autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? (21/21)

V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10642
С нами с 30.01.2006

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Siryj]
      25 апреля 2017 в 19:16 Гілками

Тоже обратил внимание

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Siryj]
      25 апреля 2017 в 19:21 Гілками

Siryj 25.04.2017 19:09 пишет:


А справа две полосочки - это сколько лошадей и тяги сейчас задействовано?



Я так понял что да. Ньютоны то растут то прыгают, от нажатия педали газа, а мощность при наборе типа растет полосочка. Как видно - при 130 едет без напряга особого и до максимального пика мощности еще далеко. Довольно все эластично. Я доволен. И самое главное - тишина в салоне!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4534
С нами с 15.06.2008

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: galixp]
      25 апреля 2017 в 19:46 Гілками

galixp 25.04.2017 19:21 пишет:

Siryj 25.04.2017 19:09 пишет:


А справа две полосочки - это сколько лошадей и тяги сейчас задействовано?



Я так понял что да. Ньютоны то растут то прыгают, от нажатия педали газа, а мощность при наборе типа растет полосочка. Как видно - при 130 едет без напряга особого и до максимального пика мощности еще далеко. Довольно все эластично. Я доволен. И самое главное - тишина в салоне!




Если не трудно, если не забудешь, расскажи в каких условиях используешь полную мощу. Интересно посмотреть, сколько будет при разгоне, близком к паспортному.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: galixp]
      26 апреля 2017 в 00:26 Гілками

galixp 25.04.2017 19:02 пишет:

Просили обороты на 5-й при скорости 130км/ч. Ловите. Двигатель 1.6, бензин, 5 МКПП.


Мда, таки 6ї передачки не вистачає ІМХО
Невже це так дорого ставити 6МКПП замість 5МКПП...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
32 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Ganni]
      26 апреля 2017 в 06:57 Гілками

Ganni 26.04.2017 00:26 пишет:

galixp 25.04.2017 19:02 пишет:

Просили обороты на 5-й при скорости 130км/ч. Ловите. Двигатель 1.6, бензин, 5 МКПП.


Мда, таки 6ї передачки не вистачає ІМХО
Невже це так дорого ставити 6МКПП замість 5МКПП...



Это двигатель 6КПП никогда не комплектовался, наверно до максималки на 6 он авто не потянет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 253
С нами с 29.02.2012

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Elementary3]
      26 апреля 2017 в 08:27 Гілками

Я боявся що буде 4000. 3500 нормально.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Ganni]
      26 апреля 2017 в 09:46 Гілками

Ganni 26.04.2017 00:26 пишет:

galixp 25.04.2017 19:02 пишет:

Просили обороты на 5-й при скорости 130км/ч. Ловите. Двигатель 1.6, бензин, 5 МКПП.


Мда, таки 6ї передачки не вистачає ІМХО
Невже це так дорого ставити 6МКПП замість 5МКПП...



На такому моторі якщо і ставити 6-у - то вона буде дорівнювати існуючій 5-й, просто решту 5 передач можна буде наблизити між собою і виграти може яких 0,5 сек в розгоні до 100.
Це тільки так здається, що поставити додаткову верхню передачу і вуаля - їдемо собі 150 при 2000 об. Насправді в такому режимі даному атмосфернику буде не солодко.

Змінено vvvolf (09:48 26/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: vvvolf]
      26 апреля 2017 в 10:44 Гілками

блин, хочу 4-й меган хетч

жаль все деньги нужно впулять в другое дело


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: vvvolf]
      29 апреля 2017 в 22:18 Гілками

vvvolf 26.04.2017 09:46 пишет:

Ganni 26.04.2017 00:26 пишет:

galixp 25.04.2017 19:02 пишет:

Просили обороты на 5-й при скорости 130км/ч. Ловите. Двигатель 1.6, бензин, 5 МКПП.


Мда, таки 6ї передачки не вистачає ІМХО
Невже це так дорого ставити 6МКПП замість 5МКПП...



На такому моторі якщо і ставити 6-у - то вона буде дорівнювати існуючій 5-й, просто решту 5 передач можна буде наблизити між собою і виграти може яких 0,5 сек в розгоні до 100.
Це тільки так здається, що поставити додаткову верхню передачу і вуаля - їдемо собі 150 при 2000 об. Насправді в такому режимі даному атмосфернику буде не солодко.



Судячи з того як він починає їхати, 6-ту могли поставити. Але дійсно, обороти від цього сильно не впадуть а от тяга якраз в самому ходовому діапазоні 90-120 буде не дуже хороша.
На сьогодні я проїхав 420км. 30% траса, 70-місто. Витрати пального падають - зараз 7.8 на сотню, середня швидкість росте - 34км/ч. Після офіціалів нічого не обнуляв. Зроблю це на першій тисячі. Поки все ок. Для таких поїздок як зараз, цього двигуна дуже і дуже хватає. Я б навіть на сказав що він овощ, досить все адекватно. Є режим ЕКО. При його активації падає трохи витрата пального, падає динаміка, відключаються або зменшують роботу різні споживачі, наприклад клімат. При роботі клімата його включення не відчувається при їзді. Дуже прикольний дизайн, точніше - свіжий. Залишаю авто - люди підходять та дивляться. Коли взнають що це рено, то відповідь одна - "Ну нарешті, реношники зробили добрий дизайн") Дуже класно та легко сприймається сам цифровий дисплей та монітор. Немає ніяких засвітів від світла та інших таких проблем. Набагато краще працює датчик дощу та світла. Датчик дощу став адекватним, у мегані3 він якось жив своїм життям, тут він працює повністю як я хочу. Витирає каплі тоді коли я якраз тянуся вже рукою сам) Датчик світла - включає світло увечері тоді коли треба, але цей момент трохи ще треба спостерігати. Підвіска - в шинах зараз 2.4. Все мягко та комфортно. Всі проблеми з заднью балкою відомі, тут вони також присутні, але це не критично. Для поїздок кожного дня - ніяких проблем. Прогрівається все дуже швидко. Клімат добрий, я думаю що працювати він також почав набагато краще ніж у попередніх ренушках. Тобто я хочу повідомити, що меган 4 дісно змінився. Над багатьма проблемами попрацювали. Мінуси поки немає, або вони із ряду ергономіки. Але поки я ще їх не систематизував. Треба ще поїздити...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Elementary3]
      29 апреля 2017 в 22:22 Гілками

Дякую, що тримаєте в курсі - цікаво читати. А що за проблема з балкою?

Змінено Falwar (22:22 29/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Новый Megan Sedan - достоин обсуждения? [Re: Falwar]
      29 апреля 2017 в 23:23 Гілками

Falwar 29.04.2017 22:22 пишет:

Дякую, що тримаєте в курсі - цікаво читати. А що за проблема з балкою?



Проблем ніяких, але незалежна підвіска була б краще). Але це таке, для гурманів)
Добавлю ще. У моїй комплектації є голосове управління системою. Можна вибирати станції, музику, мультимедія, телефон та працювати з навігацією. Голос роспізнає досить адекватно. Якщо говорити так як потрібно то помилок не було. Скоріше то я говорив всяку байду) Також на центральному дисплеї можна вибирати відображення радіо, компаса, показників потужності, контролю полоси за допомогою кнопки на кермі.
Із ергономіки - для мене знову трохи погано лягає права нога, коліно впирається в пластик консолі. Так було у 2-му мегані, 3-му та ще у якихось авто. Але можливо на то я звертаю увагу сильно. Другий момент - кнопки склопідіймачів на дверці водія - вони якось ззаді, тобто щоб спустити вікно, треба руку зміщувати назад. Таке я вже давно не зустрічав. Цей момент мабуть найбільший, що потребує звикання. Ще один момент - підлокітник, центральний. Щоб його підняти, то треба змістити назад. Тут проблеми немає, все логічно, але коли його закриваєш і хочеш потянути вперед, то взяти його нема за що, треба якось повністю прижимати руку і так тянути вперед або давити рукою ззаді нього. Це такі декілька моментів.
Ще з плюсів - клімат не дує ні в лице ні в ноги або руки, тобто можна налаштувати воздуховоди адекватно. Регулювання швидкістю вентилятора клімата - сенсорне, просто проводиш пальцем до плюса і назад на мінус. Є сенсор забруднення повітря. Прикольно. У міїй комплектації ЗЕН, управління кліматом кнопочне, що значно краще ніж у інтенсі через планшет. Ну це так на мене. USB -2шт. Обидва тянуть жорсткий диск на ура. Читають все. Відео теж працює але не читає формат звуку ас3. С цим я ще не розбирався. По рлінк2 - седани з Турції, карти стоять тільки Україна. Над цим працюють вже в рено, дилер повідомив. Скачати з рлінкстора поки немає варіантів. В хетчах все ок, карти всієї Європи, бо збірка Іспанія. Також по рлінк2 вже є доступні карплей та андроїдавто. Але є одне але. Версія рлінк має бути вище 2.Х, тобто всі автівки 2017року випуску вже будуть мати нове ПО рлінка2. У мене 3.3, тобто все ок. Чекаю на активацію цієї функції.
Вибирати двигун чи комплектацію? Я б рекомендував таки таку збірку - дизель на механці плюс всі допи та плюшки. Якщо не хватить грошей або дизель це не Ваше - беріть спокійно ЗЕН комплектацію в максиальному заряді з 1.6 як у мене.
Я не рекомендую економити якісь 20000грн на цих допах. Вільні руки, автоматичне стоянкове гальмо, та ще дещо - це просто супер! А Цифровий дисплей, планшет, сенсорне управління, хоть трохи нагадує нам, що ми таки йдемо у крок з майбутнім.
Це моє імхо, але за такі гроші, на сьогодні, я не можу привести приклад авто з такими варіантами та можливостями.
І ще по місцю у салоні. Вчора їхав на задніх сидіннях хлопчик, у них канонічна октавія, перед ним сидів син, також ростом не малий. Хлопчик на задньому сидінні признав що місця там не менше як у октавії це точно, інша трохи посадка, але місця норм. При цьому мій син витянув ноги спереді повністю! Рахую що це добре)

Змінено galixp (23:25 29/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 48 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 18758

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія