autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Новое на АТ Сид? (8/8)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новое на АТ Сид? [Re: Chamonix]
      31 августа 2018 в 02:32 Гілками

Chamonix 29.08.2018 22:12 пишет:


Я понимаю о чем ты говоришь, но надо два аппарата в семье минимум, и да они должны быть на разном топливе.


Ну це таке діло
Хоча резону з такими пробігами переплачувати за нове авто навіть я, лютий противник б/у двсників, тупо не бачу - брати якогось надійного як сокира япа та й по тому
А взагалі все таки раджу посіяти в собі зерно як мінімум цікавості щодо електричок з такими вимогами до другого авто


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новое на АТ Сид? [Re: Chamonix]
      31 августа 2018 в 02:39 Гілками

Chamonix 30.08.2018 10:02 пишет:

На безрыбье и рак ....
Покумекали посоветовался со всеми с кем стоит и не стоит, решили расширить выбор путем добавления легкое бу в бюджете вышеизложеном.
1-2 года до 50пробег, параметры теже до 20тки, бенз, не седан.
Что скажете за мерс Сшку в сарае, с 1.8 мотором, за цепи грм знаю пуганый, но а вообще?
брать авто буду НЕ тут если шо.


Пфффффф Радикальненько
Правда не дуже зрозуміло як сучасний преміум в"яжеться зі стартовою вимогою простого як сокира невибагливого автомобільчика, котрий не бачитиме сервіс вчасно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Днепр
Сообщения: 1779
С нами с 09.03.2007

Re: Новое на АТ Сид? [Re: GreenMile]
      31 августа 2018 в 08:54 Гілками

В ответ на:

О, интересно, что по мотору за этот период делалось, кроме элементарных расходников? Цепь меняли? Клапана регулировали? Ну и т.п.




конкретно по мотору особо и ничего, цепь заменили на 190тык, клапана не регулировались ни разу, но уже надо, на холодную постукивают, на 270т пришлось делать раскоксовку цилиндров т.к. появилась детонация в жаркую погоду, больше ничего.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Новое на АТ Сид? [Re: Ganni]
      31 августа 2018 в 09:17 Гілками

Ganni 31.08.2018 02:39 пишет:

Chamonix 30.08.2018 10:02 пишет:

На безрыбье и рак ....
Покумекали посоветовался со всеми с кем стоит и не стоит, решили расширить выбор путем добавления легкое бу в бюджете вышеизложеном.
1-2 года до 50пробег, параметры теже до 20тки, бенз, не седан.
Что скажете за мерс Сшку в сарае, с 1.8 мотором, за цепи грм знаю пуганый, но а вообще?
брать авто буду НЕ тут если шо.


Пфффффф Радикальненько
Правда не дуже зрозуміло як сучасний преміум в"яжеться зі стартовою вимогою простого як сокира невибагливого автомобільчика, котрий не бачитиме сервіс вчасно



Пардон, а что цешка это премиум, что там премиума? мотор обычный 1.8 (ну к примеру, или тот же дизель 2.2 что в нем премиального?) размеры? салон? обычное авто - просто со звездой на капоте, что там премиального?
Пообщался со своим человеком там, 3х годичный (регистрация 2 года) есть сейчас предложение за 23, пробег 65.
Думаю поехать глянуть во 2 половине сентября, варианты там.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новое на АТ Сид? [Re: Chamonix]
      31 августа 2018 в 10:53 Гілками

Chamonix 31.08.2018 09:17 пишет:

Ganni 31.08.2018 02:39 пишет:

Chamonix 30.08.2018 10:02 пишет:

На безрыбье и рак ....
Покумекали посоветовался со всеми с кем стоит и не стоит, решили расширить выбор путем добавления легкое бу в бюджете вышеизложеном.
1-2 года до 50пробег, параметры теже до 20тки, бенз, не седан.
Что скажете за мерс Сшку в сарае, с 1.8 мотором, за цепи грм знаю пуганый, но а вообще?
брать авто буду НЕ тут если шо.


Пфффффф Радикальненько
Правда не дуже зрозуміло як сучасний преміум в"яжеться зі стартовою вимогою простого як сокира невибагливого автомобільчика, котрий не бачитиме сервіс вчасно



Пардон, а что цешка это премиум, что там премиума? мотор обычный 1.8 (ну к примеру, или тот же дизель 2.2 что в нем премиального?) размеры? салон? обычное авто - просто со звездой на капоте, что там премиального?


От чесно ніколи не цікавився техначинкою мерсів, але сама суть сучасного преміума в тому що він не може бути простим як сокира Навіть звичайний 1.8 це або турба або компресор (там їх два було якщо нічого не плутаю), приставка BlueEfficiency теж, підозрюю, не просто шильдиком на кузові йде - тобто якісь навороти туди точно додані. Коробка в цих роках там теж не якийсь древній 4АТ, а напевно ж вже 7G-tronic (нічого не знаю про неї, але дуже сумніваюсь, що вона аж така прям невибаглива до вчасного сервісу) Ну і так далі.

Як це все корелює зі стартовими вимогами до автомобіля я хз
Хоча підозрюю що у випадку купівлі мерса ви таки візьмете питання сервісу під своє крило


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Новое на АТ Сид? [Re: Ganni]
      31 августа 2018 в 11:10 Гілками

Ganni 31.08.2018 10:53 пишет:

Chamonix 31.08.2018 09:17 пишет:

Ganni 31.08.2018 02:39 пишет:


В ответ на:

...



Пфффффф Радикальненько
Правда не дуже зрозуміло як сучасний преміум в"яжеться зі стартовою вимогою простого як сокира невибагливого автомобільчика, котрий не бачитиме сервіс вчасно



Пардон, а что цешка это премиум, что там премиума? мотор обычный 1.8 (ну к примеру, или тот же дизель 2.2 что в нем премиального?) размеры? салон? обычное авто - просто со звездой на капоте, что там премиального?


От чесно ніколи не цікавився техначинкою мерсів, але сама суть сучасного преміума в тому що він не може бути простим як сокира Навіть звичайний 1.8 це або турба або компресор (там їх два було якщо нічого не плутаю), приставка BlueEfficiency теж, підозрюю, не просто шильдиком на кузові йде - тобто якісь навороти туди точно додані. Коробка в цих роках там теж не якийсь древній 4АТ, а напевно ж вже 7G-tronic (нічого не знаю про неї, але дуже сумніваюсь, що вона аж така прям невибаглива до вчасного сервісу) Ну і так далі.

Як це все корелює зі стартовими вимогами до автомобіля я хз
Хоча підозрюю що у випадку купівлі мерса ви таки візьмете питання сервісу під своє крило



та хз - забаганки коханої, то їй родичи нарадили, яж казав побалакали з всіма,і з тим з ким і не треба було.
Ну да ладно если шо там добавлять сами будут я больше лимита не дам


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3460
С нами с 23.06.2009

Re: Новое на АТ Сид? [Re: Chamonix]
      31 августа 2018 в 11:41 Гілками

Какой-такой 1.8 на 205-м кузове?
Я б не брал тот 1.6 турбо. Ну и задний зимой ей доставит.
Только не надо про системы, я 212-й продал с пробегом 35)))


Змінено Gonchik74 (15:55 31/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 130 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10688

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія