часа Беларусь-Литва. Плюс после Риги делали остановку-передышку на полчасика в том месте, где трасса выходит на побережье Балтийского моря.

Выезд из Киева был в 4 утра, а в Таллин прибыли в 23-30.
Вся дорога заняла 19 часов 30 мин.

Удачи




О, в августе собираемся сделать аналогичный марш-бросок
Выезжать будем с вечера, чтобы на границе Литвы быть сутра)

ЗЫ Остановка на побережье - обязательна

О, в августе собираемся сделать аналогичный марш-бросок Выезжать будем  с вечера, чтобы на границе Литвы быть сутра)ЗЫ Остановка на побережье - обязательна


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      11 июня 2013 в 19:10 Гілками

Daugava 11.06.2013 14:26 пишет:


P.P.S. З 16 до 20 в робочий день краще в цьому напрямку не їхати. В п'ятницю практично завжди повна


Мені, думаю випадає якраз на з 18 до 20 але в суботу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      11 июня 2013 в 19:29 Гілками

ubr 11.06.2013 19:10 пишет:

Мені, думаю випадає якраз на з 18 до 20 але в суботу



Останні пару років я як раз їхав саме в суботу, саме в цей час і саме в цьому напрямку. В цю суботу як раз знову їду Капремонт окружної в Ризі завершено, тому проблем не бачу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
46 лет, Bay Area CA USA
Сообщения: 809
С нами с 01.02.2010

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      12 июня 2013 в 12:49 Гілками

наверное реально - но очень тяжело - ездили в июне 2010 -из Люблина был старт в 8 - после езды по Польше просто разбитое состояние - средняя скорость 50 км в час... было пару реверсов ну и ремонты в районе Белостока - сейчас не знаю как ... например Люблин-Белосток - порядка 200 км заняли 4 часа - после Белостока немного веселее - но скорость увеличивается ненамного... окружных нет - Белосток, Сувалки, Августов - все через город

в районе Каунаса надо правильно крутанутся чтобы попасть на трассу А1 а потом через достаточно небольшое расстояние на А8 - там двухполоска - но шикарного качества и не очень загруженная - ну а там главное не проскочит спуск на виа балтика чтобы в паневежис не заехать

но еще раз ИМХО - впечатления от расстояний в Прибалтике обманчивые - путь достаточно неблизкий и непростой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Львов
Сообщения: 479
С нами с 12.06.2007

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Edgar Davids]
      12 июня 2013 в 18:43 Гілками

Буквально в неділю-понеділок проїхався по маршруту Львів-Каунас-Львів. Туди - через Замость-Люблін-Бялисток, назад через Бялисток-Білу Підляську-Холм-Замость.

Маршрут 1: дороги кращі, трафік насиченіший, дорога дворядка, суцільні фури, напряг обгонів
Маршрут 2: дороги гірші (вужчі і місцями подуставші, в одному місці десь 30 км старої бетонки), але більшість траси проходить лісами, транспорту практично немає, значно легша по напрягу.

Наступного разу на Люблін навіть не подумаю їхати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: euripid]
      12 июня 2013 в 20:19 Гілками

euripid 12.06.2013 18:43 пишет:

Буквально в неділю-понеділок проїхався по маршруту Львів-Каунас-Львів. Туди - через Замость-Люблін-Бялисток, назад через Бялисток-Білу Підляську-Холм-Замость.

Маршрут 1: дороги кращі, трафік насиченіший, дорога дворядка, суцільні фури, напряг обгонів
Маршрут 2: дороги гірші (вужчі і місцями подуставші, в одному місці десь 30 км старої бетонки), але більшість траси проходить лісами, транспорту практично немає, значно легша по напрягу.

Наступного разу на Люблін навіть не подумаю їхати.


чому ж Ви дорогою додому не перетиналаи кордон уже в Dorohysk-Старовойтове? Чомусь я думаю, що якби їхав із Львова і за Вашим другим варіантом, то можливо на кордон Dorohysk-Старовойтове? (північніше уже ж нема перетинів кордону Україна-Польща для не місцевих?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
46 лет, Bay Area CA USA
Сообщения: 809
С нами с 01.02.2010

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: euripid]
      13 июня 2013 в 10:40 Гілками

да - есть и такой маршрут - если с Белостока ехать повернуть в Сарнаках на Бялу Подляску... столкнулись со всеми приколами описанными выше + минут 20-30 стояли на реверсе за Влодавой... потому впечатление смазалось + это было 3 года назад... но помню Даугава вроде рассказывал что он во Влодаве вообще пошел вдоль границы а не на Хельм....

тогда там выезд уже прямо в Дорохуске


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Edgar Davids]
      13 июня 2013 в 10:47 Гілками

Так, я розповідав, але це був не зовсім я, а мої латиші, я у них був за оффлайн штурмана.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      13 июня 2013 в 14:34 Гілками

Вчера знакомые ехали с Кракова в Вильнюс, через Люблин, говорят хоть и узко, но мало загруженая дорога. Ему больше понравилось чем через Варшаву.
Так что ТС, все у тебя получится.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Львов
Сообщения: 479
С нами с 12.06.2007

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      13 июня 2013 в 14:55 Гілками

ubr 12.06.2013 20:19 пишет:

чому ж Ви дорогою додому не перетиналаи кордон уже в Dorohysk-Старовойтове? Чомусь я думаю, що якби їхав із Львова і за Вашим другим варіантом, то можливо на кордон Dorohysk-Старовойтове? (північніше уже ж нема перетинів кордону Україна-Польща для не місцевих?




тому шо звідти до Львова нема доріг, а у Львівській обл. до кордонів дороги зробили минулого року


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      16 июня 2013 в 12:01 Гілками

Daugava 11.06.2013 19:29 пишет:

В цю суботу як раз знову їду Капремонт окружної в Ризі завершено, тому проблем не бачу.



Вчора о 19:40 вїхав на окружну в районі Salaspils о 20:00 вже зїхав з VIA-Baltika в районі Saulkrast. Машин багато, але 90-100 без проблем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ubr
старожил **
Львов
Сообщения: 624
С нами с 21.01.2011

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      16 июня 2013 в 19:42 Гілками

Daugava 16.06.2013 12:01 пишет:




Не знаходжу, в якому місці Ви (а може то були і не Ви ) писали, що на початку липня у Таллінні в 23:00 іще досить сіро, - виходить, що зранку з 03:00 уже також сіріє? Якщо напередодні не поспішати (заночувати-покупатися в Пярну в http://www.konse.ee) та з великим запасом стартувати з Пярну в 03:30-04:00 на Таллін - це вже не буде темна ніч?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      16 июня 2013 в 22:55 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:

Якщо напередодні не поспішати (заночувати-покупатися в Пярну в http://www.konse.ee) та з великим запасом стартувати з Пярну в 03:30-04:00 на Таллін - це вже не буде темна ніч?



Не знаю як в липні, а зараз в Пярну з освітленням та сама бадяга, що і в Талліні. Ось фото зроблене 14 червня в 21:37. Фото з телефону, тому зрозуміло, що ніяких підсилювачів освітлення нема
Доречі, фото - вид з вікна в консе

Не знаю як в липні, а зараз в Пярну з освітленням та сама бадяга, що і в Талліні. Ось фото зроблене 14 червня в 21:37


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2302
С нами с 31.03.2008

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Acapello]
      17 июня 2013 в 00:01 Гілками

Доброго времени суток!
Что бы нетплодить тем, прошу совета как лучше проложить маршрут Каунас-Краков?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: ubr]
      17 июня 2013 в 11:15 Гілками

Я міг писати про Турку-Стокгольм. О 1-й ночі навіть сонце ще до кінця не сіло .
Зараз навіть в Києві о 4-й ранку вже не темна ніч. В Ризі значно світліше. Пярну-Таллінн додадуть ще кілька світлих хвилин.

Темряви ще не бачив, лягаємо після 12-ої.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Scandinavia
Сообщения: 1381
С нами с 22.07.2003

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Daugava]
      17 июня 2013 в 21:41 Гілками

В начале третьего ночи закрываю окно, т.к. от птичьих трелей по поводу зарницы спать невозможно. А до Мидсоммара еще неделя. То ли еще будет...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Lucca, Italia
Сообщения: 6018
С нами с 16.06.2008

Re: Люблин(Польша)-Таллин-реально ли за 1 полный день? [Re: Dr.AJP]
      17 июня 2013 в 23:24 Гілками

Dr.AJP 17.06.2013 21:41 пишет:

В начале третьего ночи закрываю окно, т.к. от птичьих трелей по поводу зарницы спать невозможно. А до Мидсоммара еще неделя. То ли еще будет...



зато зимой у вас там солнца и не бывает , так что наслаждайтесь пока есть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 50 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5582

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія