autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Повний привід за 6к $ (4/4)

патриарх *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1195
С нами с 22.08.2007

Re: Повний привід за 6к $ [Re: Gold Fish]
      23 января 2017 в 12:41 Гілками

Gold Fish 23.01.2017 11:02 пишет:

Ну лендвинд - это капсула смерти. А вот грейтвол ховер впринципе норм машинка. База исузу аксиом, мотор мициковский 2.4

Знаю людей которые на ховере на экстремальные покатухи катаются и не жалуются



с чего такие выводы сделаны про Landwind? видео в интернете видел если, что! теперь посмотри видео того же Опеля , тех же годов - будет тоже самое!Ховер и Ландвинд полностью идентичные машины, только форма разная Доказывать ни чего не хочу, все равно бессмысленно и тема не о том


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2006
С нами с 31.12.2004

Re: Повний привід за 6к $ [Re: FOXter]
      29 января 2017 в 01:54 Гілками

FOXter 23.01.2017 09:14 пишет:

Висновок, як і зажди
Брати те, що живіше, а марка і модель це другорядне.



Та ні. Просто відповідь очевидна. Я уже писав.
Стара машина - це або одразу вкласти ще одну її вартість, щоб далі їздити спокійно, або по мірі поломок вкладати по тисячі-дві в рік. Але постійно протягом декількох років щось ремонтувати. І не мати впевненості, чи доїду я туди, куди збирався.
Для ілюстрації. Минулого року їхали у Варшаву. В планах туди-назад, трохи там, коротше, 1000 км. Перед поїздкою поміняв масло, ремінь з натяжним, бо вже 56 ткм пробігав, і ще якісь дрібниці.
У Варшаві дізнались про профільну клініку в Штутгарті, там - про Чехію. Коротше кажучи, повернулись через 20 днів і 12000 км. Капот навіть не відкривав за той час. Повернувся, поміняв масло... і все.
На 15-20-літній машині, купленій за 6 тисяч, так можна?
Я прихильник покупки того автомобіля, який подобається, який дарує задоволення. І вважаю, що якщо вже вкладати гроші, то краще саме в таку машину. Але якщо на утримання цього автомобіля в хорошому стані не буде грошей, то навіщо мучити себе і машину?
Тому все просто. Подобається? Є гроші на покупку і утримання? Купуємо. Без оглядки на поради доброзичливців. У кожного свої смаки і свої радості. Нема грошей на утримання? Через рік-другий вознезавидиш те, що любив. Бо ця купа металолому знову не їде, а тільки гроші витягує, зробив одне, а тут одразу друге, і цьому нема кінця краю.
Бо не буде машина, яка ізначально коштувала, наприклад, 30, надійною і справною за 6. І запчастини для неї будуть коштувати, як для 30-тисячної, а не як для 5-тисячної ниви.
Перепрошую за банальності.
Знову ж відношення. Комусь потрібен постійно справний транспортний засіб, для переміщення з точки А в точку Б, а хто любить колупатися в машині.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Луцк
Сообщения: 133
С нами с 16.06.2008

Re: Повний привід за 6к $ [Re: Рост]
      30 января 2017 в 14:38 Гілками

саме так!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
6 користувачів і 139 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8677

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія