autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Дилема: Комфорт vs Економія (5/7)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Скаут]
      20 октября 2022 в 21:24 Гілками

Скаут 20.10.2022 14:34 пишет:

Disnake 20.10.2022 12:17 пишет:

Скаут 20.10.2022 11:40 пишет:


В ответ на:

...





ну тому і не вкладаю кошти в феєричну економію, їжджу на тому що є.



я думаю років через 4-10 коли автівки треба буде міняти вже особо вибору не буде




сумніваюсь.
я не бачу серед найближчих консепт електрокарів 7ми місних кросоверів. ну VOLVO XC100 мейбі.
але все рівно як єдине авто в сім'ї електричка не може бути в найближчому майбутньому, бо це некомфортно




А навіщо концепти за наявності Tesla model X?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40421
С нами с 14.01.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: _Zedd_]
      20 октября 2022 в 21:33 Гілками

В ответ на:


Справжній автоюашник на такі дрібниці не повинен дивитися! Комфорт, обовязково мінімальний чаз до 100 км/ч ну і сім місць, що ще треба? [




та то понятно, но вот єта вот китайщина, я о BYD TANG EV635 4WD, явно не устроит настоящих автоуашников, пластик не той мягкости, кожзам экокожа наверняка вонять будет, металл слабенький и так далее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Абрвалг]
      20 октября 2022 в 22:00 Гілками

Абрвалг 20.10.2022 21:33 пишет:

В ответ на:


Справжній автоюашник на такі дрібниці не повинен дивитися! Комфорт, обовязково мінімальний чаз до 100 км/ч ну і сім місць, що ще треба? [




та то понятно, но вот єта вот китайщина, я о BYD TANG EV635 4WD, явно не устроит настоящих автоуашников, пластик не той мягкости, кожзам экокожа наверняка вонять будет, металл слабенький и так далее.




У мене ще супутнє питання до цих електрокарів. Про економічну доцільність, точніше недоцільність купівлі електрички вже більш менш зрозуміло. Але від апологетів електрокарів чую, що його конструкція значно простіша за авто з двз. І коробка не потрібна, і міжосовий діференціал не потрібен, і кардан для повного приводу не потрібен, і двигун дешевший за бензинку і т.п. І повни заміна аккумів коштує лише 5-6/тисяч. А потім викатують цінник на цей прости господи БІД як за Audi Q7. у мене питання-а за що? Якийсь недолугий Haval бензиновий подібного розміру коштував десь 42~44 тис. Тоді набагато менш розкручений і якісний електро BYD значно простіший( як кажуть) , та ще й позбавлений у нас сервісу має коштувати десь 30. Звідки взявся цінник 60?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40421
С нами с 14.01.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      21 октября 2022 в 10:06 Гілками

Думаю сказочки на тему "дешево владеть, ломаться нечему" никак не противоречат тому, что себестоимость производства электрички высокая, потому и изначально цена покупки элекрички высокая. Ну и + за имидж, за работу лоббистов и маркетологов кто то же должен платить...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Абрвалг]
      21 октября 2022 в 10:22 Гілками

Абрвалг 21.10.2022 10:06 пишет:

Думаю сказочки на тему "дешево владеть, ломаться нечему" никак не противоречат тому, что себестоимость производства электрички высокая, потому и изначально цена покупки элекрички высокая. Ну и + за имидж, за работу лоббистов и маркетологов кто то же должен платить...




так і є, а ще у розвинутих странах наявність електрокара компенсується державою у тому чи іншому вигляді (податки, парковка, особливі умови купівлі тощо), то чому б автовиробникам не підвищити вартість за рахунок грантожерів

але я веду про те що умовно не сьогодні і можливо не через 1-3 роки але в найближчи (хай 5-10) роки купуючи нове авто на заміну старому нащо розглядати двс я не розумію, ну і цінник в довоєнні часи не відрізнявся так сильно та і не буде відрізнятися на 20-50% коли все стабілізується, запас ходу вже зараз маємо 300-400км, тобто до 500-900 його думаю дотягнуть

звісно це все не про любителів америкобитків та "нєбітанєкрашенаїздилабабушка" там своя економіка, нема сенсу переплачувати навіть 10% якщо нема грошей або пробіги 1000км на рік (навіть хай бєнз буде по 10 євро все одно невеликі гроші)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Disnake]
      21 октября 2022 в 10:34 Гілками

Disnake 21.10.2022 10:22 пишет:


але я веду про те що умовно не сьогодні і можливо не через 1-3 роки але в найближчи (хай 5-10) роки купуючи нове авто на заміну старому нащо розглядати двс я не розумію, ну і цінник в довоєнні часи не відрізнявся так сильно та і не буде відрізнятися на 20-50% коли все стабілізується, запас ходу вже зараз маємо 300-400км, тобто до 500-900 його думаю дотягнуть





Я у дискусіях про електрокари завжди говорив про те, що питання не у тому, який пробіг може забезпечити на одному заряді той або інший електрокар, а насамперед у тому, скільки часу йому буде потрібно заряджатися, щоб знов проїхати стільки ж. І обмеження тут не у технологіях акумуляторів або зарядних пристроїв, а у здатності електромереж передати таку потужності все зростаючій кількості електрокарів. Тобто електрокари як були, так і залишаються авто для частих недалеких поїздок, а зростання їх кількості лише поглиблює проблему швидкої зарядки. Тому у якості другого авто у родині, особливо за наявності стабільної можливості заряджати уночі, електричка вже має сенс (її ціна не має сенсу). А от у якості єдиного авто у родині, якщо ще й родина любить мандрувати, то електричка не має не тільки економічного, а взагалі ніякого сенсу за нинішнього стану справ. Хіба що субсидії та преференції від деяких держав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      21 октября 2022 в 11:43 Гілками

harald67 20.10.2022 21:24 пишет:

Скаут 20.10.2022 14:34 пишет:

Disnake 20.10.2022 12:17 пишет:


В ответ на:

...




я думаю років через 4-10 коли автівки треба буде міняти вже особо вибору не буде




сумніваюсь.
я не бачу серед найближчих консепт електрокарів 7ми місних кросоверів. ну VOLVO XC100 мейбі.
але все рівно як єдине авто в сім'ї електричка не може бути в найближчому майбутньому, бо це некомфортно




А навіщо концепти за наявності Tesla model X?




тесла - то така сама х-ня, як і Byd, якщо детально розбиратися в машинах, а не дивитись тільки на розгін до сотні і хвалу маркетологів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Скаут]
      21 октября 2022 в 11:47 Гілками

Скаут 21.10.2022 11:43 пишет:

harald67 20.10.2022 21:24 пишет:

Скаут 20.10.2022 14:34 пишет:


В ответ на:

...





сумніваюсь.
я не бачу серед найближчих консепт електрокарів 7ми місних кросоверів. ну VOLVO XC100 мейбі.
але все рівно як єдине авто в сім'ї електричка не може бути в найближчому майбутньому, бо це некомфортно




А навіщо концепти за наявності Tesla model X?




тесла - то така сама х-ня, як і Byd, якщо детально розбиратися в машинах, а не дивитись тільки на розгін до сотні і хвалу маркетологів.




Питання ж стояло не про високоякісний 7-и місний кросовер, а просто про семимісний. Я бачив вже БМВ, Ауді, Мерседес великі електрокроси (судячи з розмірів то і семімісні). Тобто є щось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      21 октября 2022 в 11:51 Гілками

harald67 21.10.2022 11:47 пишет:

Скаут 21.10.2022 11:43 пишет:

harald67 20.10.2022 21:24 пишет:


В ответ на:

...





А навіщо концепти за наявності Tesla model X?




тесла - то така сама х-ня, як і Byd, якщо детально розбиратися в машинах, а не дивитись тільки на розгін до сотні і хвалу маркетологів.




Питання ж стояло не про високоякісний 7-и місний кросовер, а просто про семимісний. Я бачив вже БМВ, Ауді, Мерседес великі електрокроси (судячи з розмірів то і семімісні). Тобто є щось.




а я не бачив. де їх можна побачити?
7 seater electric cars 2022
Tesla Model X
Mercedes-Benz EQB
Mercedes-Benz EQV
Peugeot e-Rifter
Tesla Model S
Vauxhall Vivaro-e Life
Volkswagen ID Buzz

тільки тесловський ширпотреб, маленький мерс і буси


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Скаут]
      21 октября 2022 в 11:57 Гілками

Скаут 21.10.2022 11:51 пишет:

harald67 21.10.2022 11:47 пишет:

Скаут 21.10.2022 11:43 пишет:


В ответ на:

...





тесла - то така сама х-ня, як і Byd, якщо детально розбиратися в машинах, а не дивитись тільки на розгін до сотні і хвалу маркетологів.




Питання ж стояло не про високоякісний 7-и місний кросовер, а просто про семимісний. Я бачив вже БМВ, Ауді, Мерседес великі електрокроси (судячи з розмірів то і семімісні). Тобто є щось.




а я не бачив. де їх можна побачити?
7 seater electric cars 2022
Tesla Model X
Mercedes-Benz EQB
Mercedes-Benz EQV
Peugeot e-Rifter
Tesla Model S
Vauxhall Vivaro-e Life
Volkswagen ID Buzz

тільки тесловський ширпотреб, маленький мерс і буси




Я неоднорозово бачив на вулицях Києва якийсь досить великий електрокрос Мерс (не пам'ятаю літер але за розмірами скидався на GL) і десь позавчора на Лесі\Макейна розвертався електрокрос БМВ розміром з Х7. Просто величезний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      21 октября 2022 в 12:13 Гілками

harald67 21.10.2022 11:57 пишет:

Скаут 21.10.2022 11:51 пишет:

harald67 21.10.2022 11:47 пишет:


В ответ на:

...





Питання ж стояло не про високоякісний 7-и місний кросовер, а просто про семимісний. Я бачив вже БМВ, Ауді, Мерседес великі електрокроси (судячи з розмірів то і семімісні). Тобто є щось.




а я не бачив. де їх можна побачити?
7 seater electric cars 2022
Tesla Model X
Mercedes-Benz EQB
Mercedes-Benz EQV
Peugeot e-Rifter
Tesla Model S
Vauxhall Vivaro-e Life
Volkswagen ID Buzz

тільки тесловський ширпотреб, маленький мерс і буси




Я неоднорозово бачив на вулицях Києва якийсь досить великий електрокрос Мерс (не пам'ятаю літер але за розмірами скидався на GL) і десь позавчора на Лесі\Макейна розвертався електрокрос БМВ розміром з Х7. Просто величезний.




No, the BMW iX isn't a 7 seater car

Mercedes-Benz has unveiled its new EQS SUV variant that will go on sale later this year.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3996
С нами с 11.11.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Скаут]
      21 октября 2022 в 12:31 Гілками

Volkswagen ID6 кажись же имеет третий ряд.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
20 лет за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5312
С нами с 05.12.2012

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: мелкий-2]
      21 октября 2022 в 13:01 Гілками

мелкий-2 21.10.2022 12:31 пишет:

Volkswagen ID6 кажись же имеет третий ряд.




о, норм варіант. Volkswagen ID.6 Crozz RWD 7 місць 2022 63к next car пише.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      21 октября 2022 в 13:21 Гілками

Якщо електрокар, то я б щось з V2H чи V2L дивився, щоб можна було без інвертора брати 220В від нього.
Хоча звісно можна і з 12В батареї знімати живлення через інвертор, а її буде високовольтна батарея заряджати.
В поточній ситуації опція дуже корисна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 550
С нами с 06.07.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      22 октября 2022 в 09:49 Гілками

harald67 20.10.2022 22:00 пишет:


У мене ще супутнє питання до цих електрокарів. Про економічну доцільність, точніше недоцільність купівлі електрички вже більш менш зрозуміло. Але від апологетів електрокарів чую, що його конструкція значно простіша за авто з двз. І коробка не потрібна, і міжосовий діференціал не потрібен, і кардан для повного приводу не потрібен, і двигун дешевший за бензинку і т.п. І повни заміна аккумів коштує лише 5-6/тисяч. А потім викатують цінник на цей прости господи БІД як за Audi Q7. у мене питання-а за що? Якийсь недолугий Haval бензиновий подібного розміру коштував десь 42~44 тис. Тоді набагато менш розкручений і якісний електро BYD значно простіший( як кажуть) , та ще й позбавлений у нас сервісу має коштувати десь 30. Звідки взявся цінник 60?



Добре, візьмем "дорогий" електро VW ID4 за $37500-40000 передньопривідний, новий, на 400-500км. Які є значно дешевші нові альтернативи з ДВС?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 550
С нами с 06.07.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      22 октября 2022 в 09:56 Гілками

harald67 21.10.2022 10:34 пишет:

А от у якості єдиного авто у родині, якщо ще й родина любить мандрувати, то електричка не має не тільки економічного, а взагалі ніякого сенсу за нинішнього стану справ. Хіба що субсидії та преференції від деяких держав.



А хто тут сперечається, що електричка не варіант у якості єдиного авто у родині?

Це саме я кажу і про вантажний бус, двомісне купе, 2-х дверний пікап, чи мікро авто типу Смарта чи С1/104 - це ж теж не варіант єдиного сімейного авто. Але ж чомусь є попит і на такі авто. Аналогічно електрички - не ідеальний, але для когось дуже хороший варіант.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Скаут]
      22 октября 2022 в 09:57 Гілками

Скаут 21.10.2022 11:51 пишет:



а я не бачив. де їх можна побачити?
7 seater electric cars 2022
Tesla Model X
Mercedes-Benz EQB
Mercedes-Benz EQV
Peugeot e-Rifter
Tesla Model S
Vauxhall Vivaro-e Life
Volkswagen ID Buzz

тільки тесловський ширпотреб, маленький мерс і буси



На Софіївській Борщагівці регулярно бачу здоровенне БМВ, псевдорешітка радіатора заужена, схожа на кадділаківську.

А тим часом Китай все більше захоплює ринки
https://avtosota.com/20025-nazvano-model...ok-yevropy.html


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3464
С нами с 23.06.2009

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: lv_vl]
      22 октября 2022 в 10:59 Гілками

lv_vl 22.10.2022 09:56 пишет:

harald67 21.10.2022 10:34 пишет:

А от у якості єдиного авто у родині, якщо ще й родина любить мандрувати, то електричка не має не тільки економічного, а взагалі ніякого сенсу за нинішнього стану справ. Хіба що субсидії та преференції від деяких держав.



А хто тут сперечається, що електричка не варіант у якості єдиного авто у родині?

Це саме я кажу і про вантажний бус, двомісне купе, 2-х дверний пікап, чи мікро авто типу Смарта чи С1/104 - це ж теж не варіант єдиного сімейного авто. Але ж чомусь є попит і на такі авто. Аналогічно електрички - не ідеальний, але для когось дуже хороший варіант.



Як єдине авто елекричка - нормальний варіант для людей, які не їздять далеко ( до 300 км в один бік) і мають вдома можливість зарядитись по нічному тарифу. У всіх інших випадках - лише як друге.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Gonchik74]
      22 октября 2022 в 11:08 Гілками

Gonchik74 22.10.2022 10:59 пишет:

lv_vl 22.10.2022 09:56 пишет:

harald67 21.10.2022 10:34 пишет:

А от у якості єдиного авто у родині, якщо ще й родина любить мандрувати, то електричка не має не тільки економічного, а взагалі ніякого сенсу за нинішнього стану справ. Хіба що субсидії та преференції від деяких держав.



А хто тут сперечається, що електричка не варіант у якості єдиного авто у родині?

Це саме я кажу і про вантажний бус, двомісне купе, 2-х дверний пікап, чи мікро авто типу Смарта чи С1/104 - це ж теж не варіант єдиного сімейного авто. Але ж чомусь є попит і на такі авто. Аналогічно електрички - не ідеальний, але для когось дуже хороший варіант.



Як єдине авто елекричка - нормальний варіант для людей, які не їздять далеко ( до 300 км в один бік) і мають вдома можливість зарядитись по нічному тарифу. У всіх інших випадках - лише як друге.




Я все більше бачу прикладів коли використання електричок перетворюється на якесь маніакальне збочення. От приклад з того що бачу. Дядько з Кропивницького придбав своїй доньці квартиру на Лесі десь в районі інтертопу. Потім вирішив що їй потрібна автівка і треба десь її безпечно зберігати (хоча у тій локації автівкам просто у дворах нічого не загрожує. От він купив електросмарт (у старому кузові) бокс в ГБК поряд з моїм (від помешкання доньки десь хвилин 20 пішки переважно партизанськими тропами або ще довше освітленими вулицями) зробив у боксі ремонт, завів туди потужну лінію електрики, встановив лічильник і зарядний щиток. А тепер розповідає як цей смарт економить гроші. І аргументів типу: купив би донці якійсь Пежо 208 і нічого більше не робив, було б утричі- учетверо дешевше і ніяка економія на вартості кілометру пробігу протягом ХХІ сторіччя це не компенсує - не сприймає.

Змінено harald67 (11:10 22/10/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: _Zedd_]
      22 октября 2022 в 11:20 Гілками

_Zedd_ 22.10.2022 09:57 пишет:

Скаут 21.10.2022 11:51 пишет:



а я не бачив. де їх можна побачити?
7 seater electric cars 2022
Tesla Model X
Mercedes-Benz EQB
Mercedes-Benz EQV
Peugeot e-Rifter
Tesla Model S
Vauxhall Vivaro-e Life
Volkswagen ID Buzz

тільки тесловський ширпотреб, маленький мерс і буси



На Софіївській Борщагівці регулярно бачу здоровенне БМВ, псевдорешітка радіатора заужена, схожа на кадділаківську.






Оце мабуть ми одне й те саме БМВ бачили розміром мабуть з сабурбан. Якось не віриться що там усього 5 місць.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
17 користувачів і 116 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10546

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія