autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? (3/21)

V.I.P **
Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      14 мая 2022 в 20:22 Гілками

codex 14.05.2022 15:39 пишет:

Ну і не треба забувати, що електрика буде потужніша і значно жвавіша ніж ДВЗ. Тільки це вже коштує як мінімум половини різниці в ціні.
Можна порівняти XC40 T5 і XC40 Recharge, наприклад



Немного некорректное сравнение, T8 всегда был мощнее T5, и не важно электрика там или нет.
Если же сравнивать сравнимое, то окажется, что электричка не быстрее.
Например, сравнимые по размерам авто, ДВС с 340 лс против электрички с 408 лс. Разница до 100 всего 0.2 секунды, при перевесе мощности в 70 лс в пользу электрики.

Змінено Paulskit (20:25 14/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Paulskit]
      14 мая 2022 в 20:52 Гілками

Ездил я на предыдущей модели Q7 с 3.0TFSI месяц. Да, она бодрая, но нет этого всегда доступного момента и если на ней так-же бодро ездить, то электричка окупится за 35 тыс км.
Это я уже молчу, что скорее всего разницы в цене не будет большой между например полностью упакованным etron-ом и Q8.
Украинский конфигуратор лежит, но быстрое гугление показывает, что бензиновая Q8 еще и дороже выходит

Змінено codex (21:04 14/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      14 мая 2022 в 21:06 Гілками

codex 14.05.2022 20:52 пишет:

Ездил я на предыдущей модели Q7 с 3.0TFSI месяц. Да, она бодрая, но нет этого всегда доступного момента и если на ней так-же бодро ездить, то электричка окупится за 35 тыс км.
Это я уже молчу, что скорее всего разницы в цене не будет большой между например полностью упакованным etron-ом и Q8




Там разная динамика, конечно. Всегда доступный момент это очень приятная фишка электрички и, наверное, в сумме с тишиной и дают тот самый вау-фактор, особенно когда первый раз едешь.
С другой стороны, 3.0 TFSI (как и 3.0 TDI) позволит долго и без напряга держать высокую крейсерскую, 160-180-200, без проблем, ты этого даже не ощущаешь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Paulskit]
      14 мая 2022 в 22:06 Гілками

Paulskit 14.05.2022 20:22 пишет:

Если же сравнивать сравнимое, то окажется, что электричка не быстрее.
Например, сравнимые по размерам авто, ДВС с 340 лс против электрички с 408 лс. Разница до 100 всего 0.2 секунды, при перевесе мощности в 70 лс в пользу электрики.


Чот сцылка не того

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: GreenMile]
      14 мая 2022 в 22:33 Гілками

Форум инфокар линки ломает, попробую так
Код:
https://www.infocar.ua/compare/do/?p=14065&k=24186


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Paulskit]
      14 мая 2022 в 22:44 Гілками

Paulskit 14.05.2022 22:33 пишет:

Форум инфокар линки ломает, попробую так
Код:
https://www.infocar.ua/compare/do/?p:++:=14065&k:++:=24186



А, ну так 400 кг разницы Понятно, что оно из-за батарей, но тут надо под другим углом смотреть на разгон - машина на 400 кг тяжелее разгоняется так же

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: GreenMile]
      14 мая 2022 в 22:49 Гілками

GreenMile 14.05.2022 22:44 пишет:

Paulskit 14.05.2022 22:33 пишет:

Форум инфокар линки ломает, попробую так
Код:
https://www.infocar.ua/compare/do/?p:++:=14065&k:++:=24186



А, ну так 400 кг разницы Понятно, что оно из-за батарей, но тут надо под другим углом смотреть на разгон - машина на 400 кг тяжелее разгоняется так же



На 400 кг тяжелее и на 70 лс мощнее Ну и где хваленная разница тогда?
Я лично считаю что оба варианта супер удачные и ездить на любом из них будет очень приятно. Выбор уже зависит от личных предпочтений и потребностей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Mookker]
      14 мая 2022 в 22:51 Гілками

Mookker 14.05.2022 19:06 пишет:

я думаю следующий месяц порядком изменит баланс электричек. решат вопросы с горючкой, то так и будет удел немногих, не решат - надо брать


Та даже если бенз будет по 100, все равно не даст это ощутимый толчок электричкам, кроме тех, кому по городу, пока не начнут инфраструктуру под них развивать нормально. Ну или батареи, тут вроде в 23 году обещают уже найтий-ионные, у которых овер 9000 циклов заряд-разряд и полный заряд за 8 мин, но емкость меньше, чем литиевых.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Paulskit]
      14 мая 2022 в 22:57 Гілками

Paulskit 14.05.2022 22:49 пишет:

GreenMile 14.05.2022 22:44 пишет:

Paulskit 14.05.2022 22:33 пишет:

Форум инфокар линки ломает, попробую так
Код:
https://www.infocar.ua/compare/do/?p:++:=14065&k:++:=24186



А, ну так 400 кг разницы Понятно, что оно из-за батарей, но тут надо под другим углом смотреть на разгон - машина на 400 кг тяжелее разгоняется так же



На 400 кг тяжелее и на 70 лс мощнее Ну и где хваленная разница тогда?
Я лично считаю что оба варианта супер удачные и ездить на любом из них будет очень приятно. Выбор уже зависит от личных предпочтений и потребностей.


А, ну мы же знаем, почему ауде решило именно так сделать, может они и не хотели, чтоб е-трон был быстрее обычной. Вон, например, полноприводная тесла Y - 3,7 сек до 100 при 82 кВт*ч батарее, так что можно сделать и больше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: GreenMile]
      14 мая 2022 в 23:07 Гілками

У Audi есть e-tron S, там 500+ лс, на той же батарее. Конечно могут, если захотят.
Но так и ДВС же тоже могут, это вообще не проблема.
Я к тому, что "электричка быстрее" не совсем верно. Вероятнее всего всегда найдется аналогичный вариант с ДВС схожий по динамике и цене.
Другое дело, что совсем уж овощных электричек нет и это хорошо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Paulskit]
      15 мая 2022 в 07:49 Гілками

Электричка быстрее и сильно экономичнее, если брать одинаковый бюджет. Я ж Q8 приводил в пример.
Да, есть быстрый RS Q8 гибридный с 3.8 до 100. Только стоит соответственно. Короче критерий окупаемости электрички я бы вычеркнул. Уже те времена прошли. По крайней мере в среднем и выше ценовом диапазоне.

Но мы как-то слегка отошли от бюджета в 15К уже


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3466
С нами с 23.06.2009

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      15 мая 2022 в 08:46 Гілками

Ok, повертаючись до ситуації ТС: зараз дизельного на мкпп транспорту нагнали ой як немало і продовжують гнати. Попит на електрички навпаки збільшився. Особливо в бюджетному сегменті. Отже схема «продати своє, купити інше електричне» стала більш затратною.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: Gonchik74]
      15 мая 2022 в 09:56 Гілками

а тем временем за 2 недели раскупили все лифы
правда и цена в у.е. намного интереснее получилась чем до войны (цена осталась гривневая) - грубо говоря всего на 3-3,5 куе больше чем я своего кашкая взял


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      15 мая 2022 в 10:10 Гілками

codex 14.05.2022 15:39 пишет:

Скаут 14.05.2022 09:06 пишет:


а ще як порахую скільки соляри можна купити за вартість умовного електромобіля, то ідея взагалі здається не зовсім раціональною.



Десь на 100 тис. км палива в мене виходило. Але ситуація змінюється і завтра це може бути вже 70 а то і 50 тис.
Ну і не треба забувати, що електрика буде потужніша і значно жвавіша ніж ДВЗ. Тільки це вже коштує як мінімум половини різниці в ціні.
Можна порівняти XC40 T5 і XC40 Recharge, наприклад




100 тис км - це щось зовсім, мало. за ціну etron можна купити приблизно 35000 л дизеля, якого вистачить на 400+ тис км.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: codex]
      15 мая 2022 в 10:13 Гілками

codex 15.05.2022 07:49 пишет:

Короче критерий окупаемости электрички я бы вычеркнул. Уже те времена прошли. По крайней мере в среднем и выше ценовом диапазоне.

Но мы как-то слегка отошли от бюджета в 15К уже




це при умові вибору між електричкою і двс.
але якщо ставити питання купити електричку щоб економити чи їздити на наявному двс все ще актуально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      15 мая 2022 в 10:58 Гілками

serg99 12.05.2022 22:10 пишет:


Ви знаєте, те саме каже дочка на закиди дружини по заміні дизельного авто - що, продати Фокуса, який стоїть у дворі, купити Джипа, і нехай знову стоїть у дворі




Дивлячись на обставини навколо, а це війна, я б з т.зору практичності нічого не міняв поки, доки…
По-перше 8 річний дизельний фокус коли постаріє з нового в руках одного господаря, це ще пройде 12 років , по -друге, знову ж по ситуації нашого району навколо, в приватному секторі було багато електричок, влізли орки, люди сіли на бензинове/дизельне і втікали, а електрички погоріли, побились осколками разом з майном. Та і паливо знайти простіше, аніж зарядку в ситуації Х. Та і влучили в станцію/перебили лінію і світла немає, а дизелем можна в каністру/бочку запастися та взяти з собою.
То до чого, за коштів/умов я б сам хотів би в умовах міста електричку, але б дизеля не продавав. Нічого страшного немає в тому, щоб виїхати на ньому в той же маркет/базар раз в 2 тижні, тимпаче в сім‘ї 3 водія, а ще з‘явиться 4-зять/взять… Питання інше замінити фокус на щось новіше, але наразі я б не ризикував, оскільки машина з 0 в одних руках і 8 років та якихось 100 тис. пробігу для неї то ніщо, х. з тою втратою в ціні, головне практичність та надійність . А купити б/у кота в мішку в умовах навколо, де знайти ту чи іншу запчастину (наприклад на американця), як доставити , замінити на нове - так. Але зі своєї практики теж є нюанс, ось перші 2 місяці війни наші водії та інші співробітники втекли з Києва, мусив бути, зокрема, водієм кур‘єром на автомобілі 2021 р.в. Тойота Proace Verso (пасажирський). Наїздив нею десь з 1000 км, пробіг авто 3 000. Залив у сусідній області дизеля, загорілася лампочка паливного фільтра, забився. Нового немає в наявності, на сервісі розібрали/почистили, але показує наявність нечистот в баці… Тиждень мороки з машиною - розібрали, висмоктали, продули, наче нічого, але злите паливо, а його літрів 50 було, пішло в крафтер 2012 року, котрий проковтнув його і не чхнув, тому нова машина в умовах бодяжного палива сьогодні теж не вихід.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Ивано-Франковск
Сообщения: 656
С нами с 06.02.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      15 мая 2022 в 13:02 Гілками

от в принципі, з усього сказаного, я вважаю, що наразі у мене поєднання оптимальне і зараз не час щось міняти (имхо).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4521
С нами с 29.05.2008

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: serg99]
      15 мая 2022 в 20:56 Гілками

а научите приус плагин от обычного отличать на авториа?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: WarFox]
      16 мая 2022 в 08:20 Гілками

Те, что Prius Prime - точно плагины. У остальных на шильдике надо искать Plugin.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
34 года (14 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 506
С нами с 28.12.2013

Re: в сім"ї є електромобіль - чи потрібне друге авто з ДВС? [Re: WarFox]
      16 мая 2022 в 12:05 Гілками

WarFox 15.05.2022 20:56 пишет:

а научите приус плагин от обычного отличать на авториа?




Я би для початку вибрав би усі варіанти пріусів на ріа і почав дивитися оголошення. Як я бачу, то звичайний від плагіна значно відрізняється кузовом, принаймні - свіжі моделі. Іноді в оголошенні пишуть що це Пріус, забуваючи додати, що це Пріус Прайм. Тому одні мвж інших можуть загубитися. Я б так робив, щоб нічого не пропустити.

У плаг інів може бути два лючка на задніх крилах: для бензину зліва і для зарядки справа.

Я от подумав, що коли у плагін втулити ГБО (знущання, імхо ), то матимемо три варіанта чим заправити машину: бенз, газ, електрика. В сьогоднішній обстановці прям дуже і дуже

Змінено Vladocaster (12:08 16/05/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 147 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 40180

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія