autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

stinger (4/6)

Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3104
С нами с 26.09.2007

Re: stinger [Re: Sashok_Accent]
      18 сентября 2018 в 13:45 Гілками

Sashok_Accent 18.09.2018 13:24 пишет:

vvvolf 18.09.2018 13:21 пишет:


І зробив би так навіть якби Сід був в одній ціні з Audi і BMW?




ну он был в одной цене с Гольфом и Леоном.




Звиняйте, но не вірю.

Станом на зараз Гольф хетч МТ в комфорт-комплектації без допів стартує від 653 тис.
Найдорожчий Сід, який я знайшов з АТ закінчується на 610 тис.

п.с. І так - ти мене розкусив. Стартово допис мав звучати "і зробив би так навіть якби Сід був в одній ціні з Гольфом?"
Просто шоб не починати новий виток срачу замінив на расово нейтральні машини.
)))


Змінено vvvolf (13:49 18/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: stinger [Re: vvvolf]
      18 сентября 2018 в 14:23 Гілками

vvvolf 18.09.2018 13:45 пишет:


Звиняйте, но не вірю.

Станом на зараз Гольф хетч МТ в комфорт-комплектації без допів стартує від 653 тис.
Найдорожчий Сід, який я знайшов з АТ закінчується на 610 тис.

п.с. І так - ти мене розкусив. Стартово допис мав звучати "і зробив би так навіть якби Сід був в одній ціні з Гольфом?"
Просто шоб не починати новий виток срачу замінив на расово нейтральні машини.
)))





тю
коли я брав - Леон універсал 1.2турбо був чи не дешевший за Сіда (там динамічні характеристики такі як і в мене)
Гольф теж якийсь акційний був дуже поруч

Октава була

я дивився ще Фокус, Пежо 308 вони всі були в діапазоні 19-23


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 8482
С нами с 24.11.2008

Re: stinger [Re: тревелер]
      18 сентября 2018 в 21:04 Гілками

к сожалению Украина пока еще бедная страна, потому "что соседи скажут" стоит часто во главе угла, поэтому продаж не будет, чисто для престижности бренда Стингер нам привезли.

Но в тоже самое время, за 8 месяцев, в США продали 11624 машины
Камаро за аналогичный период продали почти 30 тысяч.


http://youtu.be/t4HbfmjFkIY


http://youtu.be/1FwgtTY15lg?t=2m37s

Змінено добрый Tiger (21:09 18/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: stinger [Re: добрый Tiger]
      18 сентября 2018 в 22:09 Гілками

Я теж не згоден щодо завчасних похорон моделі - вона не для нашого ринку планувалась, тому скиглення на афтуа корейці якось з горем пополам переживуть
А от на тому ринку, куди вони цілили, то продажі дуже навіть норм - я навіть порівняв з Ауді А5 (ніби це ж один з конкурентів)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: stinger [Re: Sashok_Accent]
      18 сентября 2018 в 22:10 Гілками

Sashok_Accent 18.09.2018 14:23 пишет:

vvvolf 18.09.2018 13:45 пишет:


Звиняйте, но не вірю.

Станом на зараз Гольф хетч МТ в комфорт-комплектації без допів стартує від 653 тис.
Найдорожчий Сід, який я знайшов з АТ закінчується на 610 тис.

п.с. І так - ти мене розкусив. Стартово допис мав звучати "і зробив би так навіть якби Сід був в одній ціні з Гольфом?"
Просто шоб не починати новий виток срачу замінив на расово нейтральні машини.
)))





тю
коли я брав - Леон універсал 1.2турбо був чи не дешевший за Сіда (там динамічні характеристики такі як і в мене)
Гольф теж якийсь акційний був дуже поруч

Октава була

я дивився ще Фокус, Пежо 308 вони всі були в діапазоні 19-23


Та нє, ВАГ в тих цінах то одразу нуйогонафіг звісно Я б теж взяв Сіда або Мегана

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 16654
С нами с 10.10.2002

Re: stinger [Re: Ganni]
      18 сентября 2018 в 22:38 Гілками

мне эта часть обзора показалась более менее адекватной.

http://youtu.be/MmIqQ7I1UmY


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: stinger [Re: добрый Tiger]
      18 сентября 2018 в 23:00 Гілками

добрый Tiger 18.09.2018 21:04 пишет:

к сожалению Украина пока еще бедная страна, потому "что соседи скажут" стоит часто во главе угла, поэтому продаж не будет, чисто для престижности бренда Стингер нам привезли.




Стингер у нас не продается не потому что "что соседи скажут", а потому что дорого. У всех популярных моделей корейцев на нашем рынке есть одна общая штука: они или дешевле конкурентов, или лучше напакованы за ту же цену. Это и делает им продажи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9182
С нами с 15.12.2011

Re: stinger [Re: Paulskit]
      18 сентября 2018 в 23:34 Гілками

А КИА Соренто дешевле каких конкурентов?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: stinger [Re: Cypriot]
      19 сентября 2018 в 13:48 Гілками

Cypriot 18.09.2018 23:34 пишет:

А КИА Соренто дешевле каких конкурентов?




А їх (соренто) нових до дідька лисого понапродавали?
Нема цінової переваги - немає продажів - доля усіх корейців на нашому ринку. Саме через це із продажу зникли Соната, венга, І40, І20, Генезіс усіх типів, Екуус, Веракруз, Мохаве, зараз на підході Стінгер та Санта Фе. Або ціна нижча за аналогічну наприклад Шкоду, або на вихід.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: stinger [Re: harald67]
      19 сентября 2018 в 14:23 Гілками

harald67 19.09.2018 13:48 пишет:

Cypriot 18.09.2018 23:34 пишет:

А КИА Соренто дешевле каких конкурентов?




А їх (соренто) нових до дідька лисого понапродавали?
Нема цінової переваги - немає продажів - доля усіх корейців на нашому ринку. Саме через це із продажу зникли Соната, венга, І40, І20, Генезіс усіх типів, Екуус, Веракруз, Мохаве, зараз на підході Стінгер та Санта Фе. Або ціна нижча за аналогічну наприклад Шкоду, або на вихід.


Это ты сам придумал али прочитал где? Или это на примере субару с его 5,5 машинами вывод делаешь?

Соната последнего поколения (LF) у нас продавалась как минимум до 17 года пруфлинк. Почему сейчас не предлагают я лично хз, может, потому что рестайл где-то в том периоде пошел, а может, не продавалсь сильно, но ее рынок - США. И не забывай, что есть оптима - та же соната просто более "оевропеенная" чей рынок как раз европа и мы. Мне, кстати, последняя соната, которая нравилась была NF, а в последних двух поколениях нравится больше оптима.
I40 у нас особо и не продавался, во всяком случае был он не у всех дилеров и довольно короткое время. Грубо говоря, "соната сарай", у нас не сильно популярный форм фактор Д-класса.
Дженезис - это типа премиум, он всегда был для галочки Зато есть грандьер - куда более популярный у нас, чем дженезисы.
Вместо их55 (веракруз) будет гранд сантафэ, как я понимаю.
Про остальные модели не в курсе, не интересовался.
При этом у хюндая за последние пару лет появились крета, ионик, сейчас еще кона будет. Действительно, уж на выход, так на выход

Змінено GreenMile (14:24 19/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: stinger [Re: GreenMile]
      19 сентября 2018 в 15:00 Гілками

GreenMile 19.09.2018 14:23 пишет:

harald67 19.09.2018 13:48 пишет:

Cypriot 18.09.2018 23:34 пишет:

А КИА Соренто дешевле каких конкурентов?




А їх (соренто) нових до дідька лисого понапродавали?
Нема цінової переваги - немає продажів - доля усіх корейців на нашому ринку. Саме через це із продажу зникли Соната, венга, І40, І20, Генезіс усіх типів, Екуус, Веракруз, Мохаве, зараз на підході Стінгер та Санта Фе. Або ціна нижча за аналогічну наприклад Шкоду, або на вихід.


Это ты сам придумал али прочитал где? Или это на примере субару с его 5,5 машинами вывод делаешь?

Соната последнего поколения (LF) у нас продавалась как минимум до 17 года пруфлинк. Почему сейчас не предлагают я лично хз, может, потому что рестайл где-то в том периоде пошел, а может, не продавалсь сильно, но ее рынок - США. И не забывай, что есть оптима - та же соната просто более "оевропеенная" чей рынок как раз европа и мы. Мне, кстати, последняя соната, которая нравилась была NF, а в последних двух поколениях нравится больше оптима.
I40 у нас особо и не продавался, во всяком случае был он не у всех дилеров и довольно короткое время. Грубо говоря, "соната сарай", у нас не сильно популярный форм фактор Д-класса.
Дженезис - это типа премиум, он всегда был для галочки Зато есть грандьер - куда более популярный у нас, чем дженезисы.
Вместо их55 (веракруз) будет гранд сантафэ, как я понимаю.
Про остальные модели не в курсе, не интересовался.
При этом у хюндая за последние пару лет появились крета, ионик, сейчас еще кона будет. Действительно, уж на выход, так на выход




Гранд Санта фе не буде - вже був офіційний реліз. І40 - ажніяк не соната-сарай, бо менша за сонату. Реклама висіла на весь фасад палацу Україна, продажі - близьконульові. Грандеур популярний у нас? Я навіть Генезіс 80 - бачив на київських номерах, а от грандеура нового - жодного. Тількі якісь сірі азера (те саме, але ж у офів не пропонувався). Іонік - це ж електрокар - геть інший ринок. Київавтодор та ДТЕК купили із півсотні у корпоративний парк і усе. Ліфів на пару порядків більше і все більше стає, а от жодного іоніка у приватній власності не бачив. Крета також не пішла (бо коштує фактично як Туксон порівняної комплектації). Кона - де вона. Влітку бачив Кону у Миколаєві на місцевих номерах - прикольна блоха. Чому досі не привезли офіціали - хз. Якщо знов ціну заломлять несусвітню - не важко сказати, що буде із нею - он ФІАТ 500Х народ тільки на знижках купує, а тут взагалі щось безродне.
Я не кажу, що хюндаї втрачає наш ринок. Я кажу, що як тільки хюндаї намагається щось продавати за ціною, яку коштують лідери середньобюджетного сегменту - продажі корейців різко падають. Їх ринкова ніша - пропонувати грубо кажучи те саме, що пропонує та ж умовна шкода, але відсотків на 20 дешевше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: stinger [Re: harald67]
      19 сентября 2018 в 15:31 Гілками

harald67 19.09.2018 15:00 пишет:

GreenMile 19.09.2018 14:23 пишет:

harald67 19.09.2018 13:48 пишет:


В ответ на:

...





А їх (соренто) нових до дідька лисого понапродавали?
Нема цінової переваги - немає продажів - доля усіх корейців на нашому ринку. Саме через це із продажу зникли Соната, венга, І40, І20, Генезіс усіх типів, Екуус, Веракруз, Мохаве, зараз на підході Стінгер та Санта Фе. Або ціна нижча за аналогічну наприклад Шкоду, або на вихід.


Это ты сам придумал али прочитал где? Или это на примере субару с его 5,5 машинами вывод делаешь?

Соната последнего поколения (LF) у нас продавалась как минимум до 17 года пруфлинк. Почему сейчас не предлагают я лично хз, может, потому что рестайл где-то в том периоде пошел, а может, не продавалсь сильно, но ее рынок - США. И не забывай, что есть оптима - та же соната просто более "оевропеенная" чей рынок как раз европа и мы. Мне, кстати, последняя соната, которая нравилась была NF, а в последних двух поколениях нравится больше оптима.
I40 у нас особо и не продавался, во всяком случае был он не у всех дилеров и довольно короткое время. Грубо говоря, "соната сарай", у нас не сильно популярный форм фактор Д-класса.
Дженезис - это типа премиум, он всегда был для галочки Зато есть грандьер - куда более популярный у нас, чем дженезисы.
Вместо их55 (веракруз) будет гранд сантафэ, как я понимаю.
Про остальные модели не в курсе, не интересовался.
При этом у хюндая за последние пару лет появились крета, ионик, сейчас еще кона будет. Действительно, уж на выход, так на выход




Гранд Санта фе не буде - вже був офіційний реліз. І40 - ажніяк не соната-сарай, бо менша за сонату. Реклама висіла на весь фасад палацу Україна, продажі - близьконульові. Грандеур популярний у нас? Я навіть Генезіс 80 - бачив на київських номерах, а от грандеура нового - жодного. Тількі якісь сірі азера (те саме, але ж у офів не пропонувався). Іонік - це ж електрокар - геть інший ринок. Київавтодор та ДТЕК купили із півсотні у корпоративний парк і усе. Ліфів на пару порядків більше і все більше стає, а от жодного іоніка у приватній власності не бачив. Крета також не пішла (бо коштує фактично як Туксон порівняної комплектації). Кона - де вона. Влітку бачив Кону у Миколаєві на місцевих номерах - прикольна блоха. Чому досі не привезли офіціали - хз. Якщо знов ціну заломлять несусвітню - не важко сказати, що буде із нею - он ФІАТ 500Х народ тільки на знижках купує, а тут взагалі щось безродне.
Я не кажу, що хюндаї втрачає наш ринок. Я кажу, що як тільки хюндаї намагається щось продавати за ціною, яку коштують лідери середньобюджетного сегменту - продажі корейців різко падають. Їх ринкова ніша - пропонувати грубо кажучи те саме, що пропонує та ж умовна шкода, але відсотків на 20 дешевше.


Гранд сантафэ не будет в смысле как продолжения линейки, вместо него будет отдельный сув.

I40 и соната оба Д-класс, они прямые конкуренты друг-другу и делались под разные рынки, соната - США, и40 - для европ. Но на одном рынке два одинаковых седана не нужны, а и40 дороже был, логчино, что он тут не зашел. Ты хоть бы почитал для начала немного о машине.

Во-первых, грандеур новый появился совсем недавно, его презентовали только в конце 2016, во-вторых, это не та машина, которая будет в каждой подворотне стоять, чтоб ты его видел.

Ионик и гибрид есть. Сравнивать с лифами - это просто какой-то позор, лифы у нас в 99% все и США притянутые и б/у. Давай, расскажи сколько у нас куплено НОВЫХ лифов из салона

Кона презентована в июне 2017, действительно, где она, у офов висит в статусе "скоро будет"

Ты не забыл связавться ХМУ? А то они очень много теряют, не имея тебя на должности ведущего экономиста компании и не знают, за сколько им машины продавать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: stinger [Re: GreenMile]
      19 сентября 2018 в 15:38 Гілками

GreenMile 19.09.2018 15:31 пишет:


I40 и соната оба Д-класс, они прямые конкуренты друг-другу и делались под разные рынки, соната - США, и40 - для европ. Но на одном рынке два одинаковых седана не нужны, а и40 дороже был, логчино, что он тут не зашел. Ты хоть бы почитал для начала немного о машине.

Во-первых, грандеур новый появился совсем недавно, его презентовали только в конце 2016, во-вторых, это не та машина, которая будет в каждой подворотне стоять, чтоб ты его видел.

Ионик и гибрид есть. Сравнивать с лифами - это просто какой-то позор, лифы у нас в 99% все и США притянутые и б/у. Давай, расскажи сколько у нас куплено НОВЫХ лифов из салона

Кона презентована в июне 2017, действительно, где она, у офов висит в статусе "скоро будет"

Ты не забыл связавться ХМУ? А то они очень много теряют, не имея тебя на должности ведущего экономиста компании и не знают, за сколько им машины продавать.




Я, на відміну від тебе (мабуть) сидів і в І40 і в сонаті. І і40 таки менше - вона взагалі десь ближче до елантри. 2016 рік - це нещодавно? (це я про гарндеур). Тим більше, що і старий же ж був і його також ніхто у нас не купував. Після презентації Кони пройшло більше року - де вона? І я тобі не розповідав про те, із ким тобі зв'язуватися і з ким працювати, а от стосjвно перспектив продажу за анонсовані ціни того ж Санта Фе (із прив'язкою до долара) або стінгера - можемо посперечатися.
Ну і розкажи, а скільки у нас придбано нових іоніків приватними особами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: stinger [Re: harald67]
      19 сентября 2018 в 15:44 Гілками

i40 как раз был сожран внутренней конкуренцией с СОнатой.
Сараи Д-класса у нас покупают мало
а седан и40 стоил дороже Сонаты, ну его и сожрали продажи Сонаты.
Вот и вся арифметика.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: stinger [Re: Sashok_Accent]
      19 сентября 2018 в 15:54 Гілками

Sashok_Accent 19.09.2018 15:44 пишет:

i40 как раз был сожран внутренней конкуренцией с СОнатой.
Сараи Д-класса у нас покупают мало
а седан и40 стоил дороже Сонаты, ну его и сожрали продажи Сонаты.
Вот и вся арифметика.




І 40 коштував десь відсотків на 25 більше за сонату і не пропонував нічого відмінного від сонати. Кірм цього ззовні був дуже схожий на Акцент (особливо мордою), що також не додавало популярності. На Д-класс І40 ажніяк не тягнув, бо був меншим за Октавію - універсал, а коштував навіть більше. Ось саме ця конкуренція його і прирікла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: stinger [Re: harald67]
      19 сентября 2018 в 15:57 Гілками

harald67 19.09.2018 15:54 пишет:

На Д-класс І40 ажніяк не тягнув, бо був меншим за Октавію



) ) )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: stinger [Re: harald67]
      19 сентября 2018 в 15:59 Гілками

harald67 19.09.2018 15:54 пишет:

Sashok_Accent 19.09.2018 15:44 пишет:

i40 как раз был сожран внутренней конкуренцией с СОнатой.
Сараи Д-класса у нас покупают мало
а седан и40 стоил дороже Сонаты, ну его и сожрали продажи Сонаты.
Вот и вся арифметика.




І 40 коштував десь відсотків на 25 більше за сонату і не пропонував нічого відмінного від сонати. Кірм цього ззовні був дуже схожий на Акцент (особливо мордою), що також не додавало популярності. На Д-класс І40 ажніяк не тягнув, бо був меншим за Октавію - універсал, а коштував навіть більше. Ось саме ця конкуренція його і прирікла.


Хватит уже выдавать желаемое за действительное. и40 меньше сонаты на пару-тройку сантиметров по габаритам, внутри разницы фактически нет.

В ответ на:

The Hyundai i40 is a large family car (D) designed for the European market by the South Korean manufacturer Hyundai.




В ответ на:

The Skoda Octavia is a small family car




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: stinger [Re: GreenMile]
      19 сентября 2018 в 16:00 Гілками

GreenMile 19.09.2018 15:59 пишет:


Хватит уже выдавать желаемое за действительное. и40 меньше сонаты на пару-тройку сантиметров по габаритам, внутри разницы фактически нет.





Так хто видає дійсне за бажане? До якого класу відноситься октавія?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: stinger [Re: harald67]
      19 сентября 2018 в 16:19 Гілками

harald67 19.09.2018 16:00 пишет:

GreenMile 19.09.2018 15:59 пишет:


Хватит уже выдавать желаемое за действительное. и40 меньше сонаты на пару-тройку сантиметров по габаритам, внутри разницы фактически нет.





Так хто видає дійсне за бажане? До якого класу відноситься октавія?


Выше постом написано к какому классу она относится

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: stinger [Re: GreenMile]
      19 сентября 2018 в 16:22 Гілками

GreenMile 19.09.2018 16:19 пишет:

harald67 19.09.2018 16:00 пишет:

GreenMile 19.09.2018 15:59 пишет:


Хватит уже выдавать желаемое за действительное. и40 меньше сонаты на пару-тройку сантиметров по габаритам, внутри разницы фактически нет.





Так хто видає дійсне за бажане? До якого класу відноситься октавія?


Выше постом написано к какому классу она относится




Як то кажуть "скільки не кажи халва - у роті солодше не стане". Що із того, що маркетологи одного виробника віднесли свою автівку до більшого класу а інші до меншого, коли насправді друга навіть дещо більша за першу.
Ну напише Хюндаї наступного разу, що і40 це Е-клас і що із того?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
28 користувачів і 334 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 40795

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія