autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
приверженец **
39 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 443
С нами с 29.03.2012

Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д
      25 ноября 2016 в 08:26 Гілками

Статья

Законопроект

Собственно,
В ответ на:

Законопроект 5401 пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.




Отменят или не отменят? И если отменят, то чем заменят?

П.С.: 20% стоимости авто, не маленькие деньги. Еще бы пенсионный бы сбор убрали.

Змінено DmytroT (08:29 25/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье **
44 года, Киев
Сообщения: 86
С нами с 19.06.2006

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: DmytroT]
      25 ноября 2016 в 08:49 Гілками

новый спринт после 3251 ??
Все запасаемся попкорном и ждем ОЧЕРЕДНОГО чуда ....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40263
С нами с 14.01.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: DmytroT]
      25 ноября 2016 в 09:15 Гілками

ниче, что 01.01.2017 через месяц?:))))
Бред, такие законы если и принимаются, то сдается мне, что готовятся заранее заранее, это же меняет принцип наполнения бюджета. ИМХО, поговорят и забудут.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13680
С нами с 02.11.2005

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: DmytroT]
      25 ноября 2016 в 09:27 Гілками

DmytroT 25.11.2016 08:26 пишет:

Статья

Законопроект

Собственно,
В ответ на:

Законопроект 5401 пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.




Отменят или не отменят? И если отменят, то чем заменят?

П.С.: 20% стоимости авто, не маленькие деньги. Еще бы пенсионный бы сбор убрали.




даже если примут, то чем-то заменят, от чего будет только хуже бизнесу
если примут,то работать начнёт не раньше 2018, ибо бюджет уже сверстали на 2017


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Сергёга]
      25 ноября 2016 в 09:30 Гілками

Никто такую кормушку не отменит.., платят все - возмещают избранные...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11314
С нами с 20.09.2001

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Абрвалг]
      25 ноября 2016 в 09:41 Гілками

Абрвалг 25.11.2016 09:15 пишет:

ниче, что 01.01.2017 через месяц?:))))
Бред, такие законы если и принимаются, то сдается мне, что готовятся заранее заранее, это же меняет принцип наполнения бюджета. ИМХО, поговорят и забудут.



+1
Это бред, а не закон. На 2х страничках. В принципе в законе только 1 статья - отменить НДС.
За такие законопроекты надо выгонять из рады навсегда.
Почти все авторы - БПП.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2477
С нами с 14.04.2010

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Абрвалг]
      25 ноября 2016 в 09:47 Гілками

Абрвалг 25.11.2016 09:15 пишет:

ниче, что 01.01.2017 через месяц?:))))
Бред, такие законы если и принимаются, то сдается мне, что готовятся заранее заранее, это же меняет принцип наполнения бюджета. ИМХО, поговорят и забудут.




ст. 4.1.9 Податкового кодексу України:

В ответ на:

4.1.9. стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року;




ст. 3 Бюджетного кодексу України:
В ответ на:

1. Бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року. Неприйняття Верховною Радою України закону про Державний бюджет України до 1 січня відповідного року не є підставою для встановлення іншого бюджетного періоду.




ст. 27 Бюджетного кодексу України:
В ответ на:

3. Закони України або їх окремі положення, які впливають на показники бюджету (зменшують надходження бюджету та/або збільшують витрати бюджету) і приймаються:
не пізніше 15 липня року, що передує плановому, вводяться в дію не раніше початку планового бюджетного періоду;
після 15 липня року, що передує плановому, вводяться в дію не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим.




Висновок: законопроект поки чистий популізм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: DmytroT]
      25 ноября 2016 в 10:56 Гілками

Днище

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Lan
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3350
С нами с 09.06.2004

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: DmytroT]
      25 ноября 2016 в 15:52 Гілками

DmytroT 25.11.2016 08:26 пишет:

Статья

Законопроект

Собственно,
В ответ на:

Законопроект 5401 пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.




Отменят или не отменят? И если отменят, то чем заменят?

П.С.: 20% стоимости авто, не маленькие деньги. Еще бы пенсионный бы сбор убрали.





ИМХО, вброс позитива, для замыливания глаз пересечным после вчерашней с БЕЗВИЗОМ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Lan]
      26 ноября 2016 в 19:16 Гілками

40 % від доходів бюджету - ПДВ.
Після вводу електронного реєстру із передоплатою кредиту Яценюком ПДВ став абсолютно прозорим і легкоконтрольованим податком.

Якщо хочете поміняти - давайте відразу чим його замінити, наприклад сильно збільшити ПДФО і змусити 100% населення здавати декларації. І так щоб кожен платив не менше ніж 2-5 тис. в місяць такого податку.
Або ще альтернатива - відміняємо ПДВ, всю освіту робимо платною, пенсійний фонд переводимо на самозабезпечення (тобто пенсії впадуть в 3 рази), всі субсидії теж відміняємо.

А взагалі популістів
Я їх вважаю гіршими ніж корупціонери і олігархи.
І доки лошки будуть вестись на їх обіцянки, доти будуть жити в одному глибокому місці.

Змінено Mask (19:17 26/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13680
С нами с 02.11.2005

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Mask]
      26 ноября 2016 в 19:52 Гілками

Mask 26.11.2016 19:16 пишет:

Або ще альтернатива - відміняємо ПДВ, всю освіту робимо платною, пенсійний фонд переводимо на самозабезпечення (тобто пенсії впадуть в 3 рази), всі субсидії теж відміняємо.





оооо, я за руками и ногами
субсидии ни я, ни кто-то из родственников не оформляет
считаю, что субсидии - это глобальная афера по разворовыванию бюджета

пенсии имеются ввиду, но на них рассчёта нет (считаю, что её не будет вообще, когда моё время придёт её получать. Родители также). А то как-то напрягает, что чинуши поучают громадные пенсии, менты с 45 и раньше на пенсии (бывает с 33!)
а те, кто всю жизнь пахал, как моя бабушка, копейки (а дедушки просто до пенсии не дожили). Кстати, ПФ наполняется не с НДС, а с начислений на зарплату (пуст и неполностью...но тут опять вопрос к безумным пенсиям и выходу на пенсию в 33-45 силовиков). И попробуй вовремя не оплатить в ПФ. счёт арестуют на раз два, тода как за косяки с НДС просто штраф. но то уже детали

а вот образование - 5 классов государство обеспечивать должно. как минимум население должно грамоту знать

дальше - платно (возможно, наилучшие ученики опять же за счёт государства, как гс заказ на ВУЗы). за полностью.
ну нафига 12 лет учить остолопа, который уже с первых пяти классов показывает, что его предел - это таблица умножения, а решить квадратное уравнение он не может в принципе. Какие логарифмы и объёмные интегралы...ему это не нужно
Нафига его учить 12 лет??? он всё равно будет разнорабочим или приёмщиком на новой почте (там больше 5 классов образования не нужно)

своего ребёнка планирую в платный сад/школу

и тут уже не вопрос НДС. я просто за такие инициативы

Змінено Сергёга (20:05 26/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10591
С нами с 30.01.2006

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Mask]
      26 ноября 2016 в 21:03 Гілками

40% цифра ни о чем. Без данных о возмещении НДС. При липовом экспорте, откатах и т.п. стоимость администрирования этого безобразия. Так что идея с отменой имеет право на жизнь.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3473
С нами с 22.10.2002

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Alex2064]
      27 ноября 2016 в 00:32 Гілками

С безвизом не получилось, нужно народ чем то отвлечь. Отвлекаемся товарищи, хлопаем в ладоши и надеемся на отмену НДС. Хотя не понимаю, в рашке НДС есть, в Европах VAT так же есть. Неужто из самой америки опыт потянули?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Mask]
      27 ноября 2016 в 07:28 Гілками

А что мешает сделать налог с оборота, скажем например 10%, но тогда нужно платить всем, а тем кто при кормушке платить в бюджет ох как не хочется...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 629
С нами с 21.02.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Pepko]
      27 ноября 2016 в 07:45 Гілками

Pepko 27.11.2016 07:28 пишет:

А что мешает сделать налог с оборота, скажем например 10%, но тогда нужно платить всем, а тем кто при кормушке платить в бюджет ох как не хочется...


Балашов перелогинься)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
32 года за рулем, Хохленд
Сообщения: 4100
С нами с 08.07.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: ОЛИГАРХ]
      27 ноября 2016 в 07:59 Гілками

ОЛИГАРХ 27.11.2016 07:45 пишет:

Pepko 27.11.2016 07:28 пишет:

А что мешает сделать налог с оборота, скажем например 10%, но тогда нужно платить всем, а тем кто при кормушке платить в бюджет ох как не хочется...


Балашов перелогинься)



Балашов пропонує 5% з обороту і 10% з доходу.
Я щитаю, нічо не нада мінять. Хіба що перейменувати трохи вулиці і вишиванок побільше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13680
С нами с 02.11.2005

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Fish]
      27 ноября 2016 в 10:03 Гілками

Fish 27.11.2016 00:32 пишет:

С безвизом не получилось, нужно народ чем то отвлечь. Отвлекаемся товарищи, хлопаем в ладоши и надеемся на отмену НДС. Хотя не понимаю, в рашке НДС есть, в Европах VAT так же есть. Неужто из самой америки опыт потянули?




VAT не 20%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: ОЛИГАРХ]
      27 ноября 2016 в 17:17 Гілками

Я, не знаю кто эта ест Балашов.., но больше спионерил-больше плати.., а тот кто честно нажил свой стартовый капитал то как говорил Брынцалов, "я хочу ему посмотреть в глаза..."

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Pepko]
      27 ноября 2016 в 18:37 Гілками

Pepko 27.11.2016 07:28 пишет:

А что мешает сделать налог с оборота, скажем например 10%, но тогда нужно платить всем, а тем кто при кормушке платить в бюджет ох как не хочется...



Податок з обороту означає законсервувати відсталість.
Високотехнологічна економіка - багато рівнів виробництва, а також вузька спеціалізація (як в ЄС, наприклад). І якщо на кожному додавати 10% то собівартість продукції взлетить в космос, в результаті країна стане неконкурентноздатною у порівнянні із сусідами.
Пому податок з обороту - однозначне зло, яке навіть обговорювати не бачу сенсу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Сергёга]
      27 ноября 2016 в 18:46 Гілками

Сергёга 26.11.2016 19:52 пишет:

Mask 26.11.2016 19:16 пишет:

Або ще альтернатива - відміняємо ПДВ, всю освіту робимо платною, пенсійний фонд переводимо на самозабезпечення (тобто пенсії впадуть в 3 рази), всі субсидії теж відміняємо.





оооо, я за руками и ногами
субсидии ни я, ни кто-то из родственников не оформляет
считаю, что субсидии - это глобальная афера по разворовыванию бюджета

пенсии имеются ввиду, но на них рассчёта нет (считаю, что её не будет вообще, когда моё время придёт её получать. Родители также). А то как-то напрягает, что чинуши поучают громадные пенсии, менты с 45 и раньше на пенсии (бывает с 33!)
а те, кто всю жизнь пахал, как моя бабушка, копейки (а дедушки просто до пенсии не дожили). Кстати, ПФ наполняется не с НДС, а с начислений на зарплату (пуст и неполностью...но тут опять вопрос к безумным пенсиям и выходу на пенсию в 33-45 силовиков). И попробуй вовремя не оплатить в ПФ. счёт арестуют на раз два, тода как за косяки с НДС просто штраф. но то уже детали

а вот образование - 5 классов государство обеспечивать должно. как минимум население должно грамоту знать

дальше - платно (возможно, наилучшие ученики опять же за счёт государства, как гс заказ на ВУЗы). за полностью.
ну нафига 12 лет учить остолопа, который уже с первых пяти классов показывает, что его предел - это таблица умножения, а решить квадратное уравнение он не может в принципе. Какие логарифмы и объёмные интегралы...ему это не нужно
Нафига его учить 12 лет??? он всё равно будет разнорабочим или приёмщиком на новой почте (там больше 5 классов образования не нужно)

своего ребёнка планирую в платный сад/школу

и тут уже не вопрос НДС. я просто за такие инициативы




Особисто я такої ж думки щодо власного майбутнього і майбутнього дітей, але.. із 15 млн пенсіонерів половина умре, все-таки не дуже гуманно, тим більше що вони отримують смішну пенсію 100 дол, а не як в інших країнах 600-1500.
Медицину - однозначно приватну. Освіта - важке питання, освіта і культура - це одні і з небагатьох напрямків в які треба вкладати державі. Хоча вищу думаю треба робити платною. А з армією що робити? Тут же просто - або годуєш свою армію, або чужу. Про це можна спорити днями. Частка держави в ВВП і т.д. В США дуже низька, в Європі дуже висока. Але.. ми задалеко забігли.

Якщо повернутись до ПДВ - то потрібні або реальні конструктивні альтернативи, або це флуд від інтернет-"експертів".


п.с. щодо джерел наповнення пенсійного фонду правильно - із ЄСВ, але в 2016 дефіцит ПФ 160 млрд грн, який покривається якраз за рахунок ПДВ. Вирішити проблему може виключно підвищенням пенсійного віку.

Змінено Mask (18:47 27/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
32 года за рулем, Хохленд
Сообщения: 4100
С нами с 08.07.2008

Re: Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на д [Re: Mask]
      28 ноября 2016 в 17:08 Гілками

Mask 27.11.2016 18:37 пишет:

Pepko 27.11.2016 07:28 пишет:

А что мешает сделать налог с оборота, скажем например 10%, но тогда нужно платить всем, а тем кто при кормушке платить в бюджет ох как не хочется...



Податок з обороту означає законсервувати відсталість.
Високотехнологічна економіка - багато рівнів виробництва, а також вузька спеціалізація (як в ЄС, наприклад). І якщо на кожному додавати 10% то собівартість продукції взлетить в космос, в результаті країна стане неконкурентноздатною у порівнянні із сусідами.
Пому податок з обороту - однозначне зло, яке навіть обговорювати не бачу сенсу.



Наскільки мені відомо, Балашов таким чином пропонує реформувати спрощену систему оподаткування. Для підприємств залишиться загальна система.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 47 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6521

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія