autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (2/285)

IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 10:04 Гілками

о
перевзуваємось на льоту
норм, вже соромно визнавати, що "маєш" бляху. Це шлях до виправлення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      19 октября 2018 в 10:18 Гілками

Sashok_Accent 19.10.2018 10:04 пишет:

о
перевзуваємось на льоту
норм, вже соромно визнавати, що "маєш" бляху. Це шлях до виправлення.




Пошло раздвоение какое-то.

В ответ на:

Офф: Мої обидві власні машини на українській реєстрації, за місцем моєї реєстрації (АА) і куплені за існуючими цінами українського ринку (те що тут повигадували окремі "болтуни" то, як бачу норма автоюа спілкування, тому ), але в той же час, час від часу з 2014 року їздив і сьогодні з певних обставин їзджу на автомобілях з європейськими номерами, керую згідно норм, зазначених вище, бачу різницю в автомобілях нашого ринку і європейського, як в якості, так і в ціні, тому підтримую європейський ринок, тому що ті автомобілі ремонтопридатніші. Той, хто купив фаетона "бляху" за 3 000 - здасть його на шрот, а той хто купив пасата за ці гроші, буде їздити на ньому ще довго, що не скажеш про аналогію б/в у нас, таку як черрі, джіллі...





Пишет что на бляхах ездит только а владеет 2мя машинами на укрономерах. Пару страниц назад утверждал что бляхи его и что он их купил. В декларации нет ни одной - ни на укрономерах ни на бляхо. Все на какойто бред уже смахивает. Сам купил в польше шротовую октавию за 2500 - а оказываеться за 3000 можно купить фаетона . Пишет что евромашины ремонтопридатниши - а сам чуть что сдает на лом и говорит что ремонтировать нет смысла . Вобщем каждый пост - это по сути переобувание .

Змінено Drinkens (10:19 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      19 октября 2018 в 10:21 Гілками

Drinkens 19.10.2018 09:46 пишет:


Это ты об октавии которую купил у поляка за 2,5 тысячи ойро и она продымев пол-года стала и ушла на разбор ? И про мондео которое потребовало после покупки за 2,5 тысячи потребовало сразу штуку евро ? . Кто то конечно может завезти сюда машину за 2 тысячи и спокойно на ней ездить .Я например спокойно бы мог завезти толковую машину за 2 тысячи и ездить не горюя ( Гройсманы и ко по сути признали что им наплевать на законопослушных граждан - не удивлюсь если они бляхерам еще скидочку организуют за активную гражданскую позицию ). Но кто то обречен ходить по граблям - хоть с укроавтопромом, хоть с бляхо . У них другое призвание - утилизация и борьба с черметом на европейских дорогах. Я вообще не пойму чего ты тут постоянно указываешь на качественый европейский автопром - а тянешь поставленные на колени и натертые до блеска трупы ?




Я в попередньому пості згадував "болтунів", то щось пояснювати чи про щось говорити сенсу жодного немає, бо рівень інтелекту схоже там зводиться лише до того, щоб замалювати номера на "бляхі", а потім іх стирати наждаком . Мені, наприклад, як і будь-якій людині зі здоровим глуздом та і тому "бляхеру" на рено доцільність такого дійства навряд чи буде зрозумілою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 10:22 Гілками

orys 19.10.2018 10:21 пишет:

Drinkens 19.10.2018 09:46 пишет:


Это ты об октавии которую купил у поляка за 2,5 тысячи ойро и она продымев пол-года стала и ушла на разбор ? И про мондео которое потребовало после покупки за 2,5 тысячи потребовало сразу штуку евро ? . Кто то конечно может завезти сюда машину за 2 тысячи и спокойно на ней ездить .Я например спокойно бы мог завезти толковую машину за 2 тысячи и ездить не горюя ( Гройсманы и ко по сути признали что им наплевать на законопослушных граждан - не удивлюсь если они бляхерам еще скидочку организуют за активную гражданскую позицию ). Но кто то обречен ходить по граблям - хоть с укроавтопромом, хоть с бляхо . У них другое призвание - утилизация и борьба с черметом на европейских дорогах. Я вообще не пойму чего ты тут постоянно указываешь на качественый европейский автопром - а тянешь поставленные на колени и натертые до блеска трупы ?




Я в попередньому пості згадував "болтунів", то щось пояснювати чи про щось говорити сенсу жодного немає, бо рівень інтелекту схоже там зводиться лише до того, щоб замалювати номера на "бляхі", а потім іх стирати наждаком . Мені, наприклад, як і будь-якій людині зі здоровим глуздом та і тому "бляхеру" на рено доцільність такого дійства навряд чи буде зрозумілою.




ТАк ты же с ним общался - расскажи зачем он это сделал - узнаем. Мне тоже непонятно. А так поки шо бовтун тут ти

Змінено Drinkens (10:23 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
42 года (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2314
С нами с 22.07.2014

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      19 октября 2018 в 10:27 Гілками

Чо тут? Мы по прежнему завидуем чудомобилям за 3к евро?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Executor]
      19 октября 2018 в 10:29 Гілками

Executor 19.10.2018 10:27 пишет:

Чо тут? Мы по прежнему завидуем чудомобилям за 3к евро?




ну спать не можем, так завидуем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Kalinin
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: -VVB-]
      19 октября 2018 в 10:30 Гілками

-VVB- 18.10.2018 19:16 пишет:

О, новая тема. А можно краткое содержание предыдущих серий?



Сцикливые пытаются оправдать себя в глазах не сцикливых, а зачуханцы коптят небо на дешевом еврохламе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26165
С нами с 14.07.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 10:49 Гілками

orys 19.10.2018 10:02 пишет:

Якраз "госчиновник" говорить вірно, а не несе різного роду вигадки і на вентиляторі роздуває те, що вигідно йому. Не пам'ятаю вже сьогодні ні статей ні чіткої назви, але це Стамбульська конвенція, стороною котрої є Україна. Згідно Закону України "Про міжнародні договори" - міжнародний договір має вищу силу. Зміни, котрі були внесені до митного кодексу України були прийняті в порушення вимог цієї конвенції.



Это даже "не рукалицо" - это уже тупая попытка трактовать законодательство. Почувствуй разницу: 1. Ты через верблюда (т.е. дефакто вступил в преступный сговор с гражданиной другого государства, заплатил ему денег за его "услоги" и стоимость автомобиля) затянул бляху и на остновании Стамбульской конвенции решил, что ты тут имеешь право на ней ездить.
2. Ты (опять же вступив в преступный сговор) стал фиктивным сотрудником фиктивной иностранной фирмы и якобы используешь предоставленое фирмой авто, для выполнения фирмовых задач.
3. У Панасоника есть друг - не резидент Украины, который регулярно выезжает/заезжает в/из Украины, а пребываючи на территории Украины - дает Панасонику покататься.

Не, понять разницу не получается?


В ответ на:

Тому і виникли повторно такі схеми ввезення автомобілів на іноземній реєстрації - "блях" та їх експлуатація в Україні. Тому вирішення питання силовими методами, це ніщо інше, як безпринципний шабаш за відсутності правових підстав.



Именно, что "схемы", при этом совершенно НЕ ЗАКОННЫЕ.


В ответ на:

А щодо введення Євро 5 - не смішіть за екологію, бо безпоселредньо знаю процедуру отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря, притому по всім 3-м категоріям підприємств. А також налице гаражі та приватний сектор де палять котли листям, сміттям, відпрацьованими мастилами, пластмасою, тощо і навіть зараз у місті постійний смог.



Снова передергивание. Во-первых государство в исключительных случаях имеет право выдавать разрешения, при этом такие рахрешения ограничены по сроку действия - т.о. имея такое право предприятие, которое убедило государство в необходимости своего функционирования в условиях вредных выбросов, при условии соблюдения сроков получает такое разрешение. Каким боком это к бляхам? В Украине не запрещена эксплуатация транспортных средств с нормами ниже евро5, по этому на дорогах есть и 50тилетние жигули с камазами, по этому в страну не запрещен въезд автомобилей ниже евро5, но для того, что бы омолаживать автопарк государство запретило первичную регистрацию автомобилей ниже евро5, что из этого не понятно?
Во-вторых: Что сделал гос.чиновник, если считает выдачу разрешений на подобное нарушением?


В ответ на:

Ну а за інших, у кожного своя голова, а коли людина, наприклад, не здатна навіть за собою змити в громадському туалеті, то тут не в "бляхі" справа, а в голові людини.




Да-да, в туалете ты уже смывать научился, а вот уважать свое Государство - нет.


В ответ на:

Офф: Мої обидві власні машини на українській реєстрації, за місцем моєї реєстрації (АА) і куплені за існуючими цінами українського ринку (те що тут повигадували окремі "болтуни" то, як бачу норма автоюа спілкування, тому ), але в той же час, час від часу з 2014 року їздив і сьогодні з певних обставин їзджу на автомобілях з європейськими номерами



У меня несколько вопросов к чиновнику:
Сколько же итого автомобилей у "рядового чиновника"?
Затраты на покупку пригон блях задекларированы?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      19 октября 2018 в 10:51 Гілками

Sashok_Accent 19.10.2018 10:04 пишет:

о
перевзуваємось на льоту
норм, вже соромно визнавати, що "маєш" бляху. Це шлях до виправлення.




Не зрозумів стьоба? Є в гаражі "бляха" на запчастини, їздив нею і що? І сьогодні їзджу автомобілем на єврономерах і що?
Деталі то особиста справа кожного і знати зайве першому зустрічному абсолютно не потрібно
Щодо цікавості до моєї декларації, декларується майно, яке налижить членам сім'ї (визначення членів сім'ї міститься в Законі), в моєму випадку то я і дружина. Так от, що ми маємо згідно закону, то і декларую, що не зрозуміло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26165
С нами с 14.07.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 10:54 Гілками

orys 19.10.2018 10:51 пишет:

Так от, що ми маємо згідно закону, то і декларую, що не зрозуміло



Так бляхи задекларированы или они вне закона?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 10:58 Гілками

orys 19.10.2018 10:51 пишет:

Sashok_Accent 19.10.2018 10:04 пишет:

о
перевзуваємось на льоту
норм, вже соромно визнавати, що "маєш" бляху. Це шлях до виправлення.




Не зрозумів стьоба? Є в гаражі "бляха" на запчастини, їздив нею і що? І сьогодні їзджу автомобілем на єврономерах і що?
Деталі то особиста справа кожного і знати зайве першому зустрічному абсолютно не потрібно
Щодо цікавості до моєї декларації, декларується майно, яке налижить членам сім'ї (визначення членів сім'ї міститься в Законі), в моєму випадку то я і дружина. Так от, що ми маємо згідно закону, то і декларую, що не зрозуміло




Так ты же пишешь что ты имеешь свои 2 авто на АА номерах. Как это твои если не принадлежат ни тебе ни жене . Здуреть можно от этих головоломок честных украинских чиновников


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Amateur]
      19 октября 2018 в 11:02 Гілками

Amateur 19.10.2018 10:54 пишет:

orys 19.10.2018 10:51 пишет:

Так от, що ми маємо згідно закону, то і декларую, що не зрозуміло



Так бляхи задекларированы или они вне закона?




Так уже дальше пошло - он и на укрономерах не внес - потому что зарегистрировал не на членов семьи. Вобщем опытный чиновник оказываеться. Зачем мопед на себя регистрировал ? Что за прокол


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      19 октября 2018 в 11:02 Гілками

Drinkens 19.10.2018 10:58 пишет:

Здуреть можно от этих головоломок честных украинских чиновников




а прикинь, как весело тем, кому надо это имущество искать по долгу службы и ловить чиновников на этом всем?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      19 октября 2018 в 11:05 Гілками

Sashok_Accent 19.10.2018 11:02 пишет:

Drinkens 19.10.2018 10:58 пишет:

Здуреть можно от этих головоломок честных украинских чиновников




а прикинь, как весело тем, кому надо это имущество искать по долгу службы и ловить чиновников на этом всем?




Ото именно что весело. Потому что толку от ловли такого ранга чиновников по большому счету никакого. Ну кроме установления вселенской справедливости.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 11:05 Гілками

В ответ на:

Не зрозумів стьоба? Є в гаражі "бляха" на запчастини, їздив нею і що?




Блин, это бомба. Третья машина Ориса поставленая на колени после поляка за пару месяцев 3 машины - осталась одна. Яркий пример Польского автопрома за 3 копейки

Змінено Drinkens (11:08 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Amateur]
      19 октября 2018 в 11:49 Гілками

Amateur 19.10.2018 10:49 пишет:


Сколько же итого автомобилей у "рядового чиновника"?
Затраты на покупку пригон блях задекларированы?




О бачу комплекси. Декларація у відкритому доступі - юридично автомобіля жодного. Перший автомобіль не рідної дочки, котрий зареєстрований та знаходиться у її власності, не маю права на ньому їздити? Інший автомобіль згідно чинного законодавства зареєстрований та у власності тещі, не маю права на ньому їздити? Чи не маю права, оскільки купив їх, обслугоовую і відповідаю за ці автомобілі називати теоретично їх власними Чи гаражем покійного тестя теж не маю права користуватись? Чи батьковим гаражем?
Щодо "блях" не путайте грішне з праведним. Є родичі, котрі приганяють автомобілі на єврономерах для власних потреб, в рамках біометричного паспорту під час туристичної поїздки я не маю права скласти компанію в огляді, купівлі такого автомобіля?
Щодо питання керувати "бляхою", ставте його не мені, закон не дозволяє мені то робити у законний спосіб (розмитнити, поставити на облік) і задекларувати, а керувати згідно схем. А щоб довести останнє, то потрібно зловити і довести у судовому порядку, бо інше то бла-бла. А оплатити вартість автомобіля під пільговий закон чи придбати автомобіль старше 5 років мені не дозволяє інший закон, згідно якого сума, вказана в декларації не відповідатиме сумі, витраченій на автомобіль.
І останнє, не потрібно шмаркляти голосно, і називати мене чиновником, я рядовий найманий працівник, як і будь-хто - водій, іт-шник, кладовщик, тощо. Трішки є правда юридична різниця, є спец. закон і я його дотримуюсь, а саме, не маю прибутків поза зарплатою, ну і видатки лише згідно зарплати. А названі машини на АА реєстрації куплені не під час роботи на державній службі, тому відношення до декларації жодного не мають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
42 года (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2314
С нами с 22.07.2014

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 11:55 Гілками

orys 19.10.2018 11:49 пишет:


Чи не маю права, оскільки купив їх, обслугоовую і відповідаю за ці автомобілі називати теоретично їх власними



парам пам пам. Пиу.
Сапиенти сат.
В ответ на:

Щодо питання керувати "бляхою", ставте його не мені, закон не дозволяє мені то робити у законний спосіб (розмитнити, поставити на облік) і задекларувати, а керувати згідно схем.



Закон и мне не позволяет ушатать бляхера, совершившего ДТП и намылившегося сбежать, с зарегистрированного карабина. Што ж делать... может есть какая схема? Закон то не позволяет! А я хочу законно ушатать. Шоп не повадно сбегать было!
Все еще не доходит, зачем законы и чем чревато, если ВСЕ начнут искать схемы?

Змінено Executor (11:58 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26165
С нами с 14.07.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 12:09 Гілками

orys 19.10.2018 11:49 пишет:

О бачу комплекси. Декларація у відкритому доступі - юридично автомобіля жодного. Перший автомобіль не рідної дочки, котрий зареєстрований та знаходиться у її власності, не маю права на ньому їздити? Інший автомобіль згідно чинного законодавства зареєстрований та у власності тещі, не маю права на ньому їздити? Чи не маю права, оскільки купив їх, обслугоовую і відповідаю за ці автомобілі називати теоретично їх власними Чи гаражем покійного тестя теж не маю права користуватись? Чи батьковим гаражем?
Щодо "блях" не путайте грішне з праведним. Є родичі, котрі приганяють автомобілі на єврономерах для власних потреб, в рамках біометричного паспорту під час туристичної поїздки я не маю права скласти компанію в огляді, купівлі такого автомобіля?
Щодо питання керувати "бляхою", ставте його не мені, закон не дозволяє мені то робити у законний спосіб (розмитнити, поставити на облік) і задекларувати, а керувати згідно схем. А щоб довести останнє, то потрібно зловити і довести у судовому порядку, бо інше то бла-бла. А оплатити вартість автомобіля під пільговий закон чи придбати автомобіль старше 5 років мені не дозволяє інший закон, згідно якого сума, вказана в декларації не відповідатиме сумі, витраченій на автомобіль.
І останнє, не потрібно шмаркляти голосно, і називати мене чиновником, я рядовий найманий працівник, як і будь-хто - водій, іт-шник, кладовщик, тощо. Трішки є правда юридична різниця, є спец. закон і я його дотримуюсь, а саме, не маю прибутків поза зарплатою, ну і видатки лише згідно зарплати. А названі машини на АА реєстрації куплені не під час роботи на державній службі, тому відношення до декларації жодного не мають.



Спасибо - больше вопросов нет, а комментировать тут безсмысленно. Прошу прощения перепутал "чиновник" и "гос.служащий".

Змінено Amateur (12:11 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 12:13 Гілками

orys 19.10.2018 11:49 пишет:



О бачу комплекси. Декларація у відкритому доступі - юридично автомобіля жодного. Перший автомобіль не рідної дочки, котрий зареєстрований та знаходиться у її власності, не маю права на ньому їздити? Інший автомобіль згідно чинного законодавства зареєстрований та у власності тещі, не маю права на ньому їздити? Чи не маю права, оскільки купив їх, обслугоовую і відповідаю за ці автомобілі називати теоретично їх власними Чи гаражем покійного тестя теж не маю права користуватись? Чи батьковим гаражем?
Щодо "блях" не путайте грішне з праведним. Є родичі, котрі приганяють автомобілі на єврономерах для власних потреб, в рамках біометричного паспорту під час туристичної поїздки я не маю права скласти компанію в огляді, купівлі такого автомобіля?
Щодо питання керувати "бляхою", ставте його не мені, закон не дозволяє мені то робити у законний спосіб (розмитнити, поставити на облік) і задекларувати, а керувати згідно схем. А щоб довести останнє, то потрібно зловити і довести у судовому порядку, бо інше то бла-бла. А оплатити вартість автомобіля під пільговий закон чи придбати автомобіль старше 5 років мені не дозволяє інший закон, згідно якого сума, вказана в декларації не відповідатиме сумі, витраченій на автомобіль.
І останнє, не потрібно шмаркляти голосно, і називати мене чиновником, я рядовий найманий працівник, як і будь-хто - водій, іт-шник, кладовщик, тощо. Трішки є правда юридична різниця, є спец. закон і я його дотримуюсь, а саме, не маю прибутків поза зарплатою, ну і видатки лише згідно зарплати. А названі машини на АА реєстрації куплені не під час роботи на державній службі, тому відношення до декларації жодного не мають.




это прекрасно!!!

классика гос-чиновника
"у меня ничего нет", все на мамо-тещах
прям депутаты в миниатюре.

Змінено Sashok_Accent (12:16 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 12:14 Гілками

orys 19.10.2018 11:49 пишет:

Amateur 19.10.2018 10:49 пишет:


Сколько же итого автомобилей у "рядового чиновника"?
Затраты на покупку пригон блях задекларированы?




О бачу комплекси. Декларація у відкритому доступі - юридично автомобіля жодного. Перший автомобіль не рідної дочки, котрий зареєстрований та знаходиться у її власності, не маю права на ньому їздити? Інший автомобіль згідно чинного законодавства зареєстрований та у власності тещі, не маю права на ньому їздити? Чи не маю права, оскільки купив їх, обслугоовую і відповідаю за ці автомобілі називати теоретично їх власними Чи гаражем покійного тестя теж не маю права користуватись? Чи батьковим гаражем?
Щодо "блях" не путайте грішне з праведним. Є родичі, котрі приганяють автомобілі на єврономерах для власних потреб, в рамках біометричного паспорту під час туристичної поїздки я не маю права скласти компанію в огляді, купівлі такого автомобіля?
Щодо питання керувати "бляхою", ставте його не мені, закон не дозволяє мені то робити у законний спосіб (розмитнити, поставити на облік) і задекларувати, а керувати згідно схем. А щоб довести останнє, то потрібно зловити і довести у судовому порядку, бо інше то бла-бла. А оплатити вартість автомобіля під пільговий закон чи придбати автомобіль старше 5 років мені не дозволяє інший закон, згідно якого сума, вказана в декларації не відповідатиме сумі, витраченій на автомобіль.
І останнє, не потрібно шмаркляти голосно, і називати мене чиновником, я рядовий найманий працівник, як і будь-хто - водій, іт-шник, кладовщик, тощо. Трішки є правда юридична різниця, є спец. закон і я його дотримуюсь, а саме, не маю прибутків поза зарплатою, ну і видатки лише згідно зарплати. А названі машини на АА реєстрації куплені не під час роботи на державній службі, тому відношення до декларації жодного не мають.




Как вьюн на сковородке . Оказываеться роверы и мерседесы обычно регистрируються на неродственников потому что закон не позволяет. . Хип Хоп Лал ла лей


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 176 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 209584

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія