autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) (2/7)

важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2469
С нами с 21.10.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: Пупкин Вася]
      8 апреля 2016 в 14:57 Гілками

Друзья не могу всем ответить в ЛС.
Отрабатываем ещё одну точку. Поисковой группе пока достаточно машин и людей.
Спасибо. Плохая связь, о результатах поиска напишу позже.



https://www.facebook.com/emma.maeva01/posts/1028272937267499


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2469
С нами с 21.10.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: KosEroh]
      8 апреля 2016 в 17:18 Гілками

Полная информация тут http://radpoznyakov.com/%D0%B1%D0%B5%D0%...oznyakov-taras/

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: slava111]
      8 апреля 2016 в 18:24 Гілками

slava111 08.04.2016 14:33 пишет:

Есть информация как Тарас двигался от АЗС до Бобрица




Ну естественно, что поехал через Гореничи. Как еще с Житомирской трассы попасть в Белогородку, если его на АЗС засекли?

НО! можно еще возле КП свернуть. В лес, кстати. Очень густой и большой. И ехать по нему пару километров. Или кто-то видел авто в Гореничах?

По расстоянию, если нужно в Белогородку - то возле КП даже ближе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2469
С нами с 21.10.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: KosEroh]
      8 апреля 2016 в 22:58 Гілками

На 22:37 никаких новостей о Тарасе нет. Очень прошу людей, которые владеют экстрасенсорными способностями помочь нам !
Сегодня прошёл ещё один день ... Смайлик «frown» Мы очень надеемся, что он жив. 🙏🏼


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2469
С нами с 21.10.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: slava111]
      9 апреля 2016 в 22:06 Гілками

Эмма Маева
8 мин · Город Боярка, Украина ·
Ещё раз прошу Не распространять информацию о убийстве и Не поддавайтесь разным фейковым вбросам.
На 21:55 продолжаются поиски.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2469
С нами с 21.10.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: KosEroh]
      9 апреля 2016 в 22:13 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Один из комментов в соцсетях



Xelga Geyzer Злодій, який щось спланував, ніколи ніде не буде світитись, тим більше на заправці,де завжди є камери, він не вчорашній))) на заправці ж сказали, що він заходив за обезболюючим, для чого? Не міг попросити Тараса? Хоча, можливо і боявся лишати його самого в машині, і так само він розраховувася за бензин, мабуть була його черга оплачувати! Все це дуже дивно! Іхати на важливу зустрічь, брати з собою не відомо кого, по фото видно, що він особо одарьонний! я б з таким даже боялась рядом стояти не то щоб в машину садити, а Тарас помічник судді, знає сто процентів, перебачив, як виглядають ті самі правильні "хлопчики".Я розумію добре сердце, по фото риси обличчя можуть сказати все! Але ж має бути розум, знаючи що ти працюєш в такій структурі брати всяких, навіть зекономити на бензині! Важлива зустрічь? Поізд-супер економія! Я моніторю з самого початку зникнення Тараса, аж перейнялась сама, вже самій цікаво, тим більше він вчився з моєю сестрою на одному потоці((( Взагалі дуже та ситуація дивна мені, навіть в фільмах такого не бачила! Злодій як все планує, завчасно продумує маршрут! Тут губится, куда іхати, тупікі, саме постійно проізжає там де є камери, повільно ще так, не дай боже привернути увагу. Ще мене здивувало де він розвертався в тупічку, машинка пригала трохи на пружинах, відразу думати, що хтось в багажнику не варто, так може машина скакати із-за того ,як ніби хтось сидить на задньому сидінні, доречі на одному фото я це помітила! Одного його скрутити, не думаю, мав бути ще хтось! Перевірили кажете форд, сказали що він не причетний, та ясно він Вам скаже, так, перепрошую, ми не хотіли, але так сталось! Машина та фігурує на всіх майже камерах, совпадєніє? туди сюди за ауді, або ж наоборот!!!! Ця машина причетна однозначно!!! Можливо прослідкувати за ними?! Вони до водойому навіть разом заізжали, за 1 хв можна все що хочеш зробити! Там перевіряли водолази? Хоча якщо це річка, вона може нести(((( Також на фото одному видно, що в ауді сидить чувак ще й в майці, вуса ніби є, але структура тіла якась більшенька і морда ліца. А от кєпки я щось не бачу, це ніби козерьок, для чого йому в машині кєпка, скажіть? Він же ж на заправці виходив без кєпки, вдів іі вже потім! Фоторобот потрібно зробити, якщо того вусатого не встановили, та ходити по домівках де він завертав. І я думаю, якщо машину викрали , машини уганяли любі все життя. І не думаю, що вона десь собі ще іздить так легко, іі вже сховали давно, тим більше такий шум підняли на всю Украіну, думаєте вони за цим не спостерігають? Я впевнена всі хто причетний вже впали на дно, тут треба шукати тільки Тараса вже. Або його тримають десь, або не дай Боже((( Коли вони звернули, я думаю його попросили просто завезти мол додому, ніби той там десь живе.. І цікаво,де ж він його взагалі підібрав, і чи взагалі казав батькам чи він іде з кимось... Тут реально два варіанти, або машина, або нарвася((( його могли просто зкинути з авто і поіхати далі, але мабуть Тарас не дуже цього хотів...тому і зеркало не має. На справді, ця ситуація дуже дивна, тому вся Украіна так зацікавлена... звісно впливові батьки, хороші друзі... Ця вся ситуація це тайна покрита мраком! Тільки надіятись на Бога! фото взяла з вк, дуже добре хлопчина обробив!

Один из комментов в соцсетяхXelga Geyzer Злодій, який щось спланував, ніколи ніде не буде світитись, тим більше на заправці,де завжди є камери, він не вчорашній))) на заправці ж сказали, що він заходив за обезболюючим, для чого. Не міг попросити Тараса


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Barcelona
Сообщения: 505
С нами с 10.12.2014

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: slava111]
      9 апреля 2016 в 23:48 Гілками

Бред какой то.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
31 год за рулем, Украина. Мелитополь
Сообщения: 1186
С нами с 09.03.2010

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: KosEroh]
      10 апреля 2016 в 02:13 Гілками

конечно много времени прошло. не хочется думать о плохом, но статистика вещь упрямая.

Пока не нашли ничего надеемся на лучшее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: slava111]
      10 апреля 2016 в 03:31 Гілками

slava111 09.04.2016 22:13 пишет:

Один из комментов в соцсетях



Xelga Geyzer Злодій, який щось спланував, ніколи ніде не буде світитись, тим більше на заправці,де завжди є камери, він не вчорашній))) на заправці ж сказали, що він заходив за обезболюючим, для чого? Не міг попросити Тараса? Хоча, можливо і боявся лишати його самого в машині, і так само він розраховувася за бензин, мабуть була його черга оплачувати! Все це дуже дивно! Іхати на важливу зустрічь, брати з собою не відомо кого, по фото видно, що він особо одарьонний! я б з таким даже боялась рядом стояти не то щоб в машину садити, а Тарас помічник судді, знає сто процентів, перебачив, як виглядають ті самі правильні "хлопчики".Я розумію добре сердце, по фото риси обличчя можуть сказати все! Але ж має бути розум, знаючи що ти працюєш в такій структурі брати всяких, навіть зекономити на бензині! Важлива зустрічь? Поізд-супер економія! Я моніторю з самого початку зникнення Тараса, аж перейнялась сама, вже самій цікаво, тим більше він вчився з моєю сестрою на одному потоці((( Взагалі дуже та ситуація дивна мені, навіть в фільмах такого не бачила! Злодій як все планує, завчасно продумує маршрут! Тут губится, куда іхати, тупікі, саме постійно проізжає там де є камери, повільно ще так, не дай боже привернути увагу. Ще мене здивувало де він розвертався в тупічку, машинка пригала трохи на пружинах, відразу думати, що хтось в багажнику не варто, так може машина скакати із-за того ,як ніби хтось сидить на задньому сидінні, доречі на одному фото я це помітила! Одного його скрутити, не думаю, мав бути ще хтось! Перевірили кажете форд, сказали що він не причетний, та ясно він Вам скаже, так, перепрошую, ми не хотіли, але так сталось! Машина та фігурує на всіх майже камерах, совпадєніє? туди сюди за ауді, або ж наоборот!!!! Ця машина причетна однозначно!!! Можливо прослідкувати за ними?! Вони до водойому навіть разом заізжали, за 1 хв можна все що хочеш зробити! Там перевіряли водолази? Хоча якщо це річка, вона може нести(((( Також на фото одному видно, що в ауді сидить чувак ще й в майці, вуса ніби є, але структура тіла якась більшенька і морда ліца. А от кєпки я щось не бачу, це ніби козерьок, для чого йому в машині кєпка, скажіть? Він же ж на заправці виходив без кєпки, вдів іі вже потім! Фоторобот потрібно зробити, якщо того вусатого не встановили, та ходити по домівках де він завертав. І я думаю, якщо машину викрали , машини уганяли любі все життя. І не думаю, що вона десь собі ще іздить так легко, іі вже сховали давно, тим більше такий шум підняли на всю Украіну, думаєте вони за цим не спостерігають? Я впевнена всі хто причетний вже впали на дно, тут треба шукати тільки Тараса вже. Або його тримають десь, або не дай Боже((( Коли вони звернули, я думаю його попросили просто завезти мол додому, ніби той там десь живе.. І цікаво,де ж він його взагалі підібрав, і чи взагалі казав батькам чи він іде з кимось... Тут реально два варіанти, або машина, або нарвася((( його могли просто зкинути з авто і поіхати далі, але мабуть Тарас не дуже цього хотів...тому і зеркало не має. На справді, ця ситуація дуже дивна, тому вся Украіна так зацікавлена... звісно впливові батьки, хороші друзі... Ця вся ситуація це тайна покрита мраком! Тільки надіятись на Бога! фото взяла з вк, дуже добре хлопчина обробив!


каша в башке писательницы

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: Lacett]
      10 апреля 2016 в 07:00 Гілками

Lacett 10.04.2016 03:31 пишет:

каша в башке писательницы




+1 Нафик такой бред постить?
Особенно добило "Вони до водойому навіть разом заізжали, за 1 хв можна все що хочеш зробити! Там перевіряли водолази? Хоча якщо це річка, вона може нести(((("

Она бы хоть карту посмотрела! Речка...ставок, пля...3-х уровневый...речка...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Lucca, Italia
Сообщения: 6024
С нами с 16.06.2008

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: WildHawk]
      10 апреля 2016 в 07:55 Гілками

WildHawk 10.04.2016 07:00 пишет:


Она бы хоть карту посмотрела! Речка...ставок, пля...3-х уровневый...речка...



для начала хотя б на абзацы поделила сей поток сознания


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kec
опытный писатель **
8 лет, Киев
Сообщения: 1464
С нами с 05.09.2014

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: KosEroh]
      11 апреля 2016 в 16:16 Гілками

в нете появилась информация, что машину нашли с признаками применения огнестрельного оружия в ней! http://strana.ua/news/8100-policiya-nashla-avtomobil-propavshego-voditelya.html

Змінено kec (16:17 11/04/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2461
С нами с 10.01.2006

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: valkrav]
      11 апреля 2016 в 16:17 Гілками

вытер

Змінено zvan (19:22 11/04/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
38 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5999
С нами с 07.07.2008

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: kec]
      11 апреля 2016 в 16:29 Гілками

раз фейк то удалил свой пост.

Змінено Schumi7 (17:30 11/04/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
51 год (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 847
С нами с 16.09.2013

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: KosEroh]
      11 апреля 2016 в 16:37 Гілками

А где нашли? В каком кооперативе?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Qva 1
опытный писатель *
39 лет, Киев
Сообщения: 1479
С нами с 13.11.2006

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: Talyandos]
      11 апреля 2016 в 16:41 Гілками

Это фейк
На 11.04 не нашли ничего не нашли


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2469
С нами с 21.10.2009

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: Talyandos]
      11 апреля 2016 в 17:11 Гілками

Эмма Маева с Igor Zinkevych.
26 мин ·
Обращаюсь ко всем журналистам, кто разместил информацию о том, что нашли автомобиль Тараса Познякова!
Это Не правда!
Уберите пожалуйста Дезинформацию со своих порталов!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
38 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5999
С нами с 07.07.2008

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: slava111]
      11 апреля 2016 в 22:07 Гілками

кстати может и не фейк, а просто спохватились что можно было в засаде дождаться пока угонщик придёт забирать тачку и накрыть его, и поспешили инфу оглашать..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Киев
Сообщения: 41806
С нами с 03.08.2001

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: Schumi7]
      11 апреля 2016 в 22:22 Гілками

Schumi7 11.04.2016 22:07 пишет:

кстати может и не фейк, а просто спохватились что можно было в засаде дождаться пока угонщик придёт забирать тачку и накрыть его, и поспешили инфу оглашать..




ЧООО?
Если бы менты её нашли, то по всем законам жанра она бы уже была на "майданчике", вся опечатанная и осмотренная. Точно не оставили бы там, где нашли. Разве што записку - если вы хотели забрать паливо (поднять срок(с)) то приходите по адресу ..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71925
С нами с 25.06.2002

Re: Розыск Позняков Тарас (Ауді А6 ВС4446СІ) [Re: Schumi7]
      11 апреля 2016 в 22:26 Гілками

Schumi7 11.04.2016 22:07 пишет:

кстати может и не фейк, а просто спохватились что можно было в засаде дождаться пока угонщик придёт забирать тачку и накрыть его, и поспешили инфу оглашать..




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 123 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 65259

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія