autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? (2/3)

Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      21 апреля 2017 в 13:24 Гілками

Flexible 21.04.2017 01:56 пишет:



Для себе визначив наступні критерії (по зменшенню пріоритетів):
1. Надійність - оскільки досвіду нуль, не хочеться мати суттєвих поломок найближчі 2-3 роки.
2. Безпека - подушок побільше, NCAP, різні ESP і т.д.
3. Комфорт їзди - дуже хочу шумоизоляцію пристойну і поменше тряски на наших дорогах.
4. Габарити салону і багажнику. Треба возити мінімум 1 дитяче крісло ну і речей побільше для довгих мандрівок.
5. Двигун, трансмісія, розхід і т.д. Ясно що хочеться і кондюк робочий і не "овоч".

Запитання на які сам не знайшов відповіді
:
1. Для якого віку і пробігу можна сподіватись що поломок не буде на 1-2 роки?
2. Чи дійсно електронні плюшки типу ESP суттєво впливають на безпеку, чи краще побільше подушок?
3. Незалежна підвіска більш комфортна для наших доріг ніж балка? Чи все залежить від конкретної моделі?
4. Для сімейного авто краще більший багажник седана чи більший проєм хетчбека?
5. Чи є зміст брати перше авто з автоматичною трансмісією, чи краще все ж на ручній?

Придивляюсь до Fluence, Tipo, C4, Elantra, Octavia A5, Jetta... Але не сидів наразі в жодному, бо хочеться звузити коло вибору.

Що порекомендуєте з конкретних моделей? Що не можна брати ні в якому разі? ;-)



Однозначно лучше брать ц-класс.
1. надийность - это правильно. потому советую брать японца или корейца
2. все нормальные более-менее современные авто имеют не менее 4* по безопасности
3. если цените комфорт - то в первую очередь берите коробку автомат, во вторую - комфортную подвеску. всякие шумоизоляции не особо влияют на комфорт и при желании дополнительно шумоизолируются так, что ни одна бюджетка на заводе не шумоизолируется
4. это правильно - потому не ниже ц-класса
5. это тоже очень правильно - не советую брать совсем овоща. желательно брать не ниже 1.8-2.0

1. что б не ломалась в первую очередь нужно выбрать не ломучую модель. во вторую очередь нужно смотреть что б машина была не ушатанная (можно убить и за 1-2 года).
2. лично я не почувствовал разницы на машинах с плюшками типа есп и без . просто езжу аккуратно и нет проблем. подушки тоже дело такое - главное что б сам кузов хорошо гасил удар. в какой-то консерве и 100 подушек не поможет.
3. конечно же независимая подвеска комфортнее балки
4. я считаю что чем больше багажник - тем лучше. брат возил коляску в багажнике акцента
5. однозначно брать автомат


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Murzik2.0]
      21 апреля 2017 в 13:26 Гілками

Murzik2.0 21.04.2017 09:44 пишет:

Liaxey 21.04.2017 09:32 пишет:

Falwar 21.04.2017 07:29 пишет:

Не лінуйтеся. Ніхто за вас не зробить правильний вибір, бо лише Ви знаєте потреби своєї сім'ї. Посидіть в кожному авто, звузьте вибір до тих, що підійдуть по салону.



+1 только самим все надо тестить, к примеру лично для моей семьи Елантра после Рапида была бы доунгрейдом в плане семейности автомобиля, странно но прочувстовали это не раз проехавшись в Елантре всем семейством.



А не наоборот? Рапид в-класс, Элентра С-класс. Рапит с балкой сзади? Или просто шкодорелигия?



+1
даже не представляю что б я поменял элантру на рапид... мало того что балка, так ещё и нет нормального движка с нормальным автоматом... и сборка - украина...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43931
С нами с 14.10.2011

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: what3va]
      21 апреля 2017 в 14:27 Гілками

what3va 21.04.2017 13:26 пишет:

и сборка - украина...



а шо не так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 4
С нами с 21.04.2017

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      22 апреля 2017 в 14:18 Гілками

Дякую всім за поради. Отже схиляюся до автоматичної коробки. В моєму бюджеті - це однозначно лише варіанти з пробігом. Бо з нових - виходить лише Rio чи Accent з 4 передачами. Logan, 301, C-Elisee відхилив як дуже вже бюждетні.
Брати б/у однозначно буду з залученням спеца/фірми і повним техоглядом, бо власних знань зрозуміло що не вистачить. Може хтось порекомендувати перевіреного посередника?
І ще одне: вчитися в автошколі варто теж на автоматі, чи все ж для перестраховки на механіці? Якщо навчуся на механіці а купити вдасться автомат - перевчатися важко?

Схиляюся до C4, Ceed, Elantra, 308 (FL) їх і дивитимусь в салонах. Ось наприклад: https://auto.ria.com/uk/auto_citroen_c4_15609921.html - це реально чи "замануха"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14054
С нами с 16.08.2013

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      23 апреля 2017 в 00:16 Гілками

Flexible 21.04.2017 01:56 пишет:

Вибираю перший сімейний автомобіль. Їздити в основному щодня по Києву, іноді за місто, по Україні 2-3 рази на рік. Дитяче крісло, можливо ще одне або коляска.
Бюджет 12000$ (плюс 2-3 тис.$ резерв, якщо буде велика необхідність)




я на нісані, який брав з салону, за три роки втратив 7к при продажі. Більше я нову машину навряд візьму
Якщо будете брати бу, то дивитись треба стан + брати машини з хорошою репутацією по надійності. А це япи Брати без всяких турбомоторів, прямих вприсків, дсг, та іншого вискокотехнологічного трешу. У такому разі шанси на велику і дорогу несправність значно знизяться. Ідеально - перевірений атмосферник на механіці. В уживане авто все одно доведеться вкладатись, але можна вкладати у масло/розхідники + якісь резинки, а можна попасти на заміну дсг, яке буде коштувати половину вартості машини.
пи.си. сценік - один із самих сімейних авто, які я бачив. Це такий натяк


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Defas]
      23 апреля 2017 в 17:30 Гілками

Defas 23.04.2017 00:16 пишет:

Flexible 21.04.2017 01:56 пишет:

Вибираю перший сімейний автомобіль. Їздити в основному щодня по Києву, іноді за місто, по Україні 2-3 рази на рік. Дитяче крісло, можливо ще одне або коляска.
Бюджет 12000$ (плюс 2-3 тис.$ резерв, якщо буде велика необхідність)




я на нісані, який брав з салону, за три роки втратив 7к при продажі. Більше я нову машину навряд візьму
Якщо будете брати бу, то дивитись треба стан + брати машини з хорошою репутацією по надійності. А це япи Брати без всяких турбомоторів, прямих вприсків, дсг, та іншого вискокотехнологічного трешу. У такому разі шанси на велику і дорогу несправність значно знизяться. Ідеально - перевірений атмосферник на механіці. В уживане авто все одно доведеться вкладатись, але можна вкладати у масло/розхідники + якісь резинки, а можна попасти на заміну дсг, яке буде коштувати половину вартості машини.
пи.си. сценік - один із самих сімейних авто, які я бачив. Це такий натяк



А мог бы ездить на том нисане еще 5 лет и на продаже потерял бы 10, ну может 12 тыс.

Если покупать каждый год новое авто и ты не Рокфеллер - тогда да, в новом смысла нет. А если брать авто на 5-8 лет, то в новом авто смысла становиться намного больше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14054
С нами с 16.08.2013

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: m0ps]
      23 апреля 2017 в 17:38 Гілками

m0ps 23.04.2017 17:30 пишет:

Defas 23.04.2017 00:16 пишет:

Flexible 21.04.2017 01:56 пишет:

Вибираю перший сімейний автомобіль. Їздити в основному щодня по Києву, іноді за місто, по Україні 2-3 рази на рік. Дитяче крісло, можливо ще одне або коляска.
Бюджет 12000$ (плюс 2-3 тис.$ резерв, якщо буде велика необхідність)




я на нісані, який брав з салону, за три роки втратив 7к при продажі. Більше я нову машину навряд візьму
Якщо будете брати бу, то дивитись треба стан + брати машини з хорошою репутацією по надійності. А це япи Брати без всяких турбомоторів, прямих вприсків, дсг, та іншого вискокотехнологічного трешу. У такому разі шанси на велику і дорогу несправність значно знизяться. Ідеально - перевірений атмосферник на механіці. В уживане авто все одно доведеться вкладатись, але можна вкладати у масло/розхідники + якісь резинки, а можна попасти на заміну дсг, яке буде коштувати половину вартості машини.
пи.си. сценік - один із самих сімейних авто, які я бачив. Це такий натяк



А мог бы ездить на том нисане еще 5 лет и на продаже потерял бы 10, ну может 12 тыс.

Если покупать каждый год новое авто и ты не Рокфеллер - тогда да, в новом смысла нет. А если брать авто на 5-8 лет, то в новом авто смысла становиться намного больше.




пф, хочете розсмішити Бога - розкажіть про свої плани. Я теж не планував продавати через три роки, але так сталося, що довелось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (10 лет за рулем),
Сообщения: 2652
С нами с 10.09.2013

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Defas]
      23 апреля 2017 в 21:48 Гілками

Defas 23.04.2017 17:38 пишет:

m0ps 23.04.2017 17:30 пишет:

Defas 23.04.2017 00:16 пишет:


В ответ на:

...





я на нісані, який брав з салону, за три роки втратив 7к при продажі. Більше я нову машину навряд візьму
Якщо будете брати бу, то дивитись треба стан + брати машини з хорошою репутацією по надійності. А це япи Брати без всяких турбомоторів, прямих вприсків, дсг, та іншого вискокотехнологічного трешу. У такому разі шанси на велику і дорогу несправність значно знизяться. Ідеально - перевірений атмосферник на механіці. В уживане авто все одно доведеться вкладатись, але можна вкладати у масло/розхідники + якісь резинки, а можна попасти на заміну дсг, яке буде коштувати половину вартості машини.
пи.си. сценік - один із самих сімейних авто, які я бачив. Це такий натяк



А мог бы ездить на том нисане еще 5 лет и на продаже потерял бы 10, ну может 12 тыс.

Если покупать каждый год новое авто и ты не Рокфеллер - тогда да, в новом смысла нет. А если брать авто на 5-8 лет, то в новом авто смысла становиться намного больше.




пф, хочете розсмішити Бога - розкажіть про свої плани. Я теж не планував продавати через три роки, але так сталося, що довелось.



Тем не менее есть огромное количество людей которые катают по 5-10 лет и не парятся. Понятно что бывают ситуации (ну там релокейшн или срочно деньги на что-то понадобились), но большинство меняет авто в раннем возрасте не по объективным причинам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 149
С нами с 07.02.2016

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      24 апреля 2017 в 23:54 Гілками

12 для БУ забагато, для нового замало.
Для сімї хетч\універсал краще седана.
Ніякий "огромний" багажнік Шкоди не зрівняється з багажніком хетча.
Якщо важливо саме це - тоді новий хетч МКПП, як тут вище писали без всяких модних турбін та ДСГ.
якщо є можливість - краще 3-4 тисячі взяти невеликого кредиту, ніж купляти БУ.
Але це моя думка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Lutyy]
      25 апреля 2017 в 09:19 Гілками

Lutyy 24.04.2017 23:54 пишет:


Ніякий "огромний" багажнік Шкоди не зрівняється з багажніком хетча.




А можна для загального розвитку навести хоча-б 1 (один) варіант хетча з багажником, більшим ніж в шкоди?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Lutyy]
      25 апреля 2017 в 13:15 Гілками

Lutyy 24.04.2017 23:54 пишет:

12 для БУ забагато, для нового замало.
Для сімї хетч\універсал краще седана.
Ніякий "огромний" багажнік Шкоди не зрівняється з багажніком хетча.
Якщо важливо саме це - тоді новий хетч МКПП, як тут вище писали без всяких модних турбін та ДСГ.
якщо є можливість - краще 3-4 тисячі взяти невеликого кредиту, ніж купляти БУ.
Але це моя думка.



Брать кредит что б взять новый бубен, а потом еще переплатить за первую регистрацию, за разную комиссию и проценты за кредит? а потом еще покоцать т.к. первая машина и она еще больше потеряет, а в итоге окажктся что это и вовсе не то что вам было нужно....
Гораздо лучше взять хорошее б/у за те же 10к, остальное приберечь, подкопить пока ездить и набираться опыта на нормальном б/у, понять на практике что именно хотите от авто, потом продать с минимальными потерями это б/у, добавить сбереженное и подкопленное и взять уже что-то более серьезное


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: vvvolf]
      25 апреля 2017 в 13:17 Гілками

vvvolf 25.04.2017 09:19 пишет:


А можна для загального розвитку навести хоча-б 1 (один) варіант хетча з багажником, більшим ніж в шкоди?



Таких примеров нет, это просто очередной хетчбекосектант


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: what3va]
      25 апреля 2017 в 15:12 Гілками

what3va 25.04.2017 13:17 пишет:

vvvolf 25.04.2017 09:19 пишет:


А можна для загального розвитку навести хоча-б 1 (один) варіант хетча з багажником, більшим ніж в шкоди?



Таких примеров нет, это просто очередной хетчбекосектант



Сейчас он тебе расскажет, что каждая семья просто обязана постоянно тягать по маршруту квартира-село/дача и обратно старые холодильники, поношенные тумбочки, ЭЛТ телевизоры, ящики с рассадой и прочий мебельно-садовый инвентарь .
Могу согласиться разве что на довод про коляски, но они во-первых, разные бывают, во-вторых, длительность крупноколясочного периода ребенка несравнима с длительностью эксплуатации машины. Да и понятно, что универсал в этих случаях рулит лучше хэтча.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      25 апреля 2017 в 16:06 Гілками

И эти все плюсы при условии сложенных спинок... В разложенном состоянии там багажник довольно маленький - особо ничего не влазит...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      25 апреля 2017 в 16:43 Гілками

Багажник должен быть не большим, а удобным.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
пользователь **
63 года, Киев
Сообщения: 39977
С нами с 05.11.2001

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Falwar]
      25 апреля 2017 в 17:42 Гілками

Falwar 25.04.2017 16:43 пишет:

Багажник должен быть не большим, а удобным.



Ага, ага. Только поправлю - удобным для семьи.
Мы последние годы обычно летим в Европу, там берем авто напрокат и ездим по городам. Семья минимальная - 3 человека. Багаж - две типичных самолетных сумки-чемодана на колесиках, которые летят в багаже, и два рюкзачка ручной клади. Так вот, этот "непомерный" багаж с превеликим трудом запихивается в багажник типичного рентованного хэтча (фокусы, ауди, ситрики...)Или вообще не влезает нихрена и торчит в салон или едет на заднем сиденье. Афигенно удобные багажники . А если бы нас было четверо, как в типичной семье?
А места бывают разные и иной раз кидаешь машину на улице, идешь смотреть город, а кошки скребут, так как вещи просматриваются с улицы, по которой бродит туча подозрительных смуглых беженцев.
Ессно, когда я еду в поездку на своем "несемейном" седане, то вопрос кол-ва багажа вообще не стоит. Запросто берем по три пары обуви на рыло для любой погоды и любого маршрута (это к примеру) и в поездке при желании затариваемся без оглядки вообще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: what3va]
      25 апреля 2017 в 20:32 Гілками

what3va 25.04.2017 13:15 пишет:

Lutyy 24.04.2017 23:54 пишет:

12 для БУ забагато, для нового замало.
Для сімї хетч\універсал краще седана.
Ніякий "огромний" багажнік Шкоди не зрівняється з багажніком хетча.
Якщо важливо саме це - тоді новий хетч МКПП, як тут вище писали без всяких модних турбін та ДСГ.
якщо є можливість - краще 3-4 тисячі взяти невеликого кредиту, ніж купляти БУ.
Але це моя думка.



Брать кредит что б взять новый бубен, а потом еще переплатить за первую регистрацию, за разную комиссию и проценты за кредит? а потом еще покоцать т.к. первая машина и она еще больше потеряет, а в итоге окажктся что это и вовсе не то что вам было нужно....
Гораздо лучше взять хорошее б/у за те же 10к, остальное приберечь, подкопить пока ездить и набираться опыта на нормальном б/у, понять на практике что именно хотите от авто, потом продать с минимальными потерями это б/у, добавить сбереженное и подкопленное и взять уже что-то более серьезное




+1 Поддержу. Только у нас понятия о хорошем б\у пересекаются только в корейцах Ц класса с автоматом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
39 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7059
С нами с 14.01.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: NAFANIA]
      25 апреля 2017 в 23:40 Гілками

NAFANIA 25.04.2017 20:32 пишет:


+1 Поддержу. Только у нас понятия о хорошем б\у пересекаются только в корейцах Ц класса с автоматом.



ещё есть сивик и королла. хотя корейца б/у в хорошем состояни найти проще остальных, при этом они надёжные и недорогие в обслуживании, просто понтов в них нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: what3va]
      26 апреля 2017 в 21:31 Гілками

what3va 25.04.2017 23:40 пишет:

NAFANIA 25.04.2017 20:32 пишет:


+1 Поддержу. Только у нас понятия о хорошем б\у пересекаются только в корейцах Ц класса с автоматом.



ещё есть сивик и королла. хотя корейца б/у в хорошем состояни найти проще остальных, при этом они надёжные и недорогие в обслуживании, просто понтов в них нет




В моем понимании Сивик и Корола переоценены. Сивик еще и низкий (знакомый катает) , да и запчасти на него дорогие.
Мое ИМХО свою цену стоят корейцы с автоматом и Френчи на палке )))
Все остальное при ограниченном бюджете расточительство ))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 4
С нами с 21.04.2017

Re: Перший автомобіль: новий B-клас чи С-клас з пробігом? [Re: Flexible]
      27 апреля 2017 в 01:49 Гілками

Дякую всім за цікаву дискусію. Одне рішення прийняв - хочу автоматичну коробку(5+) і не менше 4 подушок безпеки. По цих параметрах відпадає Rio і Accent, по вказаному бюджету - відпадають нові авто. По суті для залишився варіант б/у С-класу (з багажником 400+): Elantra, С4, Megane, Fluence.
Брати однозначно буду не старше 4-5 років, тому не впевнений що в бюджет влізе Octavia, Corolla, 308 з АКПП.
Ще надибав цікаві ціни на новий Fiat Tipo - що відомо про нього?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 50 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5927

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія