autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Питання по куланцу до місцевих ыкспертів (3/12)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Axxis]
      7 июля 2017 в 11:12 Гілками

Axxis 07.07.2017 10:54 пишет:

для человека который не на последние машину покупает - нет повода переживать, но у нас очень часто два сценария:
1) покупка на последние деньги, влезть в кучу долгов для первого взноса и взять в кредит
2) покупка б/у за недорого

и вот для них уже 1К баксов вполне себе дофига денег.


Феєрія Я таким людям не те що дешевших корейців - я взагалі не раджу на автомобілі дивитись
Бо потім починаються проблеми в сім"ї, розборки на дорозі через якісь несуттєві дрібниці, авто стає найдорожчим членом родини (в усіх розуміннях слова), відмова від відпусток/відпочинків, економія на дітях тощо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:16 Гілками

Ganni 07.07.2017 11:12 пишет:

Axxis 07.07.2017 10:54 пишет:

для человека который не на последние машину покупает - нет повода переживать, но у нас очень часто два сценария:
1) покупка на последние деньги, влезть в кучу долгов для первого взноса и взять в кредит
2) покупка б/у за недорого

и вот для них уже 1К баксов вполне себе дофига денег.


Феєрія Я таким людям не те що дешевших корейців - я взагалі не раджу на автомобілі дивитись
Бо потім починаються проблеми в сім"ї, розборки на дорозі через якісь несуттєві дрібниці, авто стає найдорожчим членом родини (в усіх розуміннях слова), відмова від відпусток/відпочинків, економія на дітях тощо.



Еще третий типаж есть - может позволить без напрягов себе что то средней ценовой категории, но берется Жып к за 40-50, и вот там вышеописанные последствия в квадрате


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Axxis]
      7 июля 2017 в 11:17 Гілками

Axxis 07.07.2017 10:59 пишет:

Paulskit 07.07.2017 10:55 пишет:

Axxis 07.07.2017 10:54 пишет:

и вот для них уже 1К баксов вполне себе дофига денег.



Значит на ВАГ смысла смотреть нет. Увы, но за всё нужно платить.


ну так тут жеж ЛЕГЕНДАРНАЯ неломучесть каноничных. В голове у пересичного не укладывается как это так она вообще может поломаться.


Ще раз. Мені за ремонт ходової Тойоти офіціали нарахували суму, яка втікла за горизонт в 50 тис грн У друга Крузак 100, так він на 250ткм виклав за подібну операцію ще більшу суму.

Поняття надійність не означає дешева експлуатація - поняття надійність означає безгеморну експлуатацію впродовж всього терміну володіння автомобілем (3-5-10-20 років) за умови вчасного виконання всіх регламентних робіт, прописаних заводом-виробником. Якщо Тойота прописала на ЛендКрузер перебірку підвіски на цифрі 250 тисяч км фінальний чек за яку власнику намалюється в мінімум 2-3 тисячі доларів, то чи означає це по-вашому, що Крузак не є надійною машиною?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:19 Гілками

Ganni 07.07.2017 10:35 пишет:

Chamonix 07.07.2017 08:29 пишет:


В целом это все печально, я б не делал такую тему - чему тут радоватся?



Чому радіти? Ну хоча б тому, що я з 2009 року користуюсь цими коробками і всі ці роки мені тут доказували, що те паливо, яке я наекономив, мені обов"язково вийде боком Сумарно я вже під 300 тисяч наїздив. Мене все влаштовує.
Да, і коли я кажу "наекономив пальне", то не треба мені тицяти в вартість автомобіля - типу можна ж було купити ланос і не паритись, ок?

А тему створив, бо став реальним неміфічним користувачем, який переконався на власному досвіді що куланц по коробці працює.
І якщо хоча б одній людині при виборі нового авто це допоможе подолати роздутий істеричний інтернет-страх про дсг, то користь від теми вже є



А ты что сомневался в работе куланца по дсг?
Дык зря, у меня все кто был еще со времен 5тых гольфов пользовались, никакой мифичности тут не вижу.
У вага выбора просто нет.
ЗЫ
Тебе никто не тыкает ничего - с чего вдруг, все вроде ок, или что?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
41 год (23 года за рулем), Ирпень
Сообщения: 1556
С нами с 28.11.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:22 Гілками

Ganni 07.07.2017 00:59 пишет:

Пробіг 170.
Насправді коробка "доходила" не менше як останні 20ткм просто мені було цікаво наскільки ж її вистачить Вперше звернення було десь на 150. Тоді оновили прошивку і сказали приїжджати як нічого не зміниться.




Ось це мабуть і зіграло Вам на руку, оскільки до 150ткм було звернення, тому і поміняли. Бо я у кого не питаю з сервісу, на ФВ/Ауді/Шкода - віс відповідають до 5 років або 150 т.км.
І чи правильно я розумію, що до 170 ткм в ДСГ нічого не міняли, ні зчеплення, ні мехатронік?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:23 Гілками

Ganni 07.07.2017 11:17 пишет:

Axxis 07.07.2017 10:59 пишет:

Paulskit 07.07.2017 10:55 пишет:


В ответ на:

...




Значит на ВАГ смысла смотреть нет. Увы, но за всё нужно платить.


ну так тут жеж ЛЕГЕНДАРНАЯ неломучесть каноничных. В голове у пересичного не укладывается как это так она вообще может поломаться.


Ще раз. Мені за ремонт ходової Тойоти офіціали нарахували суму, яка втікла за горизонт в 50 тис грн У друга Крузак 100, так він на 250ткм виклав за подібну операцію ще більшу суму.

Поняття надійність не означає дешева експлуатація - поняття надійність означає безгеморну експлуатацію впродовж всього терміну володіння автомобілем (3-5-10-20 років) за умови вчасного виконання всіх регламентних робіт, прописаних заводом-виробником. Якщо Тойота прописала на ЛендКрузер перебірку підвіски на цифрі 250 тисяч км фінальний чек за яку власнику намалюється в мінімум 2-3 тисячі доларів, то чи означає це по-вашому, що Крузак не є надійною машиною?



вот тайоту ненадо трогать - ходовка то такое, темболее знаю я - как на крузаках ездять, - ямы?-не не слышал.
Таота вообще походу может годами работать без масла без ОЖ коробку за 20 лет никто даже фильтр не менял и не лазил - это тайота там такое постоянно. но ходовка это другое.
ЗЫ
крузак 100тка ваще авто тругих философий оно тут вообще не к чему - от не надо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      7 июля 2017 в 11:25 Гілками

Paulskit 07.07.2017 10:54 пишет:

Ganni 07.07.2017 10:52 пишет:

Але я ось зараз підозрюю, що це зі мною зіграє злий жарт при продажу коли перекуп підійде зі своєю шайтан-приблудою



Это типичная тема на вторичке. "Че она вся в сколах и затертая?" vs "ооо, так она вся крашена".


Так от я ж про що. По-перше, купувати авто з прицілом "а як і за скільки я її потім продам" це настільки незрозуміла мені логіка в контексті приватної автівки, що я б в такому випадку або на метро їздив би, або ж на крайняк взяв би щось в лізинг.
А по-друге, можна купити прекрасий варіант з надвисокою надійністю і ліквідністю, але з незовсім щасливою кармою. Маю прекрасний приклад перед очима (тобто вже не маю - кілька тижнів як вкрали).
Та й мені в мою Тойоту, до речі, двічі прилітали ггг)) А враховуючи, що я людина чесна і принципово нічого не приховуватиму перед майбутнім покупцем, то я ВЖЕ попав на суму ліквідності, котра була закладена шильдиком в "зато-надьожний-ламповий"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:28 Гілками

Ganni 07.07.2017 11:25 пишет:


купувати авто з прицілом "а як і за скільки я її потім продам" це настільки незрозуміла мені логіка в контексті приватної автівки, що я б в такому випадку або на метро їздив би, або ж на крайняк взяв би щось в лізинг.







Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: mishapetrovich]
      7 июля 2017 в 11:30 Гілками

mishapetrovich 07.07.2017 11:22 пишет:

Ganni 07.07.2017 00:59 пишет:

Пробіг 170.
Насправді коробка "доходила" не менше як останні 20ткм просто мені було цікаво наскільки ж її вистачить Вперше звернення було десь на 150. Тоді оновили прошивку і сказали приїжджати як нічого не зміниться.




Ось це мабуть і зіграло Вам на руку, оскільки до 150ткм було звернення, тому і поміняли. Бо я у кого не питаю з сервісу, на ФВ/Ауді/Шкода - віс відповідають до 5 років або 150 т.км.
І чи правильно я розумію, що до 170 ткм в ДСГ нічого не міняли, ні зчеплення, ні мехатронік?


Тю, а мені якось на сервісі говорили, що не так давно на Гольф 1.6тді на 210ткм (чи щось таке, короче за 200ткм було) міняли по куланцу. Скільки людей, стільки й досвіду
Як я розумію, ясно лиш одне: в любому випадку треба просити подавати запит на завод


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:30 Гілками

Ganni 07.07.2017 11:25 пишет:

купувати авто з прицілом "а як і за скільки я її потім продам" це настільки незрозуміла мені логіка в контексті приватної автівки, що я б в такому випадку або на метро їздив би, або ж на крайняк взяв би щось в лізинг.




Я на этой теме даже с корешем поругался сильно, когда Субару покупал
Я для себя покупаю авто, а не для следующего владельца. Ему при продаже все рассказал, показал и все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      7 июля 2017 в 11:34 Гілками

Paulskit 07.07.2017 10:47 пишет:


Мехатроник это 1 случай на 1000 и как правило брак, который вылазит в первые тысячи.




З 1000 - це ще як рахувати
Ти ж читав пічальну історію з другою купрою 300, я знаю
і шо ми імєєм? У 50% проданих у нас купр 300, мехатронік вже навернувся


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Chamonix]
      7 июля 2017 в 11:37 Гілками

Chamonix 07.07.2017 11:19 пишет:


А ты что сомневался в работе куланца по дсг?
Дык зря, у меня все кто был еще со времен 5тых гольфов пользовались, никакой мифичности тут не вижу.
У вага выбора просто нет.
ЗЫ
Тебе никто не тыкает ничего - с чего вдруг, все вроде ок, или что?


По-перше, я взагалі не парився. Буде куланц - добре, не буде - ну ок. Мені більше цікаво було А щодо сумнівів, то загалом людина має 100%-ово довіряти лише власному досвіду

п.с. Ви мабуть якось не слідкували за срачами останніх 7 років (особливо попередніх років) Мені там таки доказували і дуже натхненно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 11:37 Гілками

Цуг 07.07.2017 11:34 пишет:

Paulskit 07.07.2017 10:47 пишет:


Мехатроник это 1 случай на 1000 и как правило брак, который вылазит в первые тысячи.




З 1000 - це ще як рахувати
Ти ж читав пічальну історію з другою купрою 300, я знаю
і шо ми імєєм? У 50% проданих у нас купр 300, мехатронік вже навернувся



Есть такое Зато, статистически, ты в безопасности


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 11:38 Гілками

Цуг 07.07.2017 11:34 пишет:

Paulskit 07.07.2017 10:47 пишет:


Мехатроник это 1 случай на 1000 и как правило брак, который вылазит в первые тысячи.




З 1000 - це ще як рахувати
Ти ж читав пічальну історію з другою купрою 300, я знаю
і шо ми імєєм? У 50% проданих у нас купр 300, мехатронік вже навернувся



На каком пробеге?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
15 лет за рулем, Ирпень
Сообщения: 511
С нами с 07.11.2013

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      7 июля 2017 в 11:39 Гілками

Paulskit 07.07.2017 11:08 пишет:

Axxis 07.07.2017 10:59 пишет:

Paulskit 07.07.2017 10:55 пишет:


В ответ на:

...




Значит на ВАГ смысла смотреть нет. Увы, но за всё нужно платить.


ну так тут жеж ЛЕГЕНДАРНАЯ неломучесть каноничных. В голове у пересичного не укладывается как это так она вообще может поломаться. Если человек адекватно воспринимает свои финансовые возможности при покупке машины - то и проблем нет.



Не знаю о какой надежности идет речь. Фактически ты выбираешь между "хочу чтобы машина ехала, была мощной и экономичной" и "пофиг на то как едет, зато надежное". У Фолькса, кстати, есть оба варианта.


ну и бюджет сверху накладывается, а так да.
Надежность - вот расскажу из первых рук - мой тесть, живет в очень маленьком городке, можно сказать в селе у черта на куличках, и захотел брать шкоду с дсг в кредит. Денег копил несколько лет. Обслуживать некому, ближайший офф - в 100 км. А логика выбора - "да вот у друга кума соседа была в 90-х шкода и вообще не ломалась, куплю, обслуживать сам буду в гараже (у диллера ТО дорого!) и все будет супер". И такой сценарий у нас далеко не единичный.

Murzik2.0 07.07.2017 11:16 пишет:

Ganni 07.07.2017 11:12 пишет:

Axxis 07.07.2017 10:54 пишет:

для человека который не на последние машину покупает - нет повода переживать, но у нас очень часто два сценария:
1) покупка на последние деньги, влезть в кучу долгов для первого взноса и взять в кредит
2) покупка б/у за недорого

и вот для них уже 1К баксов вполне себе дофига денег.


Феєрія Я таким людям не те що дешевших корейців - я взагалі не раджу на автомобілі дивитись
Бо потім починаються проблеми в сім"ї, розборки на дорозі через якісь несуттєві дрібниці, авто стає найдорожчим членом родини (в усіх розуміннях слова), відмова від відпусток/відпочинків, економія на дітях тощо.



Еще третий типаж есть - может позволить без напрягов себе что то средней ценовой категории, но берется Жып к за 40-50, и вот там вышеописанные последствия в квадрате


да такое повсеместно, у меня знакомые живут тупо в пустой квартире, обои все драные - еще при совке ремонт делался, из мебели пару стульев и кровать, вещи на пол складывают - набрались долгов и купили ауди А6 в кредит.
Угадайте, что будет когда там навернется коробка и им ремонт даже в 500$ выкатят.
Да что далеко ходить, у нас на форуме тут заявляли в стиле "ты шо каско покупаешь, каждый год??? если так дохрена денег, чего как лох, на рено ездишь?"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Murzik2.0]
      7 июля 2017 в 11:40 Гілками

Murzik2.0 07.07.2017 11:38 пишет:

Цуг 07.07.2017 11:34 пишет:

Paulskit 07.07.2017 10:47 пишет:


Мехатроник это 1 случай на 1000 и как правило брак, который вылазит в первые тысячи.




З 1000 - це ще як рахувати
Ти ж читав пічальну історію з другою купрою 300, я знаю
і шо ми імєєм? У 50% проданих у нас купр 300, мехатронік вже навернувся



На каком пробеге?




3000
Ще й навернувся у відпустці, в Польщі


Paulskit 07.07.2017 11:37 пишет:


Есть такое Зато, статистически, ты в безопасности






Змінено Цуг (11:43 07/07/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 11:40 Гілками

Ganni 07.07.2017 11:37 пишет:

Chamonix 07.07.2017 11:19 пишет:


А ты что сомневался в работе куланца по дсг?
Дык зря, у меня все кто был еще со времен 5тых гольфов пользовались, никакой мифичности тут не вижу.
У вага выбора просто нет.
ЗЫ
Тебе никто не тыкает ничего - с чего вдруг, все вроде ок, или что?


По-перше, я взагалі не парився. Буде куланц - добре, не буде - ну ок. Мені більше цікаво було А щодо сумнівів, то загалом людина має 100%-ово довіряти лише власному досвіду

п.с. Ви мабуть якось не слідкували за срачами останніх 7 років (особливо попередніх років) Мені там таки доказували і дуже натхненно



Не готов поддержать, 7 лет...ой я вас прошу..слава богу.
Я переодически выпадаю из форума, чему в целом рад.
Что до твоего опыта - я только искренне рад, что история вышла так, как говорят и слава богу!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8682
С нами с 06.09.2016

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Axxis]
      7 июля 2017 в 11:44 Гілками

Axxis 07.07.2017 11:39 пишет:

да такое повсеместно, у меня знакомые живут тупо в пустой квартире, обои все драные - еще при совке ремонт делался, из мебели пару стульев и кровать, вещи на пол складывают - набрались долгов и купили ауди А6 в кредит.




У меня такой близкий знакомый есть, но у него черта к понтам еще со школы и жену такую же нашел.
Однушка-хрущевка, пятый этаж - крыша течет! Ремонт еще при Хрущеве его делали, бачок унитаза не работает! Тазик рулит.
Но - еще в 2009 куплен Туарег в кредит (который в силу возраста и китайских запчастей сыпаться начинает) и жене 500-й, красиво, стильно, девочковое, имидж фсе, шмотки косметика все дорогое, а вот ребенка к нормальному стоматологу отвести денег нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Chamonix]
      7 июля 2017 в 11:44 Гілками

Chamonix 07.07.2017 11:23 пишет:


вот тайоту ненадо трогать



Насмілюсь потрогати.
В сестри тепла лампова Toyota Highlander 2013 р.в., куплена в салоні.
Всі ТО у дилера. Пробіг +- 120 тис.
Мин. тижня поїхала на діагностику по причині стуку в рульовому.
Діагноз - ремонт (не уточняв в деталях, підозрюю - рейка). Озвучена сума 43 тис. грн.
Гарантія закінчилась. Куланц не працює.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: vvvolf]
      7 июля 2017 в 11:47 Гілками

vvvolf 07.07.2017 11:44 пишет:

Chamonix 07.07.2017 11:23 пишет:


вот тайоту ненадо трогать



Насмілюсь потрогати.
В сестри тепла лампова Toyota Highlander 2013 р.в., куплена в салоні.
Всі ТО у дилера. Пробіг +- 120 тис.
Мин. тижня поїхала на діагностику по причині стуку в рульовому.
Діагноз - ремонт (не уточняв в деталях, підозрюю - рейка). Озвучена сума 43 тис. грн.
Гарантія закінчилась. Куланц не працює.



и?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 57 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10666

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія