autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Программа учета для склада и торговли + (5/7)

Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      20 февраля 2006 в 16:12 Гілками

В ответ на:

Я не впевнений, що вийде "нарисовать" те, що там було зроблено. Досить сказати, що воно стало працювати з прийнятною швидкістю лише після того, як базу перегнали в DB2 і пару тижнів оптимізували аналізуючи плани запитів. Потім аналітику ще ускладнили і у мене є сумніви, що 1С взагалі придатна для цього.




ну насчет возможности сделать сложную аналитику в 1с не переживай
а что касается быстродействия - так мы тут уже достаточно обсудили имхо

В ответ на:

Звичайно. Просто мова йде про те, що потреба з'явилась не вчора і не позавчора.



опять путаем потребность и массовую потребность

В ответ на:

Вінда (і гуй) для цих задач взагалі не була потрібна, принамні до 98-99рр, а може і довше. Навіть зараз, коли я бачу як касир возить мишкою, обслуговуючи покупця, у мене виникає велике бажання пристрелити з рогатки того, хто проектував інтерфейс робочого місця.



а ведь арм кассира это далеко не весь учет
а графический интерфейс, интуитивно-понятный - тоже не валенки и не зря придумали
очень правильно что 1с быстро подхватила эту тему
а если б и гуй и под винду и под линук и на шустром скуле была эта 1с...
кого б тогда ругали?

В ответ на:

Розроблялося для того, що б швидко "ліпити" задачу під конкретного замовника. Тобто практично те, для чого зараз використовується 1С. Якби не бажання тодішнього хазяїна фірми, де ми писали цю систему, що б ми працювали на шару, то, можливо, сьогодні розклади на цьому ринку були б інші. А так у кінці 92-го команда розвалилася і продукт фактично пропав, хоч я (і ще пара хлопців) потім з його допомогою писали "халтурки".



вот так и заканчиваются большинство "глобальных проектов" у нас
а 1с как-никак выбилась и слала почти монополистом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 16:40 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Я не впевнений, що вийде "нарисовать" те, що там було зроблено. Досить сказати, що воно стало працювати з прийнятною швидкістю лише після того, як базу перегнали в DB2 і пару тижнів оптимізували аналізуючи плани запитів. Потім аналітику ще ускладнили і у мене є сумніви, що 1С взагалі придатна для цього.




ну насчет возможности сделать сложную аналитику в 1с не переживай




Це не я повинен переживати

В ответ на:

а что касается быстродействия - так мы тут уже достаточно обсудили имхо




Боюсь, ти не зрозумів. Проблема цієї аналітики у тому, що вона вимагає надзвичайно високого рівня оптимізації запитів і старано спроектованої структури бази (правильно нормалізовної, а потім, де треба, денормалізованої) для отримання результатів у _прийнятний_ строк. Це не різниця між 3 секунди чи 15 секунд чекати реакції (хоч і це дуже важливо), це різниця між "виконаєьтся за пару годин" і "виконеється за пару років". Без нормального сервера БД і потужного оптимізатора запитів у таке навіть соватися не варто.

В ответ на:

В ответ на:

Звичайно. Просто мова йде про те, що потреба з'явилась не вчора і не позавчора.



опять путаем потребность и массовую потребность




Те, що вчора було потребою сьогодні стало масовою потребою. Зараз багато видів бізнесу, які декілька років тому давали високу рентабельність, сьогодні дають значно меншу і тут вже кожен крок, який дозволить підняти рентабельність на пару процентів, стає значною конкурентною перевагою.

В ответ на:

В ответ на:

Вінда (і гуй) для цих задач взагалі не була потрібна, принамні до 98-99рр, а може і довше. Навіть зараз, коли я бачу як касир возить мишкою, обслуговуючи покупця, у мене виникає велике бажання пристрелити з рогатки того, хто проектував інтерфейс робочого місця.



а ведь арм кассира это далеко не весь учет





Угу. Це просто одна з ілюстрацій. Насправді я не раз мав змогу бачити, як тітки лупили проводки як навіженні на текстовому інтерфейсі і по пів дня пили каву і лялякали, і як ті самі тітки цілими днями не відриваючись возили мишкою. На каву і балачки часу вже не вистачало.

В ответ на:

а графический интерфейс, интуитивно-понятный - тоже не валенки и не зря придумали




Давай ти не будеш повторювати побрехеньки про "інтуітивно-зрозумілий". Насправді питання не в тому, гуй це чи не гуй, а в стандартизації самого інтерфейсу.

В ответ на:

очень правильно что 1с быстро подхватила эту тему




Так, для того щоб продукт продавався, це було правильно. Бо купують, за звичай, зовсім не ті, хто потім змушений користуватися. І гуй дійсно краще продається, бо "красивіший". От тільки

В ответ на:

а если б и гуй и под винду и под линук и на шустром скуле была эта 1с...
кого б тогда ругали?





Когось би іншого лаяли.

В ответ на:

В ответ на:

Розроблялося для того, що б швидко "ліпити" задачу під конкретного замовника. Тобто практично те, для чого зараз використовується 1С. Якби не бажання тодішнього хазяїна фірми, де ми писали цю систему, що б ми працювали на шару, то, можливо, сьогодні розклади на цьому ринку були б інші. А так у кінці 92-го команда розвалилася і продукт фактично пропав, хоч я (і ще пара хлопців) потім з його допомогою писали "халтурки".



вот так и заканчиваются большинство "глобальных проектов" у нас




Це не був "глобальний проект". Ми розробляли продукт для внутрішнього використання. Але, на жаль, змушений з тобою погодитись, проекти найчастіше розвалюються схожим чином. Додам, що не лише у нас.

В ответ на:

а 1с как-никак выбилась и слала почти монополистом




Ну вони вибились, якщо я не помиляюсь, шляхом пробивання форматі 1С як стандарту для звітів у електронній формі у податкову (це у Росії). Як не важко здогадатися, при такому підході якості самого продукту не мають ні найменшого значення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      20 февраля 2006 в 17:11 Гілками

В ответ на:

Боюсь, ти не зрозумів. Проблема цієї аналітики у тому, що вона вимагає надзвичайно високого рівня оптимізації запитів і старано спроектованої структури бази (правильно нормалізовної, а потім, де треба, денормалізованої) для отримання результатів у _прийнятний_ строк. Це не різниця між 3 секунди чи 15 секунд чекати реакції (хоч і це дуже важливо), це різниця між "виконаєьтся за пару годин" і "виконеється за пару років". Без нормального сервера БД і потужного оптимізатора запитів у таке навіть соватися не варто.



достаточно редкий случай, организация с большим оборотом и объемом данных
я ж говорил - я даже не суюсь в такие масштабы и 1с вних явно не поможет

В ответ на:

Те, що вчора було потребою сьогодні стало масовою потребою.



не хватило бабла Нуралиеву, не видел смысла, не ожидал, не его аудитория была... мало ли - я не пророк

В ответ на:

Зараз багато видів бізнесу, які декілька років тому давали високу рентабельність, сьогодні дають значно меншу і тут вже кожен крок, який дозволить підняти рентабельність на пару процентів, стає значною конкурентною перевагою.



Толковая автоматизация "спасет отца русской демократии"
Это аксиома. А вот масштабы и средства это автоматизации индивидуальны. Многим 1С будет достаточно.

В ответ на:

Угу. Це просто одна з ілюстрацій. Насправді я не раз мав змогу бачити, як тітки лупили проводки як навіженні на текстовому інтерфейсі і по пів дня пили каву і лялякали, і як ті самі тітки цілими днями не відриваючись возили мишкою. На каву і балачки часу вже не вистачало.



Дядьку, если ты хоть одному моему клиенту-бухгалтеру сейчас предложишь "быстро налупить проводок" он тебя пошлет далеко и надолго
Проводок уже давно никто не лупит - только в очень-очень редких случаях могут сделать пару проводок в месяц руками. Усё давно ахтаматизировано и вылизано.
Сейчас довольно сложное законодательство и налогооблажение, чтобы можно было руками лупить проводки.
А работа бухгалтера сейчас заключается совсем в другом. Анализ, отчетность, оптимизация. И гуй с мышкой тут рулит. Визуализация процесса панимаш.
А в случая примитивного учета бухгалтер может себе позволить вести не одну-две фирмы, а десять-пятнадцать. И проводок ваще не лупить. Но на кофу времени нет

В ответ на:

Давай ти не будеш повторювати побрехеньки про "інтуітивно-зрозумілий". Насправді питання не в тому, гуй це чи не гуй, а в
стандартизації самого інтерфейсу.



ага 1с винаватая, шо дядя Билл напарил всему миру свою винду и винда со свои гуем сделалась международным стандартом.

В ответ на:

Ну вони вибились, якщо я не помиляюсь, шляхом пробивання форматі 1С як стандарту для звітів у електронній формі у податкову (це у Росії). Як не важко здогадатися, при такому підході якості самого продукту не мають ні найменшого значення.



Хто раньше встал - того и тапки.
Ну а чем закончились наши попытки электронных отчетов бэст-звит? Чего они этим добились. Бэст стал стандартом?
Ты ваще видел это уё...ще? БЭСТ-ЗВИТ, АРМ Персонификации... Ну 1ДФ уже стала более-менее усвояемая.
1С просто фантастика рядом с ними.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 17:22 Гілками

В ответ на:

не хватило бабла Нуралиеву, не видел смысла, не ожидал, не его аудитория была... мало ли - я не пророк



кстати вот его недавно спросили хули он 1С под линух не сделает
ответил, что они сотрудничаю с майкрософтом, он видит перспективу в МС и не собирается 1с переводить на другие платформы, а все силы и средства сейчас брошены на развитие и доработку платформы 8.х
х.з. может чувак опять ошибается?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 17:59 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Боюсь, ти не зрозумів. Проблема цієї аналітики у тому, що вона вимагає надзвичайно високого рівня оптимізації запитів і старано спроектованої структури бази (правильно нормалізовної, а потім, де треба, денормалізованої) для отримання результатів у _прийнятний_ строк. Це не різниця між 3 секунди чи 15 секунд чекати реакції (хоч і це дуже важливо), це різниця між "виконаєьтся за пару годин" і "виконеється за пару років". Без нормального сервера БД і потужного оптимізатора запитів у таке навіть соватися не варто.



достаточно редкий случай, организация с большим оборотом и объемом данных
я ж говорил - я даже не суюсь в такие масштабы и 1с вних явно не поможет





Нагадую: контора у якій близько півтора десятки співробітників А справа там не у великих об'ємах, а в самому аналізі. На складних запитах дуже швидко рузумієш, що таке декартів продукт у реальному житті

В ответ на:

В ответ на:

Те, що вчора було потребою сьогодні стало масовою потребою.



не хватило бабла Нуралиеву, не видел смысла, не ожидал, не его аудитория была... мало ли - я не пророк




Просто такі речі, як я кажу, складніше продавати ніж красиву гуйню, хоч вони (на відміну від гуйні) реально потрібні (і буржуї реально їх роблять і продають - OLAP, data warehousing, data mining це саме воно).

В ответ на:

В ответ на:

Зараз багато видів бізнесу, які декілька років тому давали високу рентабельність, сьогодні дають значно меншу і тут вже кожен крок, який дозволить підняти рентабельність на пару процентів, стає значною конкурентною перевагою.



Толковая автоматизация "спасет отца русской демократии"
Это аксиома. А вот масштабы и средства это автоматизации индивидуальны. Многим 1С будет достаточно.





Так, автоматизація допоможе. На першому етапі. Наступний етап - оптимізація за допомогою аналізу. Той товариш, який писав весь той складний аналіз, конкурував із значно більшими фірмами за рахунок того, що у нього практично не було товару, який скільки-небудь довго лежав на складі. Після того, як він перестав це робити і поїхав (за кордон, на ПМЖ), контора швидко загнулась, бо без цього аналізу (а ті, хто залишились просто ним не користувались, сподіваючись, що допоможе інтуіція і "відчуття ринку").

В ответ на:

В ответ на:

Угу. Це просто одна з ілюстрацій. Насправді я не раз мав змогу бачити, як тітки лупили проводки як навіженні на текстовому інтерфейсі і по пів дня пили каву і лялякали, і як ті самі тітки цілими днями не відриваючись возили мишкою. На каву і балачки часу вже не вистачало.



Дядьку, если ты хоть одному моему клиенту-бухгалтеру сейчас предложишь "быстро налупить проводок" он тебя пошлет далеко и надолго
Проводок уже давно никто не лупит - только в очень-очень редких случаях могут сделать пару проводок в месяц руками. Усё давно ахтаматизировано и вылизано.
Сейчас довольно сложное законодательство и налогооблажение, чтобы можно было руками лупить проводки.
А работа бухгалтера сейчас заключается совсем в другом. Анализ, отчетность, оптимизация. И гуй с мышкой тут рулит. Визуализация процесса панимаш.
А в случая примитивного учета бухгалтер может себе позволить вести не одну-две фирмы, а десять-пятнадцать. И проводок ваще не лупить. Но на кофу времени нет





Я не пропонував зараз проводки лупити руками. Я просто порівняв інтерфейси при виконанні однакових задач. До речі, те, про що ти пишеш - це фактично аналіз аналогічний тому, про який я писав вище. Тільки замість комп'ютера у твоєму прикладі аналіз робить людина.

В ответ на:

В ответ на:

Давай ти не будеш повторювати побрехеньки про "інтуітивно-зрозумілий". Насправді питання не в тому, гуй це чи не гуй, а в
стандартизації самого інтерфейсу.



ага 1с винаватая, шо дядя Билл напарил всему миру свою винду и винда со свои гуем сделалась международным стандартом.





Вінда не була ніколи справжнім стандартом, там більше міжнародним. Більше того, мало хто зараз знає, що вінда зразка 90-го року (3.0) реалізує стандарт IBM SAA CUA, а наступні версії старанно його руйнують задля "красоти" До речі, цей стандарт є і для текстового фнтерфейсу, а не лише для гуя.
Але це все лірика. Справа не в тому, хто винен, а в тому, що про юзера ніхто не думає, а думають про те, як продавати. Це дві великі різниці, насправді.

В ответ на:

В ответ на:

Ну вони вибились, якщо я не помиляюсь, шляхом пробивання форматі 1С як стандарту для звітів у електронній формі у податкову (це у Росії). Як не важко здогадатися, при такому підході якості самого продукту не мають ні найменшого значення.



Хто раньше встал - того и тапки.




Скоріше, "хто більше дав" Це просто приклад "конкуренції".

В ответ на:

Ну а чем закончились наши попытки электронных отчетов бэст-звит? Чего они этим добились. Бэст стал стандартом?
Ты ваще видел это уё...ще? БЭСТ-ЗВИТ, АРМ Персонификации... Ну 1ДФ уже стала более-менее усвояемая.
1С просто фантастика рядом с ними.




Я просто навів інформацію для роздумів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 18:02 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

не хватило бабла Нуралиеву, не видел смысла, не ожидал, не его аудитория была... мало ли - я не пророк



кстати вот его недавно спросили хули он 1С под линух не сделает
ответил, что они сотрудничаю с майкрософтом, он видит перспективу в МС и не собирается 1с переводить на другие платформы, а все силы и средства сейчас брошены на развитие и доработку платформы 8.х
х.з. может чувак опять ошибается?




Не робить, бо не може. Сильно все зав'язано на вінду і перенести на лінух чи щось інше означає переписати з нуля, а жаба давить. Там більше, що "піпл хаває"...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      20 февраля 2006 в 20:20 Гілками

В ответ на:

Нагадую: контора у якій близько півтора десятки співробітників А справа там не у великих об'ємах, а в самому аналізі. На складних запитах дуже швидко рузумієш, що таке декартів продукт у реальному житті



дело не в количестве людей, а если уж там небольшой объем данных - то может задачу поставишь - мне интересно, смогу ли решить на 1с
(для справки - 1с работает не только с дбф или его вариации под мс-скулем, а можно выкинуть любые таблицы в оперативку и очень быстро их обрабатывать, "Таблица значений" так называемая - любые сложные анализы делаю тока так: исходные выкидываем утрировано из "дбф" в ТабЗначений, а потом уже её крутим вертим... более-менее современные процы и мозги лёхко это всё маслают)

В ответ на:

Просто такі речі, як я кажу, складніше продавати ніж красиву гуйню, хоч вони (на відміну від гуйні) реально потрібні (і буржуї реально їх роблять і продають - OLAP, data warehousing, data mining це саме воно).



хорошо там, где нас нет

В ответ на:

Так, автоматизація допоможе. На першому етапі. Наступний етап - оптимізація за допомогою аналізу. Той товариш, який писав весь той складний аналіз, конкурував із значно більшими фірмами за рахунок того, що у нього практично не було товару, який скільки-небудь довго лежав на складі. Після того, як він перестав це робити і поїхав (за кордон, на ПМЖ), контора швидко загнулась, бо без цього аналізу (а ті, хто залишились просто ним не користувались, сподіваючись, що допоможе інтуіція і "відчуття ринку").



не вижу особой сложности
статистика и анализ продаж, даже сложный и расчет минимального остатка...
сложность вижу только в оченб больших объемах продаж и длинной номенклатуре

В ответ на:

Я не пропонував зараз проводки лупити руками. Я просто порівняв інтерфейси при виконанні однакових задач. До речі, те, про що ти пишеш - це фактично аналіз аналогічний тому, про який я писав вище. Тільки замість комп'ютера у твоєму прикладі аналіз робить людина.



без человека пока тяжко
слишком много "эмпирических" факторов в нашей стране

В ответ на:

Вінда не була ніколи справжнім стандартом, там більше міжнародним. Більше того, мало хто зараз знає, що вінда зразка 90-го року (3.0) реалізує стандарт IBM SAA CUA, а наступні версії старанно його руйнують задля "красоти" До речі, цей стандарт є і для текстового фнтерфейсу, а не лише для гуя.




де-юре может и не была, а де-факто есть и с ним пытаются местами бороться, но пока не очень успешно

В ответ на:

Але це все лірика. Справа не в тому, хто винен, а в тому, що про юзера ніхто не думає, а думають про те, як продавати. Це дві великі різниці, насправді.



А про простого юзера нихто особо не думает даже у буржуев. Он не покупатель. Максимум думают как оптимизировать его работу для получения большей прибыли с него. А в больших конторах - как ему усложнить жись шоб он не смог фирму нае..ть Удобно должно быть руководству - покупателю. Типа адной княпкой и всё видеть.
А юзверю удобно порнуху смотреть и по форумам шариться
Так что проблемы негра...

В ответ на:

Скоріше, "хто більше дав" Це просто приклад "конкуренції".
Я просто навів інформацію для роздумів.





Ладно в России, а у нас кто мешает конкурентам? А в Прибалтике?

Змінено dobr (20:25 20/02/2006)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      20 февраля 2006 в 20:33 Гілками

В ответ на:

Не робить, бо не може.



может, только оно ему не надо - большие затраты - сомнительная отдача
пойдет линух в массы - сделает как миленький

В ответ на:

Сильно все зав'язано на вінду і перенести на лінух чи щось інше означає переписати з нуля, а жаба давить.



Пока винда вне конкуренции им надо прорываться на новые рынки (большие предприятия)

В ответ на:

Там більше, що "піпл хаває"...



Пипл хавает ибо серьезных конкурентов 1с в её сфере просто нет.
И чем дольше их не будет - тем крепче засядет 1с, привычка сильная штука.
Ау конкуренты! Что вам мешает?

зы... вот что меня улыбает в этой дискусси, что никто со мной не спорит в области автоматизации бухгалтерии, комплексной автоматизации учета предприятия Весь спор вокруг вариантов "пришло/ушло/осталось" (пусть даже сильно усложненных) т.е. СКЛАД.
А как насчет других видов деятельности (без торговли)? Много тут народу такого наавтоматизировало?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 21:13 Гілками

В ответ на:

дело не в количестве людей, а если уж там небольшой объем данных - то может задачу поставишь - мне интересно, смогу ли решить на 1с
(для справки - 1с работает не только с дбф или его вариации под мс-скулем, а можно выкинуть любые таблицы в оперативку и очень быстро их обрабатывать, "Таблица значений" так называемая - любые сложные анализы делаю тока так: исходные выкидываем утрировано из "дбф" в ТабЗначений, а потом уже её крутим вертим... более-менее современные процы и мозги лёхко это всё маслают)




Я бачу ти не дуже дружиш з теорією баз даних. Щоб ти мав уявлення: об'єднання (декартовий продукт) двох таблиць по 1024 кортежі у кожній, де кожен кортеж розміром всього-навсього 1К дає таблицю в 1 мільон кортежів загальним розміром 2гіг. Без оптимізації у тому чи іншому вигляді реляційні БД просто не працювали б, бо "в лоб" потреба в ресурсах буде більша ніж можливості наявної техніки.

В ответ на:

В ответ на:

Просто такі речі, як я кажу, складніше продавати ніж красиву гуйню, хоч вони (на відміну від гуйні) реально потрібні (і буржуї реально їх роблять і продають - OLAP, data warehousing, data mining це саме воно).



хорошо там, где нас нет





Біда у тому, що і не буде.

В ответ на:

В ответ на:

Так, автоматизація допоможе. На першому етапі. Наступний етап - оптимізація за допомогою аналізу. Той товариш, який писав весь той складний аналіз, конкурував із значно більшими фірмами за рахунок того, що у нього практично не було товару, який скільки-небудь довго лежав на складі. Після того, як він перестав це робити і поїхав (за кордон, на ПМЖ), контора швидко загнулась, бо без цього аналізу (а ті, хто залишились просто ним не користувались, сподіваючись, що допоможе інтуіція і "відчуття ринку").



не вижу особой сложности
статистика и анализ продаж, даже сложный и расчет минимального остатка...
сложность вижу только в оченб больших объемах продаж и длинной номенклатуре





Все, що ти назвав не дасть тобі прогнозу на місяць вперед, з урахуванням сезонних особливостей і інших факторів. Точніше, у тебе цю роботу робить юзер.

В ответ на:

В ответ на:

Вінда не була ніколи справжнім стандартом, там більше міжнародним. Більше того, мало хто зараз знає, що вінда зразка 90-го року (3.0) реалізує стандарт IBM SAA CUA, а наступні версії старанно його руйнують задля "красоти" До речі, цей стандарт є і для текстового фнтерфейсу, а не лише для гуя.




де-юре может и не была, а де-факто есть и с ним пытаются местами бороться, но пока не очень успешно





Сама здохне, не треба з нею боротися.

В ответ на:

В ответ на:

Але це все лірика. Справа не в тому, хто винен, а в тому, що про юзера ніхто не думає, а думають про те, як продавати. Це дві великі різниці, насправді.



А про простого юзера нихто особо не думает даже у буржуев. Он не покупатель.




Питають, ще й як.

В ответ на:

Максимум думают как оптимизировать его работу для получения большей прибыли с него.




Цього досить.

В ответ на:

А в больших конторах - как ему усложнить жись шоб он не смог фирму нае..ть Удобно должно быть руководству - покупателю. Типа адной княпкой и всё видеть.
А юзверю удобно порнуху смотреть и по форумам шариться
Так что проблемы негра...





Навіть те, що ти назвав це вже думки про те, що буде робити рядовий юзер. А у нас навіть на такому рівні мало хто цікавиться.

В ответ на:

Ладно в России, а у нас кто мешает конкурентам? А в Прибалтике?




Я просто навів інформацію про те, як вони "завоювали ринок". Все інше - наслідки, у тому числі і захопленні ринку України.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 21:21 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Не робить, бо не може.



может, только оно ему не надо - большие затраты - сомнительная отдача
пойдет линух в массы - сделает как миленький





Він уже пішов. Щось я не бачу 1С для лінуха...

В ответ на:

В ответ на:

Сильно все зав'язано на вінду і перенести на лінух чи щось інше означає переписати з нуля, а жаба давить.



Пока винда вне конкуренции им надо прорываться на новые рынки (большие предприятия)




Хай він сам вирішує, що йому потрібно робити

В ответ на:

В ответ на:

Там більше, що "піпл хаває"...



Пипл хавает ибо серьезных конкурентов 1с в её сфере просто нет.




Можливо.

В ответ на:

И чем дольше их не будет - тем крепче засядет 1с, привычка сильная штука.
Ау конкуренты! Что вам мешает?





Вибач, ти відповіді читав? Нічого не заважає, ця ніша просто нікого не цікавить, бо занадто малий прибуток. Коли більш доходні напрямки стануть пропадати, то і до цього напрямку руки дійдуть, якщо до того часу який-небудь проект з відкритим кодом не випхає 1С взаший

В ответ на:

зы... вот что меня улыбает в этой дискусси, что никто со мной не спорит в области автоматизации бухгалтерии, комплексной автоматизации учета предприятия Весь спор вокруг вариантов "пришло/ушло/осталось" (пусть даже сильно усложненных) т.е. СКЛАД.




Де ти бачиш тут суперечку?

В ответ на:

А как насчет других видов деятельности (без торговли)? Много тут народу такого наавтоматизировало?




Наприклад?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      20 февраля 2006 в 22:57 Гілками

В ответ на:

Він уже пішов. Щось я не бачу 1С для лінуха...



пока не вижу линух на рабочих станциях в офисах
мы можем день лазить по Киеву и найдем линух только у энтузиастов и провайдеров (ну и вариации на тему)
а вот у секретутки, бухгалтера, манагера - не найдем
он не начал, он начинает начинать

В ответ на:

Вибач, ти відповіді читав? Нічого не заважає, ця ніша просто нікого не цікавить, бо занадто малий прибуток. Коли більш доходні напрямки стануть пропадати, то і до цього напрямку руки дійдуть, якщо до того часу який-небудь проект з відкритим кодом не випхає 1С взаший



я честно говоря тихо млею
где бабла в нашей сране крутится больше чем в учетных программах? где фирмы, которые имеют прибыли 1с+вся их дилерская сеть? только майкрософт?
нихрена себе простите маленькие прибыли
расскажите мне по секрету - мож я что-то не понимаю

мое имхо - проекты с открытым кодом, особенно бесплатные (на стадии начальной поставки), это немного "утопия"
посмотри на этот линукс - его ж, блин, немеряно, каждый простите "др...ит как он хочет", идея хороша, но полный бардак и анархия
а надо одинаковое, стандартное, квадратно-гнездовое, "лучше безобразно, но однообразно" - слышал такой приницип?
повторям - это глубокое имхо

В ответ на:

Наприклад?



Транспорт (Перевозки, такси...)
Строительство
Ваще любые услуги, как с применением материалов, так и без
Производство (тока не надо про станки с ЧПУ )

Эти виды деятельности требуют больше гибкость системы учета, чем быстрые и надежные БД
И в этих видах деятельности 1С закрывает зачастую даже потребности крупных предприятий


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      20 февраля 2006 в 23:14 Гілками

В ответ на:

Я бачу ти не дуже дружиш з теорією баз даних.



Не дружу - писал уже выше. Не учили и не учил. 1С позволяет не заморачиваться с физ. структурой базы, а я себя не считаю разработчиком СУБД. Я этот, блин, тупой внедрёжник 1с

В ответ на:

Щоб ти мав уявлення: об'єднання (декартовий продукт) двох таблиць по 1024 кортежі у кожній, де кожен кортеж розміром всього-навсього 1К дає таблицю в 1 мільон кортежів загальним розміром 2гіг. Без оптимізації у тому чи іншому вигляді реляційні БД просто не працювали б, бо "в лоб" потреба в ресурсах буде більша ніж можливості наявної техніки.



это канечно, я понял только половину, хотя слов знакомых много
давай прикладной пример, а то я не могу понять нафига такие модные слайды в нашей сельраде

В ответ на:

Все, що ти назвав не дасть тобі прогнозу на місяць вперед, з урахуванням сезонних особливостей і інших факторів. Точніше, у тебе цю роботу робить юзер.



момент
есть статистика спроса за несколько лет по каждой позиции, какая проблема сделать прогноз и просчитать мин-макс остаток? сюда же сезонные колебания цен...
если умный экономист или Павел Глоба мне даст исходные по результатам весенних выборов, ставках налогов после них и других "эмпирических" данных - мы их могём включить в расчет
в чем проблема - нипанимаю
тупой 1с-ник
или та софтина могла предвидеть 30-градусный мороз и дать команду фокстротам и эльдорадоам завалить склады обогревателями до отказа?
видать у них не та программа

В ответ на:

Сама здохне, не треба з нею боротися.



Дай Бог, но при нашей ли жизни

В ответ на:

Навіть те, що ти назвав це вже думки про те, що буде робити рядовий юзер. А у нас навіть на такому рівні мало хто цікавиться.



Ну ты меня поднял в моих глазах прямо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      20 февраля 2006 в 23:52 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Він уже пішов. Щось я не бачу 1С для лінуха...



пока не вижу линух на рабочих станциях в офисах
мы можем день лазить по Киеву и найдем линух только у энтузиастов и провайдеров (ну и вариации на тему)
а вот у секретутки, бухгалтера, манагера - не найдем
он не начал, он начинает начинать





Київ не показник. Більше того, я, наприклад, бачу як народ поступово переповзає під OpenOffice (наприклад, Аваль), а це знімає чи не найбільший "гачок" який тримає вінду у офісах. Поширення перевірок ліцензій на софт тільки підсилить тенденцію, а там і до лінуха на робочих місцях не далеко.

В ответ на:

В ответ на:

Вибач, ти відповіді читав? Нічого не заважає, ця ніша просто нікого не цікавить, бо занадто малий прибуток. Коли більш доходні напрямки стануть пропадати, то і до цього напрямку руки дійдуть, якщо до того часу який-небудь проект з відкритим кодом не випхає 1С взаший



я честно говоря тихо млею
где бабла в нашей сране крутится больше чем в учетных программах? где фирмы, которые имеют прибыли 1с+вся их дилерская сеть? только майкрософт?
нихрена себе простите маленькие прибыли
расскажите мне по секрету - мож я что-то не понимаю




Ти не зрозумів. Так, прибутки там непогані у абсолютних величинах, але відносна прибутковість там не дуже висока. У тих же офшорів відносні прибутки значно вищі.

В ответ на:

мое имхо - проекты с открытым кодом, особенно бесплатные (на стадии начальной поставки), это немного "утопия"




Ну тобто опенофіс, мозілла, апач, екліпс це все "утопія"?

До речі, бухгалтерія з відкритим кодом має дуже непогані перспективи, хоч на початок і треба грошей.

В ответ на:

посмотри на этот линукс - его ж, блин, немеряно, каждый простите "др...ит как он хочет", идея хороша, но полный бардак и анархия




Не плутай свободу і анархію. Свобода є, анархії немає.

В ответ на:

а надо одинаковое, стандартное, квадратно-гнездовое, "лучше безобразно, но однообразно" - слышал такой приницип?
повторям - это глубокое имхо





Помножене на незнання ситуації

В ответ на:

В ответ на:

Наприклад?



Транспорт (Перевозки, такси...)
Строительство
Ваще любые услуги, как с применением материалов, так и без
Производство (тока не надо про станки с ЧПУ )

Эти виды деятельности требуют больше гибкость системы учета, чем быстрые и надежные БД
И в этих видах деятельности 1С закрывает зачастую даже потребности крупных предприятий




Я сам на практиці не стикався, тому багато коментувати не буду. Скажу тільки, що деякі подібні задачі (наприклад, підготовка повної специфікації комплектації на складний виріб) вимагають (точніше, там це зручно) підтримки рекурсивних запитів. Далеко не всі "велики" БД вміють таке, тому є сумніви у достатній гнучкості 1С для таких задач.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      21 февраля 2006 в 00:18 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Я бачу ти не дуже дружиш з теорією баз даних.



Не дружу - писал уже выше. Не учили и не учил. 1С позволяет не заморачиваться с физ. структурой базы, а я себя не считаю разработчиком СУБД. Я этот, блин, тупой внедрёжник 1с




Це не фізична, а логічна структура. Коли ти міняєш поля у таблицях 1С, то теж працюєш з логічною структурою.

До речі, у "великих" БД є можливість працювати і з фізичною структурою. Звичайно, повного контролю немає, але розкласти таблиці по табличним просторам які розміщені на різних носіях можна. У деяких випадках така оптимізація може давати значний приріст продуктивності системи.

В ответ на:

В ответ на:

Щоб ти мав уявлення: об'єднання (декартовий продукт) двох таблиць по 1024 кортежі у кожній, де кожен кортеж розміром всього-навсього 1К дає таблицю в 1 мільон кортежів загальним розміром 2гіг. Без оптимізації у тому чи іншому вигляді реляційні БД просто не працювали б, бо "в лоб" потреба в ресурсах буде більша ніж можливості наявної техніки.



это канечно, я понял только половину, хотя слов знакомых много
давай прикладной пример, а то я не могу понять нафига такие модные слайды в нашей сельраде




Спробую на пальцях: якщо треба просто "прочесати" інформацію, яка за звичай не використовується разом а тому не має спільних ключів і індексів, то спроба побудувати проміжні дані у вигляді таблиці, яку потім ти будеш "швиденько перемолювати у пам'яті" закінчується тим, що тобі просто не вистачить ресурсів навіть якщо вихідні таблиці дуже не значні за розміром. При глибокому аналізі даних потреба у поєднанні даних, які у повсякденній роботі не поєднуються, виникає досить часто.

В ответ на:

В ответ на:

Все, що ти назвав не дасть тобі прогнозу на місяць вперед, з урахуванням сезонних особливостей і інших факторів. Точніше, у тебе цю роботу робить юзер.



момент
есть статистика спроса за несколько лет по каждой позиции, какая проблема сделать прогноз и просчитать мин-макс остаток? сюда же сезонные колебания цен...
если умный экономист или Павел Глоба мне даст исходные по результатам весенних выборов, ставках налогов после них и других "эмпирических" данных - мы их могём включить в расчет
в чем проблема - нипанимаю
тупой 1с-ник
или та софтина могла предвидеть 30-градусный мороз и дать команду фокстротам и эльдорадоам завалить склады обогревателями до отказа?
видать у них не та программа




Там проблема була в тому, що а) статистики за декілька років просто не було і б) попит залежав от покупців, на які _додатково_ накладалися сезонні коливання. Тому простий мін-макс у заданому періоді не підходив. Там було щось більше схоже на аналіз активності кожного покупця, але на жаль, з часу, коли я колупався у тій програмі, пройшло багато часу (більше 7 років) і я просто не пам'ятаю усіх деталей

В ответ на:

В ответ на:

Сама здохне, не треба з нею боротися.



Дай Бог, но при нашей ли жизни




А це взагалі від нас залежить. Я, наприклад, практично не стикаюсь з віндою. Ось, наприклад, на цій машині, з якої я зараз пишу, немає навіть розділу з нею.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      21 февраля 2006 в 00:27 Гілками

В ответ на:

Київ не показник. Більше того, я, наприклад, бачу як народ поступово переповзає під OpenOffice (наприклад, Аваль), а це знімає чи не найбільший "гачок" який тримає вінду у офісах. Поширення перевірок ліцензій на софт тільки підсилить тенденцію, а там і до лінуха на робочих місцях не далеко.



Киев как раз пока показатель (на Украине). То, что сегодня в Киеве - завтра в регионах.
OpenOffice и всякие 7-zip, Free-av и т.д. мои ребята параллельно полунасильственно тулят всем клиентам и дома у меня стоят тож, уже года два мс-офисом не пользуюсь
Ниче - сначала матюкались, потом привыкли, теперь уже нравится, хотя опенофис всеж глюковатый немного
Это не начало, это начало начал.

В ответ на:

Ти не зрозумів. Так, прибутки там непогані у абсолютних величинах, але відносна прибутковість там не дуже висока. У тих же офшорів відносні прибутки значно вищі.



Погоди - мы о "програмерах" или глобально о бизнесах? Проще конечно иметь заправку или команду блокираторщиков, но "програмеры" чем занимаются?

В ответ на:

Ну тобто опенофіс, мозілла, апач, екліпс це все "утопія"?



посмотрим, пока сам пытаюсь таким пользоваться - не всегда устраивает в сравнении с мелкософтом

В ответ на:

До речі, бухгалтерія з відкритим кодом має дуже непогані перспективи, хоч на початок і треба грошей.

Не плутай свободу і анархію. Свобода є, анархії немає. Помножене на незнання ситуації




Личные ощущения меня - человека, который привык к винде - анархия и бардак.
Пока все потуги в переходе на такой софт обусловлены только лишь дороговизной мелкософта для нашего кармана, а не тем, что альтернатива реально лучше.
Т.е. как только продукры МС станут доступны - потуги могут резко прекратиться.
Если альтернатива примет вменяемую форму и будет реально лучше настолько, что перебьет МС, 1С и т.д. не только бесплатностью, но и функционалом - я буду только рад.
Мне не составит труда переучиться на другой "внутренний язык". Предметную область знаю, алгоритмику тоже, до 1С разными приличными язычками баловался, опыт немалый - без работы не останусь

В ответ на:

Далеко не всі "велики" БД вміють таке, тому є сумніви у достатній гнучкості 1С для таких задач.



Мы всеже говорим немного на разных языках. Ты больше о физической структуре БД, запросов, т.е. о самом механизме, а меня этот механизм мало волнует - я на 1с-васике команду дал, а как оно реализует - мне не видно и не очень хочется, если медленно - пытаюсь решить другим путем. Многомерные матрицы, массивы - это я хорошо понимаю - тудой и решаю проблемы, пока получается
Я структуру БД очень слабо знаю - не учился этому, ну разве что - дбф хорошо У меня подход больше прикладной - от этому как раз и учили

Змінено dobr (00:50 21/02/2006)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      21 февраля 2006 в 00:45 Гілками

В ответ на:

Це не фізична, а логічна структура. Коли ти міняєш поля у таблицях 1С, то теж працюєш з логічною структурою.



Ой дядьку, озадачил ты меня на ночь глядя
Я конечно понимаю, что физ структура - это как домены на магнитном диске расположены , а логическая - это грубо - описание полей таблицы, но в 1с мы напрямую даже эти поля не описываем, т.е. мы описываем в уже "упрощенном для тупых 1с-ников виде", а оно уже само там назначает и создает. Т.е. работаем еще с уровнем выше. Поэтому я и назвал это "логической", а сами таблицы "физической". Не ну надо конечно иногда ковырнуть, но очень редко и в основном для внешних синхронизаций.

В ответ на:

Спробую на пальцях: якщо треба просто "прочесати" інформацію, яка за звичай не використовується разом а тому не має спільних ключів і індексів, то спроба побудувати проміжні дані у вигляді таблиці, яку потім ти будеш "швиденько перемолювати у пам'яті" закінчується тим, що тобі просто не вистачить ресурсів навіть якщо вихідні таблиці дуже не значні за розміром. При глибокому аналізі даних потреба у поєднанні даних, які у повсякденній роботі не поєднуються, виникає досить часто.



Так понял, а вот прикладную задачу по этому принципу по-быстрому придумать все равно не могу. А еще уровнем выше задачку поднять? Типа для детей. Ну не работаю я с индексами и таблицами напрямую

В ответ на:

Там проблема була в тому, що а) статистики за декілька років просто не було і б) попит залежав от покупців, на які _додатково_ накладалися сезонні коливання. Тому простий мін-макс у заданому періоді не підходив. Там було щось більше схоже на аналіз активності кожного покупця, але на жаль, з часу, коли я колупався у тій програмі, пройшло багато часу (більше 7 років) і я просто не пам'ятаю усіх деталей



Если нет статистики спроса, то должны быть планируемые заявки покупателей, договорной оборот или что-то такое.
Из пустоты анализ не сделаешь.
Я похожей фихней тоже занимался, но в контексте размера скидок разным статусам клиентов на разные группы товара в разное время года при разном обороте, а не мин-макс остатка. Там такие многомерные матрицы вырисовывались, шо крыша ехала.

В ответ на:

А це взагалі від нас залежить. Я, наприклад, практично не стикаюсь з віндою. Ось, наприклад, на цій машині, з якої я зараз пишу, немає навіть розділу з нею.



Так вот чего мы зацепились Ты идейный!

Змінено dobr (00:48 21/02/2006)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      21 февраля 2006 в 01:00 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Ти не зрозумів. Так, прибутки там непогані у абсолютних величинах, але відносна прибутковість там не дуже висока. У тих же офшорів відносні прибутки значно вищі.



Погоди - мы о "програмерах" или глобально о бизнесах? Проще конечно иметь заправку или команду блокираторщиков, но "програмеры" чем занимаются?




Програмісти зараз просто робоча сила, хоч і кваліфакована.

В ответ на:

В ответ на:

Ну тобто опенофіс, мозілла, апач, екліпс це все "утопія"?



посмотрим, пока сам пытаюсь таким пользоваться - не всегда устраивать в сравнее с мелкософтом




Ну я офісом не так багато користуюсь, мені вистачає. А все інше точно не гірше.

В ответ на:

В ответ на:

Не плутай свободу і анархію. Свобода є, анархії немає. Помножене на незнання ситуації




Личные ощущения меня - человека, который привык к винде - анархия и бардак.




Це від незвичності. Насправді "порядку" досить легко досягти. Береш один дистрибутив із мейнстрімних і маєш "порядок" як у віндах.

В ответ на:

Пока все потуги в переходе на такой софт обусловлены только лишь дороговизной мелкософта дл янашего кармана, а не тем, что альтернатива реально лучше.




Ні, альтернатива реально краще. І дешевша в обслуговуванні, а це вже суттєво (на відміну від початкової ціни). До речі, переходять не тільки у нас, а й у всьому світі.

В ответ на:

В ответ на:

Т.е. как только продукры МС станут доступны - потуги могут резко прекратиться.



Если альтернатива примет вменяемую форму и будет реально лучше настолько, что перебьет МС, 1С и т.д. не только бесплатностью, но и функционалом - я буду только рад.
Мне не составит труда переучиться на другой "внутренний язык". Предметную область знаю, алгоритмику тоже, до 1С разными приличными язычками баловался, опыт немалый - без работы не останусь




Головне не проспати момент

В ответ на:

В ответ на:

Далеко не всі "велики" БД вміють таке, тому є сумніви у достатній гнучкості 1С для таких задач.



Мы всеже говорим немного на разных языках. Ты больше о физической структуре БД, запросов, т.е. о самом механизме, а меня этот механизм мало волнует - я на 1с-васике команду дал, а как оно реализует - мне не видно и не очень хочется, если медленно - пытаюсь решить другим путем. Многомерные матрицы, массивы - это я хорошо понимаю - тудой и решаю проблемы, пока получается
Я структуру БД очень слабо знаю - не учился этому, ну разве что - дбф хорошо У меня подход больше прикладной - от этому как раз и учили




Так у тому-то і біда, що якщо "великі" не всі це можуть, то 1С і поготів. До того ж це повинно бути видно на твоєму рівні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
es2
V.I.P **
54 года, Киев
Сообщения: 19634
С нами с 25.03.2002

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      21 февраля 2006 в 01:06 Гілками

В ответ на:

В ответ на:

Спробую на пальцях: якщо треба просто "прочесати" інформацію, яка за звичай не використовується разом а тому не має спільних ключів і індексів, то спроба побудувати проміжні дані у вигляді таблиці, яку потім ти будеш "швиденько перемолювати у пам'яті" закінчується тим, що тобі просто не вистачить ресурсів навіть якщо вихідні таблиці дуже не значні за розміром. При глибокому аналізі даних потреба у поєднанні даних, які у повсякденній роботі не поєднуються, виникає досить часто.



Так понял, а вот прикладную задачу по этому принципу по-быстрому придумать все равно не могу. А еще уровнем выше задачку поднять? Типа для детей. Ну не работаю я с индексами и таблицами напрямую





Так елементарна річ на зразок select * from table1, table2 дає декартовий продукт на виході. Як це виглядає у 1С вибач, не знаю.

В ответ на:

В ответ на:

Там проблема була в тому, що а) статистики за декілька років просто не було і б) попит залежав от покупців, на які _додатково_ накладалися сезонні коливання. Тому простий мін-макс у заданому періоді не підходив. Там було щось більше схоже на аналіз активності кожного покупця, але на жаль, з часу, коли я колупався у тій програмі, пройшло багато часу (більше 7 років) і я просто не пам'ятаю усіх деталей



Если нет статистики спроса, то должны быть планируемые заявки покупателей, договорной оборот или что-то такое.
Из пустоты анализ не сделаешь.
Я похожей фихней тоже занимался, но в контексте размера скидок разным статусам клиентов на разные группы товара в разное время года при разном обороте, а не мин-макс остатка. Там такие многомерные матрицы вырисовывались, шо крыша ехала.




Так отож.

В ответ на:

В ответ на:

А це взагалі від нас залежить. Я, наприклад, практично не стикаюсь з віндою. Ось, наприклад, на цій машині, з якої я зараз пишу, немає навіть розділу з нею.



Так вот чего мы зацепились Ты идейный!




Я не більш ідейний ніж ти. Просто за вінду не платять, а якщо платять, то мало


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: dobr]
      21 февраля 2006 в 01:08 Гілками

еще об альтернативах...

я конечно могу сейчас обложиться книжками по БД и делфям (благо базовые знания по БД есть, а уровень вчерашних-студентов-делфистов я настигну очень бысто, потому как в свое время на паскале ваяли довольно взрослые вещи (хоть и не из области учета), на сях быстро не смогу конечно)
взять какой-нибудь бесплатный толковый sql...
бухучет сам не потяну, но достаточно универсальный "склад" сделать смогу сам или с парой товарищей
и дописывать потом и сопровождать смогём
и даже впарю его сходу полсотне клиентов, которые просто на доверии мне согласятся...

а смысл? забить на собственное благосостояние и заняться светлым будующим?1С решит мои задачи быстрее и проще, а на серьезную конкуренцию нет ни знаний, ни ресурсов, и просто бабла...
так что выбираем потребительскую позицию


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2539
С нами с 26.02.2004

Re: если номенклатура наименований большая (+) [Re: es2]
      21 февраля 2006 в 01:17 Гілками

В ответ на:

Це від незвичності. Насправді "порядку" досить легко досягти. Береш один дистрибутив із мейнстрімних і маєш "порядок" як у віндах.



Провокационный вопрос. Какой дистрибутив рекомендуешь для домашнего изучения, офисного использования? Так чтобы всякие флешки-кардридеры и USB принтеры понимал, ИК-порт USB. Где драйвера брать? Где у этих зараз частота монитора меняется?
Желательно документированный максимально "для дебилов".
Можно ли сваять вариант: сервер с виндовыми приложениями (та же 1с например), а клиенты под линухом в режиме терминала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6167

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія