autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Нужна ли КАСКО? (8/8)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24284
С нами с 31.10.2014

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Sashok_Accent]
      27 сентября 2022 в 14:41 Гілками

Sashok_Accent 27.09.2022 14:21 пишет:

Paulskit 27.09.2022 12:04 пишет:



Рекомендую на СТО якому будеш обслуговуватись, просто попросити рахунок на пофарбувати бампер + замінити пластик поряд, якщо є.




ще можна ціну фари і лобового скла дізнатись. І прозріти.




Лобове можна придбати у неофіціалів - буде десь утричі дешевше, а якщо неоригінал то десь у 5-6 разів дешевше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Sashok_Accent]
      27 сентября 2022 в 14:52 Гілками

Sashok_Accent 27.09.2022 14:21 пишет:

Paulskit 27.09.2022 12:04 пишет:



Рекомендую на СТО якому будеш обслуговуватись, просто попросити рахунок на пофарбувати бампер + замінити пластик поряд, якщо є.




ще можна ціну фари і лобового скла дізнатись. І прозріти.



Взагалі при умові "нове авто" + "досвід мінімальний" тут і думати нічого. КАСКО себе 100% окупить.
Я на авто, на яких їздив виключно сам майже не купував і всі ситуації, що були повністю покривались адекватним ОСАГО з прямим врегулюванням. Але на нове авто, хоча б перші рік-два-три, я вважаю краще взяти. Просто щоб не було спокуси зекономити і закорчувати авто десь в гаражах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
38 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1309
С нами с 29.11.2010

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: rusix]
      27 сентября 2022 в 15:13 Гілками

На авто 30+ купляти полюбе. Був у мене випадок, коли в мене врізався нарик та втік, покинувши авто. Я попав на 3к, його ясно, що так і не знайшли, залишки його авта досі на штрафмайданчику. Авто зарегано у 1994 році на померлу жінку, кінців немає. Так шо купляти, все буває

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Kudr]
      27 сентября 2022 в 15:18 Гілками

Kudr 27.09.2022 15:13 пишет:

На авто 30+ купляти полюбе. Був у мене випадок, коли в мене врізався нарик та втік, покинувши авто. Я попав на 3к, його ясно, що так і не знайшли, залишки його авта досі на штрафмайданчику. Авто зарегано у 1994 році на померлу жінку, кінців немає. Так шо купляти, все буває



Такі кейси покриваються додатковим договором прямого врегулювання без проблем. У мене була ситуація, що чувак втік і навіть страховки у нього не було. Тільки фотка його авто і все.
Все виплатили, по цінам офіційного СТО по чеку.
Мінуси, правда, в тому, що воно покриває тільки якщо ти не винен і є 2-й учасник. Плюс платиш сам, а потім тобі відшкодовують. Але ж і ціна питання значно менша, десь в районі 1.5-2к грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13868
С нами с 15.11.2006

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Paulskit]
      27 сентября 2022 в 15:36 Гілками

Мені розмови про "пригодиться не пригодиться каско" нагадують розмови про "он вогнегасник купили, так за 3 роки і не пригодився". Звісно можна і без КАСКО, а може і дерево на авто впасти, або дитина прошкрябати всю сторону рулем від велосипеда

P.S. З мого досвіду - в'їхали в двері на Пежо 308 (попереднє авто), страхова нарахувала нові дрері, дверні ручки, поріг і так далі. Видали грошима. По факту шпаклівка і покраска. Навіть в + лишився

Змінено Slavik-d (15:38 27/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Paulskit]
      28 сентября 2022 в 12:40 Гілками

Paulskit 27.09.2022 15:18 пишет:

Kudr 27.09.2022 15:13 пишет:

На авто 30+ купляти полюбе. Був у мене випадок, коли в мене врізався нарик та втік, покинувши авто. Я попав на 3к, його ясно, що так і не знайшли, залишки його авта досі на штрафмайданчику. Авто зарегано у 1994 році на померлу жінку, кінців немає. Так шо купляти, все буває



Такі кейси покриваються додатковим договором прямого врегулювання без проблем. У мене була ситуація, що чувак втік і навіть страховки у нього не було. Тільки фотка його авто і все.
Все виплатили, по цінам офіційного СТО по чеку.
Мінуси, правда, в тому, що воно покриває тільки якщо ти не винен і є 2-й учасник. Плюс платиш сам, а потім тобі відшкодовують. Але ж і ціна питання значно менша, десь в районі 1.5-2к грн.




в мене за весь час 10 звернень у стархову було по каско
7 - або вандали, або камінчик у лобове
1 - сам наїхав порогом вночі на шматок бордюру, який чомусь валявся на перехресті.
і лише 2 з ішим учасником (просто притерли на парковці), але другого я не бачив, та і контактів винуватці обидва раза не залишали. То який би мені був сенс від того ОСАГО

з каско не переймаюся про місце парковки, про вандалів, камінчики по лобовому (тут мені капець як не фортить), про тих хто зачепить на парковці і втече. нерви спокійніші. то, можливо, в вас вони залізні і ви не переймаєетесь

Змінено Сергёга (12:42 28/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Сергёга]
      28 сентября 2022 в 13:47 Гілками

Сергёга 28.09.2022 12:40 пишет:

Paulskit 27.09.2022 15:18 пишет:

Kudr 27.09.2022 15:13 пишет:

На авто 30+ купляти полюбе. Був у мене випадок, коли в мене врізався нарик та втік, покинувши авто. Я попав на 3к, його ясно, що так і не знайшли, залишки його авта досі на штрафмайданчику. Авто зарегано у 1994 році на померлу жінку, кінців немає. Так шо купляти, все буває



Такі кейси покриваються додатковим договором прямого врегулювання без проблем. У мене була ситуація, що чувак втік і навіть страховки у нього не було. Тільки фотка його авто і все.
Все виплатили, по цінам офіційного СТО по чеку.
Мінуси, правда, в тому, що воно покриває тільки якщо ти не винен і є 2-й учасник. Плюс платиш сам, а потім тобі відшкодовують. Але ж і ціна питання значно менша, десь в районі 1.5-2к грн.




в мене за весь час 10 звернень у стархову було по каско
7 - або вандали, або камінчик у лобове
1 - сам наїхав порогом вночі на шматок бордюру, який чомусь валявся на перехресті.
і лише 2 з ішим учасником (просто притерли на парковці), але другого я не бачив, та і контактів винуватці обидва раза не залишали. То який би мені був сенс від того ОСАГО

з каско не переймаюся про місце парковки, про вандалів, камінчики по лобовому (тут мені капець як не фортить), про тих хто зачепить на парковці і втече. нерви спокійніші. то, можливо, в вас вони залізні і ви не переймаєетесь




Я особисто зважаю на специфіку кожного авто, вартість ремонту, хто буде водій, який досвід, де машина їздить і т.д.
На Леоні, за майже 9 років, 2 легких ДТП (покраска бамперу, тощо) і все. Всі кузовні частини, як і скло, включно з лобовим - рідні. Обидва рази ремонт повністю покривало ОСАГО, іноді навіть в плюс. На ньому їжджу я особисто, плюс авто в ремонті і обслуговуванні дуже дешеве. КАСКО на нього було тільки на перший рік і то, тому що салон подарував.

На Мазді їздить дівчина, у якої досвіду значно менше, плюс Мазда сильно дорожча в ремонті (реально, разів в 4-5). Тому тут КАСКО обов'язкове, воно себе окупить гарантовано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1405
С нами с 04.11.2008

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Paulskit]
      28 сентября 2022 в 16:07 Гілками

Paulskit 28.09.2022 13:47 пишет:

КАСКО на нього було тільки на перший рік і то, тому що салон подарував.

На Мазді їздить дівчина, у якої досвіду значно менше, плюс Мазда сильно дорожча в ремонті (реально, разів в 4-5). Тому тут КАСКО обов'язкове, воно себе окупить гарантовано.




Ви так пишете, наче автосалон подарував каско, та страховка окупить гарантовано. Варто розуміти, що це не благодійні організації, і як правило вони забляють на різниці між виплатами і страховими платежами.
У мене опель був за 16 років нічого не сталося - теж випадок сюди в статистику.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужна ли КАСКО? [Re: swap22]
      28 сентября 2022 в 16:26 Гілками

swap22 28.09.2022 16:07 пишет:

Paulskit 28.09.2022 13:47 пишет:

КАСКО на нього було тільки на перший рік і то, тому що салон подарував.

На Мазді їздить дівчина, у якої досвіду значно менше, плюс Мазда сильно дорожча в ремонті (реально, разів в 4-5). Тому тут КАСКО обов'язкове, воно себе окупить гарантовано.




Ви так пишете, наче автосалон подарував каско, та страховка окупить гарантовано. Варто розуміти, що це не благодійні організації, і як правило вони забляють на різниці між виплатами і страховими платежами.
У мене опель був за 16 років нічого не сталося - теж випадок сюди в статистику.




Я описую свій реальний досвід, в минулому часі, якщо що. Це не теорія, це те що вже відбулось.
Я не агітую ні за покупку КАСКО, ні за його відсутність. Я вище описав різні підходи для різних своїх авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: swap22]
      30 сентября 2022 в 13:29 Гілками

swap22 28.09.2022 16:07 пишет:

Paulskit 28.09.2022 13:47 пишет:

КАСКО на нього було тільки на перший рік і то, тому що салон подарував.

На Мазді їздить дівчина, у якої досвіду значно менше, плюс Мазда сильно дорожча в ремонті (реально, разів в 4-5). Тому тут КАСКО обов'язкове, воно себе окупить гарантовано.




Ви так пишете, наче автосалон подарував каско, та страховка окупить гарантовано. Варто розуміти, що це не благодійні організації, і як правило вони забляють на різниці між виплатами і страховими платежами.
У мене опель був за 16 років нічого не сталося - теж випадок сюди в статистику.



а я от перерахував виплати та вартість каско ...практично в нуль вийшов за 14 років
але трошки заробили на мені. проте я був завжди спокійним і будь яку подряпинку відразу перефарбовував (за живі кошти мабуть зелена тваринка душила б через маленьки подряпинки фарбувати усю деталь), тому машина як нова навіть у поважному віці

Змінено Сергёга (13:29 30/09/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Укроп *
-1104 лет за рулем, Киев
Сообщения: 18644
С нами с 07.11.2007

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Сергёга]
      3 октября 2022 в 16:50 Гілками

Поделюсь и я своим опытов в военное время, за год на КАСКО потратил аж 7000 грн. Последнюю выплату получил в течении 6 (шести) часов с момента "ДТП". Настоятельно рекомендую.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
2 года, Львов
Сообщения: 27
С нами с 25.06.2014

Re: Нужна ли КАСКО? [Re: Paulskit]
      24 октября 2022 в 18:39 Гілками

Paulskit 28.09.2022 13:47 пишет:

Сергёга 28.09.2022 12:40 пишет:

Paulskit 27.09.2022 15:18 пишет:


В ответ на:

...




Такі кейси покриваються додатковим договором прямого врегулювання без проблем. У мене була ситуація, що чувак втік і навіть страховки у нього не було. Тільки фотка його авто і все.
Все виплатили, по цінам офіційного СТО по чеку.
Мінуси, правда, в тому, що воно покриває тільки якщо ти не винен і є 2-й учасник. Плюс платиш сам, а потім тобі відшкодовують. Але ж і ціна питання значно менша, десь в районі 1.5-2к грн.




в мене за весь час 10 звернень у стархову було по каско
7 - або вандали, або камінчик у лобове
1 - сам наїхав порогом вночі на шматок бордюру, який чомусь валявся на перехресті.
і лише 2 з ішим учасником (просто притерли на парковці), але другого я не бачив, та і контактів винуватці обидва раза не залишали. То який би мені був сенс від того ОСАГО

з каско не переймаюся про місце парковки, про вандалів, камінчики по лобовому (тут мені капець як не фортить), про тих хто зачепить на парковці і втече. нерви спокійніші. то, можливо, в вас вони залізні і ви не переймаєетесь




Я особисто зважаю на специфіку кожного авто, вартість ремонту, хто буде водій, який досвід, де машина їздить і т.д.
На Леоні, за майже 9 років, 2 легких ДТП (покраска бамперу, тощо) і все. Всі кузовні частини, як і скло, включно з лобовим - рідні. Обидва рази ремонт повністю покривало ОСАГО, іноді навіть в плюс. На ньому їжджу я особисто, плюс авто в ремонті і обслуговуванні дуже дешеве. КАСКО на нього було тільки на перший рік і то, тому що салон подарував.

На Мазді їздить дівчина, у якої досвіду значно менше, плюс Мазда сильно дорожча в ремонті (реально, разів в 4-5). Тому тут КАСКО обов'язкове, воно себе окупить гарантовано.




От і я намагаюсь зважати. На попередньому авто 14 років від'їздив, жодного разу не потрібно було б звертатись (перші кілька років було КАСКО, бо був кредит).
Пробіг я згадав до того, що їжджу зовсім небагато, працюю більше з дому, авто в гаражі.
Тому віддавати 70к грн трохи жаба душить. Але обслуговувати збираюсь лише на оф сервісі, тому розумію, що якщо що, то ремонт це буде мега дорого.
"воно себе окупить гарантовано" - вважаєте, що дівина точно кудись в'їде? гарантовано? Чи ви про опцію під кінець страховки собі лобове поміняти, зробивши самому скол?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
2 користувачів і 267 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 23014

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія