autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Nissan Leaf 2018 представлен официально (7/7)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: Disnake]
      2 апреля 2018 в 13:21 Гілками

Disnake 02.04.2018 12:13 пишет:

т.е. за гольф, который имхо всем хуже (только потому что кому-то одному в нем приятно находиться) такая цена ок?

думаю если в базе лиф будет от 25к, а топ в районе 30-32 - то очень интересный вариант на рынке будет, в противном случае любой вменяемый С класс за 22куе будет предпочтительнее, т.к. разница пойдет на ТО и горючку

в германии кстати цена на них практически одинакова, единственно что базовый лиф дешевле - на 5к евро


Гольф 40кВт за 36к доларів в мене якраз жодних питань не викликав би, да

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: skov]
      2 апреля 2018 в 13:22 Гілками

skov 02.04.2018 13:12 пишет:

Disnake 02.04.2018 12:13 пишет:


т.е. за гольф, который имхо всем хуже (только потому что кому-то одному в нем приятно находиться) такая цена ок?



Я не пользовал ни электрический гольф, ни лиф. Но стало любопытно: неужели в гольфе хуже эргономика, материалы, шумка, управляемость?


Я думаю, камрад мав на увазі винятково запас ходу й потужність - все ж новий ліф взяв хорошу планку в цих двох аспектах.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: skov]
      2 апреля 2018 в 13:29 Гілками

skov 02.04.2018 13:12 пишет:

Disnake 02.04.2018 12:13 пишет:


т.е. за гольф, который имхо всем хуже (только потому что кому-то одному в нем приятно находиться) такая цена ок?



Я не пользовал ни электрический гольф, ни лиф. Но стало любопытно: неужели в гольфе хуже эргономика, материалы, шумка, управляемость?




эргономика - везде на любителя (мне ВАГовская капец неудобная - ездил на 3 пассатах, картавии и транспортере), шумка думаю традиционно у гольфа получше, материалы - ?, управляемость у гольфа самая обычная

по обзорам - и новый лиф и гольф по управляемости/комфорту друг другу не уступают, сам естественно еще не пробовал ни то ни то - сравнить не могу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: Ganni]
      2 апреля 2018 в 13:31 Гілками

Ganni 02.04.2018 13:22 пишет:

skov 02.04.2018 13:12 пишет:

Disnake 02.04.2018 12:13 пишет:


т.е. за гольф, который имхо всем хуже (только потому что кому-то одному в нем приятно находиться) такая цена ок?



Я не пользовал ни электрический гольф, ни лиф. Но стало любопытно: неужели в гольфе хуже эргономика, материалы, шумка, управляемость?


Я думаю, камрад мав на увазі винятково запас ходу й потужність - все ж новий ліф взяв хорошу планку в цих двох аспектах.




ну по обзорам они все-таки сделали машину, а не предыдущее недоразумение
очень жду чтобы можно было потестить
а, ну про "всем хуже" сильно было сказано - в большей степени выделенное имел ввиду, хотя традиционно электронику считаю у ниссана более сильной чем у вага

Змінено Disnake (13:37 02/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: Disnake]
      2 апреля 2018 в 13:56 Гілками

Disnake 02.04.2018 13:31 пишет:

Ganni 02.04.2018 13:22 пишет:

skov 02.04.2018 13:12 пишет:


В ответ на:

...




Я не пользовал ни электрический гольф, ни лиф. Но стало любопытно: неужели в гольфе хуже эргономика, материалы, шумка, управляемость?


Я думаю, камрад мав на увазі винятково запас ходу й потужність - все ж новий ліф взяв хорошу планку в цих двох аспектах.




ну по обзорам они все-таки сделали машину, а не предыдущее недоразумение
очень жду чтобы можно было потестить
а, ну про "всем хуже" сильно было сказано - в большей степени выделенное имел ввиду, хотя традиционно электронику считаю у ниссана более сильной чем у вага


Навіть не сперечатимусь Просто за ту ціну, що їх везуть зі Штатів, їм це можна пробачити за 20грн/100км А нове покоління дійсно приємніше оку візуально.
А от щодо електроніки, то розкажіть в чому на вашу думку сила Ніссана перед Фольксом - дійсно цікаво


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: Falwar]
      2 апреля 2018 в 19:22 Гілками

Falwar 01.04.2018 08:39 пишет:

Вчора натрапив на таку інфу: більш ємкісні батареї мають набагато менший ресурс.

https://itc.ua/news/issledovanie-batarey...nt-na-24-kvtch/




Це стосується лише більш ємних батарей Ліфа. На mynissanleaf.com під сотню сторінок (а може вже більше, давно не заходив) люди наговорили, шукаючи в чому причина - звіряють годинники щодо звичок заряджати (20-80% чи як-попало до 100%), використання суперчарджерів, довгих стоянок на сонці тощо. Консенсус поки що дуже простий - що більша батарейка (30 проти 24), то швидше вона обвалюється за інших рівних, що і доводить дослідження. Найімовірніша причина, як кажуть - відсутність термоменеджменту батарейки, що справедливо для всіх Ліфів, включно з новим. При цьому більша батарейка охолоджується ще гірше, тому вмирає швидше. Що буде з 40вкою - буде видно десь за рік.

Усі інші виробники, хіба окрім Фольксвагена з його e-Golf, ставлять активні системи охолодження і підігріву батарейки, що суттєво впливає на її ресурс в кращу сторону.

З практичних порад кажуть старатися на купувати Ліфи з південних штатів. Як на мене, допоки Ніссан не перейде на LG Chem, ігри з придбанням цього авто є досить азартними - як піде. Очікується, що 60 Kwh на Ліфі буде вже від правильного виробника і з термоменджментом.

До речі, про суперчаржери - щодо останнього Ліфа уже розкрутили серйозний скандал в неті. Власники побачили, що після декількох підряд використань суперчаржера на трасі Ліф суттєво просаджує швидкість зарядки. Очевидно, щоб поберегти батарейку - охолоджувати ж не вміє.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: barboris]
      2 апреля 2018 в 19:59 Гілками

Честно говоря я не увидел в статье, как они меряют SoC. Если средствами самого автомобиля - т.е. опираясь на показания приборки и остаточного пробега, то это чистая профанация, так как автомобиль вычисляет этот самый SoC и пробег на основе алгоритма, который мало того не точный (сам разрабатывал алгоритм расчета остаточной емкости для свинцовых АКБ, а для лития он еще сложнее), так еще вполне может содержать ошибки. Об
этом косвенно свидетельствуют картинки из статьи - у 30кВтч Лифов емкость практически сразу падает до 90% и потом колбасится вокруг этого уровня. Это не деградация, а просто особенность алгоритма. Деградацию надо измерять по-другому.

Кстати у Теслы тоже было что-то аналогичное. Пробег по приборке в первые два года снижался до 95%, но потом долгое время оставался на этом уровне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: barboris]
      2 апреля 2018 в 23:14 Гілками

Певно, мова йде про SOH. Його міряли Ліфспаєм власники, так роблять у всьому світі - дуже гарний інструмент, дані бере з шини, показники співпадають з консалтом. В оригіналі детально розписано, як міряли, https://www.preprints.org/manuscript/201803.0122/v1/download - люди просто постили результати на веб-сайт, а автори обробляли статистику.

При всій можливій неточності цього методу, загальна думка тут (таки майже сотня сторінок) http://www.mynissanleaf.com/viewtopic.php?f=30&t=23606&start=980, що втрата SOH гарно корелює з тим, як пропадають риски на панелі і як скорочується реальний запас ходу. Особистого досвіду немає, тому коментувати не можу, але по рисках Ніссан визначає стан батарейки, і до них прив’язує гарантію на батарейку в США - заміна настає, здається, коли зникає четверта. На 30тках ця четверта зникає пізніше за 24ки у процентах, для багатьох вже при SOH нижче 60% (люди на форумі підозрюють, що це такий хитрий хід виробника менше замінювати батарей - виглядає справедливо). Власників на форумі, яким вже замінили 30 kWh батарейку, досить багато.

Я десь пару місяців тому хотів брати 30ку, то почитав вищезгаданий форум і ще декілька інших - попустило поки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: y_lexus]
      2 апреля 2018 в 23:25 Гілками

Ось гарний малюночок з коментарів під дослідженням щодо відповідності SOH і рисок на панелі. Промовистий такий

http://flipthefleet.org/wp-content/uploads/2018/03/SoH_vs_bars.png

Змінено y_lexus (23:27 02/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
40 лет (21 год за рулем), Frankfurt
Сообщения: 977
С нами с 26.04.2014

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: Tehnoton]
      3 апреля 2018 в 00:33 Гілками

Tehnoton 09.09.2017 04:20 пишет:

То раньше были пробки от дтп мелких и не очень, а теперь еще добавятся от разряженных прсреди дороги лефов



А почему сейчас на дорогах нет пробок от внезапно опустевших бензобаков?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: barboris]
      3 апреля 2018 в 08:54 Гілками

Сегодня впервые встретил новый Leaf на хайвее, выглядит симпатично)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
35 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1522
С нами с 24.10.2008

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: Ingenieur]
      3 апреля 2018 в 09:24 Гілками

Хороший вопрос хейтерам

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: barboris]
      11 мая 2018 в 14:56 Гілками

В Украине вырос спрос на электромобили

"Как и годом ранее, первую ступень в «украинском» рейтинге популярности занимает Nissan Leaf - 723 регистрации в течение четырех первых месяцев текущего года. При этом новыми оказались 52 Leaf"

Ну от ніби й смішна цифра, але це вже понад 7% від загальної кількості Ліфів Все таки запас ходу в 300-400км вже дозволяє замахнутись і на вищі суми


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf 2018 представлен официально [Re: barboris]
      11 мая 2021 в 13:51 Гілками

Спамом прибило
https://www.nissan.ua/vehicles/new-vehic...c04b40e1f76dd79

Таки стартанули продажі в нас - 976к грн, версія 40кВт комлектація дуже хороша


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
10 користувачів і 186 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 61018

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія