autoua
×
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості

Хочется классический камин с закрытой топкой (2/3)

Достоевский *
-0 лет за рулем, Житомир
Сообщения: 9300
С нами с 23.04.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Maksimus]
      11 января 2016 в 23:27 Гілками

Maksimus 11.01.2016 15:29 пишет:

наружу дым не вырывался.


ну чтоб дым вырывался нужно совсем криво камин сложить. Или тырсой топить. У друзей есть и закрытые топочные камины с этой конвекцией и открытые. У меня на даче открытый. С закрытым вообще мороки нет, стекло чистое, греет отлично. Но огонь неживой какой-то . Открытый намного приятнее, но там неруко пый мастер нужен, чтоб правильный сложить. Ну и сухой дубок в качестве дров очень рекомендован.....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Label]
      12 января 2016 в 11:30 Гілками

Label 10.01.2016 07:30 пишет:

Типа такого. Может у кого есть проверенные мастера, чтобы топку грамотно установили, и портал красивый сделали, как на фото.

PS. За любые советы по теме, ценам (если кто себе уже делал такое) - буду благодарен



В процесі. Вчора був пробний запуск самої топки, для перевірки димоходу і щільності нафантазованого мною теплообмінника.
Скажу, вогонь в кімнаті - це дуже приємно. І тепло.
Якщо вистачає грошей, то радив би брати jotul, і в них є додатково такі вогнетривкі блоки, з яких викладається частина димоходу від топки до, власне, основного димоходу. Якщо камін не лише для краси, то це додасть як мінімум декілька годин тепловіддачі після завершення горіння.
Я трохи економив, тому взяв польську топку kratki (500 доларів рік назад), а додатковий теплообмінник - у вигляді лабіринта з сантиметрової сталюки, порізаної плазмою на замовлення (обійшлося тоді 600 грн).
Цей теплообнінник-акумулятор тепла потрібен, бо в топці дуже багато тепла просто вилітає в трубу. Ну і для продовження часу тепловіддачі.
Також варто передбачити один канал з термокамери каміна на вулицю, з заслонкою. Щоб в теплішу погоду, коли захочеться запалити камін для краси, не створити в хаті пекло.
Це я опитсую моменти, про які установщики камінів, скоріш за все, не скажуть, бо це додасть їм мороки, а 99% майстрів думають лише, як за найменший час заробити максимальну суму з найменшою морокою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      12 января 2016 в 11:34 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ну і фотка запуску:

Ну і фотка запуску:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Харьков
Сообщения: 44243
С нами с 29.10.2003

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      12 января 2016 в 12:00 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Дякуємо.

Дякуємо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Кинжальный прострел]
      12 января 2016 в 12:56 Гілками

Профілактика остеохондрозу
Я з телефону, не думав, що воно боком причепить. Ну але суть передає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 3478
С нами с 24.05.2006

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      12 января 2016 в 14:22 Гілками

Спасибо. У польских Kratki много моделей, хотя для постоянного использования их не рекомендуют, но цена на них отличная. А мастера нашли кто портал сделает?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Label]
      12 января 2016 в 22:54 Гілками

Label 12.01.2016 14:22 пишет:

Спасибо. У польских Kratki много моделей, хотя для постоянного использования их не рекомендуют, но цена на них отличная. А мастера нашли кто портал сделает?



Перебрав багатьох майстрів, фірм, жодним не задоволений. Результатом роботи має бути не лише зовнішній вигляд каміну, але й рівномірне нагрівання ним усіх приміщень. А на запитання, що будемо робити, якщо цього не буде, усі або морозяться, або пропонують одразу робити розводку з використанням вентиляторів. Не знаю, 500+ доларів платити за роботу муляра-штукатура, щоб просто зробив красівеньки камін без гарантій його коректної роботи якось мені видається надто дорого. Тому боюсь доведеться самому знову. Суперізол я теж ще минулого року закупив, залишиться тільки зібрати до купи
А стосовно порталів, їх готових, як у нас кажуть, до вибОру, до кольОру.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
57 лет, Днепр
Сообщения: 477
С нами с 29.11.2012

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      14 января 2016 в 21:11 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Рост 12.01.2016 22:54 пишет:

Label 12.01.2016 14:22 пишет:

Спасибо. У польских Kratki много моделей, хотя для постоянного использования их не рекомендуют, но цена на них отличная. А мастера нашли кто портал сделает?



Перебрав багатьох майстрів, фірм, жодним не задоволений. Результатом роботи має бути не лише зовнішній вигляд каміну, але й рівномірне нагрівання ним усіх приміщень. А на запитання, що будемо робити, якщо цього не буде, усі або морозяться, або пропонують одразу робити розводку з використанням вентиляторів. Не знаю, 500+ доларів платити за роботу муляра-штукатура, щоб просто зробив красівеньки камін без гарантій його коректної роботи якось мені видається надто дорого. Тому боюсь доведеться самому знову. Суперізол я теж ще минулого року закупив, залишиться тільки зібрати до купи
А стосовно порталів, їх готових, як у нас кажуть, до вибОру, до кольОру.



Вы очень удивитесь разнице в тепле, когда облагородите вокруг топки.У меня так:

Вы очень удивитесь разнице в тепле, когда облагородите вокруг топки.У меня так:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
57 лет, Днепр
Сообщения: 477
С нами с 29.11.2012

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      14 января 2016 в 21:31 Гілками

Рост 12.01.2016 22:54 пишет:

Label 12.01.2016 14:22 пишет:

Спасибо. У польских Kratki много моделей, хотя для постоянного использования их не рекомендуют, но цена на них отличная. А мастера нашли кто портал сделает?



Перебрав багатьох майстрів, фірм, жодним не задоволений. Результатом роботи має бути не лише зовнішній вигляд каміну, але й рівномірне нагрівання ним усіх приміщень. А на запитання, що будемо робити, якщо цього не буде, усі або морозяться, або пропонують одразу робити розводку з використанням вентиляторів. Не знаю, 500+ доларів платити за роботу муляра-штукатура, щоб просто зробив красівеньки камін без гарантій його коректної роботи якось мені видається надто дорого. Тому боюсь доведеться самому знову. Суперізол я теж ще минулого року закупив, залишиться тільки зібрати до купи
А стосовно порталів, їх готових, як у нас кажуть, до вибОру, до кольОру.



В продолжение.
Требовать равномерность прогрева помещений, как-то не правильно. Вы же не можете гарантировать одинаковые теплопотери в этих помещениях.
Если у ТС есть желание строить камин-стройте.И затем приглашайте друзей.Зимой-осенью самая любимая комната на всяких посиделках.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: 2*C3]
      15 января 2016 в 08:29 Гілками

2*C3 14.01.2016 21:31 пишет:

Рост 12.01.2016 22:54 пишет:


Перебрав багатьох майстрів, фірм, жодним не задоволений. Результатом роботи має бути не лише зовнішній вигляд каміну, але й рівномірне нагрівання ним усіх приміщень. А на запитання, що будемо робити, якщо цього не буде, усі або морозяться, або пропонують одразу робити розводку з використанням вентиляторів. Не знаю, 500+ доларів платити за роботу муляра-штукатура, щоб просто зробив красівеньки камін без гарантій його коректної роботи якось мені видається надто дорого. Тому боюсь доведеться самому знову. Суперізол я теж ще минулого року закупив, залишиться тільки зібрати до купи
А стосовно порталів, їх готових, як у нас кажуть, до вибОру, до кольОру.



В продолжение.
Требовать равномерность прогрева помещений, как-то не правильно. Вы же не можете гарантировать одинаковые теплопотери в этих помещениях.



Перепрошую! А за що тоді вартість "збирання" каміну від 10000? За малярку???
Ну давайте, ви приїдете до мене замовити виготовлення акустики, а я візьму з вас оплату, як за реально інженерний проект, а сам просто прикручу динаміки, і як буде, так буде. І на справедливу претензію про незадовільну якість звучання почну вішати лапшу про "приміщення з різними акустичними властивостями".
Вимога до системи опалення забезпечити однаковий тепловий комфорт всюди - цілком справедлива, як і вимога до системи водопостачання, щоб при відкриванні крану на кухні той, хто в цей час приймає душ, цього не відчув, і тому подібні вимоги. Інша справа, що у нас надто багато криворуких майстрів, ласих до наживи. Не можеш спроектувати опалювальну систему - ну так скажи про це і бери гроші, як за просту малярку, тоді які претензії?
ПС. До речі, усі приміщення в мене в будинку ідентичні за тепловтратами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
57 лет, Днепр
Сообщения: 477
С нами с 29.11.2012

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      15 января 2016 в 21:50 Гілками

Рост 15.01.2016 08:29 пишет:


Ну давайте, ви приїдете до мене замовити виготовлення акустики, а я візьму з вас оплату, як за реально інженерний проект, а сам просто прикручу динаміки,



Проект будет на бумаге или на "пальцах"
Рост 15.01.2016 08:29 пишет:

Вимога до системи опалення забезпечити однаковий тепловий комфорт всюди



Согласен. Водяную(воздушную)систему отопления с комфортной температурой в каждом помещении, можно прикрутить к готовому зданию, камин с такими-же параметрами тяжело.Поэтому Вам и была предложена принудительная раздувка.
Рост 15.01.2016 08:29 пишет:

ПС. До речі, усі приміщення в мене в будинку ідентичні за тепловтратами.



НЕ ВЕРЮ.
P.S.Как-то не по теме дискуссия.Камин это здорово.Это ,иногда, центр в доме.Камин,в основном это визуальное наслаждение.Если цель тепло,надо строить печку с грубой.

Змінено 2*C3 (21:51 15/01/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: 2*C3]
      16 января 2016 в 00:10 Гілками

Я сам інженер, тому я можу оцінити те, про що говорю. Більше того, якщо я візьмуся, то зроблю так, як належно. Але воно вже дістає трохи, все самому робити. Я вже клав підлоги в кімнатах, щоб потім не скрипіли, я вже розводив сантехніку, щоб поиймати душ, не переймаючись, хто там на кухні вирішив як раз тарілку сполоснути. Ну, тепер ще камін поставити доведеться просто.
Щодо можливості, чи неможливості. В квартирі батьків зроблена (уже давно) система під котел старого типу, на природній конвекції. Реально, грамотно виконаний інженерний проект, з правильним підбором діаметрів труб і все таке. У всіх 4-х кімнатах, кухні, коридорі і ванній батареї однакової температури. Спробуйте зараз замовити подібну систему, вам обов'язково будуть нав'язувати примусову циркуляцію електропомпою. Тому, що "інакше досягнути однакового теплового комфорту у всіх кіинатах неможливо". І так і хочеться тоді привести оцих усіх "фахівців" в помешкання батьків, і натикати мордою лиця в кожну батарею аж до усвідомлення ними своєї істинної фаховості.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      16 января 2016 в 00:14 Гілками

Рост 12.01.2016 11:34 пишет:

Ну і фотка запуску:




а не мелковата топка по глубине?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Sergu44o]
      16 января 2016 в 00:47 Гілками

Sergu44o 16.01.2016 00:14 пишет:

Рост 12.01.2016 11:34 пишет:

Ну і фотка запуску:




а не мелковата топка по глубине?




А сколько должно быть?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
57 лет, Днепр
Сообщения: 477
С нами с 29.11.2012

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Рост]
      16 января 2016 в 20:18 Гілками

Рост 16.01.2016 00:10 пишет:

Я сам інженер, тому я можу оцінити те, про що говорю. Більше того, якщо я візьмуся, то зроблю так, як належно. Але воно вже дістає трохи, все самому робити. Я вже клав підлоги в кімнатах, щоб потім не скрипіли, я вже розводив сантехніку, щоб поиймати душ, не переймаючись, хто там на кухні вирішив як раз тарілку сполоснути. Ну, тепер ще камін поставити доведеться просто.
Щодо можливості, чи неможливості. В квартирі батьків зроблена (уже давно) система під котел старого типу, на природній конвекції. Реально, грамотно виконаний інженерний проект, з правильним підбором діаметрів труб і все таке. У всіх 4-х кімнатах, кухні, коридорі і ванній батареї однакової температури. Спробуйте зараз замовити подібну систему, вам обов'язково будуть нав'язувати примусову циркуляцію електропомпою. Тому, що "інакше досягнути однакового теплового комфорту у всіх кіинатах неможливо". І так і хочеться тоді привести оцих усіх "фахівців" в помешкання батьків, і натикати мордою лиця в кожну батарею аж до усвідомлення ними своєї істинної фаховості.



Вы будете смеяться, но и я инженер. Обсуждать надо проект, а не какую-то печку ,в каком-то помещении.
Рост 16.01.2016 00:10 пишет:

У всіх 4-х кімнатах, кухні, коридорі і ванній батареї однакової температури. Спробуйте зараз замовити подібну систему, вам обов'язково будуть нав'язувати примусову циркуляцію електропомпою. Тому, що "інакше досягнути однакового теплового комфорту у всіх кіинатах неможливо".



Одинаковая температура в нескольких комнатах и комфортная, чуть-чуть разные вещи. Попробуй-те у Ваших родителей сделать комфортную температуру,для Вас,в двух комнатах +19, а в остальных(опять-таки комфортную)для гостей +25. Цифры условны. Отож.

Пы-сы.Будет проект, продолжим беседу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1978
С нами с 31.12.2004

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: 2*C3]
      23 января 2016 в 18:03 Гілками

2*C3 16.01.2016 20:18 пишет:


Одинаковая температура в нескольких комнатах и комфортная, чуть-чуть разные вещи. Попробуй-те у Ваших родителей сделать комфортную температуру,для Вас,в двух комнатах +19, а в остальных(опять-таки комфортную)для гостей +25. Цифры условны. Отож.

Пы-сы.Будет проект, продолжим беседу.



Ви відхилились від теми.
Ізначально я ставив задачу: основний режим роботи каміна - всюди однаково тепло без примусової циркуляції повітря. Тому що це все має працювати за відсутності електропостачання. Не знаю, чи читаєте ви новини, але там регулярно публікується "внаслідок негоди без струму залишилось 287 населених пунктів". У нас, як гроза з сильним вітром, так майже 100% через спрацювання захисту як мінімум на час грози світла не буде. А обрив дротів через обледеніння? І ще багато причин. На селах стан електромереж паршивенький.
Тому ніякої примусової циркуляції.
Якщо система дасть можливість ще й різну температуру в різних приміщеннях програмувати, це буде уже приємним бонусом. Але основне - однаково тепло при природній циркуляції.
Гарантувати результат за таких умов мені на разі ще ніхто не взявся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
57 лет, Днепр
Сообщения: 477
С нами с 29.11.2012

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Label]
      23 января 2016 в 22:20 Гілками

И Вам Добрий Вечер. Все хотят так. Но, это можно захотеть во время проектирования сооружения. Тяжело это затолкать в готовое сооружение.
Камин ( в основном)- эстетическое удовольствие, практическое (тепло)- это печка с "грубой" и "боровом" . И периодическая сажотруска.
Ведь не зря, в старых домах, печь стояла посреди дома.

Змінено 2*C3 (22:23 23/01/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 3478
С нами с 24.05.2006

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: 2*C3]
      24 января 2016 в 09:37 Гілками

Я и не спорю. Делал бы по всем правилам, по центру дома, с подводом воздуха с улицы, и с воздуховодами во все комнаты 2 этажа.
Но, что уже есть, то есть. А есть по плану место в гостинной, две свободных шахты с ревизией. Одну надо гильзовать нержавейкой под дымоход, а вторую можно использовать для металлического воздуховода передачи тепла на 2 этаж в одну из комнат. Остальное тепло обогреет гостинную 40 метров, и самотеком по лестничному проему пойдет на 2 этаж. Топку планирую 14кВт.
Вот сегодня ночью было -21, вот было бы хорошо растопить камин, тепло, и батареи прикрутить можно, газа поменьше брать будет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 3478
С нами с 24.05.2006

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Label]
      18 февраля 2016 в 19:40 Гілками

Подниму тему.
Начал мониторить цены на работу, материал, гильзовку дымоходаи т.д. - понял что без свободных 4-5тыс президентов можно и не начинать. Дорого очень все это..
Вот в эпике видел порталы 8-12 тыс грн. Это вобще жить будет? Или с готовыми лучше не заморачиваться?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: Хочется классический камин с закрытой топкой [Re: Label]
      18 февраля 2016 в 20:23 Гілками

Label 18.02.2016 19:40 пишет:

Подниму тему.
Начал мониторить цены на работу, материал, гильзовку дымоходаи т.д. - понял что без свободных 4-5тыс президентов можно и не начинать. Дорого очень все это..
Вот в эпике видел порталы 8-12 тыс грн. Это вобще жить будет? Или с готовыми лучше не заморачиваться?


а приблизительную смету на 4-5 куе можешь написать? Ну топка около 2к Евро - понятно

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9734

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія