autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (4/285)

IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 14:06 Гілками

Integer 19.10.2018 14:02 пишет:


Но правда выглядит так как я подредактировал.... Правда Киа не вызывает столько пафоса как ваген, да и не по рангу госслужащему на киа, там вгаен,мерен,бимер только.




та можно ж не только КИА - вот я только что нашел 600 универсалов дизельных под закон, ценой до 5 килоевро, евро5
тамжишь и вперед

страница


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:15 Гілками

orys 19.10.2018 11:49 пишет:

Amateur 19.10.2018 10:49 пишет:


Сколько же итого автомобилей у "рядового чиновника"?
Затраты на покупку пригон блях задекларированы?




О бачу комплекси. Декларація у відкритому доступі - юридично автомобіля жодного. Перший автомобіль не рідної дочки, котрий зареєстрований та знаходиться у її власності, не маю права на ньому їздити? Інший автомобіль згідно чинного законодавства зареєстрований та у власності тещі, не маю права на ньому їздити? Чи не маю права, оскільки купив їх, обслугоовую і відповідаю за ці автомобілі називати теоретично їх власними Чи гаражем покійного тестя теж не маю права користуватись? Чи батьковим гаражем?
Щодо "блях" не путайте грішне з праведним. Є родичі, котрі приганяють автомобілі на єврономерах для власних потреб, в рамках біометричного паспорту під час туристичної поїздки я не маю права скласти компанію в огляді, купівлі такого автомобіля?
Щодо питання керувати "бляхою", ставте його не мені, закон не дозволяє мені то робити у законний спосіб (розмитнити, поставити на облік) і задекларувати, а керувати згідно схем. А щоб довести останнє, то потрібно зловити і довести у судовому порядку, бо інше то бла-бла. А оплатити вартість автомобіля під пільговий закон чи придбати автомобіль старше 5 років мені не дозволяє інший закон, згідно якого сума, вказана в декларації не відповідатиме сумі, витраченій на автомобіль.
І останнє, не потрібно шмаркляти голосно, і називати мене чиновником, я рядовий найманий працівник, як і будь-хто - водій, іт-шник, кладовщик, тощо. Трішки є правда юридична різниця, є спец. закон і я його дотримуюсь, а саме, не маю прибутків поза зарплатою, ну і видатки лише згідно зарплати. А названі машини на АА реєстрації куплені не під час роботи на державній службі, тому відношення до декларації жодного не мають.



В этом посте шикарно все

В ответ на:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції
Стаття 46. Інформація, що зазначається в декларації
1. У декларації зазначаються відомості про:
3) цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року, що належить суб’єкту декларування або членам його сім’ї на праві приватної власності, у тому числі спільної власності, або перебуває в її володінні або користуванні незалежно від форми правочину, внаслідок якого набуте таке право.




Даже если авто на теще, но ты им постоянно пользуешься, то обязан подать его в декларации (с учетом стоимости в 100 прожиточных минимумов)
Или ты просто "керуєш", а не "користуєшся", как и с бляхами?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 14:16 Гілками

Integer 19.10.2018 13:33 пишет:

Вот об этом писал в прошлом топике, а теперь и сам подтверждает , хотя открещивались от такого
з.ы. смотрю, пятница удалась.





Дивуюсь, людській елементарній тупості. Сума в декларації, котра подавалась вперше - зазначена річна. На виході купує людина машину за 5 тис. євро, от і протокол на 50 тис.грн., звільнення... Коли декларація подається вдруге, людина може, виходячи з суми робити заощадження та декларувати, як власні кошти (у разі, коли того не зробила вперше). І так рік на якийсь наступний, буде в декларації зазначена відповідна сума і питань НАБУ не буде, з приводу де взялася сума на придбання автомобіля у сумі 5 тис.євро + витрати на всі платежі з розмитнення та постановки авто на облік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 14:18 Гілками

Integer 19.10.2018 14:02 пишет:

Но правда выглядит так как я подредактировал.... Правда Киа не вызывает столько пафоса как ваген, да и не по рангу госслужащему на киа, там вгаен,мерен,бимер только.




От вона і жаба зелена вилазить, яке діло до того, хто і на чому їздить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2665
С нами с 10.07.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:22 Гілками

orys 19.10.2018 14:18 пишет:


От вона і жаба зелена вилазить, яке діло до того, хто і на чому їздить?



Не надрывайся, купил законно, хоть на вертолете . А так твои потуги только веселят - продолжай. Кстати, о жабе, глядя как ты унижаешь Киа, Хендэ - это как раз демонстрирует жабку, которая у тебя в голове все время подает признаки присутствия


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      19 октября 2018 в 14:24 Гілками

Timur_nes 19.10.2018 14:15 пишет:

Даже если авто на теще, но ты им постоянно пользуешься, то обязан подать его в декларации (с учетом стоимости в 100 прожиточных минимумов)
Или ты просто "керуєш", а не "користуєшся", как и с бляхами?




Абсолютно вірно, за наявності документа/доручення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2665
С нами с 10.07.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:25 Гілками

orys 19.10.2018 14:16 пишет:


Дивуюсь, людській елементарній тупості. Сума в декларації, котра подавалась вперше - зазначена річна. На виході купує людина машину за 5 тис. євро, от і протокол на 50 тис.грн., звільнення... Коли декларація подається вдруге, людина може, виходячи з суми робити заощадження та декларувати, як власні кошти (у разі, коли того не зробила вперше). І так рік на якийсь наступний, буде в декларації зазначена відповідна сума і питань НАБУ не буде, з приводу де взялася сума на придбання автомобіля у сумі 5 тис.євро + витрати на всі платежі з розмитнення та постановки авто на облік.



Ой, какой ты сказочник, заливай это тем кто не покупал дорогих вещей. Лично купил жене квартиру , которя госслужащая - последствий, ее раз в налоговую дернули и провели еще одну проверку моих доходов - все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Kalinin
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Andrey1986]
      19 октября 2018 в 14:34 Гілками

Andrey1986 19.10.2018 12:27 пишет:

Блин, ну сделайте уже хоть какую то растаможку, ну где то 1000 у.е. с машины, что бы Орис мог машину зарегистрировать на себя, и показать в декларации, что бы вы от него отстали!


Если будет растаможка, не будет блях, не будет блях не будет у мужичка в кожаном кресле миллиарда. Пока мужичку не предложат другой доход "компромисс", бляхи будут иметь свое место под солнцем.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 14:36 Гілками

Integer 19.10.2018 14:22 пишет:

Кстати, о жабе, глядя как ты унижаешь Киа, Хендэ - это как раз демонстрирует жабку, которая у тебя в голове все время подает признаки присутствия




В чому це я їх "уніжаю", просто приклад з життя, коли купують в Польщі хюндаї та кіи 2011 р.в. після піцерії, прокату, навчання, тощо з пробігами, більшими аніж на рено 2004 року, котрому їзджу зараз і тут ввозять під пільгове розмитнення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 14:38 Гілками

Integer 19.10.2018 14:25 пишет:

Ой, какой ты сказочник, заливай это тем кто не покупал дорогих вещей. Лично купил жене квартиру , которя госслужащая - последствий, ее раз в налоговую дернули и провели еще одну проверку моих доходов - все.




Ну тож "порєшал" певне, а я ж чесний, тому і так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:40 Гілками

orys 19.10.2018 14:38 пишет:

Integer 19.10.2018 14:25 пишет:

Ой, какой ты сказочник, заливай это тем кто не покупал дорогих вещей. Лично купил жене квартиру , которя госслужащая - последствий, ее раз в налоговую дернули и провели еще одну проверку моих доходов - все.




Ну тож "порєшал" певне, а я ж чесний, тому і так




нащо йому рішати? показав податковій свої прибутки і всі задоволені.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6567
С нами с 02.03.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:42 Гілками

orys 19.10.2018 14:36 пишет:

Integer 19.10.2018 14:22 пишет:

Кстати, о жабе, глядя как ты унижаешь Киа, Хендэ - это как раз демонстрирует жабку, которая у тебя в голове все время подает признаки присутствия




В чому це я їх "уніжаю", просто приклад з життя, коли купують в Польщі хюндаї та кіи 2011 р.в. після піцерії, прокату, навчання, тощо з пробігами, більшими аніж на рено 2004 року, котрому їзджу зараз і тут ввозять під пільгове розмитнення.


на рено бабушка по выходным в церковь ездила?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      19 октября 2018 в 14:48 Гілками

Sashok_Accent 19.10.2018 14:40 пишет:

нащо йому рішати? показав податковій свої прибутки і всі задоволені.




Ну тож він показав, а що я покажу, коли в першій декларації не показав, звідки суму достатню взяв


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2665
С нами с 10.07.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:53 Гілками

orys 19.10.2018 14:38 пишет:

Integer 19.10.2018 14:25 пишет:

Ой, какой ты сказочник, заливай это тем кто не покупал дорогих вещей. Лично купил жене квартиру , которя госслужащая - последствий, ее раз в налоговую дернули и провели еще одну проверку моих доходов - все.



Ну тож "порєшал" певне, а я ж чесний, тому і так



Ну вот пока у нас такие чиновники которые ничего кроме как "порєшал" себе даже не представляют, то и ахметов не сидит и живем в г**е. А по поводу "чесний" ты уже и на форуме спалился ... но это так между прочим...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2665
С нами с 10.07.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:54 Гілками

orys 19.10.2018 14:48 пишет:

коли в першій декларації не показав



Ч Честный
з.ы. У налоговой можно взять длинную выписку за огромный период.
з.ы.ы И не в 1-й, а для чинуш в "0"-ой.

Змінено Integer (14:55 19/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6567
С нами с 02.03.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 14:55 Гілками

Integer 19.10.2018 14:53 пишет:

orys 19.10.2018 14:38 пишет:

Integer 19.10.2018 14:25 пишет:

Ой, какой ты сказочник, заливай это тем кто не покупал дорогих вещей. Лично купил жене квартиру , которя госслужащая - последствий, ее раз в налоговую дернули и провели еще одну проверку моих доходов - все.



Ну тож "порєшал" певне, а я ж чесний, тому і так



Ну вот пока у нас такие чиновники которые ничего кроме как "порєшал" себе даже не представляют, то и ахметов не сидит и живем в г**е. А по поводу "чесний" ты уже и на форуме спалился ... но это так между прочим...


он не честный, ему или не дают или он бздит

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38767
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 14:57 Гілками

orys 19.10.2018 14:48 пишет:



Ну тож він показав, а що я покажу, коли в першій декларації не показав, звідки суму достатню взяв




так зі своїх чесних доходів
ти ж чесно заробляєш? в білу ото?

бо ненависні тобою ФОПи-ІТ - можуть кожну копійку підтвердити
а чесний держслужбовець що, не може?
ну тобто звідки у чесного держслужбовця взялисья 5 кілоЄвро, які він не може показати НАБУ чи податковій?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Integer]
      19 октября 2018 в 15:03 Гілками

Integer 19.10.2018 14:53 пишет:

А по поводу "чесний" ты уже и на форуме спалился ... но это так между прочим...




В чому? Що машина на тещі, то ж вона частину грошей дала, іншу банк , так я у той час декларацію не подавав. А фієсту 10-літню дитині купив, то подадкова підтвердить 5 тис. за 10 років копіння з-п, тощо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      19 октября 2018 в 15:11 Гілками

Sashok_Accent 19.10.2018 14:57 пишет:


ну тобто звідки у чесного держслужбовця взялисья 5 кілоЄвро, які він не може показати НАБУ чи податковій?




Ну людина проївши, витративши гроші прийшла з пустими карманами працювати на державну службу, тож в кінці року сума буде лише з того, що заробив і пройшло по податковій за рік. З цього і відштовхуватися слід, коли 5 тис. у.о за рік всього, а купив машину за 10, от і запитання, де гроші взяв і не задекларував?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 октября 2018 в 15:15 Гілками

orys 19.10.2018 15:03 пишет:

Integer 19.10.2018 14:53 пишет:

А по поводу "чесний" ты уже и на форуме спалился ... но это так между прочим...




В чому? Що машина на тещі, то ж вона частину грошей дала, іншу банк , так я у той час декларацію не подавав. А фієсту 10-літню дитині купив, то подадкова підтвердить 5 тис. за 10 років копіння з-п, тощо.




Зачем пишешь бред про частину грошей тещи если сам же пишешь -
В ответ на:

Мої обидві власні машини на українській реєстрації, за місцем моєї реєстрації (АА) і куплені за існуючими цінами українського ринку


. Ты пишешь Мои машины - потом когда задают вопрос про декларацию и доходы - пишешь что теща доложила . Походу у тебя уже аж скварчит, запутался в показаниях .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 289 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 209587

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія