autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

и это не так, и то не альо.. (общая тема) (7/7)

опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1237
С нами с 14.12.2014

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      5 января 2018 в 11:39 Гілками

Mookker 05.01.2018 11:04 пишет:

Ganni 05.01.2018 11:01 пишет:


п.с. Якщо хто думає, що я просто топлю за дизель - нічого подібного. Я топлю за більш ефективне споживання сімейного бюджету. І логіка "тю ти шо жлоб купувати тачку за 100500 грошей і дивитись на паспортне споживання" на мою думку ущєрбна



эээ, тут речь не об этом. а о том, что тс хочет полный привод, к нему более мощный движок и при этом сказочный расход 6 литров в городе. поэтому возникает вопрос, зачем смотреть на расход при таком выборе. Ясно, что когда у тебя есть выбор 3.5 атмо или 2.0 тди, а динамика тебя не волнует, то выбор будет за дизелем.



Я таки знаю авто, що має повний привід, за 250 коників бензинку з розгоном до 7 сек так і дизельку з розгоном до 8 сек до 100-ки, має купу місця, везе немаленький груз, комфортна та виглядає на всі гроші...
Але коштують таки автівки йой...
Ось для прикладу бензинка та дизель:
http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/XC90/58705/
http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/XC90/58704/

Але тут мова була трохи про більш дешеві автівки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43798
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: helphelp]
      5 января 2018 в 11:41 Гілками

helphelp 05.01.2018 11:39 пишет:

Mookker 05.01.2018 11:04 пишет:

Ganni 05.01.2018 11:01 пишет:


п.с. Якщо хто думає, що я просто топлю за дизель - нічого подібного. Я топлю за більш ефективне споживання сімейного бюджету. І логіка "тю ти шо жлоб купувати тачку за 100500 грошей і дивитись на паспортне споживання" на мою думку ущєрбна



эээ, тут речь не об этом. а о том, что тс хочет полный привод, к нему более мощный движок и при этом сказочный расход 6 литров в городе. поэтому возникает вопрос, зачем смотреть на расход при таком выборе. Ясно, что когда у тебя есть выбор 3.5 атмо или 2.0 тди, а динамика тебя не волнует, то выбор будет за дизелем.



Я таки знаю авто, що має повний привід, за 250 коників бензинку з розгоном до 7 сек так і дизельку з розгоном до 8 сек до 100-ки, має купу місця, везе немаленький груз, комфортна та виглядає на всі гроші...
Але коштують таки автівки йой...
Ось для прикладу бензинка та дизель:
http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/XC90/58705/
http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/XC90/58704/

Але тут мова була трохи про більш дешеві автівки



я и говорю, что среди списка жрущих машин итак нет, смысл на расход смотреть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      5 января 2018 в 12:24 Гілками

Mookker 05.01.2018 11:35 пишет:

а смотреть на разницу в расходе в пару литров при такой стоимости - имхо жлобство


За умови якщо з кількох найбільш підходящих варіантів вибирається не той, котрий реально найбільше подобається, а банально той де двигун економніший, то погоджусь.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: helphelp]
      5 января 2018 в 12:30 Гілками

helphelp 05.01.2018 11:39 пишет:

Mookker 05.01.2018 11:04 пишет:

Ganni 05.01.2018 11:01 пишет:


п.с. Якщо хто думає, що я просто топлю за дизель - нічого подібного. Я топлю за більш ефективне споживання сімейного бюджету. І логіка "тю ти шо жлоб купувати тачку за 100500 грошей і дивитись на паспортне споживання" на мою думку ущєрбна



эээ, тут речь не об этом. а о том, что тс хочет полный привод, к нему более мощный движок и при этом сказочный расход 6 литров в городе. поэтому возникает вопрос, зачем смотреть на расход при таком выборе. Ясно, что когда у тебя есть выбор 3.5 атмо или 2.0 тди, а динамика тебя не волнует, то выбор будет за дизелем.



Я таки знаю авто, що має повний привід, за 250 коників бензинку з розгоном до 7 сек так і дизельку з розгоном до 8 сек до 100-ки, має купу місця, везе немаленький груз, комфортна та виглядає на всі гроші...
Але коштують таки автівки йой...
Ось для прикладу бензинка та дизель:
http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/XC90/58705/
http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/XC90/58704/

Але тут мова була трохи про більш дешеві автівки


Ну такоє, якщо чесно. По-перше, я не бачив на просторах нету в кого б вдалось його розігнати по паспорту (зазвичай там 8,5сек в середньому). По-друге, порівняльні тести з німецькими V6 цей двигун теж зливав - під навантаженням там якраз споживання зростає дуже помітно.
Я б в даному випадку споглядав на німецькі 3-літрові варіанти Ось там дійсно дуже хороші цифри куди не ткни. Але не бюджет, да


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43798
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Ganni]
      5 января 2018 в 12:37 Гілками

Ganni 05.01.2018 12:24 пишет:

Mookker 05.01.2018 11:35 пишет:

а смотреть на разницу в расходе в пару литров при такой стоимости - имхо жлобство


За умови якщо з кількох найбільш підходящих варіантів вибирається не той, котрий реально найбільше подобається, а банально той де двигун економніший, то погоджусь.



угу, и я о том же. типа нравится карок (допустим) но у него заявленный расход на 2 литра больше, чем у 110 сильного С4, ой, не, это много. Мне не понять


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 60 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8358

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія