autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі (5/8)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: mekena]
      11 декабря 2017 в 00:05 Гілками

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.


Тут швидше питання чи вважаєте ви виправданим мати в родині більше одного автомобіля. Бо як ні, то звісно що електричка виглядатиме як цяцька для багатих

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7506
С нами с 10.10.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Ganni]
      11 декабря 2017 в 09:52 Гілками

Ganni 11.12.2017 00:05 пишет:

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.


Тут швидше питання чи вважаєте ви виправданим мати в родині більше одного автомобіля. Бо як ні, то звісно що електричка виглядатиме як цяцька для багатих



Так 2+ автомобілі в сім'ї за українськими мірками - якраз і показник небідних сімей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: mekena]
      11 декабря 2017 в 13:26 Гілками

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.

Полемику развели, вроде как с нового года все побегут покупать. Это вам не американский Гольф за полцены, который действительно авто на все случаи жизни.



У мене особисто 1й авто- бензиновий, 2й планую брати Нісан Ліф для дружини.
Дитину до школи, зі школи, на гурток - сумарно 10 км. в день. Тобто одна зарядка десь на 1,5-2 тижні. Ну і деколи шопінг - це ще 20 км. раз в тиждень.
Заряджати планую в себе на роботі (брати на 1 день, або на одну ніч).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: XS1]
      11 декабря 2017 в 13:45 Гілками

XS1 11.12.2017 09:52 пишет:

Ganni 11.12.2017 00:05 пишет:

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.


Тут швидше питання чи вважаєте ви виправданим мати в родині більше одного автомобіля. Бо як ні, то звісно що електричка виглядатиме як цяцька для багатих



Так 2+ автомобілі в сім'ї за українськими мірками - якраз і показник небідних сімей.


Для багатьох сімей і один автомобіль це вже показник небідних сімей. Але я тому й запитую щоб конкретизувати претензії

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Mask]
      11 декабря 2017 в 13:51 Гілками

Mask 11.12.2017 13:26 пишет:

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.

Полемику развели, вроде как с нового года все побегут покупать. Это вам не американский Гольф за полцены, который действительно авто на все случаи жизни.



У мене особисто 1й авто- бензиновий, 2й планую брати Нісан Ліф для дружини.
Дитину до школи, зі школи, на гурток - сумарно 10 км. в день. Тобто одна зарядка десь на 1,5-2 тижні. Ну і деколи шопінг - це ще 20 км. раз в тиждень.
Заряджати планую в себе на роботі (брати на 1 день, або на одну ніч).


Вангую якщо ви через деякий час після купівлі сядете з калькулятором над сімейним гросбухом, то може таке статись, що першим авто в родині стане саме Ліф, на якому ви щодня будете наїжджати значно більше, ніж 10км в день. Навіть якщо на роботі вас попросять компенсовувати зарядку по промисловому тарифу
Я ж до речі так само думав, що елекричка це як запасний варіант типу ага А зараз вона стала тупо найпершою робочою конячкою для міської їзди посунувши навіть гольф (який за останні півроку по трасі наїздив значно більше, ніж в Києві - завжди було навпаки)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Цуг]
      11 декабря 2017 в 13:55 Гілками

Цуг 09.12.2017 22:55 пишет:

В країні, де значна частка електрики добувається смородом?



КаПэДэ - чув, мабудь?
Так отой самий КаПэДэ даже у самой чахлой промышленного масштаба электростанции, работающей на самом воняющем угле - в разы выше КаПэДэ самого технологическо совершенного двигателя внутреннего сгорания.
Плюс промышленных же масштабов методы очистки выбросов - аналогично, в разы и на порядки эффективнее отех ваших катализаторов, которые вы обычно выбрасываете при первом же удобном случае.

Оптом - оно все дешевле, энергия разных видов - в том числе. Такшта перевод одного автомобиля с бензина на электричество есть снижением выбросов в атмосферу в два-три раза даже если электричество сие вырабатывается исключительно путем сжигания все тех же углеводородов.

Змінено Drunkard (14:00 11/12/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Цуг]
      11 декабря 2017 в 13:58 Гілками

Цуг 10.12.2017 10:26 пишет:

Нє, я ж все розумію - чим дешевше, тим краще. Але не бачу обгрунтування чому хтось, біжніший, хто живе в багатоповерхівці, не має власного гаража з розеткою і грошей на хорошу парковку з інфраструктурою,буде платити пдв за свій старий хундай нопрімєр, а покупцю тесли - привілеї?



Закостенел ты сильно.
Именно покупатели электромобилей без акцизов и ндсов создадут такой спрос на уличные электророзетки, шо даже у тебя во дворе появится их пару-тройку штук в самом что ни на есть обозримом будущем, да.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Drunkard]
      11 декабря 2017 в 15:05 Гілками

Drunkard 11.12.2017 13:55 пишет:


КаПэДэ - чув, мабудь?
Так отой самий КаПэДэ даже у самой чахлой промышленного масштаба электростанции, работающей на самом воняющем угле - в разы выше КаПэДэ самого технологическо совершенного двигателя внутреннего сгорания.




- та ладно. Прямо "в рази"? Може, відсотків на десять і вище - не більше. І то, можна поспорити.
ДВЗ перетворює теплову енергію безпосередньо у механічну (КПД 30-40%).
На ТЕС - теплова перетворюється в механічну енергію (КПД 30-40%), потім - в електричну енергію (КПД 95-99%), яка потім доставляється до споживачів (з втратами біля 5%). В споживачів заряджаються акумулятори - перетворення в "хімічну" енергію і назад (з втратами 5-20%), і перетворюється в механічну (КПД 75-90%, враховуючи інвертори).
Якщо округлити (точних цифр не памятаю, і за точність вище приведених не ручаюся), але КПД ТЕС (вже електричний) і КПД ДВЗ (механічний), приблизно, можна рахувати десь біля 30%, обидва.

Інше питання, щоб отримати паливо для двигуна внутрішнього згоряння - теж потрібно витратити щось (власне, як і приготувати паливо для ТЕС).

Тобто, фактично, ТЕС - просто концентрують і виносять дим подалі від людей.
А АЕС - взагалі не забруднюють нічого, особливо, якщо дивитися лише на викиди СО і СО2.

Змінено VovkZ (15:13 11/12/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57885
С нами с 03.09.2001

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: VovkZ]
      11 декабря 2017 в 16:05 Гілками

VovkZ 11.12.2017 15:05 пишет:

ДВЗ перетворює теплову енергію безпосередньо у механічну (КПД 30-40%).



Это - сильно завышеная предельная цифра из википедии. Это - теоретически возможный предел.

В реальной жизни на реальных моторах она ниже, ОСОБЕННО - в режиме ЧАСТИЧНЫХ нагрузок, в котором режиме ДВС автомобиля проводит подавляющее большинство времени.

Несложно посчитать и продемонстрировать разницу, на самом деле. Ну пусть дизельное авто ест 5 литров солярки на сотню, а электромобиль - 13квТч электроэнергии на ту же сотню (цифры взяты из реальных экспириментов). Теплота сгорания 5 литров солярки = 75квтч, сравнивайте с 13-ю электрическими, потрачеными строго на ту же работу.
Получается, КПД дизеля с очень скромным расходом в 5 литров на сотню - никак не выше 13/75=18%.
Можете взять произвольные свои цифры расходов и пересчитать, разница в разы сохранится, берите только автомобили сходных весов и калибров.

VovkZ 11.12.2017 15:05 пишет:

На ТЕС - теплова перетворюється в механічну енергію (КПД 30-40%)



А вот вменяемой турбины - это КПД как раз в самом ходовом режиме ее работы, а с учетом того, шо остатки тепла не улицу греют, а водичку в вашем кране и батареи под вашим окном - так суммарный КПД в районе вообще процентов 80-ти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Ganni]
      12 декабря 2017 в 13:52 Гілками

Ganni 11.12.2017 13:51 пишет:

Mask 11.12.2017 13:26 пишет:

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.

Полемику развели, вроде как с нового года все побегут покупать. Это вам не американский Гольф за полцены, который действительно авто на все случаи жизни.



У мене особисто 1й авто- бензиновий, 2й планую брати Нісан Ліф для дружини.
Дитину до школи, зі школи, на гурток - сумарно 10 км. в день. Тобто одна зарядка десь на 1,5-2 тижні. Ну і деколи шопінг - це ще 20 км. раз в тиждень.
Заряджати планую в себе на роботі (брати на 1 день, або на одну ніч).


Вангую якщо ви через деякий час після купівлі сядете з калькулятором над сімейним гросбухом, то може таке статись, що першим авто в родині стане саме Ліф, на якому ви щодня будете наїжджати значно більше, ніж 10км в день. Навіть якщо на роботі вас попросять компенсовувати зарядку по промисловому тарифу
Я ж до речі так само думав, що елекричка це як запасний варіант типу ага А зараз вона стала тупо найпершою робочою конячкою для міської їзди посунувши навіть гольф (який за останні півроку по трасі наїздив значно більше, ніж в Києві - завжди було навпаки)



Якщо б я жив за містом і їздив по 50-90 км в день - ви були б на 100% праві.
Але мені до роботи 3 км, так-що навіть якщо б 1й авто 30л/100 км. споживав, то це б не змінило ситуацію. Хоча.. зараз зимою в мене виходить 16-17 розхід на канонічній у звязку з прогрівами (вірніше розморозкою лобового) та пробігом на холодному двигуні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Drunkard]
      12 декабря 2017 в 15:25 Гілками

Drunkard 11.12.2017 16:05 пишет:


В реальной жизни на реальных моторах она ниже, ОСОБЕННО - в режиме ЧАСТИЧНЫХ нагрузок, в котором режиме ДВС автомобиля проводит подавляющее большинство времени.

Несложно посчитать и продемонстрировать разницу, на самом деле. Ну пусть дизельное авто ест 5 литров солярки на сотню, а электромобиль - 13квТч электроэнергии на ту же сотню (цифры взяты из реальных экспириментов). Теплота сгорания 5 литров солярки = 75квтч, сравнивайте с 13-ю электрическими, потрачеными строго на ту же работу.
Получается, КПД дизеля с очень скромным расходом в 5 литров на сотню - никак не выше 13/75=18%.
Можете взять произвольные свои цифры расходов и пересчитать, разница в разы сохранится, берите только автомобили сходных весов и калибров.




- я з вами, в основному, згодний. Так-то, воно, так. Та тільки трішечки не так :-). Візьму свої цифри (як ви і пропонуєте): дизель бере 4 л/100 км (легковий дизель на трасі, який іде зі швидкістю електрички), а електричка - 18 кВт*г*/100 км (або 27 кВт*г на 150 км).
Тоді вийде, використовуючи вашу теплоту згоряння, 18/60 = 0.3, або 30%.
Мабуть, мої розрахунки близжче до трасового режиму. А ваші - до міського.

Змінено VovkZ (15:29 12/12/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3166
С нами с 15.03.2013

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: VovkZ]
      12 декабря 2017 в 15:55 Гілками

VovkZ 12.12.2017 15:25 пишет:

Drunkard 11.12.2017 16:05 пишет:


В реальной жизни на реальных моторах она ниже, ОСОБЕННО - в режиме ЧАСТИЧНЫХ нагрузок, в котором режиме ДВС автомобиля проводит подавляющее большинство времени.

Несложно посчитать и продемонстрировать разницу, на самом деле. Ну пусть дизельное авто ест 5 литров солярки на сотню, а электромобиль - 13квТч электроэнергии на ту же сотню (цифры взяты из реальных экспириментов). Теплота сгорания 5 литров солярки = 75квтч, сравнивайте с 13-ю электрическими, потрачеными строго на ту же работу.
Получается, КПД дизеля с очень скромным расходом в 5 литров на сотню - никак не выше 13/75=18%.
Можете взять произвольные свои цифры расходов и пересчитать, разница в разы сохранится, берите только автомобили сходных весов и калибров.




- я з вами, в основному, згодний. Так-то, воно, так. Та тільки трішечки не так :-). Візьму свої цифри (як ви і пропонуєте): дизель бере 4 л/100 км (легковий дизель на трасі, який іде зі швидкістю електрички), а електричка - 18 кВт*г*/100 км (або 27 кВт*г на 150 км).
Тоді вийде, використовуючи вашу теплоту згоряння, 18/60 = 0.3, або 30%.
Мабуть, мої розрахунки близжче до трасового режиму. А ваші - до міського.



Дизель на трасі бере 4 в ідеальних умовах. В реальному житті все таки в районі 5-5.5 вийде середній якщо їхати у врівноваженому темпі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: VovkZ]
      12 декабря 2017 в 16:01 Гілками

VovkZ 12.12.2017 15:25 пишет:


Мабуть, мої розрахунки близжче до трасового режиму. А ваші - до міського.


Наскільки релевантним є трасовий режим для електрички? Це суто міське авто, тому треба саме міські цикли порівнювати ІМХО

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Ganni]
      12 декабря 2017 в 16:08 Гілками

Ganni 11.12.2017 00:05 пишет:

mekena 10.12.2017 10:52 пишет:

Я вообще не понимаю смысла брать авто за 12К евро, заряда которого хватает всего на 150 км.
Разве что заможным украинцам, как второе авто для шоппинга.
Пересичным - не вариант. Для многих даже на дачу не доедешь, в регионах - нЕгде заправляться, на дальняк в отпуск тоже хрен там...
Короч, игрушка для богатых.


Тут швидше питання чи вважаєте ви виправданим мати в родині більше одного автомобіля. Бо як ні, то звісно що електричка виглядатиме як цяцька для багатих




если учесть что 70% моих знакомых катаются ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО по киеву (никаких дальняков на авто дальше 30км от города, а все дальние поездки поезд/самолет/электричка/автобус), то ога - авто с ДВС конечно же для города намного лучше электрика

из того что я вижу на дорогах то, имхо, 50% никогда в жизни не ездили на расстояния больше 50км за один раз, и я думаю что 50% вполне хватило бы именно одного автомобиля с макс пробегом 150км для своих нужд, а раз в год съездить в отпуск... - можно на самолете на сэкономленные денежки

вот проблема с зарядкой единственный сдерживающий фактор, и то только для тех кто не хочет этот вопрос решать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Mask]
      12 декабря 2017 в 16:13 Гілками

Mask 12.12.2017 13:52 пишет:


Якщо б я жив за містом і їздив по 50-90 км в день - ви були б на 100% праві.
Але мені до роботи 3 км, так-що навіть якщо б 1й авто 30л/100 км. споживав, то це б не змінило ситуацію. Хоча.. зараз зимою в мене виходить 16-17 розхід на канонічній у звязку з прогрівами (вірніше розморозкою лобового) та пробігом на холодному двигуні.




ну тут у каждого свои тараканы, жил бы я в 3км от работы, мне бы и мысль в голову не пришла туда на машине ехать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Disnake]
      12 декабря 2017 в 16:28 Гілками

Disnake 12.12.2017 16:13 пишет:

Mask 12.12.2017 13:52 пишет:


Якщо б я жив за містом і їздив по 50-90 км в день - ви були б на 100% праві.
Але мені до роботи 3 км, так-що навіть якщо б 1й авто 30л/100 км. споживав, то це б не змінило ситуацію. Хоча.. зараз зимою в мене виходить 16-17 розхід на канонічній у звязку з прогрівами (вірніше розморозкою лобового) та пробігом на холодному двигуні.




ну тут у каждого свои тараканы, жил бы я в 3км от работы, мне бы и мысль в голову не пришла туда на машине ехать


З язика зірвали

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43886
С нами с 14.10.2011

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Ganni]
      12 декабря 2017 в 16:33 Гілками

Ganni 12.12.2017 16:28 пишет:

Disnake 12.12.2017 16:13 пишет:

Mask 12.12.2017 13:52 пишет:


Якщо б я жив за містом і їздив по 50-90 км в день - ви були б на 100% праві.
Але мені до роботи 3 км, так-що навіть якщо б 1й авто 30л/100 км. споживав, то це б не змінило ситуацію. Хоча.. зараз зимою в мене виходить 16-17 розхід на канонічній у звязку з прогрівами (вірніше розморозкою лобового) та пробігом на холодному двигуні.




ну тут у каждого свои тараканы, жил бы я в 3км от работы, мне бы и мысль в голову не пришла туда на машине ехать


З язика зірвали



ну это в случае, если ездить работа дом, а не заедь за хлебушком в магазин


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: AM]
      12 декабря 2017 в 18:02 Гілками

AM 12.12.2017 15:55 пишет:

Дизель на трасі бере 4 в ідеальних умовах. В реальному житті все таки в районі 5-5.5 вийде середній якщо їхати у врівноваженому темпі



Якщо під "швидкістю електрички" мається на увазі 60 км/год, то мій по трасі бере 3.5, в ідеальних умовах може й менше на 0.1-0.3, а сучасні машини мали б ще трохи підшаманити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3166
С нами с 15.03.2013

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Grossmeister]
      12 декабря 2017 в 18:04 Гілками

Grossmeister 12.12.2017 18:02 пишет:

AM 12.12.2017 15:55 пишет:

Дизель на трасі бере 4 в ідеальних умовах. В реальному житті все таки в районі 5-5.5 вийде середній якщо їхати у врівноваженому темпі



Якщо під "швидкістю електрички" мається на увазі 60 км/год, то мій по трасі бере 3.5, в ідеальних умовах може й менше на 0.1-0.3, а сучасні машини мали б ще трохи підшаманити.



А, пардон, не догледів про 60 км год.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
46 лет, Киев
Сообщения: 939
С нами с 16.11.2001

Re: Рада відмінила ПДВ і акциз на електромобілі [Re: Disnake]
      12 декабря 2017 в 18:08 Гілками

Disnake 12.12.2017 16:08 пишет:


вот проблема с зарядкой единственный сдерживающий фактор, и то только для тех кто не хочет этот вопрос решать




Как решать ? Как некоторые с балкона высотки удлинитель на деревья бросать ? Таким решалам надо пожизненно запретить пользоваться электричеством даже для приготовления еды.

В Киеве на сегодня нет приемлемых, безопасных и законных способов заряжать свое авто возле дома.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 61 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 16795

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія