autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ (5/6)

СуперСтар ***
45 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4103
С нами с 31.10.2005

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      2 сентября 2021 в 16:00 Гілками

Берите Рог или Форестер, за эти деньги это лучшее, если не нужно 7 мест. Еще можете посмотреть Рог Спорт (Кашкай), если размер устраивает.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Researcher]
      2 сентября 2021 в 20:35 Гілками

Researcher 02.09.2021 11:46 пишет:



Расскажите это про АКПП владельцам Кемри 3.5, послушаете, может перестанете на них молиться.



Там проблемы были только у сороковки дорестайл, да и-то только у любителей наваливать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Борисполь
Сообщения: 961
С нами с 10.01.2014

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      2 сентября 2021 в 21:26 Гілками

zumnuj 01.09.2021 12:32 пишет:

В тему несподівано вривається Рено Каджар. 1.5 дсі на роботі. Що там в них з надійністю? Ніби ж французькі роботи надійніші за німецькі дсг?




Правильно написали - німецький Гетраг, котрий у якійсь мірі (майже повністю?) належить форду і, несподівано, реношний EDC6 = фордівськийPowerShift6. Сухий робот. Ніби рено його змогли налаштувати більш вдало і тотальних проблем з ним, як в форда свого часу, ніби й нема. А потім і форд подужав його, "но осадочєк остался".

Я розглядав каджар у топі з салону. І там дійсно все приємно (за ці гроші). Але після першого тестдрайву захотілось другий. Бо було враження шо шось не то. Після другого взяв ще й третій.
Короче так: тачку треба уважно тестувати на предмет чи влаштовують ходові якості. Тестувати на поганому покритті, на трасі і в міському режимі - кругом були сюрпризи. Не критичні, але краще про них знати.
Бо шумки відчутно не вистачає, відгук на педаль такий собі, робот часто не розуміє шо ти від нього хочеш, хоча й переключає плавно. Серднє місце на задньому ряду скоріше номінальне - далі ніж 10-30 хв по місту буде дуже ой. Ну і для траси цього мотора цій машині, ну не то шоб замало, але якшо траси більше ніж два раза на рік, особливо коли в планових маршрутах багато двополосок з обгонами, то я б десять разів подумав би. Натомість витрата пального розкішна.
Я відмовився від покупки за сукупністю факторів. Але в першу чергу через те, шо розглядав машину з салону і на довгий термін, 5+ років. І тупо побоявся шо на такій довгій дистанції вона перестане мене влаштовувати динамікою та деякими суб’єктивними штуками, а продавати раніше задушить жаба.
У випадку, якшо би я шукав БУ на 1-3 роки, то певно взяв би.

І ще важливе. Їздив пасажиром на дорестайлі. Рестайл сильно краще доресту за шумкою і деякими особливостями салону (блок клімату, блок склопідйомників, ще шось і ще шось - сто раз все перемелено автоблогерами та автожурналістами). А за 15к це буде дорест, який прям вже не так привабливо виглядає на фоні інших пропозицій у класі/ціні.
Ну і звісно це все люте ІМХО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (15 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 815
С нами с 08.07.2018

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      2 сентября 2021 в 22:15 Гілками

Дякую за розгорнуту відповідь по Каджару.

Станом на сьогодні всерйоз роздумую чи не схилитися до варіанту Октавія а7/Пассат б8. Тим більше досвід по ВАГу з Європи в мене позитивний. Дописувачі в темі впринципі підтвердили всі мої роздуми і сумніви. Особисто для мене краще авто з більшим пробігом, але ціле, ніж биток з меншим пробігом. Ще й потенційні проблеми з варіаторм на Рогу який подобається не додають оптимізму, а те що відносно безпроблемне те і не подобається. Тут хіба піднімати ще бюджет, а це вже для мене морально і матеріально неприйнятно за биток. Отакий сумбур... Впринципі авто думаю міняти ближче до весни, тому ще є час подумати. Однак всім дякую за думки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
38 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 673
С нами с 04.10.2012

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      12 сентября 2021 в 12:18 Гілками

Тоже задумался над заменой авто в ближайшие пол года, бюджет до 15-16, год чем свежее, тем лучше...
В приоритете такой список:
1. CR-V
2. CX-5
3. Outlander
4. Rogue
Что скажете?
Джип и всякие французы, ваг - не рассматриваются.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3476
С нами с 23.06.2009

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      12 сентября 2021 в 12:51 Гілками

zumnuj 02.09.2021 22:15 пишет:

Дякую за розгорнуту відповідь по Каджару.

Станом на сьогодні всерйоз роздумую чи не схилитися до варіанту Октавія а7/Пассат б8. Тим більше досвід по ВАГу з Європи в мене позитивний. Дописувачі в темі впринципі підтвердили всі мої роздуми і сумніви. Особисто для мене краще авто з більшим пробігом, але ціле, ніж биток з меншим пробігом. Ще й потенційні проблеми з варіаторм на Рогу який подобається не додають оптимізму, а те що відносно безпроблемне те і не подобається. Тут хіба піднімати ще бюджет, а це вже для мене морально і матеріально неприйнятно за биток. Отакий сумбур... Впринципі авто думаю міняти ближче до весни, тому ще є час подумати. Однак всім дякую за думки.



Якщо газ не планується, то любий бензиновий паркет дожене тебе витратою. Хіба що їзди тисяч 5 в рік, тоді змиритись можна)
В8 - можливо і буде сумним за 15. Але я за нього.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (15 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 815
С нами с 08.07.2018

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Gonchik74]
      12 сентября 2021 в 13:11 Гілками

Gonchik74 12.09.2021 12:51 пишет:

zumnuj 02.09.2021 22:15 пишет:

Дякую за розгорнуту відповідь по Каджару.

Станом на сьогодні всерйоз роздумую чи не схилитися до варіанту Октавія а7/Пассат б8. Тим більше досвід по ВАГу з Європи в мене позитивний. Дописувачі в темі впринципі підтвердили всі мої роздуми і сумніви. Особисто для мене краще авто з більшим пробігом, але ціле, ніж биток з меншим пробігом. Ще й потенційні проблеми з варіаторм на Рогу який подобається не додають оптимізму, а те що відносно безпроблемне те і не подобається. Тут хіба піднімати ще бюджет, а це вже для мене морально і матеріально неприйнятно за биток. Отакий сумбур... Впринципі авто думаю міняти ближче до весни, тому ще є час подумати. Однак всім дякую за думки.



Якщо газ не планується, то любий бензиновий паркет дожене тебе витратою. Хіба що їзди тисяч 5 в рік, тоді змиритись можна)
В8 - можливо і буде сумним за 15. Але я за нього.



Побачимо як воно буде. Варинципі мені по комплектації важливо клімат, круїз, подушки, датчики світла/дощу якщо пощастить. Впринципі це комплектація тренд, якщо я правильно розумію. Мені цього достатньо, асистенів полос, адаптивних круїзів, топ світла розумію що не буде, але мені і не треба. Важливий стан двигуна, дсг, кузова і пробіг до 200 реальний. Будем шукати, впринципі за гарного європейця я готовий і добавити трошки. 15 це моральний поріг за битка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Киев
Сообщения: 140
С нами с 30.09.2020

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      12 сентября 2021 в 14:32 Гілками

zumnuj 12.09.2021 13:11 пишет:


Побачимо як воно буде. Варинципі мені по комплектації важливо клімат, круїз, подушки, датчики світла/дощу якщо пощастить. Впринципі це комплектація тренд, якщо я правильно розумію. Мені цього достатньо, асистенів полос, адаптивних круїзів, топ світла розумію що не буде, але мені і не треба. Важливий стан двигуна, дсг, кузова і пробіг до 200 реальний. Будем шукати, впринципі за гарного європейця я готовий і добавити трошки. 15 це моральний поріг за битка.



Рік назад взяв Б8 (фото в профілі) за 15к.
Комплектація Комфортлайн+бізнес.
1.6тді+дсг7 (dq200), пробіг 175к.
Із мінусів: галогенні фари, салон світлий і тряпочний, дуже маркий. Двигун 1.6 не для гонок, але їде досить норм. Ну і десь трошки була стукнута, але покрашено офіціалами на високому рівні.
Із плюсів: цифрова приборка, топовий звук dynaudio, панорама, обігрів лобового, обігрів керма, масаж водія, адаптивний круїз, кар-плей, андроїд-авто.
Тобто авто не зовсім пусте. Не трендлайн.
Якщо буде інтерес, то дам контакти надійної людини, що возить з німеччини такі авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3476
С нами с 23.06.2009

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Muryk]
      12 сентября 2021 в 14:56 Гілками

Muryk 12.09.2021 14:32 пишет:

zumnuj 12.09.2021 13:11 пишет:


Побачимо як воно буде. Варинципі мені по комплектації важливо клімат, круїз, подушки, датчики світла/дощу якщо пощастить. Впринципі це комплектація тренд, якщо я правильно розумію. Мені цього достатньо, асистенів полос, адаптивних круїзів, топ світла розумію що не буде, але мені і не треба. Важливий стан двигуна, дсг, кузова і пробіг до 200 реальний. Будем шукати, впринципі за гарного європейця я готовий і добавити трошки. 15 це моральний поріг за битка.



Рік назад взяв Б8 (фото в профілі) за 15к.
Комплектація Комфортлайн+бізнес.
1.6тді+дсг7 (dq200), пробіг 175к.
Із мінусів: галогенні фари, салон світлий і тряпочний, дуже маркий. Двигун 1.6 не для гонок, але їде досить норм. Ну і десь трошки була стукнута, але покрашено офіціалами на високому рівні.
Із плюсів: цифрова приборка, топовий звук dynaudio, панорама, обігрів лобового, обігрів керма, масаж водія, адаптивний круїз, кар-плей, андроїд-авто.
Тобто авто не зовсім пусте. Не трендлайн.
Якщо буде інтерес, то дам контакти надійної людини, що возить з німеччини такі авто.



Я все ж таки ТСу раджу 2.0. 1.6 гольфу з натяжкою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (15 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 815
С нами с 08.07.2018

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Gonchik74]
      12 сентября 2021 в 15:19 Гілками

Gonchik74 12.09.2021 14:56 пишет:

Muryk 12.09.2021 14:32 пишет:

zumnuj 12.09.2021 13:11 пишет:


Побачимо як воно буде. Варинципі мені по комплектації важливо клімат, круїз, подушки, датчики світла/дощу якщо пощастить. Впринципі це комплектація тренд, якщо я правильно розумію. Мені цього достатньо, асистенів полос, адаптивних круїзів, топ світла розумію що не буде, але мені і не треба. Важливий стан двигуна, дсг, кузова і пробіг до 200 реальний. Будем шукати, впринципі за гарного європейця я готовий і добавити трошки. 15 це моральний поріг за битка.



Рік назад взяв Б8 (фото в профілі) за 15к.
Комплектація Комфортлайн+бізнес.
1.6тді+дсг7 (dq200), пробіг 175к.
Із мінусів: галогенні фари, салон світлий і тряпочний, дуже маркий. Двигун 1.6 не для гонок, але їде досить норм. Ну і десь трошки була стукнута, але покрашено офіціалами на високому рівні.
Із плюсів: цифрова приборка, топовий звук dynaudio, панорама, обігрів лобового, обігрів керма, масаж водія, адаптивний круїз, кар-плей, андроїд-авто.
Тобто авто не зовсім пусте. Не трендлайн.
Якщо буде інтерес, то дам контакти надійної людини, що возить з німеччини такі авто.



Я все ж таки ТСу раджу 2.0. 1.6 гольфу з натяжкою.




Як їде 1.6 я вкурсі, в мене джетта з таким двигуном. Впринципі норм і мені вистачає, але буду старатися взяти 2.0 все таки)).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Киев
Сообщения: 140
С нами с 30.09.2020

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      12 сентября 2021 в 16:23 Гілками

Не розумію чому всі бояться двигуна 1.6?
Для комфортної їзди згідно ПДД його хватає з головою. І більше дозволеної швидкості може їхати: 140-150 не напрягаючись. Є турбіна і динаміки вона добавляє гарненько.
Для моєї сім'ї (2 дорослі, 2 дітей) для подорожей більше ніж вистачає.
Звичайно що 2.0 буде краще, але це +1500-2000$ до ціни.

І ще: 1.6 в пассаті трохи сильніший за 1.6 в гольфі чи джетті.

Але якщо маєте багато вантажу і велику сім'ю, то 2.0 буде кращим вибором.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (15 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 815
С нами с 08.07.2018

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Muryk]
      12 сентября 2021 в 16:30 Гілками

Muryk 12.09.2021 16:23 пишет:

Не розумію чому всі бояться двигуна 1.6?
Для комфортної їзди згідно ПДД його хватає з головою. І більше дозволеної швидкості може їхати: 140-150 не напрягаючись. Є турбіна і динаміки вона добавляє гарненько.
Для моєї сім'ї (2 дорослі, 2 дітей) для подорожей більше ніж вистачає.
Звичайно що 2.0 буде краще, але це +1500-2000$ до ціни.

І ще: 1.6 в пассаті трохи сильніший за 1.6 в гольфі чи джетті.

Але якщо маєте багато вантажу і велику сім'ю, то 2.0 буде кращим вибором.




Я не боюся 1.6 і теж їжджу на ньому 140-150, і з сім'єю подорожую, просто є бажання спробувати 2.0, гірше ж точно небуде. Хоча варіант 1.6 в кращій комплектації теж не відкидаю. В 2.0 є ще одна перевага - dq250. Як там до речі ваша dq200 поживає?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 2563
С нами с 06.05.2015

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      12 сентября 2021 в 16:49 Гілками

Бери кроссовок,любой ищи с адекватным движком/коробкой.
Клиренс очень важная вещь в Украине,ну их в пень эти пузотерки.
Универсал если брать,то только аллтрек или типа такого.
А кроссоверов в вашем бюджете от 15 года пруд-пруди.
И американцы,и корейцы,и японцы.
Простые движки,обычные автоматы.

Я бы брал такое-Ford Escape 13 899 $ / 372 354 грн дивіться на https://auto.ria.com/uk/auto_ford_escape_30487124.html і в додатку auto.ria.com/mobile_app
Завантажуйте додаток AUTO.RIA — шукайте авто швидко та зручно!

Ну или спортейж,оутлендер и тд


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Киев
Сообщения: 140
С нами с 30.09.2020

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: zumnuj]
      12 сентября 2021 в 17:03 Гілками

zumnuj 12.09.2021 16:30 пишет:

Як там до речі ваша dq200 поживає?



На 180 тис міняв в ній масло, то сервісмени сказали що з коробкою все чудово, маховик і зчеплення ще 60тис мають відбігати. Та і я жодних проблем в цій коробці не помічав.
Це в ранніх версіях були проблеми. А у мене кінець 2015р, там вже всі болячки вилічили.
Крім того, коробка 7-ми ступенева, що дає великий плюс по економії пального.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
35 лет (15 лет за рулем), Тернопіль
Сообщения: 815
С нами с 08.07.2018

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Muryk]
      12 сентября 2021 в 18:07 Гілками

Muryk 12.09.2021 17:03 пишет:

zumnuj 12.09.2021 16:30 пишет:

Як там до речі ваша dq200 поживає?



На 180 тис міняв в ній масло, то сервісмени сказали що з коробкою все чудово, маховик і зчеплення ще 60тис мають відбігати. Та і я жодних проблем в цій коробці не помічав.
Це в ранніх версіях були проблеми. А у мене кінець 2015р, там вже всі болячки вилічили.
Крім того, коробка 7-ми ступенева, що дає великий плюс по економії пального.



А що по сервісній, невже ще не було заміни зчеплення чи мехатроніка до вас?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Muryk]
      12 сентября 2021 в 20:53 Гілками

Muryk 12.09.2021 16:23 пишет:

Не розумію чому всі бояться двигуна 1.6?
Для комфортної їзди згідно ПДД його хватає з головою.



Відкатавши 40 тис.км на 2.0 , почав задумуватися "а не чіпонути би його"
1.6 , думаю , буде слабенький на вагу Б8 . Але , якщо тільки для міста , то може й хватить .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: LoveLas]
      12 сентября 2021 в 21:00 Гілками

LoveLas 12.09.2021 16:49 пишет:


Клиренс очень важная вещь в Украине



Ужас просто важная . Не представляю где вы только и ездите .
Нету особо желания вытягивать видео регистратора с позавчерашней рыбалки в Сумской области . Проехал везде и по полям и лугам с разного рода преградами . И то думал , а что я здесь делаю и нафенхуа мне такой слалом .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27722
С нами с 24.10.2008

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Пеший]
      12 сентября 2021 в 21:23 Гілками

Пеший 12.09.2021 21:00 пишет:

LoveLas 12.09.2021 16:49 пишет:


Клиренс очень важная вещь в Украине



Ужас просто важная . Не представляю где вы только и ездите .




Да можно ездить на пузотёрке. Просто на паркетнике едешь прямо и даже мысли не возникает "нафенхуа мне такой слалом".
Многие моменты над которыми я раньше задумывался, сейчас даже внимания не обращаю.
Вообще мне не понятно, чего в каждой теме про парктеник владельцы пузотёрок всячески пытаются доказать, что клиренс не нужен.

Змінено juiT (21:24 12/09/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3476
С нами с 23.06.2009

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: Пеший]
      12 сентября 2021 в 21:33 Гілками

Пеший 12.09.2021 20:53 пишет:

Muryk 12.09.2021 16:23 пишет:

Не розумію чому всі бояться двигуна 1.6?
Для комфортної їзди згідно ПДД його хватає з головою.



Відкатавши 40 тис.км на 2.0 , почав задумуватися "а не чіпонути би його"
1.6 , думаю , буде слабенький на вагу Б8 . Але , якщо тільки для міста , то може й хватить .



Що тут думати?) Звісно треба.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: Вмістимий і відносно економний паркетник за 15к$ [Re: juiT]
      12 сентября 2021 в 21:36 Гілками

В сугробах и на бордюрах нужен . Для гражданской езды , больше вариантов и не знаю .
А в остальном , только минуса .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 94 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 14813

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія