autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Volvo XC90 последний (3/26)

Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Volvo XC90 последний [Re: Ganni]
      23 октября 2019 в 13:11 Гілками

Касательно сетки в лобовухе - думал привыкну - нет, больше нивкоем случаи, ночью вообще беда.
знал бы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Volvo XC90 последний [Re: Chamonix]
      23 октября 2019 в 13:24 Гілками

Chamonix 23.10.2019 13:11 пишет:

Касательно сетки в лобовухе - думал привыкну - нет, больше нивкоем случаи, ночью вообще беда.
знал бы


Даааа, я після прокатного Форда реально стрімаюсь - мені так різало око шо капець Тільки безпровідний обігрів

п.с. Нішо не заважає поставити звичайне скло (ну да, доведеться взимку миритись)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Volvo XC90 последний [Re: Ganni]
      23 октября 2019 в 13:31 Гілками

Ganni 23.10.2019 13:24 пишет:

Chamonix 23.10.2019 13:11 пишет:

Касательно сетки в лобовухе - думал привыкну - нет, больше нивкоем случаи, ночью вообще беда.
знал бы


Даааа, я після прокатного Форда реально стрімаюсь - мені так різало око шо капець Тільки безпровідний обігрів

п.с. Нішо не заважає поставити звичайне скло (ну да, доведеться взимку миритись)



Да еще и самое обыиное - мне эта опция - как собаке 5 нога, у меня машина под навесом и все такое, я вообще не пользуюсь скребками уже давным давно. Взял - бо шла довеском.
И вот думаю.. блин лажа, оно так то нече, но как только идет встречаня сетка эта делат фары встречки больно специфичными, не блики - но глазу не приятно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
44 года (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6172
С нами с 03.02.2007

Re: Volvo XC90 последний [Re: Ganni]
      23 октября 2019 в 14:29 Гілками

Ganni 23.10.2019 13:24 пишет:

Тільки безпровідний обігрів





А це як?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Volvo XC90 последний [Re: oleg_mazda]
      23 октября 2019 в 14:53 Гілками

oleg_mazda 23.10.2019 14:29 пишет:

Ganni 23.10.2019 13:24 пишет:

Тільки безпровідний обігрів





А це як?



воздухом - как еще


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43886
С нами с 14.10.2011

Re: Volvo XC90 последний [Re: Chamonix]
      23 октября 2019 в 15:28 Гілками

Chamonix 23.10.2019 14:53 пишет:

oleg_mazda 23.10.2019 14:29 пишет:

Ganni 23.10.2019 13:24 пишет:

Тільки безпровідний обігрів





А це як?



воздухом - как еще



о, вы из 1980го. Уже инфракрасный изобрели, у форда например


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Volvo XC90 последний [Re: Mookker]
      23 октября 2019 в 15:51 Гілками

Я десь у форда чи ВАГа таке бачив - в базовій комплектації обігрів ниточками, а в топі (чи опційно) - без ниточок

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Cad
подмастерье
38 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 84
С нами с 22.12.2016

Re: Volvo XC90 последний [Re: oleg_mazda]
      23 октября 2019 в 15:59 Гілками

oleg_mazda 23.10.2019 14:29 пишет:

Ganni 23.10.2019 13:24 пишет:

Тільки безпровідний обігрів





А це як?



Есть еще плёночный обогрев, например.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
шумоизолятор ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 19880
С нами с 06.07.2001

Re: Volvo XC90 последний [Re: Ganni]
      24 октября 2019 в 13:19 Гілками

Ganni 22.10.2019 16:40 пишет:

99% що це був Туарег 1го покоління Там трабли з пневмою були.




там все просто як 2х2, які трабли там можуть бути?

В мене 294 тис. пробігу у Каєна, заміна двох подушок на 190 тис. - ось і всі трабли по пневмі. З нею і аморти регульовані до сих пір рідні та сухі

Але дещо по обслузі маємо робити, звісно. Про що не пишуть в сервіс-мануалі, але це виглядає для мене цілком логічним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
шумоизолятор ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 19880
С нами с 06.07.2001

Re: Volvo XC90 последний [Re: Mogaba]
      24 октября 2019 в 13:20 Гілками

Mogaba 23.10.2019 00:06 пишет:


Проблемная пневма была:
1: У первого поколения туарегов




это досужие домыслы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 277
С нами с 06.05.2006

Re: Volvo XC90 последний [Re: oleg_mazda]
      24 октября 2019 в 14:44 Гілками

oleg_mazda 23.10.2019 11:43 пишет:



.....А щодо багів - можна більш детально?




Щодо багів? Відразу скажу - я буду висловлювати виключно свою думку та свої враження/думки! Я від'їздив на авто вже понад 6 місяців і певне враження вже склалося (перші радісно-феєричні соплі від захвату новою автівкою минули ).

- Накладки зовнішні на передніх дверях над ручками вздовж вікон - вони "живі".. Тобто відчутно рухаються. Звернув на це увагу офам на СТО. Порухали... Подивувалися. Запропонували зафіксувати чимось типу "чопиків"......

- Спробуйте зазирнути під задній диван... Я це називаю "стиль маршрутка".. Видно залізні ніжки заднього дивану, в покритті підлоги вирізані для них дірки, в які з усіх боків цих ніжок пролазить мінімум палець, З тих же дірок стирчать дроти, на яких теліпаються роз'єми... Невже хисту не вистачило закрити цей бардак пластиковим кожухом?

- Під диван зазирнули? Відчиняйте багажник. Ніби все гарно і акуратно? Піднімаєм ближню до ляди підлогову секцію. Під нею - накриття відсіку запаски. Тут починається наступна серія про результати кооперативу "Рукожоп" - по периметру дірки в той самий палець аж запаску видно. Піднімаємо і це покриття.... З усіх боків живуть дроти та їх сім'ї - жгути дротів. З роз'ємами. Скінчилися стяжки? Невже це все неможливо впорядкувати? Тобто - воно все феєрично, але не заглядайте за фіранку!

Тепер по системам автівки. Окрім кругового огляду 360 (до речі працює система дійсно чудово) є ще парктроніки передній та задній. От про передній і піде мова. Уявіть - ви в пробці тягнетесь. До передньої автівки - метрів 6-7. І тут у вас ваша машина верещить і на екрані - весь передній бампер червоний! Тобто ви вже вперлися в перешкоду! До якої 7 метрів.... Таке не часто, але буває.

Систеема запобігання зіткненням. Декілька разів реально рятувала мене і автівку. Але одного разу мало не спровокувала ДТП. Їду по трассі. На автоматичному круїзі. Швидкість 130-140. Їду так вже хвилин 20-30, смугу не міняю. Починаю випереджати фуру в правій смузі. Передній бампер доходить до кабіни фури і.... Автівка починає верещати і екстренно гальмує до приблизно 80-90... Декілька секунд роздупляється і активно розганяється знов до швидкості, виставленної на круїзі. Що це було - не знаю, перешкод жодних. Офіціали пояснити не змогли. А я уявляю, як мене матюкав водій Аудюхи, що їхав позаду мене - він гальмував "на всю"...

Якщо під час руху спробуєте помити лобове скло активно - зачиняйте обов'язково віконце водійське!!!! Інакше освіжаючий душ від інженерів Вольво вам гарантовано - вся вода скеровується не на кришу авто, а на скло водійських дверцят.

Штора розсувна в багажнику. Якщо збираєтесь перевозити габаритні предмети із складаннім заднього дивану - або лишайте її в гаражі, або туліть десь в автівці (як варіант - в ноги задніх пасажирів). Місця для неї нема! Чому в попередній автівці я міг її сховати під підлогу багажниго відділення, а тут ні?

Ну і на останок - по двигуну. Є в цій автівці така система - PowerPulse. Якщо котортко - компенсація турбоями при різкому пришвидшенні авто. Така собі вундервафля від інженерів Вольво. Система в цілому працює. Але є там гумовий армований шланг. Який імениті інженери побороти ніяк не можуть! На сьогодні існує вже п'ята версія цієї гумки. А її все одно рве під тиском навпіл як черв'яка заступом! Перший шланчик у мене порвало на 3500 км... 3 тижні очікування і мені поставили новий. Пробіг на той момент був 4800 вже. На 6500 його порвало знову... Був на складі - поставили відразу. Проїхав 1000 км - не заглядав. Може і цілий. Маю думку - можливо є сенс придбати штук 10 відразу та міняти їх як памперси на дупі у дитини? Бо чекати по 3 тижні то занадто.... Перший раз луснув сам шланг. Поставили ніби "останню розробку". Мала б витримати ядерний вибух... Так шланг витримав. Розірвало навпіл штуцер металевий....

Підсумовуючи - якщо не заглядати далі бардачка (щоб не бачити оте страхіття з дротами та дюрами в обшивці), забити на всі ті пілікання систем (нехай не лазять перед бампером), то їздити на авто комфортно. По трассі іде чудово, на швидкості 160 рулиться як легкова. А от ПаверПульс - хєрня повна!!!

Чи придбав би я це авто знову? Не знаю....

Якось так....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Volvo XC90 последний [Re: fetus]
      24 октября 2019 в 15:31 Гілками

fetus 24.10.2019 13:19 пишет:

Ganni 22.10.2019 16:40 пишет:

99% що це був Туарег 1го покоління Там трабли з пневмою були.




там все просто як 2х2, які трабли там можуть бути?

В мене 294 тис. пробігу у Каєна, заміна двох подушок на 190 тис. - ось і всі трабли по пневмі. З нею і аморти регульовані до сих пір рідні та сухі

Але дещо по обслузі маємо робити, звісно. Про що не пишуть в сервіс-мануалі, але це виглядає для мене цілком логічним.


А може все ж в Тура щось та відмінне було по пневмі? Я хз насправді, але у мене так сталось, що достатня кількість знайомих-родичів-друзів експлуатували цю модель в обох поколіннях так от на фоні другого покоління перше таки було глючним. Це моя вибірка, на істину не претендую.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
шумоизолятор ***
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 19880
С нами с 06.07.2001

Re: Volvo XC90 последний [Re: Ganni]
      24 октября 2019 в 15:34 Гілками

Ganni 24.10.2019 15:31 пишет:

А може все ж в Тура щось та відмінне було по пневмі? Я хз насправді, але у мене так сталось, що достатня кількість знайомих-родичів-друзів експлуатували цю модель в обох поколіннях так от на фоні другого покоління перше таки було глючним. Це моя вибірка, на істину не претендую.




Різниці 0,0

Трохи інші стійки (здається, опційно каєновські могли бути у Туарега, але на істину тут не можу претендувати), тому що каєн жорсткіший за аналогічний Тур.

Тому мене трохи дивую, коли кажуть про проблемну підвіску в 1-х Турах, Каєнах, ку7. В мене ж також не лише власний досвід.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Volvo XC90 последний [Re: Leksi]
      24 октября 2019 в 15:36 Гілками

Leksi 24.10.2019 14:44 пишет:

парктроніки передній та задній. От про передній і піде мова. Уявіть - ви в пробці тягнетесь. До передньої автівки - метрів 6-7. І тут у вас ваша машина верещить і на екрані - весь передній бампер червоний! Тобто ви вже вперлися в перешкоду! До якої 7 метрів.... Таке не часто, але буває.


Всі парктроніки іноді так глючать. Я не пригадую на своєму досвіді жодної автівки (окрім своїх сюди ж орендні на тривалий час) де б вони час від часу не дуркували
Саме тому я за парктроніки + камера


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Volvo XC90 последний [Re: Ganni]
      24 октября 2019 в 15:57 Гілками

Ganni 24.10.2019 15:36 пишет:

Leksi 24.10.2019 14:44 пишет:

парктроніки передній та задній. От про передній і піде мова. Уявіть - ви в пробці тягнетесь. До передньої автівки - метрів 6-7. І тут у вас ваша машина верещить і на екрані - весь передній бампер червоний! Тобто ви вже вперлися в перешкоду! До якої 7 метрів.... Таке не часто, але буває.


Всі парктроніки іноді так глючать. Я не пригадую на своєму досвіді жодної автівки (окрім своїх сюди ж орендні на тривалий час) де б вони час від часу не дуркували
Саме тому я за парктроніки + камера



На старой тойоте работали просто шикарно, быстро четко и без глюков, на всех остальных, включая нынешнее новоделы - моросят иногда жутко, хотя исправны.
Шото там видимо оптимизировали по "технологии" явно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сумы
Сообщения: 12251
С нами с 23.08.2002

Re: Volvo XC90 последний [Re: fetus]
      24 октября 2019 в 16:17 Гілками

fetus 24.10.2019 15:34 пишет:

Ganni 24.10.2019 15:31 пишет:

А може все ж в Тура щось та відмінне було по пневмі? Я хз насправді, але у мене так сталось, що достатня кількість знайомих-родичів-друзів експлуатували цю модель в обох поколіннях так от на фоні другого покоління перше таки було глючним. Це моя вибірка, на істину не претендую.




Різниці 0,0

Трохи інші стійки (здається, опційно каєновські могли бути у Туарега, але на істину тут не можу претендувати), тому що каєн жорсткіший за аналогічний Тур.

Тому мене трохи дивую, коли кажуть про проблемну підвіску в 1-х Турах, Каєнах, ку7. В мене ж також не лише власний досвід.



Когда-то читал, что уже шутка такая. Тур/Кайен выпускают чуть ли не на одном конвейере, но у Тура космическое, что-то, типа, карма, а у Кайена всё зашибись. Многие владельцы первых Туров были недовольны и по личным рассказам, и по отзывам в инете.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Volvo XC90 последний [Re: Lusha]
      24 октября 2019 в 16:34 Гілками

Lusha 24.10.2019 16:17 пишет:


Когда-то читал, что уже шутка такая. Тур/Кайен выпускают чуть ли не на одном конвейере



Это еще само по себе не показатель. Но первый Тур и первый Кайен действительно очень сильно унифицированы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 604
С нами с 27.07.2012

Re: Volvo XC90 последний [Re: Lusha]
      31 октября 2019 в 20:36 Гілками

Как можно xc 90 сравнивать с тем же кайеном, туарегом, ку7 и прадиком? Габариты, расход, динамика, комфорт конечно важны и подлежат сравнению, но volvo, в первую очередь, безопасность. Она единственная из этого списка состоит из очень прочного кузова и имеет десятки систем безопасности в базе, кот. позволяют авто самому тормозить, например, или будить водилу или самой уходить от дтп. Прадо - японский уазик для украинских селюков, что оно вообще в этом списке забыло?)
Lusha 24.10.2019 16:17 пишет:

fetus 24.10.2019 15:34 пишет:

Ganni 24.10.2019 15:31 пишет:

А може все ж в Тура щось та відмінне було по пневмі? Я хз насправді, але у мене так сталось, що достатня кількість знайомих-родичів-друзів експлуатували цю модель в обох поколіннях так от на фоні другого покоління перше таки було глючним. Це моя вибірка, на істину не претендую.




Різниці 0,0

Трохи інші стійки (здається, опційно каєновські могли бути у Туарега, але на істину тут не можу претендувати), тому що каєн жорсткіший за аналогічний Тур.

Тому мене трохи дивую, коли кажуть про проблемну підвіску в 1-х Турах, Каєнах, ку7. В мене ж також не лише власний досвід.



Когда-то читал, что уже шутка такая. Тур/Кайен выпускают чуть ли не на одном конвейере, но у Тура космическое, что-то, типа, карма, а у Кайена всё зашибись. Многие владельцы первых Туров были недовольны и по личным рассказам, и по отзывам в инете.


Правды ради кайен производят также и в Германии и у дилера можешь заказать с какого завода тебе и даже можешь сам с завода приехать забрать)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UFO
Орг. комитет **
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 10198
С нами с 29.03.2008

Re: Volvo XC90 последний [Re: Makovsky]
      31 октября 2019 в 20:52 Гілками

Помню, как первый раз на тест драйве сидел и слушал флешку с lossless flac'ами. Менеджер оставил меня на парковке на 20 минут, а я кайфовал. Авторитетно заявляю, как аудиофил - система Bowers Wilkins в XC90 - это самая крутая штатная акустика, что я когда-либо слушал. Она круче чем B&O у A6 и Q7, она круче чем Burmeister в W222 мерседесе. Эта опция стоит каждой потраченной на неё копейки.

Не взял себе по 2 причинам - слабоватый и шумноватый движок D5, и отсутствие возможности запускать вебасто дистанционно. Не знаю, может уже и пофиксили вторую причину, а может и нет.

И да, по ямам Украины, настоящим нашим ямам, XC90 точно не вариант. Это машина для хороших ровных дорог.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42771
С нами с 02.04.2007

Re: Volvo XC90 последний [Re: tigra]
      31 октября 2019 в 21:00 Гілками

В ответ на:

Прадо - японский уазик для украинских селюков, что оно вообще в этом списке забыло?)


топовый стоит около 65к. Уже и не совсем для села
Если задачи под рамник есть - без вариантов.
Если просто такой форм-фактор - то конечно другие авто куда предпочтительней. Опять таки, все под задачи и кошелек.

Японца с вагом сравнивать не имеет смысла.


p.s. по прадо был вопрос от меня в свете пневмы, это оффтоп для этой темы

Змінено Alexandr (21:03 31/10/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 44 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 142508

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія