autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Дилема: Комфорт vs Економія (6/7)

48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40377
С нами с 14.01.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      22 октября 2022 в 12:22 Гілками






Я все більше бачу прикладів коли використання електричок перетворюється на якесь маніакальне збочення. От приклад з того що бачу. Дядько з Кропивницького придбав своїй доньці квартиру на Лесі десь в районі інтертопу. Потім вирішив що їй потрібна автівка і треба десь її безпечно зберігати (хоча у тій локації автівкам просто у дворах нічого не загрожує. От він купив електросмарт (у старому кузові) бокс в ГБК поряд з моїм (від помешкання доньки десь хвилин 20 пішки переважно партизанськими тропами або ще довше освітленими вулицями) зробив у боксі ремонт, завів туди потужну лінію електрики, встановив лічильник і зарядний щиток. А тепер розповідає як цей смарт економить гроші. І аргументів типу: купив би донці якійсь Пежо 208 і нічого більше не робив, було б утричі- учетверо дешевше і ніяка економія на вартості кілометру пробігу протягом ХХІ сторіччя це не компенсує - не сприймає.




значит сотрудники господина И. Маска гении.
Смогли убедить...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 550
С нами с 06.07.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      22 октября 2022 в 13:16 Гілками

harald67 22.10.2022 11:08 пишет:

І аргументів типу: купив би донці якійсь Пежо 208 і нічого більше не робив, було б утричі- учетверо дешевше і ніяка економія на вартості кілометру пробігу протягом ХХІ сторіччя це не компенсує - не сприймає.



Тут справа навіть не в електричці, а в самій людині. Є такі "економісти", які візмуть старий корч з розходом 5л/100км і будуть розказувати яке в них дешеве і економне авто. А час і кошти, які постійно потрібно вкладати в таке авто вони не рахують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Вишневое
Сообщения: 747
С нами с 21.03.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      22 октября 2022 в 20:39 Гілками

Поки ми тут мусолимо теми на кшалт, "чи є право у електричок на існування?" Та здаємося собі такими розумними, що аж страшно, у розвинених странах планують втілити у життя у найближчі роки ось такі штуки:

Гібридно-електричне повітряне таксі Plana зможе перевозити 7 осіб на відстань до 500 км
https://newsyou.info/2022/10/gibridno-el...dstan-do-500-km


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: codex]
      22 октября 2022 в 22:19 Гілками

codex 21.10.2022 13:21 пишет:

Якщо електрокар, то я б щось з V2H чи V2L дивився, щоб можна було без інвертора брати 220В від нього.
Хоча звісно можна і з 12В батареї знімати живлення через інвертор, а її буде високовольтна батарея заряджати.
В поточній ситуації опція дуже корисна.




Да-да


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: _Zedd_]
      22 октября 2022 в 22:25 Гілками

_Zedd_ 22.10.2022 20:39 пишет:

Поки ми тут мусолимо теми на кшалт, "чи є право у електричок на існування?" Та здаємося собі такими розумними, що аж страшно, у розвинених странах планують втілити у життя у найближчі роки ось такі штуки:

Гібридно-електричне повітряне таксі Plana зможе перевозити 7 осіб на відстань до 500 км
https://newsyou.info/2022/10/gibridno-el...dstan-do-500-km




Як концепт може і цікаве, але для її реальної експлуатації потрібно буде насамперед докорінно переробити нормативну базу стосовно правил повітряного руху. А це буде завдання набагато складніше, ніж розробка отого пасажирського квадрокоптера.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13714
С нами с 02.11.2005

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      23 октября 2022 в 21:45 Гілками

harald67 18.10.2022 13:57 пишет:

Абрвалг 18.10.2022 13:38 пишет:

в 95 % случаев там где прошмыгнет недомерочек там же и проедет RAM 1500




Це мабуть перебільшення, але близько до правди. А ще такий момент - щоб у щільному міському трафіку кудись швидко перебудуватися у вільну шпаринку як правило потрібна ще й потужність двигуна, щоб зробити це швидко. А от у Б класу із цим переважно не дуже.




fiesta ST


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Сергёга]
      24 октября 2022 в 06:31 Гілками

Сергёга 23.10.2022 21:45 пишет:

harald67 18.10.2022 13:57 пишет:

Абрвалг 18.10.2022 13:38 пишет:

в 95 % случаев там где прошмыгнет недомерочек там же и проедет RAM 1500




Це мабуть перебільшення, але близько до правди. А ще такий момент - щоб у щільному міському трафіку кудись швидко перебудуватися у вільну шпаринку як правило потрібна ще й потужність двигуна, щоб зробити це швидко. А от у Б класу із цим переважно не дуже.




fiesta ST




Та хто ж проти. Але за ці гроші можна придбати невеличкий паркетник у максимальній комплектації і не сильно збільшивши розміри можна отримати ще далеко не зайвий на «ямкуватих» дорогах Києва кліренс.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      25 октября 2022 в 17:48 Гілками

harald67 20.10.2022 13:04 пишет:

Disnake 20.10.2022 12:17 пишет:

Скаут 20.10.2022 11:40 пишет:


В ответ на:

...





ну тому і не вкладаю кошти в феєричну економію, їжджу на тому що є.



я думаю років через 4-10 коли автівки треба буде міняти вже особо вибору не буде




Навряд чи через 4 роки такі часи настануть. Але вже зараз видно тенденцію до того, що економія від використання електричок, особливо у країнах, де їх справді багато продається, стає все меншою та меншою у порівнянні із ДВС навіть не враховуючи вартість придбання електричок. Електрозаправки стають усе дорожчими і дорожчими.




Але в них є свої плюшки. Наприклад в Лондон на електро легко. Мабуть запаркувати й зарядити буде дешевше ніж просто припаркувати. А там ще ULEZ та інші зелені зони й вийде що на електро дешевше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: sashkaa]
      25 октября 2022 в 18:10 Гілками

sashkaa 25.10.2022 17:48 пишет:

harald67 20.10.2022 13:04 пишет:

Disnake 20.10.2022 12:17 пишет:


В ответ на:

...




я думаю років через 4-10 коли автівки треба буде міняти вже особо вибору не буде




Навряд чи через 4 роки такі часи настануть. Але вже зараз видно тенденцію до того, що економія від використання електричок, особливо у країнах, де їх справді багато продається, стає все меншою та меншою у порівнянні із ДВС навіть не враховуючи вартість придбання електричок. Електрозаправки стають усе дорожчими і дорожчими.




Але в них є свої плюшки. Наприклад в Лондон на електро легко. Мабуть запаркувати й зарядити буде дешевше ніж просто припаркувати. А там ще ULEZ та інші зелені зони й вийде що на електро дешевше.




Так це ж неекономічні стимули. Саме за подібні речі нашу державу 30 років критикує МВФ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      25 октября 2022 в 19:34 Гілками

harald67 25.10.2022 18:10 пишет:

sashkaa 25.10.2022 17:48 пишет:

harald67 20.10.2022 13:04 пишет:


В ответ на:

...





Навряд чи через 4 роки такі часи настануть. Але вже зараз видно тенденцію до того, що економія від використання електричок, особливо у країнах, де їх справді багато продається, стає все меншою та меншою у порівнянні із ДВС навіть не враховуючи вартість придбання електричок. Електрозаправки стають усе дорожчими і дорожчими.




Але в них є свої плюшки. Наприклад в Лондон на електро легко. Мабуть запаркувати й зарядити буде дешевше ніж просто припаркувати. А там ще ULEZ та інші зелені зони й вийде що на електро дешевше.





Так це ж неекономічні стимули. Саме за подібні речі нашу державу 30 років критикує МВФ.



Це економічні. Критикує за інше. Да через два роки на дизелі в Амстердам наче все. Онлі P+R


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      11 января 2023 в 17:24 Гілками

El Magnifico 14.10.2022 11:07 пишет:

Давайте уявимо, що Ви – пересічний Українець, який має дві автівки. Одна – велика, комфортна та «улюблена», але прожерлива та дорога в використанні. Друга – невеличка та економна, але ж і емоцій дарує менше.
Питання в тому, чи готові саме Ви, їздити на «улюбленій» і переплачувати приблизно 4 літри на 100 км, що зараз становить близько 200 грн.
Чи все це маячня, треба приймати раціональні рішення і обирати «економію»?



Ежедневные поездки по городу делал бы на экономичной. Комфортную оставил бы для поездок за город, и вообще, "на дальняк".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Disnake]
      11 января 2023 в 17:43 Гілками

Disnake 21.10.2022 10:22 пишет:


але я веду про те що умовно не сьогодні і можливо не через 1-3 роки але в найближчи (хай 5-10) роки купуючи нове авто на заміну старому нащо розглядати двс я не розумію, ну і цінник в довоєнні часи не відрізнявся так сильно та і не буде відрізнятися на 20-50% коли все стабілізується, запас ходу вже зараз маємо 300-400км, тобто до 500-900 його думаю дотягнуть




Я сейчас как раз рассматриваю возможность замены своего нынешнего авто, и в сторону "электричек" смотреть даже не собираюсь, потому что ни одна из существующих не в состоянии пройти мой любимый тест, который я задаю всем энтузиастам электротяги:
В ответ на:


Автомобиль должен стоить 25-30 килобаксов, и должен иметь способность доехать из Киева в Одессу в скоростном режиме 140-170 км/ч, с кондиционером (или печкой) на одной заправке.




Грубо говоря, электромобиль должен обладать способностями, которыми обладает мой нынешний рядовой автомобиль С-класса.
Если он на это не удовлетворяет всем перечисленным условиям то это:
- поповозка исключительно для города;
- понторезка для богатеньких Буратин;
- недешевая игрушка для энтузиастов, готовых выполнять ежедневные квесты.

И это я еще умалчиваю про время, которе необходимо потратить на заряд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: harald67]
      11 января 2023 в 17:59 Гілками

harald67 18.10.2022 13:57 пишет:

Абрвалг 18.10.2022 13:38 пишет:

в 95 % случаев там где прошмыгнет недомерочек там же и проедет RAM 1500




Це мабуть перебільшення, але близько до правди. А ще такий момент - щоб у щільному міському трафіку кудись швидко перебудуватися у вільну шпаринку як правило потрібна ще й потужність двигуна, щоб зробити це швидко. А от у Б класу із цим переважно не дуже.



125сил - это достаточно, или нет? Я очень часто практикую подобную манеру езды, и могу сказать, основываясь на личном опыте, что для езды по городу в режиме "быстрее потока" важнее не мощность двигателя, если, конечно, без совсем уж овощных крайностей, а способность к маневру. По крайней мере, на "Фокусе" так ехать намного проще, чем на "Джуке", с его высоким центром тяжести и балкой сзади. Хотя, 114 сил "Джука", с его массой, для "шашкования" в потоке - вполне хватает, и я только сейчас, потихоньку, начинаю применять свои любимые скачки между рядами, приноровившись к его поведению при перестроениях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Disnake]
      11 января 2023 в 18:32 Гілками

Disnake 21.10.2022 10:22 пишет:

але я веду про те що умовно не сьогодні і можливо не через 1-3 роки але в найближчи (хай 5-10) роки купуючи нове авто на заміну старому нащо розглядати двс я не розумію




Подивись на це з іншого боку. Не зі сторони запасу ходу, або економічної складової, або економіїї (чи її відсутності) на пальному. Є ще емоції які дарує авто, зовнішній вигляд, звук і т.д.
Я кожного разу сідаючи на потужний ДВС ловлю себе на думці "який же кайф". З електричками такого немає, емоційна складова майже відсутня. Звісно це дуже субʼєктивно, але для мене вибір очевидний і не в сторону електрики.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: Paulskit]
      11 января 2023 в 18:54 Гілками

Paulskit 11.01.2023 18:32 пишет:

Disnake 21.10.2022 10:22 пишет:

але я веду про те що умовно не сьогодні і можливо не через 1-3 роки але в найближчи (хай 5-10) роки купуючи нове авто на заміну старому нащо розглядати двс я не розумію




Подивись на це з іншого боку. Не зі сторони запасу ходу, або економічної складової, або економіїї (чи її відсутності) на пальному. Є ще емоції які дарує авто, зовнішній вигляд, звук і т.д.
Я кожного разу сідаючи на потужний ДВС ловлю себе на думці "який же кайф". З електричками такого немає, емоційна складова майже відсутня. Звісно це дуже субʼєктивно, але для мене вибір очевидний і не в сторону електрики.



Ну, это не проблема. В бортовой компьютер можно залить звук любого движка/выхлопа, и выдавать на колонки синхронно с нажатием педальки газа.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4730
С нами с 20.01.2004

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: El Magnifico]
      27 января 2023 в 11:09 Гілками

Сейчас в семье ланос 1,5 и Рено Гранд Сценик 3...
Ланос - надежное авто на каждый день, очень дешев в обслуживании + авто на обучение...на нем учились водить старшая дочь и старший зять...теперь учится водить младший зять (в перспективе - младшая дочь)...
Расход по Киеву под 10 л/100 км АИ-95/ АИ-92.
Расход по трассе: в диапазоне 6,7-8,3 л/100 км.

Гранд Сценик 3 - расход в Киеве примерно 5,2 - 6,3 л/100 км. дизтоплива.
Расход по трассе - от 4,8 - 5,2 л/100 км.
Ощутимо дороже ланоса в обслуживании, но огромный багажник, очень комфортная подвеска + куча плюшек, типа круиз, посадка - сел в авто и вышел из него почти не сгибаясь и т.д. - уже для меня не особо существенных плюшек...

Очень классно после рено пересесть на ланос и почувствовать управляемость, жесткую подвеску, мгновенный отзыв на педаль газа, покататься на скорости в поворотах (многие начнут смеяться, но это так...конечно не S4, с 4,2Е после которой купил Сценик, но все же)...Сценик очень комфортный и в дальней поездке не хочется ехать быстро и агрессивно...но иногда я начинаю в нем засыпать, до того мягкая подвеска...

Змінено krabik (11:12 27/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: krabik]
      27 января 2023 в 13:08 Гілками

krabik 27.01.2023 11:09 пишет:


Очень классно после рено пересесть на ланос и почувствовать управляемость



Это ж насколько хреново должен управляться "Сценик", чтобы можно было почувствовать управляемость на примере "Ланоса".
Но в одном Вы точно правы. Для того, чтобы понять, что разные машины едут таки по-разному, надо иметь возможность пересаживаться с одной на другую каждый день.
Я тоже об этом знал чисто в теории, пока в семье, кроме "Форда" не появилась "Фабия". Теперь для меня однозначно, при смене автомобиля, его управляемость существенно важнее мощности двигателя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4730
С нами с 20.01.2004

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: boyko_s]
      31 января 2023 в 11:46 Гілками

boyko_s 27.01.2023 13:08 пишет:

krabik 27.01.2023 11:09 пишет:


Очень классно после рено пересесть на ланос и почувствовать управляемость



Это ж насколько хреново должен управляться "Сценик", чтобы можно было почувствовать управляемость на примере "Ланоса".
Но в одном Вы точно правы. Для того, чтобы понять, что разные машины едут таки по-разному, надо иметь возможность пересаживаться с одной на другую каждый день.




Сценик имеет совсем иную концепцию...на нем не хочется прыгать из ряда в ряд, активно или агрессивно заходить в поворот на скорости и т.д. - это все таки как бы семейный минивен...Сценик в городе и на трассе рулится неплохо, как для своей комфортной подвески...в отличие от него ланос чувствует почти каждую кочку или неровность + нет "электронной педали газа" + клиренс ниже + на нормальных амиках хорошо чувствуется обратная связь на руле...конечно, это не Фокус ST или Clio RS...

Змінено krabik (11:47 31/01/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16652
С нами с 28.03.2007

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: krabik]
      31 января 2023 в 13:12 Гілками

Ну, у меня, вроде как, "семейный универсал". Но я, в принципе, никогда в сторону рено не смотрел, и, в первую очередь, именно из-за настроек подвески.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3166
С нами с 15.03.2013

Re: Дилема: Комфорт vs Економія [Re: boyko_s]
      31 января 2023 в 13:27 Гілками

boyko_s 31.01.2023 13:12 пишет:

Ну, у меня, вроде как, "семейный универсал". Но я, в принципе, никогда в сторону рено не смотрел, и, в первую очередь, именно из-за настроек подвески.



Сімейний міні(мікро)вен то трохи інше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 51 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10538

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія