autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? (5/8)

XS1
Достоевский **
Сообщения: 7506
С нами с 10.10.2010

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: BlackFoFi]
      19 сентября 2016 в 16:39 Гілками

BlackFoFi 19.09.2016 16:27 пишет:

XS1 19.09.2016 14:11 пишет:

vvvolf 19.09.2016 13:29 пишет:

Топікстартер пише про давню любов до фабії і вибирає між пежо і фіат?

Фабія 1,2 турбо 5МТ:
-бубен + кондиціонер - 345 тис. грн
-середня комлпектація ambition - 361 тис. грн.

Ціни оф. дилера.



ТС трьох дітей возити в автомобілі збирається - що там по безпеці Фаба пропонує в базі чи амбішені, особливо для пасів 2 ряду?



Да прибл то же самое что и фиат или пыж или любой др представитель б-класса. А именно: повезет - увернешься, нет - "твое по самые помидоры"...



с таким подходом можно надеяться на "авось" и выше Ланоса не засматриваться - все равно "то же самое", только денег больше отберет.
Но вот если отойти от попытки оправдать отдельных жлобо-дилеров в части отношения к безопасности его потенциальных клиентов, то вполне можно и отсеять таких при выборе средства передвижения для своей семьи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3463
С нами с 23.06.2009

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: BlackFoFi]
      19 сентября 2016 в 16:39 Гілками

Ну и нафига вообще те подушки в б-класс пихать, если пофиг две их или шесть

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
45 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2516
С нами с 15.09.2013

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      19 сентября 2016 в 16:42 Гілками

Я за то чтобы безопасности было больше. Но вы действительно считаете что в реальном столкновении какого нибудь прадо и яриса будет принципиально было у яриса 2 подушки или 6? Или хотите сказать что вот в шкоде с 2я подушками все будут в хлам, а с пыжа лишь отряхнуться?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Тараскин]
      19 сентября 2016 в 21:04 Гілками

Тараскин 18.09.2016 22:36 пишет:

uds214 18.09.2016 21:35 пишет:

я би ще прикинув такий показник, як втрата у вартості при наступному продажу автомобіля. тут така ситіація, що фіат продати буде нереально (бо він нікому не потрібний), пежо 208 теж не дуже. фієста навпаки, досить ліквідна, як і фабія, тойоти теж непогано. пежо 301 мабуть єдиний, хто серед пижиків має шанс непогано продатись. ще, як варіант, логан, з точки зору дизайну і краси не зірка, але надійно і досить комфортно




Ликвидность очень зависит от конкретной модели, комплектации двигателя и коробки, и цены за эту комплектацию. Например, Ярис, хоть и Тойота, но в бубновой комплектации на ручке - неликвид. Потому что Ярис в Украине в понимании массового потребителя должен иметь всего 2 педали, а 3 педали - это перебор. Да и вообще, новый Ярис в Украине - неликвид. Вот Королла - да, улетает. А Ярис стоит.
Фабия - просто дорогая и тесная, плюс добавьте сюда отечественные страшилки про TSI движок, и получаем не самый лучший вариант на вторичке. Даже новой Фабия не спешит продаваться.

А Типо в базовой комплектации чем неликвидный? Линеи нормально и сейчас на вторичке продаются с движком 1.4. Продавать через 2 года после покупки - это с любой моделью потеряешь много. А через 5-6 лет - это будет вполне себе конкурентное предложение на вторичке с проверенным атмодвижком и копеечной обслугой. Никаких ведь роботов Дуалоджик нет, никаких сложных конструкций, комплектация базовая, никаких переплат за опции, которые потом не ценятся на вторичке.

Так что никакой проблемы ликвидности не вижу у базового Типо. Версии дороже - тут, да, может быть.




тіпо нелаквід тим, що це фіат - марка, яку на нашому ринку навіть жінки і діти не поважають, це ви можете мені розповідати про плюси, я розберусь, я погоджуюсь, а 90% покупців навіть не поглянуть в сторону фіата, ну воно не те... яріс то таке, ціни всерівно кінські, нічого ж собі неліквід . фабія на вторичці в любому варіанті поза конкуренцією, персонально я не злякаюсь купити 1,2tsi, для боягузів 1,6мрі. згадайте, інжекторні автомобілі спочатку теж боялись, а тепер зручно, економічно і надійно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: BlackFoFi]
      19 сентября 2016 в 22:46 Гілками

Gonchik74 19.09.2016 16:39 пишет:

Ну и нафига вообще те подушки в б-класс пихать, если пофиг две их или шесть



BlackFoFi 19.09.2016 16:42 пишет:

Я за то чтобы безопасности было больше. Но вы действительно считаете что в реальном столкновении какого нибудь прадо и яриса будет принципиально было у яриса 2 подушки или 6? Или хотите сказать что вот в шкоде с 2я подушками все будут в хлам, а с пыжа лишь отряхнуться?



Прадо что, обязательно должен ввалить Пыж/Ярис/Шкоду на все деньги? Столкновения же разные бывают.
Удар в бок может быть такой, что с боковыми подушками и шторками выйдешь и отряхнешься, а без них виском о стойку двинешь и усе. Даже в Б-классе. Три раза тьфу, конечно...
Лучше, чтоб подушки были, чем не были. У меня еще и 7-я подушка есть - для коленей водителя. Считаешь, что Форд разводит покупателей на никому не нужную, бесполезную и дорогую штучку в мелкое авто? Я уверен, что они что-то знают, и эта подушка там не просто место занимает.

Змінено Timur_nes (22:59 19/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
47 лет, Чортків
Сообщения: 15
С нами с 16.09.2016

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      19 сентября 2016 в 22:59 Гілками

Щойно повернулась з Тернополя. Поїхала спеціально на тест-драйв 208 Пежо. Ну і так нашого тесту не відбулося. Менеджер сьогодні вранці дзвонив в центральний офіс Пежо і довідався, що 208-го на механіці нема і до кінця року не буде. І взагалі не відомо, чи колись буде. Тому Пежо 208 пролітає, як фанера над Парижем, що мене вельми засмутило.
Поплентались ми по наявних салонах далі. Вирішили глянути Кіа Ріо, як хтось рекомендував. Глянули. Дизайн кузова чудовий. Мотор шустрий. Ззаду місця, як в фієсті, а багажника взагалі практично нема. Ціна наявного топового екземпляра 457 тис.грн.Це я так пишу, для інформації. Тобто, викреслено.
Тоді мій чоловік згадав, що є акція на Тойоту Королу, 1.33база коштує зараз 413тис. Оверпрайс щодо того, на що ми розраховували, але, враховуючи ліквідність моделі і шильдик на дупі, чоловік вирішив, що якщо б підійшла, то різницю "наколядує".Тим більше, шось він на "королу" запав був, що породжувало в нас суперечки.)
Мотору 1.33 в наявності не було, то ми тільки "королу" облазили. Впринципі, краще, ніж я очікувала. Виглядає досить добротно, салон не тісний. Ззаду троє дітей з натяжкою помістяться.Правда, коли я сіла за кермо, посмутніла. Обзор паскудний, як я не крутила кріслом. Очевидно тим, що високі дверні панелі і малі шкельця, покращили пасивну безпеку. Але я відчувала себе, як в танку. Проте, не біда, звикла б. Зійшлися на тому, що на крайняк піде і в зуби колоти не буде. З В-класом таки не порівняти по об"єму салону, як не крути.
Хтось тут на форумі писав, що під кінець року бувають капітальні скидки на форди і ми від нічого робити побрели в салон. Перед тим не вивчали ні прайсу, нічого.
І тут справа починає набирати нового обороту.Форд Фокус 1.6 традиційний та 1.0 Екобуст коштують відповідно 416 та 417тис. грн. Тобто, ті самі гроші, що "корола". Якась там акція під кінець року, чи що. Мій чоловік захотів протестувати. Тестова машина була 1.0 Екобуст 125 коней. Він для нас оверпрайс,480тис., але спробувати на всяк випадок хотілось.
Які враження. Ззаду місця достатньо, практично, як в Сценіку, лише сідушки не окремі. Динаміка чудова. Шумоізоляція теж. Чесно кажучи, від Форда такого комфорту не очікувала. Не так "блискуче" всередні, як в Королі, але Форд, як на мене, виграє однозначно.
Що тепер робитимемо. В-клас таки відпав однозначно.Будемо дивитись, що вдасться вирішити з фінансами. Якщо на форди акція збережеться, за два місяці спробуємо підзбирати, або капку "наколядувати" в друзів, бо хочеться дати якнайбільший початковий внесок, щоб менший був відсоток. Тільки тут питання, чи брати кластку 1.6, чи 1.0 Екобуст 100 коней.
Є ще один варіант. Тестова машина 1.0 125коней накатала 364км. на сьогоднішній день. Цікаво, скільки б на неї знижки дали під кінець року? Чи її залишать на наступний рік? Чи варто говорити на цю тему з менеджером? Чоловік боїться, щоб їй не "дали капцю" і щоб потім не було проблем. Але, бачивши, яке він дістає задоволення від їзди, я б ризикнула.
І ще. Хочу сказати, що пан Тараскін був абсолютно правий. Через два тижні я обов"язково гляну Фіат Тіпо. Вчора ми дивились відео-огляд, дуже пристойна машинка.Сьогодні переконалась, що таки В-клас це не наш формат. Подивимось, який банк дає кредит, які відсоткові ставки. Бо Форд кредитує Агріколь, ми з ним мали справу, все чітко і прозоро. Розрахуємо, який щомісячний платіж. Бо хочеться сплачувати той кредит без напруги, з запасом на нормальний спосіб життя. Якщо Форд буде дорогувато, або акція припиниться, візьмемо Тіпо. Зрештою, своє відслужить і продасться. А як будемо здорові, то втрата на перепродажу не така вже й критична.

Отже, в сухому залишку дві моделі- Фокус і Тіпо.

Не хочу плодити теми, якщо хтось має думки щодо фордівських двигунів, буду вдячна.
Звісно, про розвиток подій буду відписуватись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Timur_nes]
      19 сентября 2016 в 23:15 Гілками

В сравнении с Типо не скажу (не катал), но Фокус вы смотрите универсал, в комплектации Comfort, но разными двигателями, я правильно понял? Берите 1.0 на 100лс - его вполне официально чипуют дилеры на 125лс, а не дилеры - на 125лс (но дешевле) и на 140лс - значительно резвее будет 1.6 атмо и жрет поменьше (но может и больше - смотря как наваливать).
По прайсам на оф сайтах, у Типо в плюсе - автоматическая КПП и недорогой размер резины, у Фокуса - старт-стоп, подогрев передних сидушек и лобовухи, кожаный мультируль (он действительно очень неплох), возможность доставить круиз, хорошая рулежка.
Обслуга Фордов у офдилера дороговата, мягко говоря.

Змінено Timur_nes (23:17 19/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
47 лет, Чортків
Сообщения: 15
С нами с 16.09.2016

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Timur_nes]
      19 сентября 2016 в 23:29 Гілками

Timur_nes 19.09.2016 23:15 пишет:

В сравнении с Типо не скажу (не катал), но Фокус вы смотрите универсал, в комплектации Comfort, но разными двигателями, я правильно понял? Берите 1.0 на 100лс - его вполне официально чипуют дилеры на 125лс, а не дилеры - на 125лс (но дешевле) и на 140лс - значительно резвее будет 1.6 атмо и жрет поменьше (но может и больше - смотря как наваливать).
По прайсам на оф сайтах, у Типо в плюсе - автоматическая КПП и недорогой размер резины, у Фокуса - старт-стоп, подогрев передних сидушек и лобовухи, кожаный мультируль (он действительно очень неплох), возможность доставить круиз, хорошая рулежка.
Обслуга Фордов у офдилера дороговата, мягко говоря.




Дивились хетч. Думаю, універсал і всякі фенечки не потягнемо ніяк. Це вже точно.) Класна інформація за чіпування, дякую. Навіть не знала, що таке реально.
Тіпо братимемо в базі і на механіці, якщо Форд не вийде. Бо з АКПП вийде майже ті гроші, що за Форда.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      19 сентября 2016 в 23:42 Гілками

Лірен 19.09.2016 23:29 пишет:

Дивились хетч. Думаю, універсал і всякі фенечки не потягнемо ніяк. Це вже точно.) Класна інформація за чіпування, дякую. Навіть не знала, що таке реально.
Тіпо братимемо в базі і на механіці, якщо Форд не вийде. Бо з АКПП вийде майже ті гроші, що за Форда.



Хетч или универсал - не суть важно, их комплектации, кроме цены, отличаются рейлингами, спойлером и шторкой багажника. Заметил в Типо 3 задних подголовника - это для вас явный плюс. 30к гривен разницы в цене - тоже аргумент, но вышеперечисленные плюсы комплектации Фокуса того стоят.
Еще механика у Типо - 6 ступенчатая, а у Фокуса на 1.0 100лс - 5 передач. 6 - на 125лс двигателе.

Вообще - покатайтесь на обоих авто, сами поймете, что вам больше по духу

Змінено Timur_nes (23:43 19/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14054
С нами с 16.08.2013

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      19 сентября 2016 в 23:43 Гілками

Лірен 19.09.2016 22:59 пишет:

Не хочу плодити теми, якщо хтось має думки щодо фордівських двигунів, буду вдячна.
Звісно, про розвиток подій буду відписуватись.




фокус - непогана машина. У мене самого був тестовий ніссан ноут, пробіг у нього був десь до 700км коли я його забирав. Знижку дали 1.500 баксів. За весь цей час нічого з машиною такого не було, що могло бути пов'язано з тим, що її використовували як тестову
ну але можна там з товщиноміром пробігтись перед підписом договору.

Змінено Defas (23:45 19/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      20 сентября 2016 в 09:14 Гілками

В ответ на:

Якщо на форди акція збережеться, за два місяці спробуємо підзбирати, або капку "наколядувати" в друзів, бо хочеться дати якнайбільший початковий внесок, щоб менший був відсоток. Тільки тут питання, чи брати кластку 1.6, чи 1.0 Екобуст 100 коней.




Це що зараз пишуть на сайті - це не акція. Це такий маркетинговий хід (акційні ціни висять на сайті круглий рік). Справжня акція була під Новий рік 3 роки тому, коли з 162 тис.грн скинули до 142 тис. грн при курсі долара 8.

З приводу типу двигуна: якби я купував авто, то взяв би знову Екобуст. Форд дає 3 роки гарантії без обмеження пробігу. До того ж Екобусти ставлять і на комерціний транспорт.

П.С. якщо рахувати в доларах, то зараз рестайловий Фокус дешевший і має додатково плюшки у вигляді обігріву лобового скла і підігріву передніх сидінь.
П.П.С. якщо надумаєте брати - не пожалійте і купіть універсал (він буде не значно дорожчий)

Змінено Falwar (09:18 20/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
31 год за рулем, Днепр
Сообщения: 96
С нами с 07.11.2014

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Timur_nes]
      20 сентября 2016 в 09:23 Гілками

Вы движетесь в правильном направлении авто В-класса, маленькое для семьи с 3-мя детьми. Нужен как минимум С-класс. Лучше всего универсал, тогда вообще будет песня. Из В-класса с хорошим багажником - это Skoda Rapid, он как раз в Ваше бюджете, но конечно он скучный, зато ликвидный при продаже. С двигателем EcoBoost я бы был предельно осторожен, вопросы есть, вообще лучше брать авто с двигателем без турбины. Ещё как вариант CEED универсал, очень достойный вариант.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Nikbar]
      20 сентября 2016 в 09:26 Гілками

Nikbar 20.09.2016 09:23 пишет:

Вы движетесь в правильном направлении авто В-класса, маленькое для семьи с 3-мя детьми. Нужен как минимум С-класс. Лучше всего универсал, тогда вообще будет песня. Из В-класса с хорошим багажником - это Skoda Rapid, он как раз в Ваше бюджете, но конечно он скучный, зато ликвидный при продаже. С двигателем EcoBoost я бы был предельно осторожен, вопросы есть, вообще лучше брать авто с двигателем без турбины. Ещё как вариант CEED универсал, очень достойный вариант.




А еще лучше карбюраторное и с минимум электроники, например Жигули четверку или Москвчич Комби.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      20 сентября 2016 в 09:28 Гілками

В ответ на:

С двигателем EcoBoost я бы был предельно осторожен, вопросы есть, вообще лучше брать авто с двигателем без турбины




А можно узнать причины Ваших опасений?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
31 год за рулем, Днепр
Сообщения: 96
С нами с 07.11.2014

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Лірен]
      20 сентября 2016 в 09:45 Гілками

У нас на фирме есть несколько машин, с системой охлаждения проблемы были, патрубки меняли. Да по гарантии, но крови попили. Плюс турбина, однозначно стремный узел. Понятно что всё чаще встречается, но я бы не стал себе брать бенз с турбиной, пока ещё есть атмосферники, пусть это будет чисто моим предрассудком ))))).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Falwar]
      20 сентября 2016 в 09:50 Гілками

В ответ на:

У нас на фирме есть несколько машин, с системой охлаждения проблемы были, патрубки меняли. Да по гарантии, но крови попили. Плюс турбина, однозначно стремный узел.




Проблемные патрубки были на машинах, выпущенных до октября 2013 года. У меня машина чуть старше и уже шла с новым патрубком. Как думаете, в 2016 году осталась эта проблема?

Ну и турбина есть во всех современных дизелях - почему этот узел стремный?

Если не секрет, какие пробеги у тех экобустов, что у Вас на фирме?

Змінено Falwar (09:51 20/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
31 год за рулем, Днепр
Сообщения: 96
С нами с 07.11.2014

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Falwar]
      20 сентября 2016 в 09:50 Гілками

Ваш стеб не уместен, Вы сделали свой выбор, а я свой. Никто не предлагает брать утопию, но и быть подопытным кроликом, также не хочу. Вспомните хотя бы хваленый двиг 1,6 от PSA/BMW, сколько людей попало с головкой двигателя, и уж поверьте многим в гарантии отказали. Поэтому и продолжайте дальше верить во все прогрессивное и новое, а я подожду и куплю без проблемное и надежное. Ну и относительно Peugeot, как бы не были хороши в дизайне, я пока пройду мимо

Змінено Nikbar (09:55 20/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Falwar]
      20 сентября 2016 в 10:05 Гілками

Почему новое? Экобусты продаются с 2012 года, а уже скоро 2017. И стеба не было. У Вас на фирме есть несколько экобустов. Мне реально интересно какой у них пробег и какие проблемы были с ними (кроме отзывной кампании по замене патрубка ОЖ)?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
31 год за рулем, Днепр
Сообщения: 96
С нами с 07.11.2014

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Falwar]
      20 сентября 2016 в 10:05 Гілками

Ну и турбина есть во всех современных дизелях - почему этот узел стремный?

Если не секрет, какие пробеги у тех экобустов, что у Вас на фирме?




Относительно дизеля - покупая такое авто человек осознанно идет на это, так как альтернативы нет. Так для справки, на семинаре BOSCH по теме дизеля, представитель конечно же рассказывал, как всё круто и прогрессивно. Но на вопрос какое у него авто, ответил, что бенз и пока без альтернативы, так как пока у нас качество топлива всё ещё не позволяет без проблемно эксплуатировать современный дизель. Прямой впрыск бенза можно отнести туда же. А дальше думайте сами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
31 год за рулем, Днепр
Сообщения: 96
С нами с 07.11.2014

Re: Пежо 208 1.2 чи Тойота Яріс 1.0? [Re: Falwar]
      20 сентября 2016 в 10:07 Гілками

Falwar 20.09.2016 10:05 пишет:

Почему новое? Экобусты продаются с 2012 года, а уже скоро 2017. И стеба не было. У Вас на фирме есть несколько экобустов. Мне реально интересно какой у них пробег и какие проблемы были с ними (кроме отзывной кампании по замене патрубка ОЖ)?


Сори это я относительно Peugeot, не там на ответ нажал

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
8 користувачів і 100 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9677

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія