autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

американський Passat sport (2/2)

V.I.P **
Re: американський Passat sport [Re: Ganni]
      24 мая 2017 в 22:46 Гілками

Ganni 24.05.2017 15:52 пишет:

Paulskit 24.05.2017 12:55 пишет:

Интересно насколько сложно найти кузовщину на него здесь и во сколько это станет.


Ой, та зараз навіть офи не тримають в себе деталі - що на тойоті, що на фольксі в середньому тиждень очікувати точно треба
Так що на їх фоні проблеми з екзотичними моделями взагалі не виділяються



Покупать кузовщину у официалов это нужно быть большим мажором.
Из недавнего, новый бампер за 15к + 3800 за покраску vs 2400 грн с Польши уже в Украине в родном цвете в отличном состоянии.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: американський Passat sport [Re: Paulskit]
      24 мая 2017 в 23:20 Гілками

Paulskit 24.05.2017 22:46 пишет:

Ganni 24.05.2017 15:52 пишет:

Paulskit 24.05.2017 12:55 пишет:

Интересно насколько сложно найти кузовщину на него здесь и во сколько это станет.


Ой, та зараз навіть офи не тримають в себе деталі - що на тойоті, що на фольксі в середньому тиждень очікувати точно треба
Так що на їх фоні проблеми з екзотичними моделями взагалі не виділяються



Покупать кузовщину у официалов это нужно быть большим мажором.
Из недавнего, новый бампер за 15к + 3800 за покраску vs 2400 грн с Польши уже в Украине в родном цвете в отличном состоянии.


Так я про те й кажу, що навіть офіційні дилери для офіційних в нас моделей не тримають цю всю лабуду. Тому принцип "офіційне авто значить за день-два зроблять, а сіре знач чекати детальку тиждень-другий" взагалі не актуальний - на офіційне авто так само треба чекати зараз

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: американський Passat sport [Re: Ganni]
      25 мая 2017 в 00:26 Гілками

Ganni 24.05.2017 23:20 пишет:

Так я про те й кажу, що навіть офіційні дилери для офіційних в нас моделей не тримають цю всю лабуду. Тому принцип "офіційне авто значить за день-два зроблять, а сіре знач чекати детальку тиждень-другий" взагалі не актуальний - на офіційне авто так само треба чекати зараз



Я скорее говорю о возможности найти б\у кузовщину на разборках и цене на неё. На тот же Гольф её полно в Украине, не говоря уже о каких угодно вариантах в Польше, за очень адекватные деньги.
А вот где её искать на такого американца мне лично не понятно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: американський Passat sport [Re: Paulskit]
      25 мая 2017 в 11:08 Гілками

Paulskit 25.05.2017 00:26 пишет:

Ganni 24.05.2017 23:20 пишет:

Так я про те й кажу, що навіть офіційні дилери для офіційних в нас моделей не тримають цю всю лабуду. Тому принцип "офіційне авто значить за день-два зроблять, а сіре знач чекати детальку тиждень-другий" взагалі не актуальний - на офіційне авто так само треба чекати зараз



Я скорее говорю о возможности найти б\у кузовщину на разборках и цене на неё. На тот же Гольф её полно в Украине, не говоря уже о каких угодно вариантах в Польше, за очень адекватные деньги.
А вот где её искать на такого американца мне лично не понятно.


Ну, навіть тут на форумі є usa-фани, котрі юзають досить екзотичні в українських реаліях екземпляри. Так от наскільки пригадую з їх слів, то якогось особливого гемору з американськими розборками немає. Тобто точки треба буде наперед розвідати мабуть, але й катастрофи з нетипового пассату робити не варто

п.с. А загалом принцип "вибираючи авто, котре нравиться, одразу моніторити де його шаманити в разі дтп" взагалі ущєрбний на мою думку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Сообщения: 37
С нами с 03.04.2014

Re: американський Passat sport [Re: mainstas]
      25 мая 2017 в 11:30 Гілками

Вот только капля дёгтя про 2.5 надежный атмо...он блин FSI, так что по дешевому газифицировать не получится...




Так вроде на кожухе двигателя тогда должна стоять надпись FSI. Сколько фоток не смотрел , стоит только надпись 2,5 .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
42 года, Киев
Сообщения: 2113
С нами с 10.01.2008

Re: американський Passat sport [Re: ALEX_DR]
      25 мая 2017 в 11:56 Гілками

ALEX_DR 25.05.2017 11:30 пишет:


Так вроде на кожухе двигателя тогда должна стоять надпись FSI. Сколько фоток не смотрел , стоит только надпись 2,5 .



Он еще и 5 цилиндровый


Раньше были без непосредственного впрыска 2.5 BGP/BGQ
а теперь непоссредственным, код двигателя: CBTA/CBUA
Вобщем не мудрствуя лукаво взяли 2.0 FSI и прикрутили к нему еще 1 циилиндр


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: американський Passat sport [Re: Ganni]
      27 мая 2017 в 18:12 Гілками

Ganni 25.05.2017 11:08 пишет:

п.с. А загалом принцип "вибираючи авто, котре нравиться, одразу моніторити де його шаманити в разі дтп" взагалі ущєрбний на мою думку



Тут принцип "выбирая авто, сразу думать как его обслуживать". В случае выбора моделей нетипичных для нашего рынка, в "обслуживать" сразу стоит закладывать и кузовщину, так как достать нужное сразу превращается в задачу. Мы же не бляховоды, ездить на убитом корче совсем не улыбается.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: американський Passat sport [Re: Paulskit]
      28 мая 2017 в 01:38 Гілками

Paulskit 27.05.2017 18:12 пишет:

Ganni 25.05.2017 11:08 пишет:

п.с. А загалом принцип "вибираючи авто, котре нравиться, одразу моніторити де його шаманити в разі дтп" взагалі ущєрбний на мою думку



Тут принцип "выбирая авто, сразу думать как его обслуживать". В случае выбора моделей нетипичных для нашего рынка, в "обслуживать" сразу стоит закладывать и кузовщину, так как достать нужное сразу превращается в задачу. Мы же не бляховоды, ездить на убитом корче совсем не улыбается.


Одна справа тупо забити і їздити як корч, а зовсім інша справа користуватись авто очікуючи деталі. Мені коли в корму в"їхали, то я весь час доки страхова перераховувала гроші і сто замовляла деталі, їздив собі по справах - ну да, коцнутий багажник не відкривався, бампер тріснутий і задній ліхтар з вибитим склом (але всі ліхтарики типу поворотника, стопів і заднього ходу працювали), але ж юзати можна.
Ну так що мені через це авто на місяць на парковку ставити?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: американський Passat sport [Re: Ganni]
      28 мая 2017 в 02:14 Гілками

Ganni 28.05.2017 01:38 пишет:

Paulskit 27.05.2017 18:12 пишет:

Ganni 25.05.2017 11:08 пишет:

п.с. А загалом принцип "вибираючи авто, котре нравиться, одразу моніторити де його шаманити в разі дтп" взагалі ущєрбний на мою думку



Тут принцип "выбирая авто, сразу думать как его обслуживать". В случае выбора моделей нетипичных для нашего рынка, в "обслуживать" сразу стоит закладывать и кузовщину, так как достать нужное сразу превращается в задачу. Мы же не бляховоды, ездить на убитом корче совсем не улыбается.


Одна справа тупо забити і їздити як корч, а зовсім інша справа користуватись авто очікуючи деталі. Мені коли в корму в"їхали, то я весь час доки страхова перераховувала гроші і сто замовляла деталі, їздив собі по справах - ну да, коцнутий багажник не відкривався, бампер тріснутий і задній ліхтар з вибитим склом (але всі ліхтарики типу поворотника, стопів і заднього ходу працювали), але ж юзати можна.
Ну так що мені через це авто на місяць на парковку ставити?



Это ты на официально поставляемое авто месяц запчасти ждал. А теперь представь, что авто не официал и в Европе нужной тебе запчасти нет. И везти её нужно с США, под заказ и с неопределенным сроком ожидания. Сильно хочется ездить 2 месяца с клеенкой вместо стекла?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: американський Passat sport [Re: Paulskit]
      28 мая 2017 в 11:31 Гілками

Paulskit 28.05.2017 02:14 пишет:

Ganni 28.05.2017 01:38 пишет:

Paulskit 27.05.2017 18:12 пишет:


В ответ на:

...




Тут принцип "выбирая авто, сразу думать как его обслуживать". В случае выбора моделей нетипичных для нашего рынка, в "обслуживать" сразу стоит закладывать и кузовщину, так как достать нужное сразу превращается в задачу. Мы же не бляховоды, ездить на убитом корче совсем не улыбается.


Одна справа тупо забити і їздити як корч, а зовсім інша справа користуватись авто очікуючи деталі. Мені коли в корму в"їхали, то я весь час доки страхова перераховувала гроші і сто замовляла деталі, їздив собі по справах - ну да, коцнутий багажник не відкривався, бампер тріснутий і задній ліхтар з вибитим склом (але всі ліхтарики типу поворотника, стопів і заднього ходу працювали), але ж юзати можна.
Ну так що мені через це авто на місяць на парковку ставити?



Это ты на официально поставляемое авто месяц запчасти ждал. А теперь представь, что авто не официал и в Европе нужной тебе запчасти нет. И везти её нужно с США, под заказ и с неопределенным сроком ожидания. Сильно хочется ездить 2 месяца с клеенкой вместо стекла?


Треба нехай шарящі люди відпишуть по темі - бо я щось пригадую десь не так давно була в одній темі переписка якраз щодо екзотичних у нас юесей-мейд і там саме спростовувались упередження щодо довгого очікування деталей. Хз короче
Але коли я дозрію до якогось масл-кара, мені буде взагалі пох скільки йдуть сюди деталі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: американський Passat sport [Re: Ganni]
      28 мая 2017 в 12:58 Гілками

Ganni 28.05.2017 11:31 пишет:

Треба нехай шарящі люди відпишуть по темі - бо я щось пригадую десь не так давно була в одній темі переписка якраз щодо екзотичних у нас юесей-мейд і там саме спростовувались упередження щодо довгого очікування деталей. Хз короче
Але коли я дозрію до якогось масл-кара, мені буде взагалі пох скільки йдуть сюди деталі




Поповозка в виде американского Пассата и масл-кар всё же немного разные вещи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
5 користувачів і 57 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5287

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія