autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

валютні картки (2/2)

Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: валютні картки [Re: Daugava]
      18 мая 2017 в 15:04 Гілками

+1 до Аваля. В мене зараз їх Преміум 3.0 з чорною карткою - зняття в банкоматах за кордоном без комісії, але 1% за конвертацію з гривні у валюту беруть. При чому щоб не було подвійної конвертації дають дві картки - Mastercard і Visa. Перша для Євро, друга для Доларів.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: валютні картки [Re: Daugava]
      18 мая 2017 в 15:15 Гілками

В ответ на:

Подивився з десяток банків станом на сьогодні гривня/долар, ОТП найкращий (26.45) - Аваль найгірший (26.55). Інші між ними.




Просто подивитися гривня/долар недостаньо. Є нюанси (по карті може бути комісія, якщо валюта оплати відрізняється від гривні, або у випадку третьої валюти може бути подвійна конвертація). Мені в Польші інколи не вірили, коли я казав реальний курс, за яким знімає гривну ОТП при розрахунку в злотих - у Привата (а для багатьох це сінонім банковскої карти) курс досить суттєво гірше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: валютні картки [Re: Cabai]
      18 мая 2017 в 15:45 Гілками

Cabai 18.05.2017 15:15 пишет:

В ответ на:

Подивився з десяток банків станом на сьогодні гривня/долар, ОТП найкращий (26.45) - Аваль найгірший (26.55). Інші між ними.




Просто подивитися гривня/долар недостаньо. Є нюанси (по карті може бути комісія, якщо валюта оплати відрізняється від гривні, або у випадку третьої валюти може бути подвійна конвертація). Мені в Польші інколи не вірили, коли я казав реальний курс, за яким знімає гривну ОТП при розрахунку в злотих - у Привата (а для багатьох це сінонім банковскої карти) курс досить суттєво гірше.




Комісії за конвертацію беруть "жлоби".
У Привата фішка ще в тому, що в нього курс списання буде дійсним на момент оплати, а не через декілька діб.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: валютні картки [Re: Setkm]
      18 мая 2017 в 17:12 Гілками

В ответ на:

Комісії за конвертацію беруть "жлоби".



Дехто вказує цю комісію окремо, дехто її в курс обміну закладає. В будь-якоми випадку, реальну картину покаже тільки ітоговий курс списання з рахунку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1730
С нами с 09.07.2001

Re: валютні картки [Re: oleg_mazda]
      18 мая 2017 в 17:35 Гілками

oleg_mazda 18.05.2017 14:31 пишет:

Прокредит?)





бінго!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: валютні картки [Re: SRT sport]
      18 мая 2017 в 17:39 Гілками

У меня в пакете банковских услуг 3 карты VISA - UAH, USD, EUR.
Сейчас особого смысла в валютных картах не вижу.
Во первых, билеты на самолет часто покупаю внезапно, по акциям. Для этого нужно либо держать средства на валютной карте, либо срочно бежать в банк - с гривневой на валютную перекинуть через инет-банкинг у меня нельзя.
Во вторых, в той же Европе Евро далеко не во всех странах, а у Визы есть стандартная комиссия 1% (практически во всех наших банках), если валюта транзакции отличается от валюты карты.

По этому я себе специально для зарубежных поездок сделал гривневую кредитку Мастеркард - у него нет комиссии 1% при расчетах евро/доллар/крона/форинт и т.д. - при покупке сумма просто списывается по курсу банка.

А бегать и снимать гривну со счета, менять, а потом ложить валюту на валютную карту, и волноваться, хватит ее или нет - считаю бесполезным занятием.

За бугром стараюсь рассчитываться кредиткой Мастеркарда, Виза с личными средствами - запасная + запасная карта другого банка + немного Евро/Долларов мелкими купюрами.
По приезду домой перекидываю на кредитку, сколько потратил


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: валютні картки [Re: Setkm]
      18 мая 2017 в 17:42 Гілками

Setkm 18.05.2017 15:45 пишет:

Cabai 18.05.2017 15:15 пишет:

В ответ на:

Подивився з десяток банків станом на сьогодні гривня/долар, ОТП найкращий (26.45) - Аваль найгірший (26.55). Інші між ними.




Просто подивитися гривня/долар недостаньо. Є нюанси (по карті може бути комісія, якщо валюта оплати відрізняється від гривні, або у випадку третьої валюти може бути подвійна конвертація). Мені в Польші інколи не вірили, коли я казав реальний курс, за яким знімає гривну ОТП при розрахунку в злотих - у Привата (а для багатьох це сінонім банковскої карти) курс досить суттєво гірше.




Комісії за конвертацію беруть "жлоби".
У Привата фішка ще в тому, що в нього курс списання буде дійсним на момент оплати, а не через декілька діб.



Комиссию за конвертацию берет VISA, а не жлобы. Только некоторые банки берут эту комиссию на себя.
Ради интереса проверьте тарифы одного и того же банка на карту Виза и Мастеркард - на Визе скорее всего будет 1%, а на Мастеркарде - нет.

И фишка с курсом - это не только Привата, а, наверное, всех банков. Но на самом деле, разница между суммой блокировки и списанием очень невелика - не так сильно сейчас курс прыгает. Я на это вообще внимания не обращаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: валютні картки [Re: Timur_nes]
      18 мая 2017 в 22:40 Гілками

Когда $ был по восемь на протяжении нескольких лет, тогда может и не было смысла в валютных картах. Сейчас же мало того что курс в банке всегда выше, две еще можно и неумело встрять из-за резкого скачка. Сколько народу жаловались что попадали на огромные оверы во времена активного роста. ИМХО - только валютные карты. А гривревая кредитка - это как-раз запасной вариант.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: валютні картки [Re: Mercury]
      18 мая 2017 в 22:42 Гілками

Mercury 18.05.2017 17:35 пишет:

oleg_mazda 18.05.2017 14:31 пишет:

Прокредит?)





бінго!



Уйти в альфу, там все нашару
Хотя я лично ей брезгую, лучше уж те 200 грн в месяц отдавать. Легко отбиваются процентами по сберсчету.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5016
С нами с 23.02.2011

Re: валютні картки [Re: Xakep]
      18 мая 2017 в 22:46 Гілками

Xakep 18.05.2017 12:41 пишет:

Смысла нет, если только ты не едешь в США с долларовой картой или в Европу с евровой



+1

Xakep 18.05.2017 12:41 пишет:

К примеру, у меня в Дубаи при оплате с валютной карты в долларе с приватовской карты невозможно оплатить было из-за внутренних запретов в нашей стране.



Перед поездкой банк предупреждал, чтоб сняли ограничение на расчеты за рубежом? (не знаю как в Привате)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: валютні картки [Re: Cabai]
      19 мая 2017 в 07:20 Гілками

Cabai 18.05.2017 17:12 пишет:

В ответ на:

Комісії за конвертацію беруть "жлоби".



Дехто вказує цю комісію окремо, дехто її в курс обміну закладає. В будь-якоми випадку, реальну картину покаже тільки ітоговий курс списання з рахунку.




Уточню, окрему комісію беруть тільки "жлоби".
Ясно, що я кажу про ітоговий курс.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: валютні картки [Re: Timur_nes]
      19 мая 2017 в 07:26 Гілками

Timur_nes 18.05.2017 17:42 пишет:


Комиссию за конвертацию берет VISA, а не жлобы. Только некоторые банки берут эту комиссию на себя.
Ради интереса проверьте тарифы одного и того же банка на карту Виза и Мастеркард - на Визе скорее всего будет 1%, а на Мастеркарде - нет.





Не буде. Комисії немає ні на Мастері, ні на Візі.


Timur_nes 18.05.2017 17:42 пишет:


И фишка с курсом - это не только Привата, а, наверное, всех банков. Но на самом деле, разница между суммой блокировки и списанием очень невелика - не так сильно сейчас курс прыгает. Я на это вообще внимания не обращаю




Така фішка таки виключення, крім Привата, навскидку, могу згадати ще тільки ТАС.
И це наразі різница між днем списання та блокування невелика, а в моменти, коли курс різко змінюється ця фішка дозволяє зєкономити немало коштів та нервів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14648
С нами с 24.07.2005

Re: валютні картки [Re: Setkm]
      19 мая 2017 в 10:12 Гілками

Setkm 19.05.2017 07:20 пишет:


Уточню, окрему комісію беруть тільки "жлоби".



Комісію беруть дійсно не всі, але не всі хто її бере є "жлобами", та не всі "жлоби" її беруть .
Банк може просто поставити однаковий курс на купівлю/продаж, а всю маржу добирати через комісію, або навпаки не брати комісію, а тримати задрані в обидва боки курси.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: валютні картки [Re: Daugava]
      19 мая 2017 в 11:33 Гілками

Daugava 19.05.2017 10:12 пишет:

Setkm 19.05.2017 07:20 пишет:


Уточню, окрему комісію беруть тільки "жлоби".



Комісію беруть дійсно не всі, але не всі хто її бере є "жлобами", та не всі "жлоби" її беруть .
Банк може просто поставити однаковий курс на купівлю/продаж, а всю маржу добирати через комісію, або навпаки не брати комісію, а тримати задрані в обидва боки курси.




Давай на прикладах.
Прямо зараз
Альфа 2,45 комісії немає
Приват 26,525 комісії немає
Тас 26,42 комісії немає (треба перевірити, давно не користувався)

Готов почути назву банка, в якого з врахуванням комісії курс буде на рівні Альфи.

Змінено Setkm (11:37 19/05/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14648
С нами с 24.07.2005

Re: валютні картки [Re: Setkm]
      19 мая 2017 в 12:52 Гілками

Setkm 19.05.2017 11:33 пишет:


Готов почути назву банка, в якого з врахуванням комісії курс буде на рівні Альфи.



Я казав не про конкретний випадок на поточний момент, а про тезис взагалі, наявність/відсутність комісії не є однозначним критерієм жлобства.

Наприклад, зараз у мене картка в банку в якого курс обміну взятий з великим запасом (25.25/26.65 жодних комісій при цьому не бере.). Я думаю більш "жлобського" знайти на ринку буде важко. Банк не займається ритейлом, тому не називаю.
Років 5-10 тому в Кредитпромі був час коли курс був однаковим на купівлю/продаж, маржа від комісії була менша ніж 0.5%. Чи є зараз хтось подібний на ринку не знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6170
С нами с 03.02.2007

Re: валютні картки [Re: Setkm]
      20 мая 2017 в 13:30 Гілками

Setkm 19.05.2017 11:33 пишет:



Готов почути назву банка, в якого з врахуванням комісії курс буде на рівні Альфи.




Альфа? Фуфуфу. Навіщо користуватись послугами банку з фсбшним корінням? Чи 10-20 грн так принципово для сімейного бюджету?
Подивіться краще українські банки (тільки не ахметівський ПУМБ).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
49 лет (20 лет за рулем), Херсон
Сообщения: 13738
С нами с 23.10.2003

Re: валютні картки [Re: oleg_mazda]
      20 мая 2017 в 15:32 Гілками

oleg_mazda 20.05.2017 13:30 пишет:

Альфа? Фуфуфу. Навіщо користуватись послугами банку з фсбшним корінням?



Пруф что Альфа выросла из ФСБ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20857
С нами с 11.07.2008

Re: валютні картки [Re: oleg_mazda]
      20 мая 2017 в 20:18 Гілками

oleg_mazda 20.05.2017 13:30 пишет:

Setkm 19.05.2017 11:33 пишет:



Готов почути назву банка, в якого з врахуванням комісії курс буде на рівні Альфи.




Альфа? Фуфуфу. Навіщо користуватись послугами банку з фсбшним корінням? Чи 10-20 грн так принципово для сімейного бюджету?
Подивіться краще українські банки (тільки не ахметівський ПУМБ).




Вище вже попросили пруф про ФСБ.
А від себе: вислухаю "кращі україньскі банки". Приват і Ощад пропустимо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6170
С нами с 03.02.2007

Re: валютні картки [Re: Water]
      22 мая 2017 в 00:10 Гілками

Water 20.05.2017 15:32 пишет:

oleg_mazda 20.05.2017 13:30 пишет:

Альфа? Фуфуфу. Навіщо користуватись послугами банку з фсбшним корінням?



Пруф что Альфа выросла из ФСБ.




я так гадав, що вже навіть малечі відомо, що існування будь-якого великого капіталу на росії неможливо без, скажімо так, тісних взаємозв'язків з фсб.
але це є офтоп для цієї теми.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3611

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія