autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Щупал сегодня новую Seat Ibiza. (7/11)

Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6751
С нами с 05.05.2009

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      21 февраля 2018 в 11:12 Гілками

Испанский производитель планирует представить Ibiza TGI, работающую на природном газе.
Автопроизводитель из Испании выпустил релиз, в котором сообщает, что в ближайшем будущем появится версия модели Seat Ibiza с двигателем 1.0 TGI, который работает на сжатом природном газе. Это универсальный силовой агрегат с возможность работы на бензине и на газе.

Новый трехцилиндровый турбированный мотор является модификацией стандартного 1.0 TSI. В него установлены поршни с хромоникелевым покрытием, новые клапаны, усиленные седла для них и более легкая крыльчатка турбины. При этом мощность двигателя изменилась и будет представлена только версией с отдачей на 90 л.с. с 160 Нм крутящего момента. Разгонная динамика у Ibiza TGI немного тоже потеряет и первую сотню автомобиль наберет за 11,8 секунд, что на 0,9 секунд медленнее.

Характеристики делают двигатель менее слабым, относительно стандартного мотора, но обеспечивают запас хода до 1194 км на полных баках топлива. А их тут два: на 40 литров бензина и баллон для 13 кг сжатого газа, которого хватит на 400 км пути. Расположен он под полом багажного отделения, отобрав объем до 262 литров.

Зато на заводе Seat позаботились о безопасности владельцев Ibiza TGI и установили клапан для заправки газового баллона в нишу лючка бензобака.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      21 февраля 2018 в 11:22 Гілками

Заводское ГМО - это очень круто
Но вот 13л... это ж через день на заправку ездить.

Upd: упустил "сжатого газа" - это же метан? Сколько газа влазит на 13 кг и на какой пробег его хватит? И как у нас дела с заправками?

Змінено Falwar (11:27 21/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: alexa11]
      21 февраля 2018 в 11:27 Гілками

alexa11 21.02.2018 11:12 пишет:

Новый трехцилиндровый турбированный мотор является модификацией стандартного 1.0 TSI. В него установлены поршни с хромоникелевым покрытием, новые клапаны, усиленные седла для них и более легкая крыльчатка турбины.


Тю, а нафіга? У нас жеж газоводи вважають, що всі двигуни автоматом підходять під ГБО А тут виявляється, що треба якесь особливе покриття поршнів, інші клапани, посилені сідла тощо... Фігня якась получаєцця
Чи інженери на автозаводах не читають фтую?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Falwar]
      21 февраля 2018 в 12:01 Гілками

Falwar 21.02.2018 11:22 пишет:

Заводское ГМО - это очень круто
Но вот 13л... это ж через день на заправку ездить.

Upd: упустил "сжатого газа" - это же метан? Сколько газа влазит на 13 кг и на какой пробег его хватит? И как у нас дела с заправками?




1) эти двиги не работают на "нашем" газе вроде (?)
2) 13 кг газа - это дохрена в литрах

зы. в бундесе еще лет 12 назад облизывался на "газированый" пассать - ГМОшный с завода (!) что у ВАГа не отнимешь - это вариативность движков под любые забобоны


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      21 февраля 2018 в 12:02 Гілками

Ganni 21.02.2018 11:27 пишет:

alexa11 21.02.2018 11:12 пишет:

Новый трехцилиндровый турбированный мотор является модификацией стандартного 1.0 TSI. В него установлены поршни с хромоникелевым покрытием, новые клапаны, усиленные седла для них и более легкая крыльчатка турбины.


Тю, а нафіга? У нас жеж газоводи вважають, що всі двигуни автоматом підходять під ГБО А тут виявляється, що треба якесь особливе покриття поршнів, інші клапани, посилені сідла тощо... Фігня якась получаєцця
Чи інженери на автозаводах не читають фтую?




це просто "інженери" в Україні не читають інженерних підручників


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      21 февраля 2018 в 12:14 Гілками

В ответ на:

13 кг газа - это дохрена в литрах



Ага. если вес метана 0,71кг/м3, то выходит, в балон можно закачать 18,3 куба.

По расходу нашел такое: "Например, если автомобиль потребляет 10 литров бензина, то расход пропана будет 11-12 литров или 8-8.5 куба метана.".

То есть если эта Ибица хавает допустим 5л бензина на сотню, значит метана выйдет 4,5 куба. Итого, можно на метане проехать ~400км. Уже неплохо


Только повторю вопрос: как у нас з заправками дела обстоят?

Змінено Falwar (13:19 21/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7507
С нами с 10.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Falwar]
      21 февраля 2018 в 13:18 Гілками

Falwar 21.02.2018 12:14 пишет:

как у нас з заправками дела обстоят?


Плохо. 4 шт на Киев и на отдаленных дистанциях тоже неудобно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      21 февраля 2018 в 13:37 Гілками

Ganni 21.02.2018 11:27 пишет:

alexa11 21.02.2018 11:12 пишет:

Новый трехцилиндровый турбированный мотор является модификацией стандартного 1.0 TSI. В него установлены поршни с хромоникелевым покрытием, новые клапаны, усиленные седла для них и более легкая крыльчатка турбины.


Тю, а нафіга? У нас жеж газоводи вважають, що всі двигуни автоматом підходять під ГБО А тут виявляється, що треба якесь особливе покриття поршнів, інші клапани, посилені сідла тощо... Фігня якась получаєцця
Чи інженери на автозаводах не читають фтую?


А Ви вважаєте, що оті всі виробники ГБО не враховують усі особливості? Ніколи не замислювались чого випускають окремі прошивки для кожного двигуна (не знаю чи усі виробники, але БРС точно так робить)?

А куланс на сеат працює? Скільки років та які умови?

Змінено tas7 (13:40 21/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      21 февраля 2018 в 13:49 Гілками

tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

Ніколи не замислювались чого випускають окремі прошивки для кожного двигуна (не знаю чи усі виробники, але БРС точно так робить)?




Я зазвичай не замислююсь над тим, що в більшості виробників є проводом попрощатись з гарантією

Ну і навіть на рівні нуба я знаю, що грубо кажучи прошивка це всього лиш софт, а от інші клапани чи модернізовані поршні - це вже хард




tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

А куланс на сеат працює? Скільки років та які умови?


Ніколи не цікавився - треба в сеатоводів питати

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      21 февраля 2018 в 14:30 Гілками

tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

А куланс на сеат працює? Скільки років та які умови?



Всё работает. Никаких отличий от VW нет. Основное - лояльность к дилеру


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Paulskit]
      21 февраля 2018 в 14:33 Гілками

Paulskit 21.02.2018 14:30 пишет:

tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

А куланс на сеат працює? Скільки років та які умови?



Всё работает. Никаких отличий от VW нет. Основное - лояльность к дилеру


Спасибо за ответ. А сколько лет тот куланс действует? У меня пробеги 10 тыс в год, хватит ли той ДСГ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      21 февраля 2018 в 14:38 Гілками

tas7 21.02.2018 14:33 пишет:

Paulskit 21.02.2018 14:30 пишет:

tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

А куланс на сеат працює? Скільки років та які умови?



Всё работает. Никаких отличий от VW нет. Основное - лояльность к дилеру


Спасибо за ответ. А сколько лет тот куланс действует? У меня пробеги 10 тыс в год, хватит ли той ДСГ?



Официально озвучивается 5 лет и 150к пробега. Вместе с тем, гарантийщица на СЕАТе показывала замены и на 170к по куланцу, так что всё индивидуально.
ДСГ не стоит бояться, во первых всё не так уж плохо, как любят рассказывать в интернете, во вторых дилеры очень лояльны по поводу ДСГ, в третьих, их уже научились ремонтировать все кому не лень за очень вменяемый ценник (где-то по 500 баксов за сцепу и мехатроник).
Поэтому можно смело брать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
17 лет за рулем,
Сообщения: 827
С нами с 10.01.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      21 февраля 2018 в 16:53 Гілками

Ganni 21.02.2018 11:27 пишет:

alexa11 21.02.2018 11:12 пишет:

Новый трехцилиндровый турбированный мотор является модификацией стандартного 1.0 TSI. В него установлены поршни с хромоникелевым покрытием, новые клапаны, усиленные седла для них и более легкая крыльчатка турбины.


Тю, а нафіга? У нас жеж газоводи вважають, що всі двигуни автоматом підходять під ГБО А тут виявляється, що треба якесь особливе покриття поршнів, інші клапани, посилені сідла тощо... Фігня якась получаєцця
Чи інженери на автозаводах не читають фтую?


У них там всё-таки под метан двигатель адаптирован, а не под пропан-бутан

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      22 февраля 2018 в 09:55 Гілками

Ganni 21.02.2018 13:49 пишет:

tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

Ніколи не замислювались чого випускають окремі прошивки для кожного двигуна (не знаю чи усі виробники, але БРС точно так робить)?




Я зазвичай не замислююсь над тим, що в більшості виробників є проводом попрощатись з гарантією

Ну і навіть на рівні нуба я знаю, що грубо кажучи прошивка це всього лиш софт, а от інші клапани чи модернізовані поршні - це вже хард




tas7 21.02.2018 13:37 пишет:

А куланс на сеат працює? Скільки років та які умови?


Ніколи не цікавився - треба в сеатоводів питати



Ну, тоді згідно Вашої логіки двигун, адаптований під газ на бензині їздити не повинен. Більше того, я не знаю жодного українського виробника ГБО, яких Ви хаєте. І, наскільки мені відомо, єдина особливість експлуатації двигуна з ГБО - це частіше проводити замір теплових зазорів клапанів, якщо немає гідріків Скільки вже років широко використовується у всьому світі ГБО на бензинових двигунах і нічого - працює все нормально. Мені це нагадує істерію з ГМО


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      22 февраля 2018 в 10:47 Гілками

tas7 22.02.2018 09:55 пишет:


Ну, тоді згідно Вашої логіки двигун, адаптований під газ на бензині їздити не повинен. Більше того, я не знаю жодного українського виробника ГБО, яких Ви хаєте. І, наскільки мені відомо, єдина особливість експлуатації двигуна з ГБО - це частіше проводити замір теплових зазорів клапанів, якщо немає гідріків Скільки вже років широко використовується у всьому світі ГБО на бензинових двигунах і нічого - працює все нормально. Мені це нагадує істерію з ГМО


Ні, моя логіка про те, що якщо завод створює модифікацію спецом адаптовану і під газ, і під бензин, то цю версію дійсно можна використовувати і під газ, і під бензин. От і все Якщо ж заводом не передбачено і виробник ще й позбавляє гарантії одразу, то це ж не просто так напевно. До чого тут "істерія з ГМО" я не розумію

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7507
С нами с 10.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      22 февраля 2018 в 11:08 Гілками

Ganni 22.02.2018 10:47 пишет:

Якщо ж заводом не передбачено і виробник ще й позбавляє гарантії одразу, то це ж не просто так напевно.


Випадків, коли позбавляють гарантії за якісь маніпуляції з авто, ну дуже багато. Комусь і сигналки, встановленої на стороні, може вистачити.
А на тому ж метані пересуваються у нас немало автівок, виробники яких про такий тип палива і не задумувалися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: XS1]
      22 февраля 2018 в 12:19 Гілками

XS1 22.02.2018 11:08 пишет:

Ganni 22.02.2018 10:47 пишет:

Якщо ж заводом не передбачено і виробник ще й позбавляє гарантії одразу, то це ж не просто так напевно.


Випадків, коли позбавляють гарантії за якісь маніпуляції з авто, ну дуже багато. Комусь і сигналки, встановленої на стороні, може вистачити.
А на тому ж метані пересуваються у нас немало автівок, виробники яких про такий тип палива і не задумувалися.


Так я ж не забороняю в жодном разі Автомобіль це приватна власність і за умов, що це не завдасть додаткової небезпеки оточуючим, власник має право робити все що завгодно з ним Просто я першопочатково звернув увагу на те, що автомобіль, котрий виробник ще на стадії проектування готує до газу, піддається куди сильнішим модифікуванням, аніж просто змінити прошивку і просверлити кілька дірок для трубок тощо

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3463
С нами с 23.06.2009

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      22 февраля 2018 в 12:52 Гілками

Ganni 22.02.2018 12:19 пишет:

XS1 22.02.2018 11:08 пишет:

Ganni 22.02.2018 10:47 пишет:

Якщо ж заводом не передбачено і виробник ще й позбавляє гарантії одразу, то це ж не просто так напевно.


Випадків, коли позбавляють гарантії за якісь маніпуляції з авто, ну дуже багато. Комусь і сигналки, встановленої на стороні, може вистачити.
А на тому ж метані пересуваються у нас немало автівок, виробники яких про такий тип палива і не задумувалися.


Так я ж не забороняю в жодном разі Автомобіль це приватна власність і за умов, що це не завдасть додаткової небезпеки оточуючим, власник має право робити все що завгодно з ним Просто я першопочатково звернув увагу на те, що автомобіль, котрий виробник ще на стадії проектування готує до газу, піддається куди сильнішим модифікуванням, аніж просто змінити прошивку і просверлити кілька дірок для трубок тощо



Тобто за Вашою логікою все те, що у нас дооснащується ГБО-комплектами в салоні зі збереженням гарантії (фіати, опелі, дачії тощо) розроблялось з урахуванням можливості роботи на газі?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      22 февраля 2018 в 13:11 Гілками

Ganni 22.02.2018 12:19 пишет:

XS1 22.02.2018 11:08 пишет:

Ganni 22.02.2018 10:47 пишет:

Якщо ж заводом не передбачено і виробник ще й позбавляє гарантії одразу, то це ж не просто так напевно.


Випадків, коли позбавляють гарантії за якісь маніпуляції з авто, ну дуже багато. Комусь і сигналки, встановленої на стороні, може вистачити.
А на тому ж метані пересуваються у нас немало автівок, виробники яких про такий тип палива і не задумувалися.


Так я ж не забороняю в жодном разі Автомобіль це приватна власність і за умов, що це не завдасть додаткової небезпеки оточуючим, власник має право робити все що завгодно з ним Просто я першопочатково звернув увагу на те, що автомобіль, котрий виробник ще на стадії проектування готує до газу, піддається куди сильнішим модифікуванням, аніж просто змінити прошивку і просверлити кілька дірок для трубок тощо


ще раз. Виробники ГБО розробляють обладнання для роботи на авто, яке проектувалось для бензину. Яка в цьому проблема? Це не Ваші ото просверлити пару дирок. Ну і якби не можна було на авто ставити ГБО виробники так би і писали. Пишуть же який бензин та який відсоток спирту не можна заливати. А дилер... Ну вони можуть зняти з гарантії за заміну масла не у них, це ж не значить, що виробник не зпроектував авто під заміну масла в гаражі?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      22 февраля 2018 в 13:54 Гілками

tas7 22.02.2018 13:11 пишет:

ще раз. Виробники ГБО розробляють обладнання для роботи на авто, яке проектувалось для бензину. Яка в цьому проблема? Це не Ваші ото просверлити пару дирок. Ну і якби не можна було на авто ставити ГБО виробники так би і писали. Пишуть же який бензин та який відсоток спирту не можна заливати. А дилер... Ну вони можуть зняти з гарантії за заміну масла не у них, це ж не значить, що виробник не зпроектував авто під заміну масла в гаражі?




ану хоч одне авто з зарезервованим місцем під балон ГБО ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
10 користувачів і 99 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 63069

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія