autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) (3/4)

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      19 марта 2018 в 12:38 Гілками

ssheva 17.03.2018 15:49 пишет:

Це того, що Мондео кінця 90-х в універсалі за 2500-2800 в основному в стані дров. І знайти нормальну машину за таку гроші, треба везіння.




Тут згоден, у мене машина 2001 року то двигун бере масло, пробіг під 400 тис.км., по кузову, пороги, під арками - ржавчина, але ще не дрова , а то ж машини ще старші на 2-5 років. Звісно, що зроблений та обкатаний варіант ніхто не продасть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36219
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      19 марта 2018 в 15:23 Гілками

В ответ на:

Звісно, що зроблений та обкатаний варіант ніхто не продасть.


Отож. Чи задеруть ціну неадекватно. А дрова доводити, навіть якщо віддадуть близько 2 куе - якось немає часу. Ну і шукати по усіх областях теж ніяк не цікаво. Скоріш світить, якщо великий універсал, то якась легенда автопрому 80-х Ггг, це ж я тоді тільки права отримав, а ці "дас авто" вже були далеко не новими Мабуть, краще таки Ланоса взяти та не колотити понти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      19 марта 2018 в 15:38 Гілками

Ты еще не ушатаный ланос попробуй до 3к. найди!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      19 марта 2018 в 17:03 Гілками

spd 19.03.2018 15:23 пишет:

В ответ на:

Звісно, що зроблений та обкатаний варіант ніхто не продасть.


Отож. Чи задеруть ціну неадекватно. А дрова доводити, навіть якщо віддадуть близько 2 куе - якось немає часу. Ну і шукати по усіх областях теж ніяк не цікаво. Скоріш світить, якщо великий універсал, то якась легенда автопрому 80-х Ггг, це ж я тоді тільки права отримав, а ці "дас авто" вже були далеко не новими Мабуть, краще таки Ланоса взяти та не колотити понти




Я так само, маючи 3 000 час від часу капіталу для оновлення авто, чиркав 10 років на таврії 94 р.в., час від часу оновлюючи її ремонтами дигуна, кузова, і всієї по колу. Тому, що за те, що дивився в таких рамках, то жалко було віддати навіть 1000 у.о.
Та далеко ходити не потрібно за майже 5 тисяч була куплена фієста 2007 року, 2 000 у.о. пішло на її ремонт протягом майже 2 років, перед стукає, рейку слід замінити. Ланоси тоді перед придбанням форда теж дивилися 3 800 - 4 500, це те, на чому можна було їздити. фієсту брали завідомо з проблемною коробкою, от і вимучила своє, наче зробили
Тож не заради понтів "бляхи" шаленним попитом користуються. За 3 000 - 3 500 це passat в універсалі 2000-2005 років., а на нашій реєстрації за 3 500 щось сумнівюсь, що ланос вартий буде цих грошей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 386
С нами с 07.08.2015

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      20 марта 2018 в 22:11 Гілками

orys 19.03.2018 17:03 пишет:


Тож не заради понтів "бляхи" шаленним попитом користуються.




Ну, в більшості випадків, все-таки, заради понтів.

А нормальний Мондео (чи що інше в норм стані) за такі гроші треба шукати. Доставка додому тимчасово не доступна.

Змінено ssheva (22:11 20/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36219
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      21 марта 2018 в 10:56 Гілками

В ответ на:

Я так само, маючи 3 000 час від часу капіталу для оновлення авто, чиркав 10 років на таврії 94 р.в., час від часу оновлюючи її ремонтами дигуна, кузова, і всієї по колу. Тому, що за те, що дивився в таких рамках, то жалко було віддати навіть 1000 у.о.


В мене ж не така ситуація. Є бус десь за 5 тис, з нього потрібно витягнути мінімум 2 тис так, щоб не влізти з іншою машиною (до 3 тис) у тривалі ремонти. Воно ж таке буває, ще півроку тому я думав докласти щось та купити свіжиший бус чи недорогого джипчика. Але зараз виник зовсім інший план

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 382
С нами с 23.05.2013

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      21 марта 2018 в 11:04 Гілками

В ответ на:

ЗІ. З питань конкретних - поцікавлюсь, яка висота отвіру багажника, бо знов забув рулетку




Не був на форумі трохи, ввечері постараюсь заміряти і відписати)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      21 марта 2018 в 11:30 Гілками

ssheva 20.03.2018 22:11 пишет:

А нормальний Мондео (чи що інше в норм стані) за такі гроші треба шукати.




Якось пару днів тому в пошук по ріа вбив мондео ІІ універсал. Випало 2 одиниці по Києву та області зеленого та сірого кольору. Зовні, як на мене, достойні. Машини 97 р.в., але ціна 3 500. Можна за ці гроші цього ж року Омегу в універсалі взяти.
З практичної точки зору, оскільки в цілому у сім'ї є вже досвід і 2-рекордів, омеги А та омеги Б, а також фордів фієсти та мондео, радив би таки автору звернути увагу на мондео.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 386
С нами с 07.08.2015

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      21 марта 2018 в 15:16 Гілками

З 3500 до трьох можна торгуватись. Продавець, якшо перекуп, може й зашпилитись, власник, як правило, подається.
Між Омегою і Мондео я б теж однозначно дививсь на Форд. Омега програє у всьому, крім розміру і гарного салону .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4353
С нами с 15.07.2003

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      22 марта 2018 в 12:35 Гілками

Тільки за 3000 омега б то дрова. Сам шукав і купляв караван знаю про що кажу. Омега навряд чи програє мондео. Надійність однакова в такому віці, ходова досить проста і ходить довго. Із мінусів як для де кого це задній привід(для мене це більше плюс), із мінусів це те що мотор весь час у маслі "купається" із за кришки клапанів. Але це стосується 16 та 24кл моторів. 8 клапанник буде сухий.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 386
С нами с 07.08.2015

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: WSX]
      22 марта 2018 в 17:04 Гілками

За три - шукати Омегу А. З мінусів - в тихому гаражі чути, як гниє; до 2,0 їде так собі, після 2,0 п'є, як не в себе; дорогу тримає чуть краще Жигулів-класики; продати проблемно, знайти живу - майже неможливо. З/ч досить недешеві, як для Опеля.
Задній привід Омеги - взимку однозначно мінус. В мене додому невеликий підйом, але розігнатись неможливо, так, якщо в мороз посцяти на дорогу - вона вже буксувала. Хоча там Жигулі виїжджали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36219
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      22 марта 2018 в 17:59 Гілками

Омеги не підходять, бо задній привод в мене до будинку по горці 100% не заїде взимку. Хоча красиві попадалися на РІА.
А ось щодо Фордів питання - чим Мондео 1 відрізняється від Мондео 2, крім морди? Ну там може щось принципове, інший рівень антікорозійного покриття чи щось таке. Продивився об"яви ще, знаходяться 94-96 р за 2,4-2,7 гарні на фотках. 97-99 дорожчі, може десь за 3,0- 3,5 буде новіший та у гарній комплектації, але це а) не дуже принципово та б)вилазить за бюджет, враховуючи ще якісь доробки після купівлі

ЗІ. А як Ескорти тих років? Теж є універсали, може не так страшно, що він менший.

Змінено spd (18:04 22/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      22 марта 2018 в 18:20 Гілками

spd 22.03.2018 17:59 пишет:

Продивився об"яви ще, знаходяться 94-96 р за 2,4-2,7 гарні на фотках. 97-99 дорожчі, може десь за 3,0- 3,5 буде новіший та у гарній комплектації, але це а) не дуже принципово та б)вилазить за бюджет, враховуючи ще якісь доробки після купівлі




Ну чим старіший тим проблемніше знайти до нього запчастини, це щодо будь-якої марки (на відміну від тазів, газів...), а ржавіють вони всі і ІІІ теж.

По ІІІ єдина проблема, з якою зтикнувся, це бардачок. Злодії розбили скло, а його виламали з корінням, бо на ключ закривався. І от, не можу знайти на розборках, щоб відремонтувати. Заклеїв його і все. Все інше по коду є як нове, так і на розборках.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4353
С нами с 15.07.2003

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      23 марта 2018 в 00:29 Гілками

ssheva 22.03.2018 17:04 пишет:

За три - шукати Омегу А. З мінусів - в тихому гаражі чути, як гниє; до 2,0 їде так собі, після 2,0 п'є, як не в себе; дорогу тримає чуть краще Жигулів-класики; продати проблемно, знайти живу - майже неможливо. З/ч досить недешеві, як для Опеля.
Задній привід Омеги - взимку однозначно мінус. В мене додому невеликий підйом, але розігнатись неможливо, так, якщо в мороз посцяти на дорогу - вона вже буксувала. Хоча там Жигулі виїжджали.



Мабудь у вас не було омеги, або ви поганий власник. А якщо була то мабудь патісони потрібно було змінити. Дорогу тримає відмінно,на ООА разок поспішав всю дорогу йшов 150-160км(більше с 1.8 мотором їй важко їхати) проблем з курсовою стійкістю не було(доречі вона краще на дорозі стоїть чим лачетті, вектра, ланос, авео, черато) Що до заднього приводу Бріджстоун Revo GZ і нема різниці де і як їхати. Перевірено часом
В мене була 89 рік 1.8

Продав за 2500 місяць назад
Цю купив за 3000 рік назад з виду нічого така декілька точок коррозії

по факту замав таке
http://piccy.info/view3/11440920/e55f3399c5ae24ff239e79dda195bf71/
http://piccy.info/view3/11440921/3d70c2855f298e7a6ea2d7914dca8b71/
Так що краще шукати ланос до 2007 року якщо нема бажання вкладатись в авто.
Те що на фото взагалі не видно було поки авто не розібралося

Змінено WSX (00:32 23/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36219
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: WSX]
      23 марта 2018 в 08:21 Гілками

В ответ на:

Так що краще шукати ланос до 2007 року якщо нема бажання вкладатись в авто.
Те що на фото взагалі не видно було поки авто не розібралося



Вкладатись в Опелі - це варити повністю. Був у приятеля довго Омега А, то він його постіно варив - то порог, то ремонтна вставка крила, то щось ще. Здається, що Форди з тих, що бачив, у цьому плані дещо кращі Опеля. А ще в мене була колись Ауді 100 Авант 86-го, здається, року. Кузов, хоча і пошарпапаний був, але цілий, вона ж оцинкована. Тільки під АКБ наскрізь дірка була. З витрат на неї пам"ятаю хіба що новий бензонасос та якісь роботи по інжектору, там механічний був, специ щось не дуже його полюбляли. Треба було замінити колектор на карбюраторний, мабуть, але вже руки не дійшли все це робити, так і продав. Зараз ностальгічно подивився тих років Аванти. Ось яка є бомба, але ж недешево https://auto.ria.com/auto_audi_100_21289046.html


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4353
С нами с 15.07.2003

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      23 марта 2018 в 09:04 Гілками

Був у знайомого ескорд 93року гнив він дуже активно, скорпак, сієрра гниють ще активніше чим омега, по мондео брат працював на мондео 2 2001року на той час(авто було 10років) арки вже згнили двері по низу почали теж
По ауді вприск там геморний а кузова досить живі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: WSX]
      23 марта 2018 в 12:17 Гілками

WSX 23.03.2018 09:04 пишет:

мондео брат працював на мондео 2 2001року на той час(авто було 10років) арки вже згнили двері по низу почали теж





В мене 2001 р.в. машина. Розбирали багажник дивились, по верху ржавчина пороги/арки/ по низу двері. В середині живо, тобто такого як в опелі на фото немає. Тому з самого початку вирішив поки не чіпати років 2, а там видно буде.
Я перед фордом омеги такі дивився, але у брата була машина 97 р.в. в седані, котегорично мене відмовив, була вона в нього в період 2010 - 13 років, по кузову зовні трохи ржавчини, в середині жах. В кінці зовні підліпив, підкрасив і продав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      23 марта 2018 в 12:53 Гілками

Опеля с 1998 года начали оцинковывать Астры, с 2000 года вроде бы начали оцинковывать Омеги!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36219
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: WSX]
      23 марта 2018 в 20:32 Гілками

В ответ на:

По ауді вприск там геморний а кузова досить живі


Є таке. В мене тоді майстри не розібралися з системою пуску, то я сам наколхозив та пускову форсунку вмикав тумблером з салону Але працювало. Ще ставлять карбюратор. На фото у об"явах десь половина таких, чи може то ще з заводу. Але оригінал карб там теж геморний.
А ось кузова трапляються й підубиті, це ж їм вже по 30 років. Тут треба шукати нефарбований, щоб бачити, чи є пошкодження.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 386
С нами с 07.08.2015

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: WSX]
      23 марта 2018 в 21:06 Гілками

WSX 23.03.2018 00:29 пишет:

Мабудь у вас не було омеги, або ви поганий власник. А якщо була то мабудь патісони потрібно було змінити. Дорогу тримає відмінно,на ООА разок поспішав всю дорогу йшов 150-160км(більше с 1.8 мотором їй важко їхати) проблем з курсовою стійкістю не було(доречі вона краще на дорозі стоїть чим лачетті, вектра, ланос, авео, черато) Що до заднього приводу Бріджстоун Revo GZ і нема різниці де і як їхати.




З того, що я написав, зрозуміло, що не було, і чому не було. Але їздити і робити їх доводилось.
150-160 км/г я й на дев'ятці по молодості (і дурі) їздив, при цьому ще дурніші зі мною на 2107 змагались. І що, після цього я маю право заявити, що Жигулі держать дорогу?
Омега м'яка і валка. Так, можливо я неправильно назвав це недоліком, це - особливість. До сьогодні в середньоціновому сегменті доводиться вибирати - або м'яко їде, або гарно рулиться. Просто, для мене приємніше друге. Порівнювати з Лачеті/Авео/Ланосом/Вектрою сенсу нема, в них підвіска росте з того ж місця, шо й в Омеги. А от той же третій Пассат, сотка С3, 626 GD (машини тої ж епохи, навіть, старіші) тримють дорогу на порядок краще.

По прохідності на задньому приводі - тут в Опеля і Форда все погано. На гірці з льодом помагають тільки шипи, на рихлому снігу і мокрій траві - нічого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
13 користувачів і 140 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6305

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія