autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Повний привід за 6к $ (3/4)

member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: Бен Гурион]
      19 января 2017 в 10:16 Гілками

Бен Гурион 18.01.2017 12:30 пишет:

господа, мы начинаем уходить в высокие материи и философию 4х4.
ТС, послушайте совет.
оставьте Ниву в хозяйстве и купите как я выше и писал пузотера.
Вам нужна рабочая лошадка, в которой не жалко будет переть по лесу и болотам. не жалко драть ее по кустам, царапать ветками, бросить в багажник добытую дичь и прочее.
да, Вы получите первое время кайф от покупки старой иномарки, но он быстро разобьется об суровые реалии поиска недешевых ЗЧ и обслуги. то что в Ниве делалось на колене и в любой мастерской, в иномарке так не получится.
выбирать Вам



Якщо залишати ниву то на легкову залишається 4к. Знову нічого путнього не вибереш.
І для 10 виїздів в рік на полювання залишати ниву не бачу сенсу. А такі випадки де треба через чагарники прокладати дорогу зовсім рідкість. На крайній випадок завжди можна вийти і зрубати гілку, яка мішає.
Обслуговувати машину в більшості випадків буду сам, тільки на серйозні роботи по двигуну, коробці, мостах, на СТО.

Gold Fish 18.01.2017 11:47 пишет:

предлагаю свою http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=10582025&an=0&page=1#Post10582025

Проходимец получше нивы будет, и места в салоне поболее.
Цена обсуждаема



Дякую, але всюдихода більшого чим нива в принципі і не треба. Та і відлякує 3х літровий двигун витратою пального.
Шукаю більш цивільний варіант.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      19 января 2017 в 10:31 Гілками

https://auto.ria.com/auto_mitsubishi_outlander_15426275.html
чуток подшаманить и будет как новая


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      19 января 2017 в 11:29 Гілками

FOXter 19.01.2017 10:16 пишет:

Бен Гурион 18.01.2017 12:30 пишет:

господа, мы начинаем уходить в высокие материи и философию 4х4.
ТС, послушайте совет.
оставьте Ниву в хозяйстве и купите как я выше и писал пузотера.
Вам нужна рабочая лошадка, в которой не жалко будет переть по лесу и болотам. не жалко драть ее по кустам, царапать ветками, бросить в багажник добытую дичь и прочее.
да, Вы получите первое время кайф от покупки старой иномарки, но он быстро разобьется об суровые реалии поиска недешевых ЗЧ и обслуги. то что в Ниве делалось на колене и в любой мастерской, в иномарке так не получится.
выбирать Вам



Якщо залишати ниву то на легкову залишається 4к. Знову нічого путнього не вибереш.
І для 10 виїздів в рік на полювання залишати ниву не бачу сенсу. А такі випадки де треба через чагарники прокладати дорогу зовсім рідкість. На крайній випадок завжди можна вийти і зрубати гілку, яка мішає.
Обслуговувати машину в більшості випадків буду сам, тільки на серйозні роботи по двигуну, коробці, мостах, на СТО.

Gold Fish 18.01.2017 11:47 пишет:

предлагаю свою http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=10582025&an=0&page=1#Post10582025

Проходимец получше нивы будет, и места в салоне поболее.
Цена обсуждаема



Дякую, але всюдихода більшого чим нива в принципі і не треба. Та і відлякує 3х літровий двигун витратою пального.
Шукаю більш цивільний варіант.




Расход газа 20 по Киеву с пробками, 16-18 по трассе - смотря как топить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      19 января 2017 в 13:03 Гілками

FOXter 19.01.2017 10:16 пишет:


Якщо залишати ниву то на легкову залишається 4к. Знову нічого путнього не вибереш.
І для 10 виїздів в рік на полювання залишати ниву не бачу сенсу. А такі випадки де треба через чагарники прокладати дорогу зовсім рідкість. На крайній випадок завжди можна вийти і зрубати гілку, яка мішає.
Обслуговувати машину в більшості випадків буду сам, тільки на серйозні роботи по двигуну, коробці, мостах, на СТО.




можно взять свежий ланос...
для 10 выездов не видите смысла оставлять ниву, но видите смысл взять старого полноприводного корча, содержание которого будет не дешевое ? не вижу логики ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1392
С нами с 19.05.2014

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      19 января 2017 в 13:26 Гілками

FOXter 19.01.2017 10:16 пишет:


Обслуговувати машину в більшості випадків буду сам, тільки на серйозні роботи по двигуну, коробці, мостах, на СТО.





думаю тут начнутся сложности.
начните хотя-бы с замены свечей на оппозитнике...
не раз потом еще вспомните Ниву... в хорошем смысле этой фразы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: Бен Гурион]
      19 января 2017 в 16:34 Гілками

Бен Гурион 19.01.2017 13:26 пишет:


думаю тут начнутся сложности.
начните хотя-бы с замены свечей на оппозитнике...
не раз потом еще вспомните Ниву... в хорошем смысле этой фразы.



Ну, ок. Субару важка в обслуговувані, відставимо. А про опель фронтеру, що можете сказати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1084
С нами с 06.08.2010

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      19 января 2017 в 17:47 Гілками

С удовольствием взял бы новую Ниву 21214 - но цена в 10000 против 6500 в России
не радует.

Змінено softroom (17:48 19/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 386
С нами с 07.08.2015

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      19 января 2017 в 19:27 Гілками

Фронтера за 6 щтук буде вбита в хлам - сплачешся потім. На Субари навіть не дивись.
Якшо чесно - нема за такі гроші норм 4х4 Любий повнопривід 90-х років (а свіжіше не получиться) буде більш ніж геморним.
Сам дивлюсь шось з такої опери - варіантів ноль. Їжджу на Шниві і, походу, або поміняю на недопривод (легкові 4х4 навіть не розглядаю), або докину неслабо грошенят, або так і буду на ній пиляти. Древні Рави, Аутлендери, Х-трайли, Вітяри і їм подібні висосуть потім грошей більш, ніж за них просять. Одна віско-муфта відбиває бажання таке купити. Древні корейці - тим більше. Хоча, там є непогані варіанти : Ґаллопер і Коррандо першого покоління. Знову ж - питання ціни з/ч і обслуговування/ремонту, плюс Коррандо тільки трьохдверний. ХЗ... Краще вже Трупер. І то... Я, особисто, слабо вірю в існування невбитих двадцятирічних повноприводів.
Автор повинен перш за все розуміти : любий повнопривід буде ще більш грошожерливий відносно легковушки-іномарки, ніж Нива порівняно з ВАЗ-2105. І вже від цього відштовхуватись при виборі авто.

До речі. Тут, на форумі, восени продавалась повноприводна Мазда Е 2200 в Луцьку. Там, правда, рік лохматий був, але хоч чесна проста роздатка. Ну і всякі Делікі і ТаунАйси в тирнеті попадаються інколи. Я б таке не взяв, але ...
Для себе особисто бачу тільки варіант докинути дві-три тисячі, тоді можна щось придивитись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: ssheva]
      20 января 2017 в 10:04 Гілками

ssheva 19.01.2017 19:27 пишет:

Я, особисто, слабо вірю в існування невбитих двадцятирічних повноприводів.




Вірити не треба, треба дивитися і вибрати.
ssheva 19.01.2017 19:27 пишет:


Для себе особисто бачу тільки варіант докинути дві-три тисячі, тоді можна щось придивитись.



Ок, з таким бюджетом на що можна дивитися?

Наскільки, я знаю чесний повний привід (без віско муфт) буде в фронтери, терано, вітари, спортеджа, форестера. Ще когось забув? В кого він постійний?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      20 января 2017 в 11:14 Гілками

Чи може не варто боятися в'язкісної муфти в повному приводі?
Ще, надибав цікавий варіант Renault Scenic RX4.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1392
С нами с 19.05.2014

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      20 января 2017 в 12:49 Гілками

FOXter 20.01.2017 11:14 пишет:


Ще, надибав цікавий варіант Renault Scenic RX4.



Вы знаете толк в извращениях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3188
С нами с 15.03.2013

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      20 января 2017 в 14:28 Гілками

А може Кенго повнопривідний? Бо шось все решта якесь лхматих рокуів виходить..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      20 января 2017 в 15:11 Гілками

FOXter 20.01.2017 10:04 пишет:

ssheva 19.01.2017 19:27 пишет:

Я, особисто, слабо вірю в існування невбитих двадцятирічних повноприводів.




Вірити не треба, треба дивитися і вибрати.
ssheva 19.01.2017 19:27 пишет:


Для себе особисто бачу тільки варіант докинути дві-три тисячі, тоді можна щось придивитись.



Ок, з таким бюджетом на що можна дивитися?

Наскільки, я знаю чесний повний привід (без віско муфт) буде в фронтери, терано, вітари, спортеджа, форестера. Ще когось забув? В кого він постійний?




Фронтера неплохая машина но больное место кузов, есть кстати интересный вариант за 4900 + баксов 300 в нее нада вкинуть http://www.offroadmaster.com/topic/63760...0-%D1%83%D0%B5/

Спортейджи тоже кузов - почему-то у многих гниет правая сторона (никто сей феномен объяснить не может)

Про витару говорил выше плюс ценники на запчасти после нивы совсем не порадуют

Про субарик тоже выше говорили плюс опятьже космические цены на ЗЧ

Можете еще глянуть Mazda Tribute впринципе в ваш ценник можно влезть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: AM]
      20 января 2017 в 16:50 Гілками

AM 20.01.2017 14:28 пишет:

А може Кенго повнопривідний? Бо шось все решта якесь лхматих рокуів виходить..



Кенго тих самих лохматих років виходить 2000 +/- 2

Gold Fish 20.01.2017 15:11 пишет:


Фронтера неплохая машина но больное место кузов

Спортейджи тоже кузов - почему-то у многих гниет правая сторона (никто сей феномен объяснить не может)

Про витару говорил выше плюс ценники на запчасти после нивы совсем не порадуют

Про субарик тоже выше говорили плюс опятьже космические цены на ЗЧ

Можете еще глянуть Mazda Tribute впринципе в ваш ценник можно влезть.



Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3188
С нами с 15.03.2013

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      20 января 2017 в 17:01 Гілками

FOXter 20.01.2017 16:50 пишет:

AM 20.01.2017 14:28 пишет:

А може Кенго повнопривідний? Бо шось все решта якесь лхматих рокуів виходить..



Кенго тих самих лохматих років виходить 2000 +/- 2




Ні Ріа проскакував 2004 за 5700 здається. Дизель правда...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 386
С нами с 07.08.2015

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      20 января 2017 в 22:59 Гілками

FOXter 20.01.2017 10:04 пишет:


Ок, з таким бюджетом на що можна дивитися?





Напр., Теріос другий. (Можна й перший в твій нинішній бюджет взяти, але занадто він рідкісний в нас).
Років зо два тому їх в Луцьк трохи понавозили, але машинка не дуже продаваєма, тому везти перестали, зате при стартовій ціні на авторіа 9-10 тис. можна торгуватись до перемоги. Випускається з 2006-го року - по-любе, буде досить свіжа.
Плюси: постійний повний привід без віскомуфти; міжосьовий блок; рама. Невеличка (габарит як в Шниви); економна; досить проста; це Тойота, в т.ч., двиг 3SZ. По прохідності поступається тільки Джимні, може ще Самураю. Рав і Х-трейл курять збоку.
Мінуси: слабенький движок (хоча там біля 110 к.с., все ж краще Ниви); слабке ЛКП; на дальняк не айс (хоча, тут справа звички); по з/ч і обслуговуванню не все гладко - по механіці Тойота (а там теж свої приколи є), по кузову ще гірше. Продати не просто.
Співвідношення ціна/якість/вік виходить найкращим в плані позашляховиків. Така собі японська Нива

Можна й Рав4 дивитись, і Х-трейл, і Вітяру, але вони будуть старіші і, зачасту, досить вбиті, хоча ззовні будуть блищати, як в кота в дощ... Можна й Аутлендер, але він не зовсім для твоїх цілей, як мені здається.

До речі, за приблизно 6 можна знайти перший Рав. Кінця 90-х. На свій страх і ризик, бо то лотерея.
Спортейдж перший теж в шість вкладеться, але "живих" їх майже немає, як тут вже писали. По залізу там все просто - передок відключається, роздатка з демультиплікатором, рама, балка ззаду. Але при поломці грошей і нервів він висосе... По движках не підкажу.

Змінено ssheva (23:03 20/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1194
С нами с 22.08.2007

Re: Повний привід за 6к $ [Re: AM]
      21 января 2017 в 10:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

а я, с вашего позволения в очередной раз пропиарю китае мобили За эти деньги будет вполне целый, не Гнилой, от слова вообще автомобиль, с нормальным не засаленым салоном, с пробегом, после которого можна будет проехать миним еще столько же до первой! капиталки двигателя. И по требованиям очень даже подходит топикстартеру.Имеет рамную конструкцию, двигатель там стоит от митсубиши 4g64m, он очень надежный и не прихотливый к качеству топлива, любит Газ, и расход на бездорожье у меня ни когда не переваливал за 15л! в городе до 14 ,по трассе 12,5 и это все газа. большой салон, огромный багажник, цены на запчасти приравниваються к жигулевским, давно правда ни чего не покупал, но например гидроусилитель мне обошелся в 14 году (новый 1100 грн) ламаться там, как и в опеле нечему, может надо будет поменять аммортизаторы и какие нибуть резинки. Если и покупать конструктор, тогда уже лутше, за основу взять чтонибуть свежее и китаец ни чуть не уступает в этом своим именитым собратьям.
Искать можно несколько моделей: Landwind-x6 или Грет вол Ховер н2 , как говориться на вкус и цвет, но сделаны эти машины по одному и томуже очень надежном образцу из Японии и сделаны они ни чуть не хуже, чем их прородители ( я имею ввиду, что метал у них нормальный)
это мой пепелац, сейчас в Польше езжу, скоро будет 8- м лет с момента покупки и 100тыс. пробега. Пока ничего плохого с ним не случилось, хоть и обещали, тут некоторые знатоки,что больше 2-х 3- лет это "г...но" не проездит.

а я, с вашего позволения в очередной раз пропиарю китае мобили  За эти деньги будет вполне целый, не Гнилой, от слова вообще автомобиль, с нормальным не засаленым салоном, с пробегом, после которого можна будет проехать миним еще столько же до первой. капиталки двигателя


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      23 января 2017 в 09:14 Гілками

Висновок, як і зажди
Брати те, що живіше, а марка і модель це другорядне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 19
С нами с 20.01.2016

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      23 января 2017 в 09:41 Гілками

продай ниву и смотри паджеро 2, это сс, автомат, 3.0 который хорошо газируется, большой салон + большой багажник. на машине можно ездить как по асфальту так и по грязям. аутдендеры витары , то не жып

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Повний привід за 6к $ [Re: w.w.w]
      23 января 2017 в 11:02 Гілками

Ну лендвинд - это капсула смерти. А вот грейтвол ховер впринципе норм машинка. База исузу аксиом, мотор мициковский 2.4

Знаю людей которые на ховере на экстремальные покатухи катаются и не жалуются


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 124 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8674

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія