autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Петиция о конфискации нерастаможеных авто (23/23)

важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1969
С нами с 02.07.2009

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: melanvi]
      18 апреля 2017 в 11:15 Гілками

melanvi 18.04.2017 11:14 пишет:

NinJa 18.04.2017 11:11 пишет:

melanvi 18.04.2017 10:58 пишет:


В ответ на:

...




я лично тоже себе взял бы такой корч, я ничем не отличаюсь от других людей желающих что-то себе апгрейдить! Но....меня сдерждивает по сути только государство в котором я живу! Поскольку я знаю, что все делается по команде и конфискация будет производиться точно по такой же команде сверху я не буду рисковать! Если же получиться сделать ввоз на подставных лиц, где мои данные фигурировать не будут - я это сделаю! Вот и вся разница тут, а то начинают про налоги, не налоги! Тогда было другое время я оплатил налоги! Сейчас есть возможность их не платить - люди не платят! Вот и вся разница!



Так можно комунал не платить и так далее. И чем это все закончится? Последний выключает свет?



Так многие и не платят, уже сми говорят об этой проблеме...



Ну вот, так тебе зачем платить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: NinJa]
      18 апреля 2017 в 11:17 Гілками

NinJa 18.04.2017 11:11 пишет:


Так можно комунал не платить и так далее. И чем это все закончится? Последний выключает свет?




то може ти платиш оті всі намальовані від балди цифри за опалення?

тільки-но говорив з батьком. прийшла квитанція за опалення. квартирний лічильник, показники одні, в квитанції ВНЄЗАПНО зовсім інші, більші. На питання ВЗФ? відповідь - так то у вас лічильник не рахував, ми _руками порахували_ як правильно повинно бути ви платіть, а потім розберемось плюс цифра за МЗК ще отака, тобто їм мухлювання з МЗК мало, вони ще з квартирними лічильниками почали чухню робити.

Коли держава НА КОЖНОМУ КРОЦІ намагається нас надурити, то логічно, що люди У ВІДПОВІДЬ будуть намагатись надурити державу. На форумах можна почитати сотні дуже правильних людей, які "все по закону" і так далі, але у реальному житті упс.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2017 в 11:21 Гілками

Sergu44o 18.04.2017 11:17 пишет:

NinJa 18.04.2017 11:11 пишет:


Так можно комунал не платить и так далее. И чем это все закончится? Последний выключает свет?




то може ти платиш оті всі намальовані від балди цифри за опалення?

тільки-но говорив з батьком. прийшла квитанція за опалення. квартирний лічильник, показники одні, в квитанції ВНЄЗАПНО зовсім інші, більші. На питання ВЗФ? відповідь - так то у вас лічильник не рахував, ми _руками порахували_ як правильно повинно бути ви платіть, а потім розберемось плюс цифра за МЗК ще отака, тобто їм мухлювання з МЗК мало, вони ще з квартирними лічильниками почали чухню робити.

Коли держава НА КОЖНОМУ КРОЦІ намагається нас надурити, то логічно, що люди У ВІДПОВІДЬ будуть намагатись надурити державу. На форумах можна почитати сотні дуже правильних людей, які "все по закону" і так далі, але у реальному житті упс.



Родителями Киевэнерго неправильно насчитало отопление, поэтому нужно ездить на литовцах – гениально

Змінено Vovchikk (11:21 18/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3542
С нами с 16.08.2002

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2017 в 11:21 Гілками

В ответ на:

де це "вєздє"? і хто пише?



всюди - це у соціальних мережах. хто? ті кого стукнули авто на літовських номерах
ще питання?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Vovchikk]
      18 апреля 2017 в 11:24 Гілками

Vovchikk 18.04.2017 11:21 пишет:

Sergu44o 18.04.2017 11:17 пишет:

NinJa 18.04.2017 11:11 пишет:


Так можно комунал не платить и так далее. И чем это все закончится? Последний выключает свет?




то може ти платиш оті всі намальовані від балди цифри за опалення?

тільки-но говорив з батьком. прийшла квитанція за опалення
. квартирний лічильник, показники одні, в квитанції ВНЄЗАПНО зовсім інші, більші. На питання ВЗФ? відповідь - так то у вас лічильник не рахував, ми _руками порахували_ як правильно повинно бути ви платіть, а потім розберемось плюс цифра за МЗК ще отака, тобто їм мухлювання з МЗК мало, вони ще з квартирними лічильниками почали чухню робити.

Коли держава НА КОЖНОМУ КРОЦІ намагається нас надурити, то логічно, що люди У ВІДПОВІДЬ будуть намагатись надурити державу. На форумах можна почитати сотні дуже правильних людей, які "все по закону" і так далі, але у реальному житті упс.



Родителями Киевэнерго неправильно насчитало отопление, поэтому нужно ездить на литовцах – гениально




4.3.б) Заведомо ложную информацию, клевету, а также нечестные приемы ведения дискуссий в виде "передергиваний" высказываний собеседников, правки/удаления своих собственных сообщений с целью исказить/скрыть их первоначальный смысл, а также провокаций, направленных на участников конференции, в результате чего могут быть нарушены данные Правила.

Оце ти зараз порушив Закон Автоюа.

Там вище до тебе було запитання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: solo2]
      18 апреля 2017 в 11:25 Гілками

solo2 18.04.2017 11:21 пишет:

В ответ на:

де це "вєздє"? і хто пише?



всюди - це у соціальних мережах. хто? ті кого стукнули авто на літовських номерах
ще питання?




наведеш за 3 хвилини хоча б 5 випадків? ну, ти ж заявляєш, що їх багато, так?

чи то поодинокі випадки, а? так само, як і регулярно тікають з місця пригоди на скрєпних наших номерах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3542
С нами с 16.08.2002

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2017 в 11:29 Гілками

В ответ на:

чи то поодинокі випадки, а? так само, як і регулярно тікають з місця пригоди на скрєпних наших номерах.



а я на дрпиті? і повинен тобі щось наводити?
ні? а можна мені на форумі свою думку висловювати, яка з твоєю не збігається?
і де це я казав "багато" ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: solo2]
      18 апреля 2017 в 11:31 Гілками

solo2 18.04.2017 11:29 пишет:

В ответ на:

чи то поодинокі випадки, а? так само, як і регулярно тікають з місця пригоди на скрєпних наших номерах.



а я на дрпиті? і повинен тобі щось наводити?
ні? а можна мені на форумі свою думку висловювати, яка з твоєю не збігається?
і де це я казав "багато" ?




ти щось заявив. я запитав в тебе докази.
звісно не повинен доводити нічого. але тоді ціна твоїм словам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1969
С нами с 02.07.2009

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2017 в 11:38 Гілками

Sergu44o 18.04.2017 11:17 пишет:

NinJa 18.04.2017 11:11 пишет:


Так можно комунал не платить и так далее. И чем это все закончится? Последний выключает свет?




то може ти платиш оті всі намальовані від балди цифри за опалення?

тільки-но говорив з батьком. прийшла квитанція за опалення. квартирний лічильник, показники одні, в квитанції ВНЄЗАПНО зовсім інші, більші. На питання ВЗФ? відповідь - так то у вас лічильник не рахував, ми _руками порахували_ як правильно повинно бути ви платіть, а потім розберемось плюс цифра за МЗК ще отака, тобто їм мухлювання з МЗК мало, вони ще з квартирними лічильниками почали чухню робити.

Коли держава НА КОЖНОМУ КРОЦІ намагається нас надурити, то логічно, що люди У ВІДПОВІДЬ будуть намагатись надурити державу. На форумах можна почитати сотні дуже правильних людей, які "все по закону" і так далі, але у реальному житті упс.



А вода, а электричество? Считаю ровные пацаны могут не платить, т.к. наказания то нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1969
С нами с 02.07.2009

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2017 в 11:39 Гілками

Sergu44o 18.04.2017 11:24 пишет:

Vovchikk 18.04.2017 11:21 пишет:

Sergu44o 18.04.2017 11:17 пишет:


В ответ на:

...





то може ти платиш оті всі намальовані від балди цифри за опалення?

тільки-но говорив з батьком. прийшла квитанція за опалення
. квартирний лічильник, показники одні, в квитанції ВНЄЗАПНО зовсім інші, більші. На питання ВЗФ? відповідь - так то у вас лічильник не рахував, ми _руками порахували_ як правильно повинно бути ви платіть, а потім розберемось плюс цифра за МЗК ще отака, тобто їм мухлювання з МЗК мало, вони ще з квартирними лічильниками почали чухню робити.

Коли держава НА КОЖНОМУ КРОЦІ намагається нас надурити, то логічно, що люди У ВІДПОВІДЬ будуть намагатись надурити державу. На форумах можна почитати сотні дуже правильних людей, які "все по закону" і так далі, але у реальному житті упс.



Родителями Киевэнерго неправильно насчитало отопление, поэтому нужно ездить на литовцах – гениально




4.3.б) Заведомо ложную информацию, клевету, а также нечестные приемы ведения дискуссий в виде "передергиваний" высказываний собеседников, правки/удаления своих собственных сообщений с целью исказить/скрыть их первоначальный смысл, а также провокаций, направленных на участников конференции, в результате чего могут быть нарушены данные Правила.

Оце ти зараз порушив Закон Автоюа.

Там вище до тебе було запитання.



Счетаю всем оппонентам нужно раздать бан


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3542
С нами с 16.08.2002

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2017 в 11:40 Гілками

В ответ на:

ти щось заявив. я запитав в тебе докази.



вау! на форумах лунають одні заяви, які повинні бути підкрепленні доказами!
в тебе є докази, що твоїм батькам нарахували неправильно за опалення, крім слів працівників київенерго? і коли це київенерго стало державним?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3542
С нами с 16.08.2002

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: NinJa]
      18 апреля 2017 в 11:42 Гілками

В ответ на:

Счетаю всем оппонентам нужно раздать бан



+1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2017-04-18 Предупреждение №2 (1 круг). 4.3.к) флуд в тематических разделах. Lacett.

Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: solo2]
      18 апреля 2017 в 11:46 Гілками

solo2 18.04.2017 11:40 пишет:

В ответ на:

ти щось заявив. я запитав в тебе докази.



вау! на форумах лунають одні заяви, які повинні бути підкрепленні доказами!
в тебе є докази, що твоїм батькам нарахували неправильно за опалення, крім слів працівників київенерго? і коли це київенерго стало державним?




є. показники лічильника. який встановлений та запущений в роботу тим самим Енерго декілька місяців тому.

так, по життю бажано не заявляти такого, що не можеш довести. нажаль, зараз дуже багато людей, які цього не розуміють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: solo2]
      18 апреля 2017 в 13:02 Гілками

solo2 18.04.2017 10:58 пишет:


или у них зеленые карты? тогда почему везде пишут, что они после дтп сваливают?




В одном есть, а если нет, то это уже вопрос частный, и вопрос к чудесной организации, которая отвечает за безопасность дорожного движения. Новая Полиция, вроде называется, хотя, что там нового, кроме формы, не совсем понятно, но это тема другой ветки.
Так вот, что им мешает проверять наличие страховки, и на этом основании отправлять авто на штрафплощадку?
Ведь это их обязанность, или снова нет полномочий? Нет, значит пусть дадут им эти полномочия, иначе зачем они нужны это люди, которые катаются за наши деньги?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35532
С нами с 28.01.2009

Re: Петиция о конфискации нерастаможеных авто [Re: Yorc]
      18 апреля 2017 в 16:48 Гілками

Сообщение модератора -В разделе три идентичные темы, закрываю две, общение продолжаем здесь

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 96 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 31059

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія