autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

Снова бляховод (2/3)

Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Снова бляховод [Re: Elber]
      10 августа 2017 в 11:50 Гілками

Elber 10.08.2017 11:46 пишет:

Так це виявляється тренд курочити чужі номера

В ответ на:

Тетяна Марчук додала 6 світлин та 3 відео — почувається сердитою.
14 год. ·

Країна повинна знати своїх "героїв" в обличчя!
Хочу поділитись з друзями та застережити Вас від махінації на дорогах та попередити, що можна потрапити в неочікувану ситуацію. Добавлю, маю посвідчення водія з 2001 року, без жодного ДТП.
Я їхала в крайній правій смузі для руху автомобільного транспорту з швидкістю 40 км/год. Готувалась до правого повороту. Ця особа обігнала мене з права (по лінії руху з обмеженням " тільки для Автобусів та загального транспорту") на шаленій швидкості зайнявши мою полосу спереду мого авто на дистанції в 0,5 м. і різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.
Але, найцікавіше почалось потім. Ця особа намагалась будь-якими методами мене виманювати з авто! Не піддавайтесь на ці провокації. Будьте за кермом завжди заблоковані. Я відразу визвала поліцію, швидку. В перервах між викликами вдалось знімати на відео (нажаль лише 30% цих жахів). Цей чоловік бив авто кулаками, зламав мені омивачі скла (всі), хотів попасти в авто через багажне відділення- не вийшло, вирвав руками задні номерні знаки автомобіля. Потім вистрибнув на капот та бив кулаками по лобовому склі. Все це супроводжувалось лайкою та погрозами.
Я не відкрила авто і думаю це змінило його планів. Звісно, зафіксовано звернення мене як потерпілої до поліції і на моє щастя є доказова база на відео. Будьте обережними!
Є зафіксовані випадки, жінок просто викидають з авто і від'іжджають.





тут з відео




перегрелся...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 5746
С нами с 12.11.2008

Re: Снова бляховод [Re: felix77]
      10 августа 2017 в 11:51 Гілками

felix77 10.08.2017 11:50 пишет:

Elber 10.08.2017 11:46 пишет:

Так це виявляється тренд курочити чужі номера

В ответ на:

Тетяна Марчук додала 6 світлин та 3 відео — почувається сердитою.
14 год. ·

Країна повинна знати своїх "героїв" в обличчя!
Хочу поділитись з друзями та застережити Вас від махінації на дорогах та попередити, що можна потрапити в неочікувану ситуацію. Добавлю, маю посвідчення водія з 2001 року, без жодного ДТП.
Я їхала в крайній правій смузі для руху автомобільного транспорту з швидкістю 40 км/год. Готувалась до правого повороту. Ця особа обігнала мене з права (по лінії руху з обмеженням " тільки для Автобусів та загального транспорту") на шаленій швидкості зайнявши мою полосу спереду мого авто на дистанції в 0,5 м. і різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.
Але, найцікавіше почалось потім. Ця особа намагалась будь-якими методами мене виманювати з авто! Не піддавайтесь на ці провокації. Будьте за кермом завжди заблоковані. Я відразу визвала поліцію, швидку. В перервах між викликами вдалось знімати на відео (нажаль лише 30% цих жахів). Цей чоловік бив авто кулаками, зламав мені омивачі скла (всі), хотів попасти в авто через багажне відділення- не вийшло, вирвав руками задні номерні знаки автомобіля. Потім вистрибнув на капот та бив кулаками по лобовому склі. Все це супроводжувалось лайкою та погрозами.
Я не відкрила авто і думаю це змінило його планів. Звісно, зафіксовано звернення мене як потерпілої до поліції і на моє щастя є доказова база на відео. Будьте обережними!
Є зафіксовані випадки, жінок просто викидають з авто і від'іжджають.





тут з відео




перегрелся...



І не було кому дрища остудити...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
44 года, Киев
Сообщения: 8492
С нами с 01.03.2013

Re: Снова бляховод [Re: Elber]
      10 августа 2017 в 12:01 Гілками

Elber 10.08.2017 11:51 пишет:


І не було кому дрища остудити...



+1
Народ стоит, смакует


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Снова бляховод [Re: Caonima]
      10 августа 2017 в 12:24 Гілками

В ответ на:

Татьяна Марчук

На первом фото видно его взгляд. Через 4 часа оформлений он сказал: спасибо, что Вы меня остановили, иначе я бы кого- то сегодня убил... или мне голову отбили.




В ответ на:

Татьяна Марчук

покази були невнятні... то спішив- тому тормозив, то був в стані афекту ... потім просив вибачення... після хотів мене покормить ...




В ответ на:

Татьяна Марчук

Будет суд. Открыто уголовное дело за хулиганку. Дальше расскажу.




страница Татьяны Марчук


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16654
С нами с 10.10.2002

Re: Снова бляховод [Re: felix77]
      10 августа 2017 в 12:32 Гілками

В ответ на:

Татьяна Марчук

Будет суд. Открыто уголовное дело за хулиганку. Дальше расскажу.




Нверное наша Таня из прокурорских или как минимум адвокатских кровей. Тут более чем на административку не тянет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
50 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3240
С нами с 19.02.2013

Re: Снова бляховод [Re: Скиба]
      10 августа 2017 в 12:40 Гілками

Пресса как всегда...)))
http://kiev.segodnya.ua/kaccidents/v-kie...ra-1046124.html

Может и смешно, но что-то мне подсказывает, что дама немного не договаривает. Скорее всего въехала в зад пегеоту, стала в позу, типО сам Абагнал, пАдрезал, пАдставил, и вААще вынуватый, да понеслась гнедая в даль. Крик ее напомнил мне, что есть на свете ЙУля, а поведение - что в раде сидит жертва дорожных хулиганов со справкой из дурдома.)))) Подозреваю, что и народ не стал вмешиваться, ибо лезть в конфликт двух психопатических личностей себе дороже.
Кстати, в упор не вижу сломанных "стеклоомывателей" и т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Снова бляховод [Re: Elber]
      10 августа 2017 в 12:52 Гілками

А чому це в темі про бляховодів? Чувак був такий злий, бо в дитинстві батьки не дали йому покататись на бляхах?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16654
С нами с 10.10.2002

Re: Снова бляховод [Re: Vvv136]
      10 августа 2017 в 12:55 Гілками

одному мне показалось что дама путается в своих показаниях

В ответ на:

Я їхала ... з швидкістю 40 км/год. ... обігнала ... на шаленій швидкості ... різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.




Т.е пыжик затормозил с "шаленойы швидкости" вовсе без тормозного пути, а дама с 40км/ч не успела. Тут два варианта или мы имеем искривление времени и пространсва или банально кто-то словил гаву.

Женщина вопользовалась неуровновешенной психикой пижиковода и в итоге видим то что видим, все рассматривают ее версию как основную.

Змінено Andrew82 (12:58 10/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 5746
С нами с 12.11.2008

Re: Снова бляховод [Re: Grossmeister]
      10 августа 2017 в 12:57 Гілками

Grossmeister 10.08.2017 12:52 пишет:

А чому це в темі про бляховодів? Чувак був такий злий, бо в дитинстві батьки не дали йому покататись на бляхах?



Бо макак теж номер зривав


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7961
С нами с 18.06.2013

Re: Снова бляховод [Re: Andrew82]
      10 августа 2017 в 13:03 Гілками

Andrew82 10.08.2017 12:55 пишет:

одному мне показалось что дама путается в своих показаниях

В ответ на:

Я їхала ... з швидкістю 40 км/год. ... обігнала ... на шаленій швидкості ... різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.




Т.е пыжик затормозил с "шаленойы швидкости" вовсе без тормозного пути, а дама с 40км/ч не успела. Тут два варианта или мы имеем искривление времени и пространсва или банально кто-то словил гаву.

Женщина вопользовалась неуровновешенной психикой пижиковода и в итоге видим то что видим, все рассматривают ее версию как основную.



И правильно делают.
Барышня 40 катит, с 60-80 скинуть до 40 и подрезать можно легко, а для неё это будет "космическая скорость".

Змінено sarbkiev (13:07 10/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Снова бляховод [Re: Andrew82]
      10 августа 2017 в 13:07 Гілками

Andrew82 10.08.2017 12:55 пишет:

одному мне показалось что дама путается в своих показаниях

В ответ на:

Я їхала ... з швидкістю 40 км/год. ... обігнала ... на шаленій швидкості ... різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.




Т.е пыжик затормозил с "шаленойы швидкости" вовсе без тормозного пути, а дама с 40км/ч не успела. Тут два варианта или мы имеем искривление времени и пространства или банально кто-то словил гаву.

Женщина вопользовалась неуровновешенной психикой пижиковода и в итоге видим то что видим, все рассматривают ее версию как основную.




сколько там полос на В. Васильковской? он выехал и перестраивался влево? она не пустила... ну и Йуля с ней... времени потерял больше чем просто послал... "воздушный поцелуй" и перестроившись через один два авто двигался бы себе дальше... но сталося, як сталося


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Снова бляховод [Re: Vvv136]
      10 августа 2017 в 13:13 Гілками

Vvv136 10.08.2017 12:40 пишет:


Кстати, в упор не вижу сломанных "стеклоомывателей" и т.д.




ну як же! на відео чотко видно, як він щітки піднімає, дзеркала складає

Чувак, канєшно, дурачок ще той. Таку істерику влаштувати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 2714
С нами с 16.06.2011

Re: Снова бляховод [Re: felix77]
      10 августа 2017 в 13:14 Гілками

Elber 10.08.2017 11:46 пишет:


Я їхала в крайній правій смузі для руху автомобільного транспорту з швидкістю 40 км/год. Готувалась до правого повороту.








На следующем перекрестке нету правого поворота.

Змінено serg-ss (13:16 10/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16654
С нами с 10.10.2002

Re: Снова бляховод [Re: sarbkiev]
      10 августа 2017 в 13:25 Гілками

sarbkiev 10.08.2017 13:03 пишет:

Andrew82 10.08.2017 12:55 пишет:

одному мне показалось что дама путается в своих показаниях

В ответ на:

Я їхала ... з швидкістю 40 км/год. ... обігнала ... на шаленій швидкості ... різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.




Т.е пыжик затормозил с "шаленойы швидкости" вовсе без тормозного пути, а дама с 40км/ч не успела. Тут два варианта или мы имеем искривление времени и пространсва или банально кто-то словил гаву.

Женщина вопользовалась неуровновешенной психикой пижиковода и в итоге видим то что видим, все рассматривают ее версию как основную.



И правильно делают.
Барышня 40 катит, с 60-80 скинуть до 40 и подрезать можно легко, а для неё это будет "космическая скорость".



потрудитесь обьяснить разницу между длинной тормозного пути с 80-ти км/ч длинной тормозного пути с 40км\ч.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7961
С нами с 18.06.2013

Re: Снова бляховод [Re: serg-ss]
      10 августа 2017 в 13:25 Гілками

serg-ss 10.08.2017 13:14 пишет:

Elber 10.08.2017 11:46 пишет:


Я їхала в крайній правій смузі для руху автомобільного транспорту з швидкістю 40 км/год. Готувалась до правого повороту.








На следующем перекрестке нету правого поворота.



За ним, после жилого дома, есть заезд на паркинг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7961
С нами с 18.06.2013

Re: Снова бляховод [Re: Andrew82]
      10 августа 2017 в 13:28 Гілками

Andrew82 10.08.2017 13:25 пишет:

sarbkiev 10.08.2017 13:03 пишет:

Andrew82 10.08.2017 12:55 пишет:

одному мне показалось что дама путается в своих показаниях


В ответ на:

...





Т.е пыжик затормозил с "шаленойы швидкости" вовсе без тормозного пути, а дама с 40км/ч не успела. Тут два варианта или мы имеем искривление времени и пространсва или банально кто-то словил гаву.

Женщина вопользовалась неуровновешенной психикой пижиковода и в итоге видим то что видим, все рассматривают ее версию как основную.



И правильно делают.
Барышня 40 катит, с 60-80 скинуть до 40 и подрезать можно легко, а для неё это будет "космическая скорость".



потрудитесь обьяснить разницу между длинной тормозного пути с 80-ти км/ч длинной тормозного пути с 40км\ч.



Когда начинают "учить" на дороге, много тормозного пути в дым?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
50 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3240
С нами с 19.02.2013

Re: Снова бляховод [Re: sarbkiev]
      10 августа 2017 в 13:36 Гілками

sarbkiev 10.08.2017 13:03 пишет:

Andrew82 10.08.2017 12:55 пишет:

одному мне показалось что дама путается в своих показаниях

В ответ на:

Я їхала ... з швидкістю 40 км/год. ... обігнала ... на шаленій швидкості ... різко загальмувавши перед мною. Гальмівного шляху навіть не було.




Т.е пыжик затормозил с "шаленойы швидкости" вовсе без тормозного пути, а дама с 40км/ч не успела. Тут два варианта или мы имеем искривление времени и пространсва или банально кто-то словил гаву.

Женщина вопользовалась неуровновешенной психикой пижиковода и в итоге видим то что видим, все рассматривают ее версию как основную.



И правильно делают.
Барышня 40 катит, с 60-80 скинуть до 40 и подрезать можно легко, а для неё это будет "космическая скорость".



На видео четко видно место осыпания грунта, что и является местом столкновения. От этого места до пеугеота около ОДНОГО метра. Удар не сильный и в принципе похоже на то, что въехала в стоящий авто. В таких историях, да еще с такими нарезками из видео, практически всегда имеется некая предистория, с какими-то нюансами, которые обычно такие потерпевшие выкладывать особо не хотят, ибо в глазах народа она может резко поменять статус с "обиженной девочки" на "тупую курицу" и т.д. и т.п.
П.с. В упор не вижу никаких предпосылок к уголовному делопроизводству в отношении перегревшегося. Максимум - админка, да и то сомневаюсь, ибо предистория в ходе разбирательства обязательно всплывет, а в этом жизненном эпизоде политическая целесообразность отсутствует.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Снова бляховод [Re: sarbkiev]
      10 августа 2017 в 13:41 Гілками

В ответ на:

все рассматривают ее версию как основную.




а что ему мешало сделать репост о ней?

если он повернул направо, слева двигалась Хонда не давая возможности перестроится влево, сколько времени заняло бы ожидание "окна"?
а так накуролесил, оставил кучу следов (отпечатков) на авто, теперь еще будет кататся к следователю, потом в суд
напуркуа это было нужно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Снова бляховод [Re: felix77]
      10 августа 2017 в 13:50 Гілками

felix77 10.08.2017 13:41 пишет:


а так накуролесил, оставил кучу следов (отпечатков) на авто, теперь еще будет кататся к следователю, потом в суд
напуркуа это было нужно?




Та хто там ті відбитки буде знімати?

Зафіксували пошкодження (підозрюю, що це поламана номерна рамка і, ймовірно, бічне дзеркало). Далі пацик отримає штраф і на тому кінець історії. Всі марення тьотки про кримінальну справу, про знищену машину і т.п. - не більше, ніж спроба здійняти якомога сильнішу бучу


Цікаво інше - чи поліція тільки це оформила, чи ще й ДТП

Змінено Цуг (13:50 10/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7961
С нами с 18.06.2013

Re: Снова бляховод [Re: Цуг]
      10 августа 2017 в 14:17 Гілками

Цуг 10.08.2017 13:50 пишет:

felix77 10.08.2017 13:41 пишет:


а так накуролесил, оставил кучу следов (отпечатков) на авто, теперь еще будет кататся к следователю, потом в суд
напуркуа это было нужно?




Та хто там ті відбитки буде знімати?

Зафіксували пошкодження (підозрюю, що це поламана номерна рамка і, ймовірно, бічне дзеркало). Далі пацик отримає штраф і на тому кінець історії. Всі марення тьотки про кримінальну справу, про знищену машину і т.п. - не більше, ніж спроба здійняти якомога сильнішу бучу


Цікаво інше - чи поліція тільки це оформила, чи ще й ДТП



Там на фото капот помят... я так понимаю чувак теперь будет "спонсором" этой вмятины


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5548

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія