autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? (Всі сторінки)

1
2
Усі сторінки
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ??
      30 ноября 2017 в 10:18 Гілками

Не зовсім купівля, але оренда думаю теж по темі.
Задача: трансфер компанії 10 чоловік з багажем на 200+ км Мюнхен<->Альпи. Задачу вирішували вже не один раз, але все тече все змінюється, діти ростуть, займають більше місця та багажу. До того ж, досвід вказує, що їхати на 2-х машинах зручніше ніж на 3-х. Основна проблема - кількість багажу. Минулого разу нам пощастило, з невеликою доплатою замість Ford Galaxy в якому місця для багажу взагалі не було з не великою доплатою отримали VC Каравелу. Але хотілось би менше сюрпризів, бо прилітаємо досить пізно і заселятися вночі не дуже хочеться.

Бачу як рішення - 2 Турана. Якщо попадеться версія на 7 місць, наскільки швидко складаються сидіння і чи багато лишається місця? Наскільки краще з цім у Шарана? Мій опонент агітує за Passat Universal або аналогічний Ford Mondeo. Хтось може порівняти їх багажники проти Турана?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 10:43 Гілками

Подивився розклад, Passat виходить на наші дати дешевше 385 EUR проти 430 у Турана. Дивно, бо під час продажу все навпаки, Пассат значно дорожчий. Так що піду завтра в салон міряти багажники.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сумы
Сообщения: 12243
С нами с 23.08.2002

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 11:00 Гілками

Daugava 30.11.2017 10:18 пишет:

Не зовсім купівля, але оренда думаю теж по темі.
Задача: трансфер компанії 10 чоловік з багажем на 200+ км Мюнхен<->Альпи. Задачу вирішували вже не один раз, але все тече все змінюється, діти ростуть, займають більше місця та багажу. До того ж, досвід вказує, що їхати на 2-х машинах зручніше ніж на 3-х. Основна проблема - кількість багажу. Минулого разу нам пощастило, з невеликою доплатою замість Ford Galaxy в якому місця для багажу взагалі не було з не великою доплатою отримали VC Каравелу. Але хотілось би менше сюрпризів, бо прилітаємо досить пізно і заселятися вночі не дуже хочеться.

Бачу як рішення - 2 Турана. Якщо попадеться версія на 7 місць, наскільки швидко складаються сидіння і чи багато лишається місця? Наскільки краще з цім у Шарана? Мій опонент агітує за Passat Universal або аналогічний Ford Mondeo. Хтось може порівняти їх багажники проти Турана?



ИМХО, если все семь мест Турана использовать, то багажника останется под косметичку. Удобно ли будет пятерым в Пассате с зимними вещами

Змінено Lusha (11:01 30/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Lusha]
      30 ноября 2017 в 11:17 Гілками

В Туране планується використовувати тільки 5 місць. Питання було в тому, що якщо попадеться на 7 місць, наскільки легко скласти зайве та наскільки при цьому збільшиться багажник.
Місця пасажирам в Пассаті вистачить, з десяти туристів шестеро мають вагу менше 50 кг два найважчих будуть за кермом, 200 км автобану та 10 км серпантину мають витримати.
З'явився варіант від іншого рентала "авто класу Volvo S60" який на третину дешевше Пассата, стверджують що в його багажник влізе 3 валізи та 2 сумки.

Змінено Daugava (11:18 30/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
15 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2023
С нами с 10.02.2009

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 11:34 Гілками

Катаю Туран на 7 місць. Третій ряд складається за 3 секунди. Двома натисканнями важелів (довше підголівники виймати, бо без цього повноцінно не складетсья). Багажник стає величезним - літрів на 600.
І ше не забувайте - в Турані 2-й ряд має ТРИ окремих крісла, кожне з індивідуальними салазками та можливістю регулювання кута нахилу спинки! І вони дуже зручні.

Змінено Xabr (11:40 30/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Xabr]
      30 ноября 2017 в 13:08 Гілками

Дякую, я приблизно так і думав. За Туран зараз все окрім ціни, знайшов його зараз тільки у SIXT, думаю вони зараз просто підняли ціну після Cyber Monday в 2 рази.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17630
С нами с 23.04.2007

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 13:21 Гілками

Daugava 30.11.2017 13:08 пишет:

Дякую, я приблизно так і думав. За Туран зараз все окрім ціни, знайшов його зараз тільки у SIXT, думаю вони зараз просто підняли ціну після Cyber Monday в 2 рази.


если вдруг таки на SIXT надумаешь (тьфу три раза) - могу подсобить со скидкой как Family&Friends

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 8499
С нами с 14.04.2003

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 13:37 Гілками

на 5+5 з лижами та багажем я би брав два пасати універсали. Туран теж ок, але глибина багажники у пассата більше буде
якщо мюнхен, то мав там кейс зміни турана на Е-клас універсал у сіксті, для 5-х супер був


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 14:14 Гілками

AL® 30.11.2017 13:21 пишет:

если вдруг таки на SIXT надумаешь (тьфу три раза) - могу подсобить со скидкой как Family&Friends



Я їх Survey заповнив (минулого року брав у них), але мені не запропонували чогось особливого, так стандартний спам раз в квартал . Зараз їх ціна на все окрім як VW Polo виглядає зовсім не конкретною, тому дякую.

В ответ на:

на 5+5 з лижами та багажем



Лижі будемо брати на місці, але багажу вистачає. Схоже на те, що погляди на останній день у всіх різняться, так що будемо брати 3 машини (нам на трьох і Fiat 500 свого часу вистачило, але вдруге я таку дурість робити не буду).

Змінено Daugava (14:16 30/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17630
С нами с 23.04.2007

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 15:06 Гілками

ну как хошь..
я ж не знаю твоих дат/хотелок..
К примеру:
Стандартный тариф на туран 63бакса (если брать на 7 дней)


Через скидку family&friends 32 еврика на туже машину и с теми же датами


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: AL®]
      30 ноября 2017 в 17:05 Гілками

Круто. Тепер зрозуміло, чого в них на Cyber Monday були знижки 50% на все.
Спробував зареєструватися як старий клієнт, але ніде не можу знайти SIXT express nmber, купа e-mail з даними про попереднє замовлення є, а 7-значного намбера там нема, якщо таки зупинимося на SIXT стукнусь в личку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 8499
С нами с 14.04.2003

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: AL®]
      30 ноября 2017 в 17:50 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

AL® 30.11.2017 15:06 пишет:

ну как хошь..
я ж не знаю твоих дат/хотелок..
К примеру:
Стандартный тариф на туран 63бакса (если брать на 7 дней)


Через скидку family&friends 32 еврика на туже машину и с теми же датами




ціна - агінь

ціна - агінь

Змінено octob (17:50 30/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
45 лет (25 лет за рулем), Днепр
Сообщения: 1214
С нами с 18.02.2008

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      30 ноября 2017 в 17:59 Гілками

Caddy Maxi не пропонується?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: octob]
      30 ноября 2017 в 19:44 Гілками

octob 30.11.2017 17:50 пишет:


ціна - агінь



Там ще є можливість вказати меншій пробіг і зменшити ще на 3 EUR.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: u f o]
      30 ноября 2017 в 19:47 Гілками

u f o 30.11.2017 17:59 пишет:

Caddy Maxi не пропонується?



Не потрапляв на око, можливо десь йде як "аналог".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 513
С нами с 04.02.2004

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      1 декабря 2017 в 12:35 Гілками

По такому же маршруту (Мюнхен-Инсбрук-Нойштифт и обратно) брал в том сезоне Туран, а позапрошлом Пассат.
По удобству/комфорту рулежки и ездовым качествам особенно на автобане и объему багажника Пассат мне был ГОРАЗДО удобнее.
Правда задачи у меня были попроще: двое взрослых и подросток, все со своей снарягой: три ПОЛНЫХ комплекта лыж+большой чемодан + ручная кладь. В Пассат как то проще все было "заброшено".
Беру в сиксте (у меня там золотая карта, идет маленькая скидочка ~3%)
На январь 2018 по примерно такому же маршруту (Мюнхен-Зельден) забронил попробывать Тигуан. На неделю (08.01-15.01) получилось с полным КАСКО и нулевой франшизой 425 евро.
Если бы страховал только шины и стекла вышло бы 375 евро.
P.S. Субъективно брал бы Пассат, от Мюнхена до Инсбрука 200 км. проходишь на одном дыхании с одной остановкой - купить австрийскую виньетку перед границей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Bober]
      1 декабря 2017 в 12:52 Гілками

Дякую, я десь так думав, просто мені як власнику "недотурана" хотілося протестувати "повноцінну" версію, до того ж я думав, що він буде значно дешевший ніж Пассат. Але у SIXT-а інша думка з цього приводу (він дешевший, але тільки для білих). У інших компаній Турана чомусь взагалі нема (хоча в Альпах їх було до біса).

Але бачу, що їхати будемо таки трьома машинами, так що потреба в "мінібусе" відпадає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Луцк
Сообщения: 2833
С нами с 04.01.2010

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      2 декабря 2017 в 22:04 Гілками

Зафіра може бути дешевша в оренді й 7-місних багато є

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      23 декабря 2017 в 21:12 Гілками

Результат. "У 7 нянь дитина без ока".
Говорили-балакали, бронювання промукали, зараз бронюємо кожний сам собі як на пожежі вже по зовсім інших цінах. У мене як на гріх, зараз на картках копійки, до кінця вихідних не поповню, а треба бронювати саме з картки драйвера. Взяв в результаті аж за 350 EUR VW Polo на Europcarp з оплатою в аеропорту, з можливістю безоплатної канцеляції за 24 години до початку оренди, якщо раптом щось знайду краще.
Почитав докладніше інформацію від рентерів. Europcar каже про депозит в розмір 650 EUR який може списати, SIXT взагалі про потрійний депозит від суми оренди. На практиці більше ніж вартість баку пального мені жодного разу не блокували. Це відбулися якісь зміни, чи я не уважно раніше читав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Киев
Сообщения: 1322
С нами с 14.04.2009

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      24 декабря 2017 в 09:31 Гілками

Daugava 23.12.2017 21:12 пишет:

Europcar каже про депозит в розмір 650 EUR який може списати, SIXT взагалі про потрійний депозит від суми оренди. На практиці більше ніж вартість баку пального мені жодного разу не блокували. Це відбулися якісь зміни, чи я не уважно раніше читав?


Наскільки я пам'ятаю, у сікста-герца-європкара в Західній Європі формула депозиту виглядає приблизно як "орієнтовна вартість оренди + повний бак + франшиза по страхуванню". Буває й менше, але то вже лотерея. Восени сікст заблокував вартість оренди + повний бак (по їх тарифам, приблизно 1,5 від ринкової ціни ), але був SCDW з нульовою франшизою.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Туран vs Шаран vs Пассат vs ... ?? [Re: Daugava]
      7 января 2018 в 16:13 Гілками

В результаті за ціною Polo отримав Audi A1 Sportback (Polo не було в наявності). 324EUR за тиждень + 300EUR депозит. Чудернацька машина, "преміум" відчувається в усьому, але дуже кілька речей в машині 2017-го року народження з давнього минулого - 5ст. механіка, керування мультімедіа GPS - купою кнопок, замість простого touch screen (в VW давно вже й торкатися екрана не треба, тільки пальця піднести).
Здав машину вчора, Europcar відмінив блокування, а списання так і не надійшло, на картці знову купа грошей. Думаю, що скоріше за все це Аваль лоханувся, зняття блокування обробив, а списання ще ні. Побачу після свят, колцентр Авалю бачить тільки зняття блокування. Europcar поки мовчить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
8 користувачів і 243 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5984

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія