autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (65/325)

важничающий писатель *
Киев
Сообщения: 2389
С нами с 21.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      20 апреля 2018 в 22:29 Гілками

У меня первое обращение к официалам и негатив. В проблему вникать не захотели, обещали прояснить и не перезвонили. Набрал повторно - технично отморозились.

Самое дешевое ТО на гольф 2.0 TDI переваливает за 5к (масло, фильтра, работа). В качестве деталей есть уверенность, а вот с руками как повезет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: maxcrdi]
      20 апреля 2018 в 22:51 Гілками

maxcrdi 20.04.2018 22:21 пишет:

сейчас после обвала так это все копейки, тем более стоимость работ) я не ратую уходить, возможно сейчас это не столько выгодно... Но раньше когда я ездил на леоне 2010-2016 я абсолютно все сделал сам и прилично дешевле и быстрее вне оф СТО
Нужно считать короче.. На сухой дсг7 я бы конечно держался за куланц)



Я говорю конкретно о СЕАТ Авто-Киев на Нивках.
Все мои проблемы решали, гарантийщица отличная, лишнего не парят. Очень лояльны к запчастям клиента, оплата через терминал картой или можно взять квитанцию и заплатить как тебе удобно через клиент-банк.
Последнее обращение, когда мне собачка под бампер подлезла и нужно было поставить его на место, сказали "купи направляющие бампера, у нас они дорого, и приезжай все сделаем". Купил за 500 грн обе и на следующий день всё поставили. За оба обращения не взяли ни копейки , хотя возились в сумме около полутора часов.
Был случай когда я провтыкал запись и приехал в другой день, ничего, сказали бывает, сделаем, но чуть подождать придется.
В общем, мою лояльность они заслужили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      20 апреля 2018 в 23:27 Гілками

Ganni 20.04.2018 22:21 пишет:

Igorchyk 20.04.2018 22:11 пишет:

Ganni 20.04.2018 20:51 пишет:


В ответ на:

...



В мене ТО195 стало рівно в 2 тищі грн (ну може ще сто-двісті зверху). Ну скільки я наекономлю на гаражах? 500 гривень?



+1
Плюс оригінальний лонглайф.
Плюс куланц ніхто у ВАГа не відміняв.
Смак устриць знаю якщо що... 70% компенсовано по куланцу за маховик (це десь 14тис.грн), 100% компенсовано по куланцу за радіатор пічки і G13 (це теж десь за 10-ку). Є зміст "економити" в гаражах при робочому куланцу?


ти диви - і мовчав як партізан Ану коліться шо там за трабли були і на яких пробігах



Ніфіга я не мовчав: за куланц завжди топив у всіх суміжних темах)
І навіть казав, що маю власний досвід)
А якщо конкретно про мого гольфа, то скажу що дизельні гольфи мають свої болячки: 1) двохмасові маховики служать десь 40-70 тис (тут напевне не тільки гольфи, а і деякі інші дизелі). Міняв вже двічі: перший по гарантії (десь на 50+), другий по куланцу (ближче до 100);
2) пічка (перестає гріти права сторона в авто, за яку відповідає нижня частина радіатору пічки). Кажуть що то конструктивний косяк: типу десь перегрівається охолоджувальна рідина (в якомусь місці дуже близько до гарячих елементів), випадає поступово в осад, який забиває мілкі соти нижньої частини радіатора пічки, яка відповідає за праві дефлектори в авто. Теж міняв вже двічі, і двічі по куланцу. Двічі по 100% за матеріали.
Так, є конструктивні косяки в авто, це мінус. Гарантія і куланц - це плюс.
Загалом автом задоволений і досі кайфую від водіння і володіння ним!)
Пробігу 135 наразі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Igorchyk]
      21 апреля 2018 в 01:06 Гілками

Igorchyk 20.04.2018 23:27 пишет:

Ganni 20.04.2018 22:21 пишет:

Igorchyk 20.04.2018 22:11 пишет:


В ответ на:

...




+1
Плюс оригінальний лонглайф.
Плюс куланц ніхто у ВАГа не відміняв.
Смак устриць знаю якщо що... 70% компенсовано по куланцу за маховик (це десь 14тис.грн), 100% компенсовано по куланцу за радіатор пічки і G13 (це теж десь за 10-ку). Є зміст "економити" в гаражах при робочому куланцу?


ти диви - і мовчав як партізан Ану коліться шо там за трабли були і на яких пробігах



Ніфіга я не мовчав: за куланц завжди топив у всіх суміжних темах)
І навіть казав, що маю власний досвід)
А якщо конкретно про мого гольфа, то скажу що дизельні гольфи мають свої болячки: 1) двохмасові маховики служать десь 40-70 тис (тут напевне не тільки гольфи, а і деякі інші дизелі). Міняв вже двічі: перший по гарантії (десь на 50+), другий по куланцу (ближче до 100);
2) пічка (перестає гріти права сторона в авто, за яку відповідає нижня частина радіатору пічки). Кажуть що то конструктивний косяк: типу десь перегрівається охолоджувальна рідина (в якомусь місці дуже близько до гарячих елементів), випадає поступово в осад, який забиває мілкі соти нижньої частини радіатора пічки, яка відповідає за праві дефлектори в авто. Теж міняв вже двічі, і двічі по куланцу. Двічі по 100% за матеріали.
Так, є конструктивні косяки в авто, це мінус. Гарантія і куланц - це плюс.
Загалом автом задоволений і досі кайфую від водіння і володіння ним!)
Пробігу 135 наразі.


Ага, по дизелях тут десь була розмова про невитривалі маховики - дійсно слабкі. Хоча я ж теж свій на пробігу менше 150к міняв - мабуть це теж ресурс не на п"ять балів
А от по пічці вперше чую - а не може таке бути, що це теж баг саме дизельних агрегатів?
Конкретно мого екземпляру, єдине з розряду більш-менш серйозного, то взимку піймав дивні глюки коробки - почала на трасі при монотонному русі на сьомій передачі на нейтралку збивати на секунду-дві. На сервісі діагностували що десь перетерлась проводка і ніби десь кан-шина відставала. Пофіксили, зараз спостерігаю. Ну але в будь-якому випадку це суха дсг - я від моменту купівлі знав на що йду Особливих ілюзій в мене не було - й так пройти більше 200к для неї це вже досягнення

А шо у вас по підвісці? Бо може це дається взнаки мій дауншифтинг на 15ті колеса, але я впродовж ну вже десь трьох останніх техоглядів прошу ретельно перевіряти ходовку, але щоразу отримую один і той же вердикт типу "все ок, нічого такого" З моєю манерою їзди по ямах я тупо в шоці овер 200тик на рідній and still running як кажуть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      21 апреля 2018 в 11:43 Гілками

Ganni 21.04.2018 01:06 пишет:

Ага, по дизелях тут десь була розмова про невитривалі маховики - дійсно слабкі. Хоча я ж теж свій на пробігу менше 150к міняв - мабуть це теж ресурс не на п"ять балів
А от по пічці вперше чую - а не може таке бути, що це теж баг саме дизельних агрегатів?

А шо у вас по підвісці? Бо може це дається взнаки мій дауншифтинг на 15ті колеса, але я впродовж ну вже десь трьох останніх техоглядів прошу ретельно перевіряти ходовку, але щоразу отримую один і той же вердикт типу "все ок, нічого такого" З моєю манерою їзди по ямах я тупо в шоці овер 200тик на рідній and still running як кажуть



Так, пічка саме в дизелів. Я коли писав вище, то мав на увазі і маховик, і пічку проблемними місцями саме дизелів.
По ходовій. Замінив колись по гарантій один передній аморт, хоча можна було б і не міняти ще напевне... Але під час ТО побачили невелике запотівання/підтікання, сказали ну чого не поміняти, якщо гарантія дає таку можливість, поміняли.
Пару задніх амортів поміняв на 130. Взимку почав постукувати один. Спочатку розібрали-склали- звук пропав на тиждинь. Потім знову почав з'являтися, особливо на холодну після ночі. Поміняв пару. Знову гарантія 2 роки.
Ще десь на 100+ змінив пару передніх сайленблоків (сам попросив). А так через ТО (30 тис) прошу змастити сайлени спецмастилом щоб не поскрипували (на нерівностях типу лежачих поліцейських).
Ну і зазначу, що в мене 205/55/16 і влітку, і взимку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Igorchyk]
      21 апреля 2018 в 14:32 Гілками

Igorchyk 21.04.2018 11:43 пишет:

Ganni 21.04.2018 01:06 пишет:

Ага, по дизелях тут десь була розмова про невитривалі маховики - дійсно слабкі. Хоча я ж теж свій на пробігу менше 150к міняв - мабуть це теж ресурс не на п"ять балів
А от по пічці вперше чую - а не може таке бути, що це теж баг саме дизельних агрегатів?

А шо у вас по підвісці? Бо може це дається взнаки мій дауншифтинг на 15ті колеса, але я впродовж ну вже десь трьох останніх техоглядів прошу ретельно перевіряти ходовку, але щоразу отримую один і той же вердикт типу "все ок, нічого такого" З моєю манерою їзди по ямах я тупо в шоці овер 200тик на рідній and still running як кажуть



Так, пічка саме в дизелів. Я коли писав вище, то мав на увазі і маховик, і пічку проблемними місцями саме дизелів.
По ходовій. Замінив колись по гарантій один передній аморт, хоча можна було б і не міняти ще напевне... Але під час ТО побачили невелике запотівання/підтікання, сказали ну чого не поміняти, якщо гарантія дає таку можливість, поміняли.
Пару задніх амортів поміняв на 130. Взимку почав постукувати один. Спочатку розібрали-склали- звук пропав на тиждинь. Потім знову почав з'являтися, особливо на холодну після ночі. Поміняв пару. Знову гарантія 2 роки.
Ще десь на 100+ змінив пару передніх сайленблоків (сам попросив). А так через ТО (30 тис) прошу змастити сайлени спецмастилом щоб не поскрипували (на нерівностях типу лежачих поліцейських).
Ну і зазначу, що в мене 205/55/16 і влітку, і взимку.


Запотівання і в мене ще на ТО180 помітили, але самої рекомандації заміни нема вже впродовж кількох ТО (при тому що я одразу сказав, що мінятиму як тільки скажуть міняти - на таких речах не економлю) Ясно, що може якби була гарантія, то мовчки замінили б та й по тому

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      21 апреля 2018 в 18:36 Гілками

Ganni 21.04.2018 14:32 пишет:

Igorchyk 21.04.2018 11:43 пишет:

Ganni 21.04.2018 01:06 пишет:

Ага, по дизелях тут десь була розмова про невитривалі маховики - дійсно слабкі. Хоча я ж теж свій на пробігу менше 150к міняв - мабуть це теж ресурс не на п"ять балів
А от по пічці вперше чую - а не може таке бути, що це теж баг саме дизельних агрегатів?

А шо у вас по підвісці? Бо може це дається взнаки мій дауншифтинг на 15ті колеса, але я впродовж ну вже десь трьох останніх техоглядів прошу ретельно перевіряти ходовку, але щоразу отримую один і той же вердикт типу "все ок, нічого такого" З моєю манерою їзди по ямах я тупо в шоці овер 200тик на рідній and still running як кажуть



Так, пічка саме в дизелів. Я коли писав вище, то мав на увазі і маховик, і пічку проблемними місцями саме дизелів.
По ходовій. Замінив колись по гарантій один передній аморт, хоча можна було б і не міняти ще напевне... Але під час ТО побачили невелике запотівання/підтікання, сказали ну чого не поміняти, якщо гарантія дає таку можливість, поміняли.
Пару задніх амортів поміняв на 130. Взимку почав постукувати один. Спочатку розібрали-склали- звук пропав на тиждинь. Потім знову почав з'являтися, особливо на холодну після ночі. Поміняв пару. Знову гарантія 2 роки.
Ще десь на 100+ змінив пару передніх сайленблоків (сам попросив). А так через ТО (30 тис) прошу змастити сайлени спецмастилом щоб не поскрипували (на нерівностях типу лежачих поліцейських).
Ну і зазначу, що в мене 205/55/16 і влітку, і взимку.


Запотівання і в мене ще на ТО180 помітили, але самої рекомандації заміни нема вже впродовж кількох ТО (при тому що я одразу сказав, що мінятиму як тільки скажуть міняти - на таких речах не економлю) Ясно, що може якби була гарантія, то мовчки замінили б та й по тому



В мене, до речі, на тому ж заміненому по гарантії передньому запотівання вже з півтора роки... Кожен раз на ТО лише конролюємо чи не стає гірше. А так саме запотівання не є ознакою несправності аморту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      23 апреля 2018 в 11:59 Гілками

а які ознаки вмирання маховика?
у мене дизель і пробіг до 50 тисяч наближається

і ще у мене чути стуки підвіски при проїзді плавних нерівностей (особливо характерно це помітно при виїзді з підземного паркінгу) - таке специфічне "пластикове" клоцання. на сервісі щоразу кажу - відповідь чую,що все гаразд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Thumbs_Up_Guy]
      23 апреля 2018 в 12:33 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.04.2018 11:59 пишет:

а які ознаки вмирання маховика?
у мене дизель і пробіг до 50 тисяч наближається

і ще у мене чути стуки підвіски при проїзді плавних нерівностей (особливо характерно це помітно при виїзді з підземного паркінгу) - таке специфічне "пластикове" клоцання. на сервісі щоразу кажу - відповідь чую,що все гаразд.


Та тупо тарабанить на холостому ходу - не знаю як описати правильніше, але таке от акустичне відчуття розхлябаності всього підкапотного простору ніби на старому корчі їдеш При чому піддаси газку хоча б до 1200-1300 обертів і все стає на свої місця Я так і їздив доки чекав деталь - коли не вмикалась старт-стоп система, то я переводив коробку на нейтраль і підгазовував на кілька сотень обертів

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Варшава
Сообщения: 3297
С нами с 05.02.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: alexa11]
      23 апреля 2018 в 13:51 Гілками

alexa11 20.04.2018 14:16 пишет:

в авто евро 5 евро 6 заливаеться мастило з допуском 504/507, лонглайф.
але ... по інтервалам заміни мастила, е два варіанти: один варіант фіксований 15000км або раз на рік. інший варіант - гнучкий максимум 30000км або два роки. але він гнучкий в залежності від режиму роботи двигуна.



Таки да у меня машина была на LongLife, при езде по городу с низкой скростью там 30 тыс не будет. У меня вроде тыс 15 получилось, надо перепроверить.
P.S В Польше офф ТО vs гараж ТО это 1400 vs 500 зл, в переводе на гривны 11,2к vs 4к
при том же масле но фильтрах KNECHT.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Thumbs_Up_Guy]
      23 апреля 2018 в 17:39 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.04.2018 11:59 пишет:

а які ознаки вмирання маховика?
у мене дизель і пробіг до 50 тисяч наближається

і ще у мене чути стуки підвіски при проїзді плавних нерівностей (особливо характерно це помітно при виїзді з підземного паркінгу) - таке специфічне "пластикове" клоцання. на сервісі щоразу кажу - відповідь чую,що все гаразд.



По маховику Ганні десь близько до правди описав) На холостих більше вібрацій і нерівномірний звук (напливи більше-менше десь по 0,5-1,5сек).
По підвісці: спробуй попросити змастити передні сайленблоки спецмастилом якимось там... Офи кажуть, що то заводська рекомендація. Мені допомагає. Вистачає на пару десятків тис. Тільки як що той звук... Бо я свій чув як порипування при переїздах всяких нерівностей...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Igorchyk]
      24 апреля 2018 в 16:43 Гілками

Дякую.
з дивних звуків з боку двигуна, на холостому буває іноді такий звук, наче холості оберти плавають, але стрілка тахометра на місці стоїть.
ну по підвісці - через 500 км ТО буде, потрібно не полінуватися і напрягти сервіс, щоб більш ретельно все глянули.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 апреля 2018 в 16:48 Гілками

Передние сайленты это их болячка. Скрипят на неровностях из-за песка и мокрой погоды. Можно забить, можно поменять на сайленты от Купры. Там меньше зазоры, туда хрень не набивается.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 апреля 2018 в 21:56 Гілками

Thumbs_Up_Guy 24.04.2018 16:43 пишет:

Дякую.
з дивних звуків з боку двигуна, на холостому буває іноді такий звук, наче холості оберти плавають, але стрілка тахометра на місці стоїть.
ну по підвісці - через 500 км ТО буде, потрібно не полінуватися і напрягти сервіс, щоб більш ретельно все глянули.



Поспостерігай за тими "плаваннями" обертів на хх. Якщо буде збільшення ефекту - бий на сполох.
По підвісці якщо то сайлени, то на підйомнику фіг що побачиш... Треба тупо змастити тим мастилом сайлени. Гірше не буде. А якщо пропаде той звук - значить воно. Не пропаде - шукай далі...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
36 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 91
С нами с 23.11.2012

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      2 мая 2018 в 11:44 Гілками
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Burmuar]
      2 мая 2018 в 12:06 Гілками

Burmuar 02.05.2018 11:44 пишет:

Почти Гольф Р без переплаты за бренд!




Следующим видео будет как отковыривают значок VW, а там Ауди.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      2 мая 2018 в 12:07 Гілками

лого кругле, може і шкода виявитись

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      2 мая 2018 в 12:09 Гілками

У мене перший гарантійний випадок

Якимось дивом витерлася червона фарба на шильдиках на решітці радіатора і на кришці багажника. Може на мийці стерли, не знаю. В понеділок їду міняти шильдики по гарантії


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43906
С нами с 14.10.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      2 мая 2018 в 12:14 Гілками

Цуг 02.05.2018 12:09 пишет:

У мене перший гарантійний випадок

Якимось дивом витерлася червона фарба на шильдиках на решітці радіатора і на кришці багажника. Може на мийці стерли, не знаю. В понеділок їду міняти шильдики по гарантії



ломучее говно п.с. опель наверное к этому времени уже насквозь прогнил?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Mookker]
      2 мая 2018 в 12:40 Гілками

Mookker 02.05.2018 12:14 пишет:

Цуг 02.05.2018 12:09 пишет:

У мене перший гарантійний випадок

Якимось дивом витерлася червона фарба на шильдиках на решітці радіатора і на кришці багажника. Може на мийці стерли, не знаю. В понеділок їду міняти шильдики по гарантії



ломучее говно п.с. опель наверное к этому времени уже насквозь прогнил?




У опеля по гарантії помпу міняли десь на 40-50 тисячах пробігу.

А тут 25 тисяч і всьо, поламалась!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 35 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 349412

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія