autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix (4/4)

V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: NAFANIA]
      26 октября 2016 в 00:01 Гілками

NAFANIA 10.10.2016 08:38 пишет:

По Пежо 207 думал что он оцинкован(может это и так). Но вот как то я стоял ждал родственников жены возле ихней машины, как раз Пежо 207, они ее купили после торговой фирмы, белого цвета. Неприятно поразили вздутия на дверях и на передних крыльях.
Нина чем не настаиваю, сам неприятно был удивлен.Может у них был индивидуальный случай.




сидів сьогодні в пежо 207. Що сподобалось:
+ крила передні там пластикові, не знаю, які там могли бути вздуття . м'якенька панелька. Є регулювання керма вперед-назад.
- позаду тісно. тісніше ніж в авео.
як що не заморочуватись за задніх пасажирів - нормальний варіант катати по місту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
38 лет за рулем, Приазовье
Сообщения: 1961
С нами с 28.05.2006

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      26 октября 2016 в 08:04 Гілками

Defas 25.10.2016 21:07 пишет:

Я дивився двигун бензиновий 1.6, двигун не мили, він не сказати, що купається в маслі, і наче нічого не підтікає, але він ніби спітнілий маслом... це нормально? Пробіг десь 100к, судячи зі стану машини - реальний. Є варіант з дизельним сценіком, трохи дешевшим, теж у доброму стані, і навіть на пару років молодший, але, начитавшись про ці всі жахи "бош-сіменс vs делфі" у дизельного 1.5 тупо забив і хочу бензинку. Які у кого думки? Могуть бути проблеми у бензинового 1.6 якісь специфічні?

машині 10 років - жодної, ЖОДНОЇ навіть цяточки іржі, навіть натяку на іржу... корейці просто нервово палять в сторонці. Завтра подивлюсь його на підйомнику, що там знизу, але зовні і в середині дуже і дуже зберігся добре.



Проблема у 1,6 Сценика одна -хреновая тяга, движок слабоват для нее. Для нее 2,0 - самое оно, но если динамика не критична - то пойдет. У товарища 1,6 Сценик, правда свежий. Салон - просто супер. Для большой семьи - мечта. Я был приятно удивлен расходом его Сценика - оказывается у него 6-ступенчатая МКПП.
Дизель, конечно же предпочтительнее, особенно на дальняк. Для небольших пробегов, коротких поездок - предпочтительнее бензиновый.
То, что потеет, - ну так, годы уже наверное дают о себе знать. Вообще двиг должен быть сухой.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      26 октября 2016 в 11:19 Гілками

ресурс реношних бензинок біля 450тис.км, якщо і будуть проблеми, то фінансово підйомні

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      26 октября 2016 в 19:45 Гілками

Defas 26.10.2016 00:01 пишет:

NAFANIA 10.10.2016 08:38 пишет:

По Пежо 207 думал что он оцинкован(может это и так). Но вот как то я стоял ждал родственников жены возле ихней машины, как раз Пежо 207, они ее купили после торговой фирмы, белого цвета. Неприятно поразили вздутия на дверях и на передних крыльях.
Нина чем не настаиваю, сам неприятно был удивлен.Может у них был индивидуальный случай.




сидів сьогодні в пежо 207. Що сподобалось:
+ крила передні там пластикові, не знаю, які там могли бути вздуття . м'якенька панелька. Є регулювання керма вперед-назад.
- позаду тісно. тісніше ніж в авео.
як що не заморочуватись за задніх пасажирів - нормальний варіант катати по місту.



Хз сам тода удивился, может налипло чего похожее на ржавчину, потому как вроду у Пежо кузова хорошие, я поэтому и написал что ни на чём не настаиваю.

По полному двигателю Сценика, там вентиляция картера идет сГБЦ напрямую во впускной коллектор, коллектор прям лежит ГБЦ, и между металлом ГБЦ и пластиком впускного коллектора прокладок размеров в 25 копеек, со временем она твердеет и пропускает масляный туман, он и замирает движок сверху, я летом себе поменял прокладку, тоже было такое, проблема чисто эстетическая, но я заморочился


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: NAFANIA]
      26 октября 2016 в 19:50 Гілками

https://m.youtube.com/watch?v=_bQvpCWVmaQ
На 9 й минуте и дальше видно эти резинки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      2 ноября 2016 в 04:01 Гілками

Купив таки собі сценік)) трохи покатався, машинка, як зручні домашні капці)) вдягнув і пішов. Єдине, що розірвало мозок - відкривання кришки бензобаку, ось це реально збочення... ну і дуже висажує відсутність спидометру у привичному сенсі, але думаю, що звикну. А ще розхід показує 16 на сотню. я правда ще не звик до коробки і катався по місту, але все одно, якось дофіга.

Змінено Defas (07:05 02/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
40 лет, Чернигов
Сообщения: 1826
С нами с 04.08.2016

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      2 ноября 2016 в 08:54 Гілками

16 литров это перебор! покатайтесть ещё пару дней и если ничего не поменяется, то прямая дорога на СТО.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      2 ноября 2016 в 11:37 Гілками

Defas 02.11.2016 04:01 пишет:

Купив таки собі сценік)) трохи покатався, машинка, як зручні домашні капці)) вдягнув і пішов. Єдине, що розірвало мозок - відкривання кришки бензобаку, ось це реально збочення... ну і дуже висажує відсутність спидометру у привичному сенсі, але думаю, що звикну. А ще розхід показує 16 на сотню. я правда ще не звик до коробки і катався по місту, але все одно, якось дофіга.



Если при средней скорости 25 кмч и больше, расход по городу больше 10 литров, то реально нужно на СТО ехать. У меня расход при средней 24 кмч 8,5 л. бенза по бортовику, а в (реальности по чекам) 10 литров пропана. Меган 3 1,6 2010 год


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Lisiy83]
      2 ноября 2016 в 13:41 Гілками

Lisiy83 02.11.2016 08:54 пишет:

16 литров это перебор! покатайтесть ещё пару дней и если ничего не поменяется, то прямая дорога на СТО.




не, все нормально:) сьогодні скинув данні старі від попереднього власника, покатався по місту, стабільно 10 на 100. Вже краще, враховуючи, що я ще не адаптувався до механіки. Не знаю, що вони там робили, що в них було 16, може прогрівали довго. я поки стояв і прогрівався у мене 40 на 100 показувало

Змінено Defas (13:42 02/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      2 ноября 2016 в 22:46 Гілками

9.4 і падає. ще пару сотен км у такому ритмі і мені АЗС буде за паливо доплачувати, а машина почне бензин виробляти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      3 ноября 2016 в 13:06 Гілками

Зараз розхід 8, вважаю - непогано. Миколаївськи камради, хто може порадити добре неофіційне сто по ренохах? Треба залити тормозуху, бо вона чомусь на мінімумі, поміняти масло та фільтри, ну і може подивитись, чому він у вологу погоду на холодну не завжди с першого разу заводиться.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 202
С нами с 12.10.2016

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      3 ноября 2016 в 13:14 Гілками

Defas 03.11.2016 13:06 пишет:

Зараз розхід 8, вважаю - непогано. Миколаївськи камради, хто може порадити добре неофіційне сто по ренохах? Треба залити тормозуху, бо вона чомусь на мінімумі, поміняти масло та фільтри, ну і може подивитись, чому він у вологу погоду на холодну не завжди с першого разу заводиться.



а у официалов сильно дорого?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Антирайдер]
      3 ноября 2016 в 14:20 Гілками

Антирайдер 03.11.2016 13:14 пишет:

Defas 03.11.2016 13:06 пишет:

Зараз розхід 8, вважаю - непогано. Миколаївськи камради, хто може порадити добре неофіційне сто по ренохах? Треба залити тормозуху, бо вона чомусь на мінімумі, поміняти масло та фільтри, ну і може подивитись, чому він у вологу погоду на холодну не завжди с першого разу заводиться.



а у официалов сильно дорого?




Я в корабельному, а офіціали на виїзді до Вознесенську(як що не плутаю нічого), коротше до них їхати тільки півтори години, це в різних кінцях Миколаєва. Ну і підозрюю, що таки буде дорожче.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 703
С нами с 07.04.2014

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      3 ноября 2016 в 21:27 Гілками

Defas 03.11.2016 13:06 пишет:

Зараз розхід 8, вважаю - непогано. Миколаївськи камради, хто може порадити добре неофіційне сто по ренохах? Треба залити тормозуху, бо вона чомусь на мінімумі, поміняти масло та фільтри, ну і може подивитись, чому він у вологу погоду на холодну не завжди с першого разу заводиться.




Поздравляю с ПРАВИЛЬНЫМ ПРИОБРЕТЕНИЕМ !
Сам такой катаю 5 год, кум с "нуля" купил в 2006г и до сих пор катается.
у обоих пробеги глубоко за 200тыс.км. 1.6 МКПП.
Глобальных проблем нет.
Есть французкие ньюансы, будем считать это неким шармом.

Матрикс, теоретически Сценику конкурент, но по факту Сценик во всем лучше!
Еще раз поздравляю!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 703
С нами с 07.04.2014

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: AndrGT2012]
      3 ноября 2016 в 21:32 Гілками

да и по расходу реношные моторы как правило очень экономичны и редко превышают паспортные.
я крайние 5тыс.км не сбрасывал пробег, сейчас средний расход показывает- 8.9л/100км ГАЗА!!!.

и Заправочная горловина бензобака вызывает у меня только позитив: никаких пробок , никаких "танцев с бубнами" с замерзшим замком бака на АЗС..
Подьехал - и вставил пистолет- все!

Удачи!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
38 лет за рулем, Приазовье
Сообщения: 1961
С нами с 28.05.2006

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: AndrGT2012]
      4 ноября 2016 в 06:29 Гілками

AndrGT2012 03.11.2016 21:27 пишет:


Сам такой катаю 5 год, кум с "нуля" купил в 2006г и до сих пор катается.

Матрикс, теоретически Сценику конкурент, но по факту Сценик во всем лучше!




(а че ж в профиле нет?)
То, что Матрикс отдыхает - однозначно!

Змінено mekena (06:29 04/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3150
С нами с 15.03.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      4 ноября 2016 в 10:15 Гілками

Defas 02.11.2016 04:01 пишет:

Купив таки собі сценік)) трохи покатався, машинка, як зручні домашні капці)) вдягнув і пішов. Єдине, що розірвало мозок - відкривання кришки бензобаку, ось це реально збочення... ну і дуже висажує відсутність спидометру у привичному сенсі, але думаю, що звикну. А ще розхід показує 16 на сотню. я правда ще не звик до коробки і катався по місту, але все одно, якось дофіга.



ВІтання!
П.С.: А можна в "лічку" паролі-явки(рік, ціна, пробіг, комплектація)?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14027
С нами с 16.08.2013

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: AM]
      4 ноября 2016 в 21:44 Гілками

AM 04.11.2016 10:15 пишет:

Defas 02.11.2016 04:01 пишет:

Купив таки собі сценік)) трохи покатався, машинка, як зручні домашні капці)) вдягнув і пішов. Єдине, що розірвало мозок - відкривання кришки бензобаку, ось це реально збочення... ну і дуже висажує відсутність спидометру у привичному сенсі, але думаю, що звикну. А ще розхід показує 16 на сотню. я правда ще не звик до коробки і катався по місту, але все одно, якось дофіга.



ВІтання!
П.С.: А можна в "лічку" паролі-явки(рік, ціна, пробіг, комплектація)?




та можна і тут.
рік 2007, пробіг 101к, ціна 7700, стан - хороший, одне косметичне підфарбування, комплектація - незрозуміла... датчики дощу і світла є, а попогрейки немає, що дуже і дуже засмутило мою дружину, мені попогрейка пофіг.

у порівнянні з ноутом - кермо не таке гостре, але підвіска трохи краще відпрацьовує наші ями, яки чомусь називають дорогами. Можливо через те, що гума більша. на кермо менше іде вібрацій.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
Сообщения: 84
С нами с 14.03.2016

Re: Suzuki Swift vs Citro C3 vs Hyundai Matrix [Re: Defas]
      28 февраля 2018 в 13:50 Гілками

Понекрофилю в теме.

Реально стоит не опосаться машины с большим пробегом? И брать стоит версию с 1.6 бензом? Или дизель?
Понимаю главное чтобы не мертвяк был и не ушатай-сарай.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
11 користувачів і 97 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8704

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія