autoua
×
Autoua.netФорумПокупки за кордоном

А где лучше купить поло lacostе (3/3)

важничающий писатель ***
48 лет (27 лет за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1873
С нами с 02.09.2006

Re: А где лучше купить поло lacostе [Re: harald67]
      6 мая 2018 в 13:35 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В ответ на:



Про ринок США - так, він великий, але на сьогодні явно менший, за ЄС. При чому за моїми особистими враженням від речей, які знайомі купували в США, вироби одних і тих же тм, придбані в США, за якістю істотно гірші (інколи такіж, але ніколи не бачив кращі), аніш аналогічні, придбані, наприклад, у Франції. Просто ставлення американців до шмоток не таке прискіпливе, як наприклад, італійців. Відповідно і пропозиція там така ж.





Знову пісня про друзів,знайомих....
Я пишу лише про свої враження і досвід.Лише про те що я пробував,а не по фото зрівнюю якість.Моя думка-що Лакоста не варта того,щоб платити за неї 50,а тим паче 80.10-20 $ можливо,якщо подобається.

Про якість "куплених тут" і "звідти":тут на форумі я продав не одну сотню кросівок.Коли у мене запитують чи кращі вони за якістю від наших(я про одну модель)-я чесно відповідаю,що немає різниці з штатів вони чи куплені у "Плазмі".Якщо виробник солідний і річ оригінальна-не має різниці в якій країні вона зроблена і на якому континенті куплена.
Маю дуже шикарний приклад.
В 2012 в штатах були куплені кросівки Adidas CC Ride(мої улюблені,я після них перебрав пар 20 поки знайшов їм альтернативу).Собі купляв в штатах за 40$(це був 2011 рік).Дуже сподобалися тестю,він попросив купити йому такі ж.Я їх випадково надибав в стоковому Адідасі(на Лятошинського),купив йому за~35$(тоді таке було можливо).В цей же час свояк купує такі ж а аутлеті під Віднем за 60€.Артикул на всіх однаковий,дата випуску+/- місяць.Коди заводів на двох однакові.Кожний їх експлуатує по різному(вже 6 років),але всі ще цілі.(для розуміння прикріплю фото,можна оцінити стан).
Ще з власного досвіду маю такі приклади(всі речі з однаковим артикулом!!!)
-шкіряна куртка Пума Фераррі( одну вкрали,купив таку ж у нас).
-Сорочка Кельвін Кляйн
-Адідас Террекс ГорТекс дружини(там артикул не збігає на оду цифру,кольри різні).
-Кофта Коламбія.
-Гольфи Халфайгер дружини(їх було чимало,хватає на сезон-кашлатяться).Були різні кольори,але червоний купувався завжди)))).
Единий момент був з джинсами Вранглер:Куплені і Барселоні-лишали синю краску на білій спідні білизні(але це допустимо,до першого прання).Куплені в Штатах наче не лишають(але я їх ще толком не носив)Країни виробники різні.
ПС:візуально штатовський аутлет по вибору дасть фору любому европейському.На мою думку вибір в штатах набагато більший.

ПС 2.більше офтопити не буду.

Знову пісня про друзів,знайомих.Я пишу лише про свої враження і досвід


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5672
С нами с 09.10.2012

Re: А где лучше купить поло lacostе [Re: oliverbek]
      6 мая 2018 в 17:29 Гілками

Могу ошибаться, но это по моему не поло)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: А где лучше купить поло lacostе [Re: oliverbek]
      7 мая 2018 в 10:41 Гілками

oliverbek 06.05.2018 13:35 пишет:



Знову пісня про друзів,знайомих....
Я пишу лише про свої враження і досвід.Лише про те що я пробував,а не по фото зрівнюю якість.Моя думка-що Лакоста не варта того,щоб платити за неї 50,а тим паче 80.10-20 $ можливо,якщо подобається.

Про якість "куплених тут" і "звідти":тут на форумі я продав не одну сотню кросівок.Коли у мене запитують чи кращі вони за якістю від наших(я про одну модель)-я чесно відповідаю,що немає різниці з штатів вони чи куплені у "Плазмі".Якщо виробник солідний і річ оригінальна-не має різниці в якій країні вона зроблена і на якому континенті куплена.
...
Ще з власного досвіду маю такі приклади(всі речі з однаковим артикулом!!!)

-Гольфи Халфайгер дружини(їх було чимало,хватає на сезон-кашлатяться).Були різні кольори,але червоний купувався завжди)))).





Питання: чи варте поло Лакоста своїх грошей - риторичне. А чи варті своїх цінників поло інших відомих виробників, на кшталт Bogner, Vilebrequin, Boss, Paul & Shark, Burberry, ... ? Усі вони коштують дорожче за крокодила, якість +\- однакова, якісь спроби зробити щось оригінальне у дизайні вживає хіба що Паша з акулою .
Крім цього у своєму посту ти сам відповів на 2 своїх же питання, розповівши про гольф Хілфігер, який кашлатиться за сезон. У мене є гольф Лакоста - за 5 років не закашлатився.
Також є поло із довгим рукавом Хілфігер, придбане у Брюсселі 2008-го року та светр цього ж виробника, придбаний у Києві десь у 2010. Нічого їм за ці роки не сталося.
І я казав про відмінність якості не у речей, придбаних тут і за кордоном, а придбаних у Європі (у т.ч. Україні) і у Північній Америці. Я особисту бачу істотну відмінність у якості (не на користь Америки). Взуття це не стосується - немає досвіду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПокупки за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  doctor_b, Alfer, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7201

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія